Elektronické zabezpečovací systémy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

ELEKTRO STÁREK

Elektroinstalace do 1000V, zabezpečovací technika EZS, kamerové systémy CCTV, počítačové sítě LAN, dveřní videotelefony,zámkové a přístupové systémy..

Praha-východ

ALI 21, s.r.o. - Divize Security

Ochrana osob a majetku. * OSTRAHA SPORTOVNÍCH AKCÍ * POŘADATELSKÁ ČINNOST * OSTRAHA KULTURNÍCH AKCÍ * OCHRANA OSOB * OSTRAHA OBJEKT...

Olšanská 54/3, Praha 3

Stanislav Křenek

Prodej, montáž, servis a pronájem zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, přístupových systémů, pultů centralizované ochrany, fyzická ostraha.

Brixiho 1615/18, Praha 6

Karel Joura

Elektronické zabezpečovací, požární, kamerové (CCTV) přístupové a docházkové systémy. Vše od projektu, konzultace, dodávky, montáže a záručn...

Valentinská 12, Praha 1

Selax Electronics s.r.o.

Vývoj, výroba a prodej v oblasti GSM produktů jako jsou GSM alarmy, zabezpečovací systémy, GSM komunikátory s minimální spotřebou proudu. Nabízíme c...

Tatarkova 729/10, Praha

E-shop Jablotron

Jablotron E-shop - maloobchodní a velkoobchodní prodej zabezpečovací techniky firmy JABLOTRON ALARMS a.s. - se slevou a doručením zboží do druhého pracovního dne.

Na Žertvách 2230/42, Praha 8

Alarmtechnik Praha, spol. s r.o.

Komplexní služby v oborech el. zabezpečovací signalizace (EZS), el. požární signalizace (EPS), kamerové systémy (CCTV) a systémy kontroly vstupu. Jsme prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a registrováni Českou asociací pojišťoven.

Strojírenská 260/14, Praha

Jistota, s.r.o.

Servis,montáž a dodání elektronických bezpečnostních systémů bez ohledu na velikost objektu a rozsah. K našim oborům patří systémy EZS, alarmy, č...

Matúškova 798/7, Praha (Prague 11-Háje)

ESCAD Trade, s.r.o.

Autorizovaný dealer CCTV Sony, Mitsubishi, Axis, Bosch. Zajišťujeme prodej a instalaci průmyslové televize, bezpečnostních kamer, webových kamer a videoserverů, bezdrátový přenos videosignálu, digitální videorekordéry, kamerové systémy pro PC a jiné.

Ukrajinská 1487/2a, Praha (Prague 10-Vršovice)

ORIS PLUS

Ochrana zboží včetně knižních fondů, elektronické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, požární systémy EPS, kontrola vstupu ACC, domácí telefony, návrh, realizace, servis. Navštívíme Vás a navrhneme vhodné řešení.

Jičínská 1346/6, Praha (Prague 3-Vinohrady)

VIAKOM - dovozce a distributor CCTV

Dovážíme a distribuujeme profesionální techniku pro kamerové systémy CCTV. Našim zaměřením je průmyslová televize, kamery, IP kamery, DVR, digitál...

Seifertova 996/31, Praha (Prague 3-Žižkov)

KPZ elektronics, s.r.o.

Provádíme vývoj, výrobu, dovoz, prodej a servis kamerových systémů CCTV. WEB a IP kamer, záznamového software, systémy EZS, EPS, ACS, napájecích zdrojů, GSM/UMTS/LAN/GPS komunikátorů do budov i automobilů. Zastupujeme firmy Panasonic a Merit Lilin.

Pod vinicí 2028/20, Praha (Prague 12-Modřany)

SWBC - service, a.s.

Nabízíme profesionální zajištění bezpečnostních služeb a požární ochrany. Fyzická ostraha majetku a osob, montáž, servis a monitorování objektů pomocí systémů EZS, EPS a CCTV. Připojení na PCO. Zajišťujeme pořadatelské a informačně recepční služby.

Tovačovského 92/2, Praha (Prague 3-Žižkov)

GREEN Center

Dodáváme parking systémy a závory pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu, silniční závory, přístupové systémy. Řízení provozu pohybu vozidel v průjezdech domů, průmyslová vrata a lineární autom. dveře i vstupenkové systémy. Instalace PC sítí.

Zenklova 39, Praha

ZEPP - Jan Plaček

Autorizované zastoupení společnosti Jablotron a partner projektu OKO1, zabývající se prodejem a instalací elektronických a protipožárních zabezpečovacích systémů, také mechanického zabezpečení a systémy průmyslové televize. Centrální vysavače Husky.

Třebětínská 591, Praha

LCGroup, s.r.o.

Dodávka slaboproudých systémů na klíč. Realizace strukturovaných kabelážů a optických páteřních tras. Svařování optických vláken.

Na Mrázovce 24/7, Praha

E* tech

Zabezpečovací systémy

Počernická 272/96, Praha

DETEKTIVNÍ A INFORMAČNÍ AGENTURA INCOGNITO

Nabízíme komplexní služby detektivní kanceláře s garancí max. diskrétnosti od r. 1995 i mimo území ČR. Ochrana osob, právní a psych. poradenství,...

Jugoslávská 659/11, Praha

Elzed, s.r.o.

Dodávají a montují zabezpečovací a požární signalizace, EZS, EPS, alarm, připojení na PCO, kamery, kamerové systémy, TEL ústředny, strukturované kabeláže, PC sítě aj.

Vrážská 1540/26a, Praha

ELEKTRONIS - slaboproudé istalace

Slabopoudé instalace, elektronické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV a požární signalizace EPS, domovní telefony - videotelefony, vstupní systémy a docházkové systémy.

Kakostová 90/2, Praha

MARCO-CZECH, s.r.o.

Provádí komplexní řešení v oblasti elektro.

Jenštejn-Dehtáry 37,

BROTEL, s.r.o.

Nabízíme služby z oboru telekomunikací a informačních technologií, systémy hlasové komunikace VoIP a digitálních ústředen vnitrofiremní komunikace instant messaging, groupwar, vzdálený přístup do firemní sítě. Dále zajišťujeme správu serverů, PC.

Nad sady 1120/6, Praha (Prague 4-Záběhlice)

Traco International, spol. s r.o.

Autorizovaný distributor firmy Garrett Electronics, Inc. z USA pro Českou a Slovenskou republiku. Pro velkoobchodní i maloobchodní prodej nabízíme detektory kovů řady hobby i security - ruční detektory a průchozí brány určené pro bezpečnostní složky.

U vinných sklepů 145/7, Praha (Prague 9-Vysočany)

PBR Komtech spol. s r.o.

Dodáváme a montujeme el. zabezpečení EZS, EPS, kamery CCTV, rozhlas, telefonní ústředny a telefonická koncová zařízení, strukturované kabeláže a komerční techniku. Od nabídky přes PD až po realizaci, od domácností až po průmyslové systémy.

Armády 452/75, Praha 5 (Prague 6-Dejvice)

Jiří Hyliš - elektromontáž

Nabízí kompletní elektromontáže - stavební práce, montáž kamerových systémů, montáž sádrokartonů, hromosvody aj.

U Děkanky 1648/12, Praha (Prague 4-Nusle)

Bosch Security Systems, s.r.o.

Dodáváme analogové a digitální systémy jako jsou průmyslová televize - CCTV, elektrická požární signalizace - EPS a zabezpečovací signalizace - EZS, kongresové, konferenční a tlumočnické systémy. Dále je to veřejné ozvučení a evakuační rozhlas - PA.

Pod višňovkou 1661/35, Praha (Prague 4-Krč)

PCS, spol. s r.o.

Prodej, servis, poradenství CCTV, PA, EZS, EPS, ACS (Bosch, CBC, PELCO, RCS, Aktion, Aiphone). Nabídka zavazadlových rentgenů, ručních a průchozích detektorů kovů, laboratorních a mobilních spektrometrů, difraktometrů a analyzátorů. Produkty a služby pro bezpečnost dat.

Na Dvorcích 122/18, Praha (Prague 4-Krč)

ABAS IPS Management, s.r.o.

Společnost nabízí bezpečnostní služby, facility management a slaboproudé systémy.

Jankovcova 1569/2c, Praha

ALERTE, spol. s r.o.

Elektronické zabezpečovací systémy - alarmy - bezdrátové, drátové. Kamerové systémy. Zajišťujeme prodej, montáž, servis, bezplatné návrhy. Naší prioritou je komplexní péče o zákazníka s dlouhodobým osobním přístupem.

Šlikova 403/16, Praha (Prague 6-Břevnov)

ALARM Comp

■Elektronické zabezpečovací systémy objektů a vozidel ■Bezpečnostní služby – dálkové střežení objektů a vozidel ■Pult centralizované ochrany s výjezdovou službou ■Monitorování a vyhledávání vozidel ■Autoalarmy, DefendLock ■Autobaterie - rozvoz autobaterií po Praze

Kanadská 1, Praha (Prague 6-Dejvice)

PROMSAT CZ, s.r.o.

Výstavba a servis společných televizních antén a rozvodů kabelové televize. Výstavba, servis a provozování infokanálů. Prodej a montáž satelitních a TV antén. Návrh a realizace: počítačové sítě, zabezpečovací systémy, domovní zvonky, WiFi sítě.

U hostivařského nádraží 556/12, Praha (Prague 15-Hostivař)

KOUKAAM, a.s.

Jsme certifikovaným dovozcem a distributorem digitálních (IP)kamerových zabezpečovacích systémů od firem VIVOTEK, IQnVision, ACTi, Axis a Sony. Naše IP...

U vinných sklepů 145/7, Praha (Prague 9-Vysočany)

PVE - Pavel Vích - Elektro

Elektronický zabezpečovací systém (EZS) z komponentů JABLOTRON PARADAX. Dodáváme alarm drátový i bezdrátový, napojení na PCO-OKO1 a Váš mobil. Instalujeme kamerové systémy (CCTV) s nahráváním na HDD a přístupem z netu či mobilu.

Cíglerova 1076/4, Praha (Prague 14-Černý Most)

VSV connect, spol. s r.o.

Nabízíme prodej, montáž a servis. Nabízí telefonní ústředny, VOIP telefony, kamerové, docházkové, stravovací, zabezpečovací, protipožární systémy.

Bystřičná 632/16, Praha (Prague 22-Uhřiněves)

EVS s.r.o.

Dodáváme přístupové a kamerové systémy z Evropy, Jižní Afriky i Asie. Nabízíme široký sortiment vhodný pro malé budovy i pro rozsáhlé objekty. Dosah čtení čteček až 3m, kamery infra s dosvitem až 40m.

17. listopadu 1512, P.O.Box 29, Roztoky

OKO1 - elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy českého výrobce Jablotron s napojením na pult centralizované ochrany SV-Agency. Produkt OKO1 poskytuje profesionáln...

Sinkulova 1209/40, Praha (Prague 4-Nusle)

Alarmy Vyskočil, zabezpečovací zařízení

Prodej, montáž, poradenství a servis zabezpečovacích zařízení, alarmů, kamerových systémů. Partner projektu OKO1 a Hlídání zdarma. Certifikovaná montážní firma výrobků Jablotron.

U družstva Ideál 1286/9, Praha (Prague 4-Nusle)

F24 Czech Republic, s.r.o.

Nabízím odbornou pomoc v oblasti správy poruch a krizového managementu - opravy poplachové signalizace.

Václavské nám. 832/19, Praha (Prague 1-Nové Město)

ELVIA, spol. s r.o.

Vyvíjí a vyrábí studiovou techniku průmyslové televize, televizní, kamerové, GSM a zabezpečovací systémy, technologický nábytek. Zajišťují autorizovaný servis profesionální a spotřební techniky Sony, Aiwa, Jvc, Daewoo, Sanyo, Sencor a Toshiba.

Poděbradská 188/51, Praha (Prague 9-Hloubětín)

RS SERVIS

Montáž a opravy TV SAT antén a rozvodů včetně předělání na příjem digitálního vysílání DVB-T, set-top-box. Montáž a servis společných televizních antén - STA. Montujeme kamery a kamerové systémy, alarmy včetně signalizace GSM a připojení na PCO.

Evropská 695/73, Praha (Prague 6-Vokovice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?