Prodej filtrační a čisticí techniky

   

  Strana:   1 2 3

  KLEENTEK - zastupuje výrobce patentově chráněných přístrojů

  Nabízíme servisní čištění olejů za provozu strojů, pravidelné čištění olejových systémů strojů a zařízení za provozu. Rozsah čištění do...

  Sazečská 560/8, Praha

  AR PLUS, s.r.o.

  Prodej a distribuce filtrů a filtračních vložek MANN Donaldson, Knecht - Mahle, Bosch, Hengst, Fleetguard, SF, Unico.

  Bavorská 856/14, Praha (Prague 13-Stodůlky)

  TERI - úprava vody

  Úprava vody, kompletní řešení od projektu po servis. Technologie pro průmysl, kotelny, domácnosti, změkčení, filtrace a odželeznění.

  V Nových Bohnicích 159/11, Praha (Prague 8-Bohnice)

  Nilfisk - Advance, s.r.o.

  Výhradní zastoupení dánského výrobce profesionální úklidové techniky značky Nilfisk-Advance A/S. Nabízíme kompletní sortiment produktů pro profesionály - od komerčních a průmyslových vysavačů po mycí, zametací a komunální stroje.

  Do Čertous 1, Praha (Prague 20)

  INTE-KÄRCHER, s.r.o.

  Čisticí technika Kärcher. Prodej, servis a půjčovna čisticích zařízení Kärcher. Prodej malé úklidové techniky Unger, Eastmop. Prodej jednokotoučových strojů Maxiclen a Wirbel. Profesionální čisticí chemie Pollet a Buzil. Kimberly Clark.

  Pobřežní 95/74, Praha (Prague 8-Karlín)

  Swimmingpool Europe - bazény

  Bazény a příslušenstvím. Nabízíme velký výběr filtračních a dávkovacích zařízení na úpravu vody, topení a ostatních doplňků. Bazény Block Kit, bazénové žaluzie, bazénová chemie Attack, Auto Pilot - solné jednotky, UV lampy, odvlhčovače.

  Na hvězdárně 376/14, Praha

  Filtrační technika, spol. s r.o.

  Filtrační technika s.r.o. je inženýrská technologická firma, která se v rozhodující míře zaměřuje na návrhy a dodávky zařízení na čištění ...

  Suchdolské nám. 445/7, Praha

  AQUA Cleer - úprava vody

  Podnikání firmy představují zejména dodávky a instalace technologií pro úpravu vody, komplexní služby v oblasti úpravy, čištění a filtrace vody. Projekce, instalace a servis.

  Lužická 1421/5, Praha

  Culligan Czech, s.r.o.

  Zařízení na úpravu vody pro průmysl, energetiku, města, obce a pro domácnosti. Instalujeme bazénové technologie, regulátory bazénové chemie. Instalujeme technologie filtrace, změkčovače, reverzní osmózy, dávkování chemikálií, demineralizace.

  K šancím 50/6, Praha

  Meatech, spol. s r.o.

  Dodáváme ventilové soupravy, ventily kulové, jehlové, zpětné, tlakové redukční VERIFLO a RHPS, solenoidové PARKER a Lucifer, pojistné, vlnovcové, manometrické SCHNEIDER, šroubení A-lok. Dále nabízíme výrobky Ermeto, výrobky PTFE/PFA, hadice Synflex, filtry Domnick Hunter, Balston, převodovky a variátory PIV.

  Mstětice 16, Zeleneč

  SEWO, spol. s r.o.

  Vzorková prodejna - autorizovaný prodej a servis WAP Alto. Dodáváme vysokotlaké stroje, mycí automaty, vysavače a kobercové extraktory všech značek a malířskou techniku ŠTORCH. Výroba a opravy tlak. hadice. Pojízdný servis, široké technické zázemí.

  Litovická 1233, Hostivice

  RUWAC, s.r.o.

  Prodáváme průmyslové (i centrální) vysavače pro riziková pracoviště, mycí a zametací stroje, úklidové stroje, stroje na praní koberců a mytí eskalátorů, úklidové vozíky. Profesionální úklidová technika a chemie. Zajišťujeme servis úklidových strojů.

  K Zámecké Oboře 334, Dolní Břežany

  Mach Trade, s.r.o.

  Nabízíme nejširší sortiment pětiosých, vertikálních a horizontálních center s řídícími systémy HEIDENHAIN a FANUC. Firma je poskytovatelem zár...

  Vídeňská 104, Vestec

  SORBOSS CZ, s.r.o. - Prodej filtrační a čisticí techniky

  Nabízíme prodej ekologických havarijních sad, kanalizačních ucpávek, sypkých a textilních sorbentů.

  Dělnická 213/12, Praha

  Slavex Industrial Filters, s.r.o. - Prodej filtrační a čisticí techniky

  Nabízíme projekce a dodávky filtračních a odsiřovacích systémů pro odloučení tuhých a plynných škodlivých emisí z kouřových a technologických plynů.

  U křížku 612/2, Průhonice

  Ecoclean, spol. s r.o.

  Dovoz a prodej čisticí a úklidové techniky.

  Počernická 272/96, Praha 10

  REDO Water, s.r.o. - Prodej filtrační a čisticí techniky

  Nabízíme společnost se zabývá výrobou, vývojem a prodejem zařízení na úpravu vody.

  Šultysova 728/11, Praha

  SMART-VAC, s.r.o.

  Výhradní dovozce pro centrální vysavače ELECTROLUX. 15 let v ČR. Centrální vysavače pro rodinné domy a průmyslové objekty. Dodávky, montáže, projekty a poradenství. Rozšířené obchodní zastoupení.

  Na hroudě 3317/22, Praha (Prague 10)

  Centrální vysavače Praha - Zdeněk Zadražil

  Realizujeme centrální vysávání pro rodinné domy a byty. Centrální vysavače: BEAM, BVC, DRAINVAC, DUOVAC, ELECRTOLUX, ELEK TRENDS, HUSKY, NILFISK. Poradenství, návrhy a cenová kalkulace ZDARMA. Předváděcí místnost. Kamenný obchod. Internetový obchod.

  Kolovratská 57/3, Praha (Prague 10-Strašnice)

  WATERFILTER - úpravy vody

  Úpravy vody v domácnosti i průmyslu. Výroba, dodávka, montáž a servis úpraven vody. Nabízíme Vám širokou škálu produktů pro úpravu vody. Filtrační systémy na úpravu pitné vody, úprava vody z vrtů a studní. Návrhy, realizace, servis.

  K oboře 695, Praha (Šeberov)

  EKOSYSTEM-biologické čistírny

  Biologické čistírny odpadních vod pro 2-2500 EO, plastové nádrže a jímky, žumpy, septiky, vodoměrné a čerpací šachty, odlučovače ropných látek. Zajišťujeme ekologické audity, EMS, IPPC, EIA, dekontaminace a úprava vod, čištění odpadních vod.

  Podkovářská 800/6, Praha (Prague 9-Vysočany)

  Ing. Karel Leška - Prodej filtrační a čisticí techniky

  Nabízíme prodej a servis zařízení Wieland Lufttechnik pro sání a přepravu objemného a nebezpečného materiálu. Nabídka poradenství.

  Na Maninách 1425/27, Praha

  Nilfisk - ALTO

  Nabízíme profesionální vysokotlakou čisticí techniku Nilfisk-ALTO. Oficiální nástupce legendárních strojů Wap. Studenovodní a horkovodní vysokotlaké přístroje, vysokotlaké čističe pro hobby účely, samoobslužné myčky automobilů, podlahová technika.

  Do Čertous 2658/1, Praha (Prague 20)

  Fispoclean, spol. s r.o.

  Prodej, servis a speciální úpravy průmyslové úklidové a čisticí techniky. Jde o průmyslové vysavače na suché a mokré vysávání, do těžkých pr...

  U Rakovky 716/25, Praha (Kunratice)

  ProEnvi, s.r.o. - Prodej filtrační a čisticí techniky

  Nabízíme hlavním zaměřením firmy je ochrana a zlepšování životního prostředí.

  Krohova 2243/20, Praha

  BVC centrální vysávání, s.r.o.

  Nabízíme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou s motorem BOSCH - SIEMENS...

  U větrolamu 987/14a, Praha (Dolní Chabry)

  FILTAKLEEN, s.r.o.

  Firma FILTAKLEEN® řeší maximální nároky na čistotu hydraulických olejů. Pro bezporuchový běh (chod) stroje je toto zařízení nepostradatelnou pom...

  Pod Mlýnkem 101/8, Praha (Prague 6-Dejvice)

  Aquatech, spol. s r.o.

  Zabýváme se a zajišťujeme výrobu a prodej čistíren odpadních vod, bazénů a zastřešení, PP nádrží, čerpacích stanic do tlakové a gravitační kanalizace a odlučovačů ropných látek, lapáků tuku. Vyrábíme i septiky, jímky, šachty, a další výrobky z plastů na zakázku.

  Srbsko 205, Karlštejn

  Goro, spol. s.r.o.

  Firma nabízející zařízení na úpravu vody - destilovaná voda, ultračistá, demineralizovaná, voda dle ČL 2005. Technologie reverzní osmózy nachází uplatnění všude tam, kde je požadavek na upravenou vodu různého stupně čistoty, podle příslušné normy, předpisu, nebo doporučení.

  Oborská 1251, Praha (Prague 14-Kyje)

  NEWAG, spol. s r.o.

  Centrální vysavače Husky a Duovac pro rodinné domy a byty. Dále nabízíme Centrální vysavače Disan pro komerční prostory, hotely, bytové domy, pensi...

  Vestecká 104, Praha

  Parker Hannifin Czech Republic s.r.o.

  Řešení úpravy stlačeného vzduchu. Nabízíme kondenzační a adsorpční sušiče, filtry, dochlazovače, odvaděče kondenzátu, separátory olej - voda. Generátory, dýchací vzduch, chladicí jednotky. Zastupujeme domnick hunter ltd. a Parker Hiross.

  Poděbradská 1005, Sadská

  Bergamot, s.r.o.

  Autorizovaný dovozce produktů Hengst a Luberfiner pro ČR.Prodej a distribuce filtrů a filtračních vložek vzduchových, olejových, palivových a hydraulických značky Hengst filter.

  Táboritská 1000/23, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Nederman CR, s.r.o.

  Společnost nabízí širokou škálu systémů pro odsávání a filtraci svařovacích dýmů, olejové mlhy a výfukových plynů. Dále nabízíme hadicové a kabelové navijáky.

  Ve žlíbku 1800/77, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  Access North, spol. s r.o.

  Firma se zabývá velkoobchodním prodejem filtrů a filtračních vložek vzduchových, olejových, palivových, hydraulických a průmyslových značek Donaldson, Hengst, SF Schupp.

  U Habrovky 247/11, Praha (Prague 4-Krč)

  PEDIP - Dodáváme a servisujeme kompresory

  Zajišťujeme prodej zařízení pro tlaky 0-300 baru, mazané, bezmazé, šroubové i pístové kompresory, úpravy a dodávky stlačeného vzduchu - plynu, zhotovení, údržba, provoz kompresorových stanic, individuální přístup, poradenství

  Poděbradská 186/56, Praha (Prague 9-Hloubětín)

  Access Prague, spol. s r.o.

  Nabízíme filtry a filtrační vložky vzduchové, olejové, palivové, hydraulické a speciální. Kompletní vzduchová filtrace, včetně příslušenství, tj. předčističe, kolena, hadice, přechodky, indikátory podtlaku, objímky.Výfukové systémy.

  Petrohradská 216/3, Praha (Prague 10-Vršovice)

  UNIVERZÁLNÍ ČISTÁ VODA - filtrační zařízení

  Montáže a dodávky filtračních zařízení, záruční i pozáruční servis, konzultační a poradenská činnost.

  Strojírenská 259/16, Praha

  FILTERCENTER, spol. s r.o.

  Zabýváme se prodejem a distribucí filtrů a filtračních vložek vzduchových, olejových, palivových, hydraulických a průmyslových značek Donaldson, Hengst, SF Schupp, Mann+Hummel, Baldwin, Fleetguard, Argo, Sofima, Hydac.

  Petrohradská 216/3, Praha (Prague 10-Vršovice)

  SIONEX, s.r.o. - Prodej filtrační a čisticí techniky

  Nabízíme dovoz a prodej ekologické technologie úpravy vody. Ochrana před vodním kamenem a korozí. Využití v domácím i průmyslovém odvětví.

  Štětkova 1638/18, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?