Prodej výrobních strojů

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

FPW s.r.o.

Dodavatel strojů pro zpracování plechu a trubek NUKON a AMOB. Fiber lasery, řezací stroje, ohýbačky trubek a profilů, hydraulické lisy a více

Nám. 14. října 2/1307, Praha 5

Martin Zuska - šicí stroje

PRODEJ A OPRAVY ŠICÍCH STROJŮ. Prodáváme kvalitní šicí stroje českých i zahraničních značek, např.: Lada, Zetina, Janome, Pfaff, Husqvarna. Provádíme opravy všech šicích strojů, od starých šlapacích až po moderní elektronické stroje. (např.: Veritas, Lada, Lucznik, Bagat, Minerva, Bobbin, Pfaff, Singer atd.)

Branická 71, Praha 4 (Prague 4-Lhotka)

Tvářecí stroje, s.r.o.

Nabízíme stroje na laserové řezání, dělení trubek, profilů a plechů, zakružovačky plechu a profilů, válcovačky závitů, ohýbačky, linky pro podélné a příčné dělení plechů, automatické kotoučové pily, lisy hydraulické a mechanické a jejich automatizace, další tvářecí a dělící stroje na kov.

Daňkova 3336/2, Praha (Prague 5-Motol)

Novum Industry, s.r.o.

Prodáváme počítací, kontrolní, jeřábové a plošinové váhy, paletové vozíky s váhou, vážicí systémy na manipulační techniku. Dále nabízíme balící stroje do průtažné folie, vakua a ochranné atmosféry. Zastupujeme firmy DIGI, RAVAS, EILON, MECAPLASTIC.

Dvacátého osmého pluku 483/11, Praha (Prague 10)

ifm electronic, spol. s r.o. - Prodej řídicí a automatizační techniky

Nabízíme výrobu a prodej senzorů a řídicí techniky pro průmyslové použití.

U křížku 571, Průhonice

M. J. Maillis, Czech, s.r.o.

Nabízíme Vám společnost s téměř půl stoletím zkušeností v obalářství, působí v oblasti výroby a distribuce průmyslového řešení ukončování balicích linek. Nabízíme balicí stroje a linky, systémy páskování, ovíjecí, lepicí technologie a další na www.

Štěrboholská 1434/102, Praha (Prague 15-Hostivař)

STRATI, spol. s r.o.

STRATI spol. s r.o. bylo založeno roku 1991 a od té doby se věnuje dovozu a prodeji strojů pro knihařské a kartonážní provozy. V posledních letech se také rozšířil vývoz těchto strojů do zahraničí.

Českobrodská 71/30, Praha (Prague 9-Hrdlořezy)

ABC MAGNET - výroba magnetů

Firma zabývající se výrobou trvalých magnetů, feritů, FeNdB, Alnico a magnetických separátorů. Dále dodáváme magnetické materiály, filtry, tiskařské válce a jiné magnetické výrobky.

Hlavní 50, Panenské Břežany

Rupet International, spol. s r.o.

Prodej ruční el. a pneu brusky, stac. pás. brusky, stroje s ohebnou hřídelí, brusivo, frézy, prvky pro pružná uložení, napínání řemenů, komponenty pro stavbu JÚS.

Čsl. armády 200, Hostivice

Impra sklo

Prodej strojního zařízení a nástrojů, příslušenství a plochého a izolačního skla. Poskytování poradenství.

Reinerova 710/21, Praha

Mach Trade, s.r.o.

Nabízíme nejširší sortiment pětiosých, vertikálních a horizontálních center s řídícími systémy HEIDENHAIN a FANUC. Firma je poskytovatelem zár...

Vídeňská 104, Vestec

Tama Bohemia, s.r.o.

Dodáváme japonské průmyslové vyšívací stroje TAJIMA, vyšívací nitě MARATHON, software TAJIMA DG/ML by PULSE a služby firmám zabývající se problematikou vyšívání.

Na Vyhlídce 437, Jesenice

Zenit spol. s r.o, Divize CNC obráběcí stroje

Zabývá se dovozem zahraničních technologií pro strojírenské provozy. Snaží se o vybavení nástrojáren elektroerozivními stroji od japonského výrobce SODICK, které uspokojují celou řadu zákazníků od malých soukromých výrobců až po velké strojírenské podniky.

Tiskařská 620/8a, Praha

CNC Invest Group, s.r.o.

Prodej a servis CNC obráběcích strojů a nabídka náhradních dílů.

Polygrafická 679/16, Praha 10

Ing. Štefan Druga - SDcom- Prodej řídicí a automatizační techniky

Nabízíme nabídku projektování systémů měření a regulace pro vytápění, klimatizaci a chlazení, dovoz zesilovačů tlaku kapalin a plynů.

Bělomlýnská 813/22, Praha

Deuton, s.r.o. - Výroba světelné a neonové reklamy- Opravny průmyslových strojů a vybavení- Prodej tiskařských strojů a příslušenství

Nabízíme opravujeme stroje a zařízení i již zaniklých výrobců, zakázková výroba jednoúčelových strojů a zařízení v oblasti tisku, obalové techniky a gastro. Výroba panelů citilight, oboustranných světelných panelů na sloupy. Zakázková výroba z Polypropylenu.

Nad Kolčavkou 120, Praha

CLOOS PRAHA, spol. s r.o.

Svářecí technika. Prodej a servis svářecích robotů a automatů. Prodáváme svářečky pro sváření MIG/MAG, invertory TIG, zdroje pro ruční řezání plazmou, samostmívací kukly Speedglas, materiály pro sváření.Projektování svářecích pracovišť a poradenství.

Vídeňská 352, Vestec

Schaeffler CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem kovových součástek, výrobou ložisek. Nabízíme ložiska valivá, kluzná, kloubová značek INA a FAG, lineární vedení INA, kruhové tyče na míru, díly pro automobilový průmysl, technické poradenství. Zastupujeme skupiny Schaeffler pro ČR.

Průběžná 3207/74a, Praha (Prague 10-Strašnice)

NEOTEC, spol. s r.o.- Prodej textilních strojů a příslušenství

Nabízíme prodej CAD/CAM systémů, strojů a zařízení pro oděvní, textilní, automobilový, čalounický, obuvnický průmysl.

Jinonická 804/80, Praha

Blumenbecker Prag, s.r.o.

Nabízíme programování ŘS a vizualizace procesů, regulované pohony, projekce, průmyslové kamery, robotické buňky, průmyslové sítě a indukční ohřev. V naší nabídce je veškerá elektrovýzbroj do NN rozváděčů, komponenty PLC, panely SWAC a roboty KUKA.

Počernická 272/96, Praha

CNC invest,, spol. s r.o.

Předmětem činnosti firmy je poradenská činnost, vypracování komplexních technologií, zajištění dodávek strojů s CNC řízením, odměřovacích systémů a komunálních měřidel.

Polygrafická 679/16, Praha

DS Praha, s.r.o.

Firma se zabývá především nákupem a prodejem použitých, případně nových obráběcích, tvářečích i jiných strojů a zařízení pro dílenské ...

Křížová 1018/6, Praha (Prague 5-Smíchov)

Festo, s.r.o.

Poskytujeme výrobky a řešení pro průmyslovou a procesní automatizaci. Pneumatické a elektrické pohony, válce, ventily, ventilové terminály, vakuum, ...

Modřanská 543/76, Praha (Prague 4-Hodkovičky)

TST servis, a.s.

Obchodní společnost je akciová společnost, založená 21 podniky vyrábějící obráběcí a tvářecí stroje v České republice a na Slovensku. Nabízí...

Šífařská , Praha (Prague 4)

Batras, s.r.o. - Prodej balicích strojů

Nabízíme distribuce balicích aparátů, strojů a zařízení včetně spotřebních materiálů. Zajištění servisu.

Zelený pruh 1560/99, Praha

Penta Trading, spol. s r.o.

Dodáváme elektroerozivní stroje - drátové řezačky FANUC, hloubičky EXERON. Provádíme servis strojů FANUC, EXERON, HITACHI, MAKINO, CHMER a modernizace veškerých tipů vyjiskřovaček. Prodáváme spotřební materiál. Řežeme, hloubíme a frézujeme elektrody.

Michelská 3/9, Praha (Prague 4-Michle)

Repro International, spol. s r.o.

Jsme specializovaný dodavatel strojů pro koncovou úpravu tiskovin. Dále prodáváme kancelářské stroje pro skartaci, vazbu, laminování, vrtání, řezání a spotřební materiál.

Křenova 439/15, Praha (Prague 6-Veleslavín)

KÁBEK - Balící stroje - Prodej balicích strojů

Nabízíme výrobu a prodej nových i použitých balících strojů a dávkovacích zařízení. Dodávky strojů pro balení zboží do sáčků a smrštitelné fólie. Zajištění oprav a úprav neúplných a poškozených balících strojů. Výkup použité balící techniky. Poradenství.

Nuselská 169/38, Praha

Mateza, spol. s r.o. - Prodej součástí strojů pro výrobu

Nabízíme prodej strojních součástí.

U měšťanského pivovaru 1507/6, Praha

Bitcon, spol. s r.o.

Prodejce tiskařských strojů a příslušenství.

Suchý vršek 2122/33, Praha

SAVA TRADE, spol. s r.o.

Jsme člen koncernu SAVA, dovozce práškových barev COLOR Medvode. Nabízíme: práškové barvy - komaxit, těsnící profily, dopravní pásy, ofsetové gumy, záchrannou a hasičskou techniku, těsnící a zvedací vaky, pneu na moto a čtyřkolky. Ubytování Slovinsko.

U Elektry 650/50, Praha (Prague 9)

EDM TRADE, s.r.o.

Provádíme vybavení nástrojáren. Elektroerozivní stroje Mitsubishi a OPS - INGERSOLL. Brusky GER na plocho, na kulato. Servis, školení, poradenství. Dodáváme spotřební materiál, normálie, náhradní díly a upínání. Pronajímáme zařízení EKO. IONISER.

Čimická 809/53, Praha (Prague 8-Čimice)

ZENIT, Divize CNC obráběcí stroje

Nabízíme vybavení pro nástrojárny. Elektroerozivní obráběcí stroje Sodick, rovinné brusky Geibel & Hotz. Kompletní služby v oblasti instalace, školení a servisu strojů. Zákazníkům je k dispozici zázemí servisního a školicího centra.

Tiskařská 620/8a, Praha

Megadyne CZ, s.r.o.

Společnost Megadyne se zabývá výrobou řemenů a je na trhu polyuretanových a gumových řemenů vůdčí společností. Produkty Megadyne jsou vhodné pro celou škálu průmyslových pohonů, pro přenos síly, seřizování, dopravu, polohování a transport.

Ocelářská 891/16, Praha (Prague 9)

Consorta Praha, s.r.o.

Dodáváme mechatronické soustruhy ALPHA od anglického výrobce Colchester-Harrison, vertikální frézovací centra STORM, digitální odměřování polohy ...

Poděbradská 508/12, Praha (Prague 9-Vysočany)

Ing. Ivan Wasgestian HBP

Dodávají tenzometry, snímače a senzory pro měření kroutícího momentu, síly, tlaku, dráhy a hmotnosti, měřící přístroje pro vážení, dávkování, regulaci, měřící ústředny a software.

Podskalská 392/7, Praha

Arcon Machinery, a.s.

Vyrábíme, navrhujeme a prodáváme průmyslová bezkontaktní popisovací zařízení, nabídka poradenství a technické podpory.

K Arconu 66, Říčany

Anopack, s.r.o.-Prodej balicích strojů- Výroba balicích strojů

Nabízíme prodej a servis etiketovacích, balicích, plnicích, zavíracích a dalších strojů a linek, používaných v obalovém průmyslu.

Radlická 2487/99, Praha

Heidenhain, s.r.o.- Prodej řídicí a automatizační techniky - Prodej NC a CNC systémů a digitálního odměřování

Nabízíme prodej a servis přesných snímačů pro měření délek a úhlů, CNC řízení a pohonů pro obráběcí stroje, dotykových obrobkových a nást...

Dolnoměcholupská , Praha

Océ-Česká republika, s.r.o.

Dovoz a prodej kancelářské kopírovací, tiskové a skenovací techniky. Servis a služby v oblasti prodeje a správy dat.

Babická 2329/2, Praha (Prague 11)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?