Projektové práce

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Vácha & Partners - Vaše elektrikářská jistota

Poskytujeme rozsáhlou nabídku eletroslužeb a servisních prací pro byty, menší sklady a administrativní budovy, průmyslové haly i budovy. Není problé...

Ke hřišti 129/27, Zdiby - Veltěž

Ing. Jaroslava Mildorfová

Zabývám se projektovou činností ve stavebnictví. Nabízím komplexní projektové řešení staveb - studie, územní rozhodnutí, stavební povolení/ohl...

Chalupkova 1365/5, Praha

Ing. arch. Lucie Pistorová

Návrhy bytových a komerčních interiérů, příprava realizace a zajištění realizace. Nabízím kompletní i dílčí řešení interiéru pro novostavby...

Chalabalova 1603, Praha

Jan Pokora

Nabízím realistické vizualizace produktů a staveb, technickou dokumentaci, návrhy interiérů, grafické práce i multimediální prezentace.

Högerova 811, Praha

Ing. Tomáš Břoušek

Nabízím architektům a projekčním kancelářím tvorbu kvalitních a cenově dostupných architektonických vizualizací a animací. Působnost po celé ČR.

Praha 3, Třebíč

Mooza Architecture

Nabízíme komplexní služby na poli architektury a designu. Od projektů veřejných staveb, rodinných domů až po projekty interiéru. Ručíme za osobní a nápaditý přístup. Váš záměr je pro nás výzvou.

Přístavní 32, Praha

OBA2, Ondřej Šimon

Nabízíme vypracování návrhů interiérů Vašeho domu či bytu, kanceláře nebo restaurace.

Milady Horákové 32, Praha 7

Geologické práce, Ing. Pavel Zika, CSc.

Nabízíme kvalifikované služby v těchto oborech: Hydrogeologie Hydrogeologický průzkum Vyhledávání a realizace vodních zdrojů Ověřování vy...

Poznaňská 430, Praha

INDUM

Návrhy a realizace inteligentní elektroinstalace, systémy řízení domácnosti.

Klokočná 117, Klokočná

VIZUALIZACE s.r.o.

VIZUALIZACE BEZ KOMPROMISŮ - vizualizace interiéru, vizualizace exteriéru, 3D animace, virtuální prohlídky, 3D modely, vizualizace lokalit, vizualizace koupelen a vizualizace kuchyní.

Mírové náměstí 9, Ústí nad Orlicí

PSDS s.r.o.

Statické a dynamické výpočty a posudky (zemětřesení, výbuchy, exploze), projekty pozemních a dopravních staveb (železniční stavby, vlečky), sanace a rekonstrukce, speciální zakládání. Projekty na klíč vč. inženýrské činnosti.

Trabantská 673/18, Praha 9

Aleš Černohorský - AHProjekt

Projektování pozemních staveb - rodinné a bytové domy, půdní vestavby a nástavby, administrativní budovy, rekonstrukce stávajících objektů atd.

Kpt. Stránského 991/10, Praha 9

vizualizace - Skyllagraphic

Nabízím zpracování fotorealistických vizualizací interiérů a exteriérů, vizualizace rodinných domů, bytových domů, kancelářských a průmyslových objektů, architektonické návrhy a vizualizace staveb, 3D půdorysy a modely, zákresy do fotografie.

Dobevská 875, Praha

FENG SHUI PORADENSTVI - Mgr.Tania Morrison

Kvalifikované Feng Shui poradenství pro Váš dům a byt, pro Vaši zahradu, pro kanceláře, ordinace a podniky. Návrhy moderních interiérů a nábytku v ...

Podhájí 109, Úvaly - Praha vychod

MERTL AKUSTIKA s.r.o.

Autorizované měření hluku a vibrací, vzduchová a kročejová neprůzvučnost, pohltivost, dozvuk, hluková zátěž obsluhy. Zpracujeme hlukové studie, návrh odhlučnění a zvukové izolace. Měření hluku ke kolaudaci, stavebnímu povolení a na základě stížnosti.

Novosvětská 188, Praha 9 - Letňany

ORSEI, spol. s r.o.

Návrhy dekorací interiérů, nábytek a bytový textil.

Jankovcova 8c, Praha

IGLOO ARCHITEKTI, s.r.o.

Komplexní architektonické služby v oblasti interiérů, pozemních staveb a územního plánování po celé ČR

Blanická 845/9, Praha 2 - Vinohrady

Ing arch. Kateřina Janečková

Nabízím architektonické návrhy interiérů, novostaveb či rekonstrukcí a zpracování stavební dokumentace. Vedle základních služeb Vám poskytnu i da...

Praha

Spacio architekti Ing.arch.Tereza Janků

Nabízíme služby architektonického ateliéru v oblasti návrhů a projektování pozemních staveb (rodinných domů, bytových a komerčních objektů, obč...

Bubenečská 41, Praha 6

3D-atelier Záworka-Kutil

Naše firma se specializuje na výrobu architektonických modelů, 3D modelů. Převážně se jedná o modely domů, ať už historických či plánovaných. K...

Herink 2, Herink

3D-atelier Záworka-Kutil

Naše firma se specializuje na výrobu architektonických modelů, 3D modelů. Převážně se jedná o modely domů, ať už historických či plánovaných. K...

Herink 2, Herink

Aqua-Gas Jaroslav Dusil

Projekty vodovodů, kanalizace a plynovodů - inženýrské sítě i vnitřní rozvody.

Průběžná 41, Praha 10

MANSFELD IDC s.r.o.

Ing.arch.Pavel Mansfeld - zpracování projektové dokumentace, projektový management, technický dozor; účast na mezinárodních projektech

Prusická 3261/1, Praha 10

C-ENG s.r.o.

Firma se zabývá navrhováním a projektováním nosných konstrukcí nejčastěji železobetonových. Vlastní projekty statické kanceláře jsou zaměřeny zejména na administrativní a bytovou výstavbu. Projekční team tvoří zkušení inženýři s autorizačním zastoupením v oboru statika a dynamika staveb.

Barrandova 813, Praha 4

Ing. Petr Duník - Statika Praha

Navrhujeme statické řešení rekonstrukcí a novostaveb nejen bytových a rodinných domů. Vypracujeme posudek, zajistíme stavební povolení a dozor stavby.

Podvinný mlýn 866/29, Praha 9

AZ FLEX ceramica

V koupelnovém studiu prezentujeme luxusní obklady a dlažby výrobců: Berni, Bisazza, Brix, Casa dolce casa, Cerdisa, Cerdomus, Eder Glass, Fap, Klinker Sire, Live Tile, Tagina, Vogue. Dále nabízíme stavební chemii Mapei, luxfery a vybavení koupelen.

Zelenkova 533/3, Praha (Prague 12-Kamýk)

Lumír Březovský - G team

Projektování technologie gastronomických provozů od návrhů studií, dokumentace pro stavební řízení až po realizační dokumentaci

Janovská 374, Praha 15

Statika a projekce

Statické návrhy, projekty a výpočty. Projekce bytových, občanských a průmyslových staveb - projekty domů. Statik a projektant s autorizací.

Kudrnova 234/6, Praha 5

ARIES PLUS, spol. s r.o. – Stavební firma, Praha 5 Smíchov

Zabýváme se stavební činností. Zajišťujeme kompletní projektové práce, stavební dozor a inženýring.

Hořejší nábřeží 19, Praha 5 – Smíchov

cmf interiéry

Návrhy a realizace interiérů - kanceláře, sklady, hotely, restaurace, domy, byty. Prodáváme sedací nábytek - INTERSTUHL, SAMAS, SITAG do kuchyně, jídelny, ložnice a kanceláře, kam dodáváme i vestavěné skříně, podlahové krytiny. Rekonstrukce bytů.

Svatoslavova 849/24, Praha (Prague 4-Nusle)

Kamenictví TRIKAMON

Kamenictví - zaměření na výrobu prodej a montáž kamene: žula, mramor, pískovec. Dodáváme obklady, dlažby, kuchyňské a umyvadlové desky, schody, parapety, krby, složité vzorované dlažby, vše dle požadavku zákazníka.

Šífařská 1/3, Praha (Prague 4)

Gazcom, s.r.o.

Dovozce a prodejce holandských plynových krbů BELLFIRES a BARBAS a anglických plynových a elektrických krbů GAZCO a STOVAX. Široká nabídka modelů rohových, průhledových, vertikálních i horizontálních. Dálkové ovládání je samozřejmostí.

K Labeškám 821, Praha (Šeberov)

ÚRS PRAHA, a.s.

Nabízíme směrné ceny stavebních prací, datové soubory, software - rozpočty kalkulace, publikace. Oceňování staveb nemovitostí podniků.

Pražská 1279/18, Praha (Prague 15-Hostivař)

Orcoph, s.r.o.

Specializace firmy je na inženýrskou činnost ve stavebnictví, dozorování staveb bytových projektů. Dále provádíme přímý výkup nemovitostí, poradenství v oblasti realit, stavebnictví, získání dotací EU a grantů pro rekonstrukce historických objektů.

Na Florenci 1055/35, Praha (Prague 1-Nové Město)

DORIAN DEKOR - design interiérů

Návrhy a realizace interiérů na klíč od dekorací po podlahy. Nabízíme závěsy, záclony, garnyže, žaluzie, rolety i japonské stěny. V sortimentu také dřevěné podlahy, lamino, plovoucí podlahy, parkety, koberce, tapety a služby čalounictví.

Masarykovo nábř. 237/18, Praha (Prague 1-Nové Město)

Nobis studio, s.r.o.

Nabízíme kompletní vybavení bytů, kanceláří, rezidenčních nemovitostí a hotelů.

Štěpánská 629/59, Praha (Prague 1-Nové Město)

TQS, spol. s r.o.

Plastová, hliníková a dřevěná okna a dveře. Dodává rolety, žaluzie, parapety a garážová vrata. Jsme dodavatelé inženýrských služeb a poradenství pro výběr, zadání a správy veřejných zakázek.

Křižíkova 196/18, Praha (Prague 8-Karlín)

OPTIMAL INTERIER DESIGN-realizace interiérových povrchů

Ukázky realizací interiérových povrchů: koberce a jiné podlahové krytiny, závěsy, záclony a dekorace, potahy, přehozy i čalounění, dále garnýže, konzole a záclonové tyče. Zajistíme návrhy i realizaci včetně malování pokojů a obkladů.

U nádražní lávky 358/5, Praha

Central European Data Agency - CEDA

Zaměřujeme se na tvorbu navigační databáze, mapových podkladů měst a databází zájmových bodů. Distributor firmy Tele Atlas v ČR a SR.

Sokolovská 192/79, Praha

MIROS

Nabízíme Vám bytový textil - maloobchod, velkoobchod, výroba, šití a realizace interiérů včetně návrhu. Nabízíme široký sortiment záclon, dekoračních látek, galanterie, ložního textilu, ubrusů, ručníků, přikrývek a přehozů

Střemchová 2473/4, Praha

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?