Prodej hadic a příslušenství

   

  EagleBurgmann Czech, s.r.o.

  Nabízíme výrobu a prodej mechanických ucpávek, šňůrových ucpávek, statických těsnění, hadic, kovových, pryžových a textilních kompenzátorů.

  Na Drahách 1364, Praha

  Festo, s.r.o.

  Poskytujeme výrobky a řešení pro průmyslovou a procesní automatizaci. Pneumatické a elektrické pohony, válce, ventily, ventilové terminály, vakuum, ...

  Modřanská 543/76, Praha (Prague 4-Hodkovičky)

  Hansa Flex

  Firma HANSA FLEX je jednou z největších firem v oblasti servisu hydraulických systémů.Zabýváme se prodejem hydraulických hadic, šroubení,nabízíme příruby a přírubové spojení, celokovové hadice, měřicí techniku, těsnicí materiál a kompenzátory.

  Dolnoměcholupská 1388/23, Praha

  EVERFIT - hydraulika

  Zabýváme se výrobou vysokotlakých hydraulických hadic, použitelných pro všechny typy strojů ve všech oborech lidské činnosti. Poskytujeme také servisní a poradenskou činnost.

  Záběhlická 1230/31, Praha

  SEWO, spol. s r.o.

  Vzorková prodejna - autorizovaný prodej a servis WAP Alto. Dodáváme vysokotlaké stroje, mycí automaty, vysavače a kobercové extraktory všech značek a malířskou techniku ŠTORCH. Výroba a opravy tlak. hadice. Pojízdný servis, široké technické zázemí.

  Litovická 1233, Hostivice

  Tomáš Rejlek - výroba hadic

  Nabízíme a vyrábíme sortiment vysokotlakých hadic pro hydrauliku a čisticí techniku, šroubení, rychlospojky, manometry, kulové ventily.

  Chrášťany 92, Chrášťany

  Hydraulika - Ing. Luboš Doležal

  Nabízíme výrobu hydraulických hadic, prodej hydrogenerátorů a hydromotorů, prodej filtrů a filtračních vložek, prodej šroubení a přípojek, prodej rychlospojek a dalších.

  Štěrboholská 184/28, Praha (Prague 15-Hostivař)

  Brunclík & spol., spol. s r.o.

  Nabídka širokého sortimentu průmyslových hadic pro vzduchotechniku včetně transportu materiálu. Prodáváme klínové řemenice systém TAPER LOCK, klínové řemeny. Vyrábíme vzduchotechnické a filtrační zařízení pro dřevařský průmysl.

  Vídeňská 356/74, Praha (Kunratice)

  Klaus Behr- Prodej hadic a příslušenství

  Nabízíme výrobu a prodej nerezových vlnovcových hadic, gumových kompenzátorů a nerezových prvků pro interiér a exteriér.

  Jílové u Prahy-Radlík 156,

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?