Pomaturitní studium a intenzivní výuka

   

  VÍKENDOVÁ MATEMATIKA SŠ,ZŠ - doučování Praha

  100% úspěšnost maturantů ve zk. STÁTNÍ MATURITA (r. 2012,r. 2011) - VÍKENDOVÁ MATEMATIKA SŠ, ZŠ ... celoroční individuální i skupinová výuka, d...

  Dejvice/ NA MORÁNI, Praha 6/ PRAHA 2

  Jazyková škola Empire

  Empire jazyková škola nabízí dynamické a intenzivní kurzy angličtiny pro všechny, kteří se chtějí rychle, efektivně a zábavně naučit cizí jazyk...

  Viktora Huga 359/6, Praha 5 (Prague 5-Smíchov)

  Agentura Educo - jazyková škola a studium v zahraničí

  Provoz jazykové školy zajišťující výuku jazyků pro firmy a veřejnost. Individuální jazykové kurzy pro děti, mládež a dospělé. Intenzivní, semestrální a letní kurzy. Pořádá přípravné kurzy na zkoušky FCE a CAE. Pomaturitní studium. Studium jazyků v zahraničí.

  Dobrovského 872/28, Praha

  Akademie sociálního umění a léčebné pedagogiky TABOR

  Škola se sídlem v Praze poskytuje pomaturitní denní a dálkové jednoleté orientační a pětileté studium léčebné pedagogiky a sociálně umělecké terapie, arteterapie, muzikoterapie, dramaterapie, eurythmie, filosofie. Škola působí od roku 1993.

  Jana Zajíce 140/32, Praha 7

  MAVO

  Provádíme profesní rekvalifikace, pomaturitní studium jazyků, kurzy, školení, firemní vzdělávání. Certifikace ECDL. Vedení učetnictví a poradenství firmám. Agentura práce. Tvorba a realizace projektů ESF. Poradenství pro čerpání z EU.

  Na poříčí 1048/30, Praha

  AZ SMART - vzdělávací centrum

  Vzdělávací centrum pořádá přípravné kurzy ke studiu na vysokých školách právnické fakulty, společenskovědní, ekonomické a medicínské obory. Akreditované rekvalifikační kurzy. Odborná školení, jazykové kurzy, pomaturitní studium, přijímačky nanečisto.

  Václavské nám. 831/21, Praha-Nové Město

  Bankovní institut vysoká škola, a.s.

  Bakalářský a magisterský program - finance, bankovnictví, pojišťovnictví, veřejná správa, management, právo, hospodářství, sociální a zdravotní služby, kurzy, certifikace v Praze a mnoha regionech v ČR. ESF, EBTN, IT, AIVD, IFCEB, ČBA, EU.

  Nárožní 2600/9, Praha (Prague 13)

  Jazyková škola Rybička

  Naše jazyková škola nabízí kurzy anglického, francouzského a španělského jazyka pro děti a dospělé již 11. rokem. Angličtina pro děti od 4 do 16...

  Matěchova 1069, Praha (Prague 4)

  McNeilus School

  Nabízíme pomaturitní studium AJ, Nj, Fj, Šj, Ij,kurzy tlumočení a překlady.

  Washingtonova 1567/25, Praha (Prague 1-Nové Město)

  AKADEMIE IURIS, s.r.o.

  Jednoleté přípravné studium na VŠ (Právnická fakulta UK, fakulty MU). Nabízíme pomaturitní studium a víkendové přípravné kurzy.

  Jana Masaryka 312/46, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?