Prodej techniky pro rostlinnou výrobu

   

  ITTEC, s.r.o.

  Technologie pro zavlažování a ošetřování trávníků. Zavlažovací systémy Rain Bird a K Rain, profesionální vřetenové a rotační sekačkyJacobsen...

  AOS Modletice 106, Říčany

  Valmi - závlahy

  Provádíme kompletní servis v oboru závlah pro zahrady, parky, sportovní plochy a zemědělství. Návrhy a realizace automatických závlahových systémů NAAN, Hunter, Rain Bird. Návrhy a realizace zahrad a sadových úprav.

  Libušská 8/191, Praha

  JK Machinery, s.r.o.

  Vyrábíme stroje a zařízení pro zemědělství, potravinářství, mlýny, pekárny a průmyslové technologie. Nabízíme čističky obilí, loupačky, od...

  Pod Pekařkou 107/1, Praha (Prague 4-Podolí)

  PAWLICA, s.r.o.

  Zajišťujeme generální dodávky posklizňových linek a skladů na obilí a zrniny. Distribuujeme sila, sušičky a čističky na obilí. Dále redlery, elevátory, pásové dopravníky, chladiče, haly a vlhkoměry na obilí.

  Opuková 407/12, Praha

  Breza

  Nabízíme projekci, realizaci a servis automatických závlahových systémů, závlahy zahrad a parků, zavlažovací systémy golfových a fotbalových hřišť, závlaha antukových kurtů. Dále realizace, údržby zahrad a zeleně. Pokládáme travní koberce.

  Ve Vilkách 440, Horoměřice

  IRIMON, spol. s r.o.

  Nabídka závlahových systémů.

  Rožmberská 1272, Praha

  Leading Farmers CZ, a.s. - Prodej techniky pro rostlinnou výrobu

  Nabízíme prodej senzorů, chlorofylmetrů a potřeb pro zemědělství. Nabídka meteostanic, anemometrů, vlhkoměrů a odpuzovačů hlodavců.

  Klánovická 485/43, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?