Pronájem stavební techniky

 

Strana:   1 2 3 4

DBlift pracovní plošiny

DBlift pronájem, prodej, servis a prodej náhradních dílů značek SkyJack, Genie, Bravi, ATN, Haulotte, JLG, Upright. Pracovní plošiny elektrické, dieselové, kloubové, nůžkové po celé ČR. Pracovní plošiny ATN Francie - prodej a servis pracovních plošin, sloupové, kloubové a nůžkové plošiny od distributora DBlift.

Šípková 368, Dolní Břežany

HAP SERVIS, s.r.o. - Lešení

Kompletní lešenářský servis. Pronájem, prodej, montáž pojízdného lešení, fasádního lešení. Pronájem pracovních plošin, stavebních výtahů, žebříků. Provádění technických izolací VZT.

Bořivojova 35/878, Praha 3

ALLEGRO - sádrokartonářské práce

Nabízíme sádrokarton, podhledy, polystyren. Montujeme sádrokartonové interiérové konstrukce, vnitřní stavby. Vyrábíme revizní dvířka i pod obklad. Pronájem a půjčovna nářadí, pojízdného lešení, manipulátoru a vysokozdvižné montážní plošiny.

Butovická 234/22, Praha (Prague 5-Jinonice)

STAPO PRAHA, a.s.

Nabídka dopravně-stavební mechanizace, provádění staveb včetně jejich změn.

K Třebonicům 100/34, Praha (Řeporyje)

Jiří Rosenmüller - zemní práce

Zabýváme se a provádíme strojní zemní a bourací práce, přípravné stavební práce moderními stroji. JCB 3CX, 4CX, CASE 788.

V Pískovně , Kralupy nad Vltavou

HANYŠ

Nabídka mobilních jeřábů 25-800t. Pronájem těžké a nadrozměrné přepravy. Realizace železobetonových a ocelových konstrukcí.

Mladých Běchovic , Praha

Peri, spol. s r.o.

Prodáváme a pronajímáme bednění stropní, stěnové, kruhové, sloupové, pracovní lávky, tunelové a mostní bednicí systémy a lešení fasádní, modulové, podpěrné, zavěšené, pojízdné, tribuny a pódia. Provádíme montáž, návrhy, servis, školení.

Průmyslová 392, Jesenice

František Kyllar - zemní práce

Zajišťujeme půjčování a dlouhodobý pronájem vysokozdvižných pracovních plošin. Zajišťujeme opravy a údržbu veřejného osvětlení dále pronájem a přistavení kontejnerů včetně odvozu a likvidace odpadů a stavební sutě, zemní, jeřábnické práce a autodopravu.

Libušina , Kralupy nad Vltavou

ATP Heat

Vysoušení a vytápění staveb. Sanace škod. Vysoušení havárie vody. Odvlhčovače vzduchu. Půjčovna nabízí pronájem odvlhčovače, pronajímáme elektrická topidla, naftová topidla, topidla na LTO. Vysoušení podlah, vysoušení zdiva, měření vlhkosti, sanace.

Konšelská 1403/2, Praha-Libeň

Roman Dolejš - AUTODOPRAVA-STAVEBNÍ MECHANIZACE

Nabídka dopravy.

Radešovská 700, Praha

0101, s.r.o.- Reklamní média - Pronájem montážních zdvihacích plošin - Výškové práce za pomoci horolezecké techniky

Nabízíme výrobu a montáž osvětlení, provádíme výlep a velkoplošný tisk, reklamní plachty a reklamní panely. Provádíme výškové práce horolezeckou technikou.

Michelská 3/9, Praha

LEHMANN TECHNIK ČR, spol. s r.o.

Nabízíme hliníkové lešení, hydraulické pracovní plošiny, závěsné lávky a pianoplan.

Podbabská 17, Praha

TECHNILINE, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a pronájem zařízení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou.

Jeremiášova 870/24, Praha

Půmevek, spol. s r.o.

Jsme půjčovna stavební mechanizace - lešení, míchačky, vrátky, výtahy, plošiny, transportéry, elektrocentrály, vibrátory, zhutňování, bourání, kompresory, vysavače, čističky, shozy sutě, vytápěcí agregáty. Provádíme montáže, demontáže. Doprava.

U hostivařského nádraží 182/26, Praha-Hostivař

Pavel Švestka, s.r.o.

Zajišťujeme demolice železobetonových, betonových a zděných konstrukcí použitím hydraulických nůžek a bouracích kladiv KRUPP, strojů CATERPILLAR,...

Jeremiášova 41, Praha

Stavební doprava a mechanizace Praha (SDM), a.s.

Prodáváme a půjčujeme plošiny UpRight, lešení, montáž, věže INSTANT SPAN, lávky, nářadí, skluzy, výtahy, jeřáb, kompresor, vibrační pěchy, vrtací, bourací kladiva, pily, brusky, elektrocentrály, míchačky, vysavače. Zajistíme dopravu a servis.

Kutnohorská 309/84, Praha-Dolní Měcholupy

Pragotechnik, spol. s r.o.

Nabídka jeřábnických prací.

Sečská 1846/1, Praha (Prague 10-Strašnice)

STAPO PRAHA, a.s.

Nabídka dopravně-stavební mechanizace, provádění staveb včetně jejich změn.

K Třebonicům 100/34, Praha (Řeporyje)

SICO - PRACOVNÍ PLOŠINY, spol. s r.o.

Pronájem pracovních plošin nůžkových (dosah až 18 m), kloubovo-teleskopických (dosah až 43 m), přívěsných (dosah až 30 m), automobilových (dosah až 45 m). Pronájem manipulátorů (dosah až 17 m, nosnost až 4,2 t). Pohon aku, diesel. Dispečink non-stop.

Vinořská 96, Jenštejn

Miroslav Šmíd - betonové výrobky

Betonové výrobky (stropní a silniční panely, jímky, žumpy, septiky, roury, šachty). Používáme vlastní nákladní autodopravu a mechanizace - jeřáb...

Choceradská 6, Svojetice

Luboš Hrabánek - J.L.H.

Provádíme kompletní zemní, výkopové, demoliční, bourací a jeřábnické práce. Děláme terénní úpravy. Máme bagry, rypadla, nakladače, traktorbagry, minibagry, minirypadla, UNC, mobilní jeřáby, AD 080, 20, 28, autojeřáby, autodoprava valníky. Konzultace.

Horšovská 274/3, Praha-Řeporyje

Rothlehner pracovní plošiny, s.r.o.

Prodej, servis 180 typů pracovních a montážních plošin od předních evropských výrobců. Samohybné plošiny Haulotte a PB Lifttechnik, nástavby na podvozcích GSR, přívěsné plošiny DENKA LIFT a Falkon Spider. Nepřetržitý servis. Školení obsluhy IPAF.

Mezi úvozy 2512/2, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

ISERMAT CZ, s.r.o.

Nabízíme pronájem rypadel a minirypadel, půjčujeme válce, ježky, vibrační desky a pěchy, nakladače, čerpadla. Pronajímáme manipulátory Manitou, v...

Lukavecká 1732, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

PETR RYS, MONTÁŽNÍ PLOŠINY s.r.o.

Pronájem montážních vysokozdvižných plošin. Půjčovna pracovních přívěsných teleskopických plošin. Provádíme výškové a hlubinné práce, montáže reklam a vánoční výzdoby, mytí a opravy fasád a kácení a prořezávání stromů.

Na Vypichu 46/6, Praha-Břevnov

Jumar - lešení, s.r.o. - Pronájem stavební techniky- Pronájem a montáž lešení- Odvoz komunálního odpadu

Nabízíme používáme kompletní systém Layher. Provádíme montáž a demontáž fasádního i prostorového lešení. Půjčujeme lešení pro opravy technologických celků. Pronajímáme pojízdné a speciální lešení, tribuny a pódia. Zajišťujeme odvoz sutí a stavebního odpadu.

Jizerská 328/4, Praha

ABA SERVICE BÖCKER

Prodej, servis, revize a pronájem stavebních výtahů Böcker a Geda. Prodáváme a opravujeme vrátky, míchačky, výtahy, koše na beton, bádie, kladiva Permon, kompresory. Použitá míchačka a vrátek skladem. Prodáváme a zasíláme veškeré náhradní díly.

Vodňanská 933, Praha (Prague 14-Kyje)

ASTA, spol. s r.o.

Zastupujeme výrobce výtahů Geda. Prodáváme a pronajímáme stavební výtahy Geda, vrátky, shozy suti, plošiny a montážní lávky. Stavební výtahy opravujeme na celém území ČR. Tyto stavební výtahy jsou vhodné pro celý rozsah stavebnictví.

Milady Horákové 533/28, Praha (Prague 7-Holešovice)

ENEKO, spol. s r.o.

Vysoušení a odvlhčování vlhkých prostor a zdiva. Prodej a pronájem kondenzačních vysoušečů a odvlhčovačů.

Předvoje 2197/13, Praha (Prague 6-Břevnov)

ESTROJ, s.r.o.

Prodej, půjčovna a servis mísicích pump UELZENER, ESTROMAT, PUTZKNECHT, Estrichboy, Mixokret, Hydrosol. Nabízíme šnekové, pneumatické, dieselové a elektrické omítačky, mísicí čerpadla pro výrobu a dopravu všech druhů malt, stěrek, potěrů i betonů.

Na Veselí 1687/45, Praha (Prague 4-Nusle)

VS-Ekoprag, s.r.o.

Kontejnerová autodoprava nabízí přistavení a pronájem kontejnerů pro odvoz a likvidaci odpadů, vyklízecí, bourací a demoliční práce. Děláme zemní práce a odvoz výkopové zeminy, prodej písku, štěrku, betonu. Pronájem pracovních plošin 13 až 45 m.

Dobronická 892, Praha (Kunratice)

PRVNÍ STAVEBNÍ OBNOVA

Provoz půjčovny nářadí pro stavbaře, kutily a zahrádkáře, půjčovny stavebních strojů a mechanizace. Provádíme rekonstrukce budov, novostavby, půdní vestavby, opravy a rekonstrukce fasád.

Pobřežní 87/68, Praha

EVEREST servis s.r.o.

Pronájem a prodej fasádního lešení, prostorového lešení, pojízdného lešení, pódia, tribuny, mobilního oplocení. Kompletní služby - montáž, demontáž, doprava. Prodej širokého sortimentu stavebních materiálů, zásobování staveb.

Malešická 3312/24a, Praha

Minoda-půjčovna, s.r.o.

Prodej, pronájem a servis stavebních strojů a malé mechanizace značek Weber, Dynapac, Hitachi, Cedima, Partner, Hycon, Honda, Gesan a Stiga.

Na universitním statku 2/1, Praha

Stavební výtahy.cz, s.r.o.

Půjčovna, pronájem a prodej: stavební výtahy (osobní, nákladní, šikmé, svislé) GEDA 200 - 500, ALULIFT 200, MULTILIFT 500, NOV, shozy na stavební suť. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Dodáváme střechy na klíč, poradenství.

Běloveská 238, Praha

Volvo Stavební stroje Czech, s.r.o.

Prodáváme a pronajímáme nové i použité stavební a silniční stroje značky Volvo, záruční a pozáruční servis po celé ČR. Hlavním sortimentem jsou nakladače, rýpadla (bagry), rýpadlo-nakladače (traktorbagry), dempry, grejdry, válce, finišery a frézy.

Jeremiášova 870/24, Praha (Prague 17)

Outdoor Space Media, s.r.o.

Potřebujete-li billboard, bigboard, naložit, odvézt a složit materiál nebo pronajmout montážní plošiny. Jsme reklamní agentura zajišťující v oblas...

Křišťanova 1788/19, Praha (Prague 3-Žižkov)

VDK, spol. s r.o.

Půjčovna stavebních strojů střední a malé mechanizace: pojízdné kompresory, elektrocentrály, vibrační válce a desky, hutnící technika, pneumatické nářadí, malá ruční mechanizace apod. Dále se zabýváme prodejem, servisem a opravami těchto mechanizmů.

Dobronická 413, Praha (Libuš)

J.P.L. Lešení, s.r.o.- Prodej stavebnin - Pronájem a montáž lešení

Nabízíme pronajímáme lešení - rámové, modulové, trubkové. Provádíme montáž a demontáž lešení. Prodáváme lešení trubkové a lešení zn. HAKI. Nabízíme kompletní služby včetně zajištění projektové dokumentace. Působíme po celé ČR.

Bavorská 856/14, Praha (Prague 13-Stodůlky)

J.P.L. Lešení, s.r.o.- Prodej stavebnin - Pronájem a montáž lešení

Nabízíme pronajímáme lešení - rámové, modulové, trubkové. Provádíme montáž a demontáž lešení. Prodáváme lešení trubkové a lešení zn. HAKI. Nabízíme kompletní služby včetně zajištění projektové dokumentace. Působíme po celé ČR.

Bavorská 856/14, Praha (Prague 13-Stodůlky)

RUX ČR, s.r.o.

Prodej a pronájem hospodárných lešení a hliníkových systémů lešení pro stavebnictví.

K Třebonicům 100/34, Praha (Řeporyje)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?