Úklid firem a komerčních prostor

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Tamtamy, o. p. s.

Nabízíme úklid bytů a bytových domů, komerčních prostor a kanceláří.

Kubánské náměstí 1391/11, Praha 10 - Vršovice

Ladislav Procházka-PROTEX AGENCY

Úklidový servis pro firmy i domácnosti. Úklidové práce, mytí oken, kartáčování a extrakční čištění koberců. Běžné a generální úklidy. Správa a údržba nemovitostí. Sekání trávy do výše až 1 metru, práce s motorovou pilou, práce s křovinořezem. Neváhejte nás kontaktovat a veškeré info Vám sdělíme.

Kladno

Pražský úklid, s.r.o.

Provádíme komplexní úklidové služby na území Prahy. Jsme nízkonákladová firma s profesionální kvalitou. Zaměřujeme se především na úklid neby...

Biskupcova 1792/17, Praha 3

Clean Factory, s.r.o.

Naše úklidová firma se zabývá především pravidelnými a předkolaudačními úklidy většího rozsahu. Dále nabízíme profesionální strojové čištění koberců, a jsme schopni zajistit většinu druhů úklidu.

Radlická 751/113e, Praha

Marek Dobrovanský

Čištění koberců, čalouněného nábytku i automobilů mimo polstrování. Nabízíme úklidové práce - mytí oken, polymerové vosky, renovace mramoru a parket.

Sámova 929/20 , Praha-Vršovice

Uklizenýdům.cz - Filip Černý

Úklidová firma Uklizenýdům.cz zajišťuje pravidelný úklid, údržbu a správu nemovitostí i komerčních prostorů, jako jsou obchodní domy, kancelář...

U Průhonu 5, Praha 7

Markéta Hlavatá - Every Cleaning Service

Every Cleaning Service – Spolehlivý a profesionální úklid interiérů, exteriérů, mytí oken. Uklízíme průmyslové objekty (nemocnice, školy, obchodní centra), kanceláře, bytové domy, byty, domácnosti. Odstraňujeme jakoukoli špínu, nečistotu a nepořádek.

Na Polesí 1455, Kadaň

IZROSTAV, s.r.o.

Nabízíme kvalifikované detektivní, bezpečnostní a úklidové služby v Praze i celé ČR.

Bílovská 758, Praha-Řeporyje

Promax

Nabízíme komplexní úklidový servis budov, úklid chodníků, pravidelný i jednorázový, mytí oken, čištění koberců, výškové práce, hyg. systémy, zahr. práce, správa nemovitostí, recepční služby, bezpečn. agentura. Máme certifikát kvality ISO 9001:2001.

Náprstkova 273/8, Praha

FAMEO, a.s.

Naše společnost nabízí komplexní správu administrativních budov, hotelů, obchodních center, průmyslových areálů a dalších. Zákazníkovi nabízíme profesionální přístup v oblasti provozu a servisu budov, servisu TZB včetně úklidu a ostrahy objektu.

Revoluční 655/1, Praha-Staré Město

RUNAKSERVIS s.r.o.

Provádíme pravidelné úklidy logistických areálů. Čištění komerčních prostor. Úklidové práce, mytí oken, čištění koberců, extrakční čištění velkých ploch koberců, mytí eskalátorů. Průmyslové vysavače. Úklidové stroje. Půjčovna úklidové techniky.

Březí 102, Březí

KSENA, s.r.o.

Zajišťujeme úklid kanceláří a bytů, čištění koberců, úklid po řemeslnících, praní a žehlení záclon a závěsů. Dále zajistíme pokládku zámkové dlažby, rekonstrukce bytů, obklady a dlažba, zemní a výkopové práce, montáž opěrných zdí a plotů, malování.

Dářská 275, Praha

Alfa centrum Praha, s.r.o.

Velkoplošný denní úklid. Pravidelné úklidy budov a jednotlivých kanceláří. Pomocný personál do restaurací a hotelů. Jednorázové úklidy. Čistění koberců a čalounění, mytí oken a praní záclon. Správa a údržba nemovitostí. Komplexní hygienický program.

Jindřišská 874/25, Praha-Nové Město

Perico, s.r.o.

Specializace na úklid kancelářských prostor,zajišťování zásob a služeb.

Radlická 2485/103, Praha

A.W.I.S. Správa, systémy, s.r.o.

Poskytujeme úklidově služby bytových prostor a firemních objektu.

Kotevní 1002/7, Praha

CENTRA a.s.

Bytové a komerční nemovitosti, administrativní centra. Dále poskytujeme s tím související služby - facility management, úklid vnitřní a vnější, zahradnické služby, likvidace odpadu, inženýrskou činnost, reality, technickou údržbu budov.

Plzeňská 3185/5, Praha

AGENCY INclean, s.r.o.

Poskytujeme úklidové služby,Mytí,hlídaní děti a donášku.

Karmelitská 379/18, Praha (Prague 1-Malá Strana)

Jiří Krejčí - Lesk

Poskytujeme úklidové služby včetně dodávek.

Thunovská 179/12, Praha (Prague 1-Malá Strana)

Asana Servis, s.r.o.

Firma je specializována na oblast dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace, ochrany dřeva, asanačních prací a sanačních prací po celé ČR.

Klírova 1916/4, Praha (Prague 11-Chodov)

VYDRA - čistící služba, s.r.o.

Nabídka likvidace odpadů a úklidové práce - čištění koberců,čistění fasád, odstraňování graffiti, čištění portálů, přístřešků MHD, parkovišť, komunikací .

Rodopská 3148/3, Praha (Prague 12-Modřany)

RAPANT Stanislav - úklidové služby

Provádíme úklid jednorázový, pravidelný, kompletní, kanceláří, obchodů, domů, mytí oken, výkladů, ošetření podlah, PVC, parket, krystalizace mramoru, strojní čištění koberců, čalouněného nábytku. Realizujeme odvoz odpadu, suti, kontejnery, vyklízení.

Klapálkova 3137/14, Praha 4

PEJE interiéry Jedlička, s.r.o.

Nabízíme správu komerčních a bytových nemovitostí, administrativních center, průmyslových objektů, škol, hotelů, nemocnic atd. Dále nabízíme technický a úklidový servis vnitřních i venkovních ploch, recepční, architektonické a spediční služby.

Blattného 2313/14, Praha

ATAK - úklidový servis

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid: administrativní budovy, školy, zdravotnická zařízení, kanceláře, výrobní prostory, činžovní domy, chodníky. Správa a údržba nemovitostí, ošetření podlah polymerovými vosky, mytí oken, výloh, čištění koberců.

Velvarská 1647/17, Praha-Dejvice

SOLID FACILITY a.s., koncern

Firma zajišťuje kompletní služby správy nemovitostí - administrativní a technickou správu nemovitostí, údržby, opravy a správu nemovitostí. Zajišťovaní Facility management.

Na příkopě 853/12, Praha (Prague 1-Nové Město)

Likvidace pozůstalostí Madroň

Likvidace pozůstalostí - vyklízení, likvidace a výkup pozůstalostí a bytů, nebytových prostor při stěhování. Vykupujeme celé pozůstalosti, nebo jen dekorační a sběratelské předměty. Provádíme vyklízení s odvozem na skládku, vyklízení starého nábytku.

Peroutkova 1384/5, Praha (Prague 5-Smíchov)

KRAFT - úklidové služby

Úklidová a bezpečnostní agentura nabízí úklidový servis, úklid kanceláří, bytových prostor, malování, lakování, sklenářské práce, pokládka podlah, údržba zeleně, vyklízení sklepů, stěhování. Dále nabízíme bezpeč. služby, správu a ostrahu nemovitostí.

V zátočce 598/13, Praha (Prague 10-Strašnice)

DOMESTICA

Nabídka hospodyně a personálu pro Vaši domácnost. Běžný úklid, žehlení, pochůzky. Pravidelné hlídání dětí všech věkových kategorií zajistí proškolené chůvy. Provádíme speciální výběr hospodyň a chův do rodin podle přání.

Lidická 881/7, Praha

SWBC - úklid, a.s.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti správy a údržby budov - běžný úklid, mytí oken, čištění žaluzií, koberců, generální úklid, zahradnické a údržbářské práce. Poskytujeme subdodavatelsky i ostrahu objektů.

Tovačovského 92/2, Praha (Prague 3-Žižkov)

ZENOVA services, s.r.o.

Nabízíme úklidový servis průmyslových, firemních a komerčních prostor.

V celnici 1028/10, Praha (Prague 1-Nové Město)

MEWA Textil-Service, s.r.o.

Coby přední textilní podnik v Evropě dodáváme našim zákazníkům čisticí utěrky a pracovní oblečení. Naše utěrky slouží k čištění strojů ...

Družicová 992/23, Praha

Lean Praha, s.r.o.

Poskytujeme úklid a čištění,dezinfikujem a deratizujem prostory a firemní objekty

Ruzyňská 216/24, Praha

Úklidový servis PN

Nabízíme úklid kancelářu, firem, společenských a komerčních prostor.

Žalovská 429/38, Praha

SOLID FACILITY a.s., koncern

Firma zajišťuje kompletní služby správy nemovitostí - administrativní a technickou správu nemovitostí, údržby, opravy a správu nemovitostí. Zajišťovaní Facility management.

Na příkopě 853/12, Praha (Prague 1-Nové Město)

Jiří Altera-Úklid

Poskytujeme úklidové a vyklízecí práce.

Argentinská 194/12, Praha

CENTRA a.s.

Bytové a komerční nemovitosti, administrativní centra. Dále poskytujeme s tím související služby - facility management, úklid vnitřní a vnější, zahradnické služby, likvidace odpadu, inženýrskou činnost, reality, technickou údržbu budov.

Plzeňská 3185/5, Praha

Agentura Martina

Poskytujeme poradenskou službu při zakládání agentur. Zajišťujeme hlídaní dětí, pro dlouhodobé hlídání nabízíme výběrové řízení. Péče o seniory, úklid domácností, žehlení, mytí oken, úklid ve firmách. Služby i v cizím jazyku. Objednávky nonstop.

Nad Krocínkou 404/21, Praha 9

Iveta Benisková - FM Agency

Nabízíme úklid, čištění,správy a údržby nemovitostí.

Praha (Prague 10-Strašnice)

Úklidové práce - Radek Kozlík

Poskytujeme veškeré úklidové práce.

Národní 961/25, Praha (Prague 1-Staré Město)

SOLID FACILITY a.s., koncern

Firma zajišťuje kompletní služby správy nemovitostí - administrativní a technickou správu nemovitostí, údržby, opravy a správu nemovitostí. Zajišťovaní Facility management.

Na příkopě 853/12, Praha (Prague 1-Nové Město)

CENTR GROUP, a.s.

Zajištění ochrany osob a majetku. Provádění montáží elektronických zabezpečovacích systémů a poskytování úklidových služeb.

U továren 336/13, Praha-Hostivař

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?