Postgraduální a celoživotní vzdělávání

   

  University of Pittsburgh - Katz Graduate School of Business

  Program Executive MBA Worldwide je určen pro zkušené manažery. Probíhá na 3 kontinentech a dlouhodobě patří mezi top MBA na světě. Na prestižní uni...

  Truhlářská 1104/13, Praha

  Středočeský vysokoškolský institut, s.r.o.

  Soukromá vysoká škola nabízí bakalářské studium v oboru Ekonomika a management obchodu, Marketing a Podniková ekonomuka a management.

  Kytlická 757/17, Praha

  Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky, a.s.

  Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky, a.s. nabízí tříleté bakalářské studium ve 2 programech a 4 oborech: Ekonomika a management (Apliko...

  Vltavská 585/14, Praha

  Unicorn College

  Unicorn College je soukromá vysoká škola, která nabízí vysoce kvalitní bakalářské studium v oborech informační a komunikační technologie, ekonomie a management.

  V kapslovně 2767/2, Praha

  Business Institut s.r.o.

  Business Institut se řadí mezi přední poskytovatele vzdělání v oblasti ekonomie, managementu, marketingu a práva. Business Institut nabízí unikátní vzdělávací programy MBA, BBA a dále zajišťuje firemní poradenství a odborné semináře.

  Kodaňská 558/25, Praha 10

  Prague College, s.r.o.

  Kompletní nabídka britských programů vyššího vzdělávání na 1, 2 a 3 roky v angličtině. Programy ukončené diplomy a nebo bakalářskými tituly.

  Polská 1184/10, Praha

  Czech Management Institute Praha - manažerská fakulta Escuela Superior de Marketing y Administración - ESMA / ESMATUR Barcelona, s.r.o.

  Škola nabízí tříleté studium oboru Podnikový management. Absolventům bakalářského studia je udělován titul bakalář. Diplom je nostrifikován Vyso...

  Resslova 308/10, Praha

  Akademie sociálního umění a léčebné pedagogiky TABOR

  Škola se sídlem v Praze poskytuje pomaturitní denní a dálkové jednoleté orientační a pětileté studium léčebné pedagogiky a sociálně umělecké terapie, arteterapie, muzikoterapie, dramaterapie, eurythmie, filosofie. Škola působí od roku 1993.

  Jana Zajíce 140/32, Praha 7

  TRIVIS, a.s.

  Zřizovatel středních škol veřejnoprávních a vyšší odborné školy. Organizuje kurzy zaměřené na vzdělávání dospělých v oblasti bezpečnostně právní.

  Libčická 399/8, Praha

  TC Business School

  TC Business School je česká nezávislá poradenská a vzdělávací společnost, která vznikla v roce 1992. Naším cílem je zlepšovat management, organiza...

  Na Zátorce 88/4, Praha

  Vzdělávácí instituce SERAFIN

  Nabídka vzdělání, relaxaci a co nejvíce možností naučit se něco nového a poznat, že klienti můžou dokázat, cokoliv chtějí.

  Mečislavova 307/2, Praha

  Česká asociace MBA škol

  Hlavním posláním Asociace je v souladu s jejími stanovami "zajišťovat, udržovat a dále rozvíjet vysokou úroveň studia MBA v České republice" včetně zavedení systému akreditací studia MBA v České republice.

  José Martího 407/2, Praha

  Institut pro průmyslový a finanční management

  Postgraduální vzdělávací institut, založený v roce 1998 z iniciativy zastoupení několika mezinárodních korporací v České republice. V současnosti nabízíme studium MBA při zaměstnání v angličtině a v němčině.

  Václavské nám. 795/40, Praha

  Jiří Svoboda, JS info

  Hardware, software, sítě, kancelářské aplikace, vzdělávání uživatelů výpočetní techniky všech kategorií, úplnými outsidery počínaje, programování, uživatelské aplikace se staly jeho doménou.

  nám. Dr. Václava Holého 1050/10, Praha

  Hospodářská komora České republiky

  Subjekt zastupující podnikatelskou veřejnost v České republice a neodmyslitelnou součástí hospodářského života v ČR. Chrání zájmy svých členů...

  Freyova 82/27, Praha

  Pavel Hovorka, celoživotní vzdělávání

  Provozuje kurzy základní resuscitace za podpory automatických externích defibrilátorů (AED).

  Ruská 2412/85, Praha (Prague 10-Vinohrady)

  Pavel Hovorka, celoživotní vzdělávání

  Provozuje kurzy základní resuscitace za podpory automatických externích defibrilátorů (AED).

  Ruská 2412/85, Praha (Prague 10-Vinohrady)

  Francouzsko-český institut řízení při VŠE

  Francouzsko-český institut řízení (IFTG) je vzdělávacím střediskem pro dospělé Vysoké školy ekonomické v Praze. Je jedinou institucí v České re...

  nám. Winstona Churchilla 1938/4, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Junior Achievement, o.p.s.

  Naším posláním je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit a byli dobře připraveni pro vstup na trh práce.

  Jindřišská 939/20, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Agentura Daha, s.r.o.

  Agentrua shromažďuje a poskytuje informace o dalším vzdělávání, srovnává instituce vzdělávání a organizuje prezentace dalšího vzdělávání.

  Sdružení 1341/39, Praha

  Bonebakker, spol. s r.o.

  Organizační činnost ve vzdělání.

  Na Perštýně 344/5, Praha

  Education Gallery, o.p.s.

  Společnost si klade za cíl, předložit zájemcům široké spektrum možností v oblasti vzdělávání. Ať už se jedná o organizačně - realizační zpr...

  V jámě 1371/8, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Mgr. Tomáš Straka, celoživotní vzdělávání

  Celoživotní vzdělávání.

  Libušská 208/65, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?