Prodej kuchyní

   

  Strana:   1 2 3 4

  Kuchyňské linky - ŠVEC decor

  Kuchyňské linky z betonu? Nová technologie DecorLit. Dopřejte si originál na míru!

  Kuklenská 17, Brno

  Miloslav Říha - Nábytek Říha

  Nábytek Říha se zaměřuje především na kvalitu a moderní design. V naší nabídce naleznete hlavně sortiment české výroby, jehož část byla ocen...

  Sokolovská 175, Praha 9

  Vlastimil Džerenga

  Internetový prodej kancelářského a dílenského vybavení.Výroba a montáže nábytku.

  Modrá 1977/2, Praha

  Kuchyně Schüller - next trade store

  Prodej exkluzivních a designových německých kuchyní Schüller kuchyní next125 a next line a domácích spotřebičů.

  Vinohradská 57, Praha 2

  OK best interier s.r.o.

  Kompletní realizace zakázkových kuchyní a designových interiérů. Naše projekce je zaměřena především na výrobu značkových kuchyní DIZ®. Vyrábíme vestavné skříně a ostatní bytový i komerční nábytek.

  Nuselská 78/26, Praha 4

  Sklady Dušek, s.r.o.

  Nabízíme kuchyňské linky od výrobců Decodom Topolčany a EMKA Bojkovice. Vystaveno 60 kuchyňských linek na ploše 700m2. Poskytujeme grafický návrh, montáž a krátké dodací lhůty. Dále nabízíme dřezy, baterie a vestavěné spotřebiče.

  U Špejcharu 1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

  Alnus, spol. s r.o.

  Luxusní kuchyně a bytové interiéry. Zajišťujeme moderní design, projekty a výrobu - luxusní kuchyně a jiný nábytek (kuchyně, obývací pokoje, jídelny, stoly, židle, ložnice). Tým architektů zpracuje profesionální vizualizace dle Vašich představ.

  Radlická 393/14, Praha (Prague 5-Smíchov)

  DADA Kuchyně

  Zástupce slovenského výrobce kuchyní Decodom. Nabízíme české kuchyňské linky EMKA. Zaručíme krátké dodací lhůty. Nákup bez peněz - Sporoservis. Návrhy na počítači v 3D. Základní montáž zdarma. Osobní přístup k zákazníkovi. Dodáme vestavené spotřebiče.

  Budějovická 515/12, Praha (Prague 4-Krč)

  KATALPA - výroba nábytku, s.r.o.

  Výroba kuchyní střední a vyšší třídy, zaměření a montáž provádíme zdarma. Individuální přístup, firemní studia v Praze a moravské metropoli, splátkový prodej. Nabízíme vlastní výrobní program, široký sortiment.

  Osadní 774/35, Praha (Prague 7-Holešovice)

  DESIGN INTERIOR

  Nabídka kancelářského, bytového a restauračního nábytku, kancelářských židlí, sedacích souprav, křesel, kuchyní a vestavěných skříní.

  Poděbradská 186/56, Praha (Prague 9-Hloubětín)

  Kuchyňské studio Maria

  Kuchyňské studio vyrábí, prodává a montuje kuchyňské linky na míru. Používáme veškeré dostupné materiály na trhu včetně drátěného vybavení. Dodáváme spotřebiče všech světových značek. Také rekonstruujeme prostor pro kuchyň a vyrábíme vestavné skříně.

  Veletržní 840/47, Praha (Prague 7-Holešovice)

  Ally - studio

  Výhradní dovozce kvalitních německých kuchyní Rempp Küchen a Störmer Küchen. Prodáváme i české kuchyně Nadop. Široká nabídka kuchyní od několika výrobců. Více jak 116 druhů kuchyní v mnoha barevných kombinacích.

  U kapličky 44, Dobřejovice

  Dům interiérového zařízení - kuchyně DIZ, s.r.o.

  Výrobce kuchyní. Řešení moderní kuchyně založené na individuálním přístupu našich architektů osloví svou funkčností a nadčasovostí. Poradíme Vám, jak by měla vypadat moderní ergonomická kuchyně.

  Přívozní 937/3, Praha (Prague 7-Holešovice)

  NÁBYTEK MAX

  Vyrábíme nábytek na míru. Kuchyně, koupelny, předsíně, ložnice, vestavěné skříně, postele, knihovny, dětské pokoje, obývací pokoje, studentský a dětský nábytek, kancelářský nábytek. Navrhujeme design v 3D. Zajišťujeme dopravu a montáž po celé ČR.

  Radlická 608/2, Praha (Prague 5-Smíchov)

  Polytrade CE - LG HI-MACS

  Výhradní distributor kompaktního materiálu LG HI-MACS na bázi bauxitu a polymetylmetakrylátu (ISO 9001, 14001). Tento materiál není umělý kámen, ale ...

  Klausova 1361/13a, Praha (Prague 13-Stodůlky)

  JN Interier

  Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

  Moskevská 413/5, Praha (Prague 10-Vršovice)

  FAST Interier & Design, s.r.o.

  Český výrobce bytového a kancelářského nábytku. Návrhy a realizace interiérů podle vlastní nebo dodané projektové dokumentace. V bytových interiérech zařizujeme: obývací pokoje, jídelny, ložnice, šatny, pracovny, předsíně, pracovny, dětské pokoje.

  Českomoravská 1181/23, Praha (Prague 9-Libeň)

  Amica Commerce, s.r.o.

  Výhradní dovozce celého sortimentu vestavné a volně stojící bílé techniky. Nabídka sporáků, lednic, praček a myček.

  Zborovská 666/34, Praha (Prague 5-Smíchov)

  Designo Studio, spol. s r.o.

  Interiérové studio, které se specializuje na projektování, design a realizace kompletních interiérů. Zastupujeme řadu renomovaných výrobců nábytku, osvětlení a jiných doplňků, kteří svým designem vytváří nezaměnitelný vzhled daného interiéru.

  Osadní 774/35, Praha (Prague 7-Holešovice)

  GLADIS - INTERIER

  Specializujeme se na značkové kuchyně zahraniční produkce firmy Lube a české kuchyně Bláha. Kuchyně jsou navrhovány individuálně, dle konkrétního interiéru. Kuchyně jsou vyráběny zakázkovým způsobem dle nároků na funkčnost, vzhled a prostor.

  Dělnická 541/13, Praha (Prague 7-Holešovice)

  VESTAVSTYL

  Společnost se zaměřuje na navrhování a výrobu nábytku a doplňků bytové architektury. Zaměřuje se především na vestavné skříně, kuchyně plně vybavené značkovými spotřebiči, schodiště, standardizovaný, i zcela atypický nábytek a jiné bytové doplňky.

  Náchodská 2030/252, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  MAXX KUCHYNĚ, s.r.o.

  80 kuchyní pod jednou střechou. Vysoce kvalitní kuchyně různých stylů a cenových kategorií. Výroba ve vlastních továrnách v Německu. 30 let působení v Nizozemsku. 5 let záruka na kuchyňský nábytek. Odborné poradenství, projekt zdarma na počkání.

  U Makra 123, Čestlice

  Rebys, s.r.o.

  Koupelny a kuchyně na klíč včetně graf. zpracování. Prodej značek obkladů a dlažeb Imola Ceramica, Cedir, Rako, Paradyz, Opoczno, Cersanit, Iris, Novabell, Imoker, Alfa. Dále nabízíme značky Riho, Ronal, Roltechnik, JIKA, LAUFEN, ROCA, Keramag, Kolo.

  Přemyslova 521/84, Kralupy nad Vltavou

  Ateliér Pedro, spol. s r.o.

  Sestavujeme designové kuchyně a kuchyňské linky na míru. Zajišťujeme kompletní servis - návrh, přípravu, realizaci kuchyně, stěhování a montáž. Kuchyně Nolte, designové doplňky Georg Jensen, EGO, Shelton a Rikke.

  Mariánská 342/32, Praha (Prague 12-Kamýk)

  DYNAMIC SPACE, Blum, s. r. o.

  Uspořádání a vybavení moderních, funkčních a ergonomických kuchyní. Nabízíme závěsy Clip, plnovýsuvy Tandembox s tlumeným dovíráním Blumotion, organizace kuchyňských úložných prostor Orga-Line, výklopy Aventos. Záruka do konce životnosti nábytku.

  Kolbenova 881/19, Praha

  PS - Kuchyně, s.r.o.

  Autorizovaný prodejce firmy Hanák. Nabízíme grafické zpracování návrhu a kompletní řešení na míru nejen kuchyně, spotřebičů a doplňků, ale i obývacího pokoje, ložnice a šatní skříně včetně montáže. Dodáváme kuchyně Hanák všech kategorií.

  Klimentská 1172/48, Praha (Prague 1-Nové Město)

  ROYAL interier, v.o.s.

  Prvotřídní kvalita a nadčasový design stylového nábytku, luxusních kuchyní, doplňků a orientálních koberců jsou nosnou informací pro klienty spol...

  V Oblouku 800, Průhonice

  Nábytek Říha

  Od roku 1990 jsme předním dodavatelem bytového a kancelářského nábytku. Orientujeme se především na kvalitu a moderní design. Zastupujeme Calligaris, Domark, Dřevotvar, Effezeta, Hobis, Kořan, Nadop, Polstrin, Santarossa, Uffix.

  Sokolovská 1314/175, Praha (Prague 9-Libeň)

  Kuchyňské studio Blanca, s.r.o.

  Kuchyňské studio navrhuje, dodává, montuje kuchyně Sykora a kuchyně Camelot, dodává vestavné kuchyňské spotřebiče

  Zborovská 1278/5, Praha (Prague 5-Smíchov)

  Kuchyně Karel Vojta

  Vyrábíme kuchyně na míru, včetně dovozu a montáže. Nabízíme kuchyňské spotřebiče, dřezy, dřezové baterie a veškerý bytový nábytek.

  Rubensova 2237/2, Praha 10 Skalka (Prague 15-Hostivař)

  POSTL - nábytek, spol. s r.o.

  Vyrábíme designový nábytek pro interiéry, kuchyně, kuchyňské linky na míru, jídelny, stoly, židle, sedací soupravy, obývací a dětské pokoje, ložnice, vestavné šatny, předsíně, koupelny. Respektujeme individuální požadavky a netradiční řešení.

  Patočkova 2386/83, Praha (Prague 6-Břevnov)

  Kuchyně Červinka, spol. s r.o.

  Naše kuchyňské studio nabízí kuchyně, plovoucí podlahy a vestavěné skříně. Prodáváme kuchyně Camelot. Nabídka zahrnuje širokou škálu materiálů přes střední třídu až po luxusní provedení. Zdarma Vám zhotovíme individuální počítačový návrh.

  Sokolovská 400/194, Praha

  H+H Nábytek

  Jsme přímý dovozci nového zlevněného nábytku, který pochází ze skladových výprodejů, nadvýroby, nebo nábytek z likvidací expozic na veletrzích a výstavách. Nabízíme sedačky, postele, kuchyně, skříně, stěny, komody a jiný nový levný nábytek.

  Koněvova 1701/134, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Leep interiéry

  Nabízíme kuchyně, podlahy, skříně, dveře. Návrh, výroba a montáž kuchyní a skříní.

  Pražská 1470/18b, Praha (Prague 15-Hostivař)

  Interiéry Radýs, s.r.o.

  Vestavěné skříně přesně na míru, dle Vašich potřeb. Výroba, prodej a montáž vestavěných skříní, šatních stěn. Používáme velmi kvalitní materiály, nabízíme 10 let záruky. Kalkulace, konzultace a zaměření zdarma. 3D online návrhář skříní.

  Milady Horákové 115/107, Praha (Prague 6-Prague Castle)

  HANÁKOVY KUCHYNĚ, v.o.s.

  Prodej nábytku značky HANÁK. Navrhujeme a dodáváme moderní i rustikální kuchyně včetně kompletního vybavení od renomovaných značek. V sortimentu ložnice, obývací pokoje, sedačky, skříně a šatny. Návrhy zpracovává v našich ateliérech 17 designérů.

  Badeniho 29/5, Praha (Prague 6-Prague Castle)

  Čížek - skříně na míru

  Vyrábíme, prodáváme, montujeme vestavěné skříně, kuchyně a nábytek na míru. Zaměření a konzultace zdarma. Certifikovaný prodejce vestavných spotřebičů HOTPOINT ARISTON.

  Václavské nám. 49, Unhošť

  Nako nábytek Kocanda s.r.o.

  Tvoříme patronátní prodejnu firmám Jamall, Domestav, IBA, Oreno, Axin a nabízíme veškeré zboží k vybavení domácností, matracové studio PerDormire...

  Ke mlýnu 19, Jesenice

  MODERNÍ KUCHYNĚ . CZ, s.r.o.

  Moderní, klasické a nadčasové kuchyně si vyberete v naší síti specializovaných prodejen v Praze. Výběr z mnoha druhů kuchyní v různých cenových hladinách. Vaši novou kuchyň Vám rádi navrhneme, vyrobíme a namontujeme u Vás doma. Designové novinky.

  Veselská 663, Praha

  Interiorstudio

  Kuchyňské a interiérové studio. Dodáváme kuchyně KORYNA, SACHSEN KÜCHEN, FUTURA CUCINE, dále moderní kuchyně vlastní výroby, vestavné spotřebiče, šatny, stoly a židle. Poskytujeme splátkový prodej a záruku až 5 let. Kompletní realizace interiérů.

  Masarykovo nábř. 2017/8, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3 4

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?