Daňové poradenství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

ASCALON CZ, s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví, daňové poradenství, zpracování mezd a personalistiku. Dále nabízíme založení firmy dle vašich představ či prodej ...

Nechvílova 3, Praha 4

Fortis 2022, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti vedení a zpracování daňové evidence, vedení a zpracování účetnictví, zpracování mezd, vedení personální agendy. Účetní, ekonomické a daňové poradenství. Poskytujem služby auditorů a daňových poradců. Zastupování před úřady.

Staropramenná 221/25, Praha (Prague 5-Smíchov)

Eco - Economic & Commercial Office, s.r.o. (pobočka Praha 1)

Poskytování auditorských služeb, daňového, účetního, ekonomického a právního poradenství již 20 let !!! •Audit účetnictví obchodních spole...

Národní 138/10, Praha 1

Virtuální kancelář Praha s.r.o.

Umístěte sídlo svého podnikání do kancelářského centra v Praze 1, 2, 3, nebo 9 u společnosti Virtuální kancelář Praha s.r.o., která nabízí vše od poskytnutí sídla firmy, přes servis virtuální kanceláře, až po administrativní servis.

Poličanská 1487, Praha 9

Ing. Petr Čeněk - P.C.E.F.

Poskytnutí ekonomického poradenství a vedení účetnictví, zpracování mezd, daňová evidence.

Nevanova 1035/20, Praha 6

Acc &Tax Pro, s.r.o.

Nabízíme Vám služby v oblasti daňové a účetní firmy, vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, personální a daňové poradenství,...

Bořivojova 878/35, Praha (Prague 3-Žižkov)

Eskont, účetní společnost, s.r.o.

Nabízíme kompletní vedení jednoduchého i podvojného účetnictví,daňové poradenství, včetně zpracování DP dle registrace daní, dokladová evidenc...

Boloňská 302, Praha

Hot Economy, s.r.o.

Společnost Hot Economy, s.r.o. poskytuje svým klientům následující služby vedení jednoduchého a podvojného účetnictví, mzdového účetnictví,zajišťování styku s úřady,provádění revizí účetnictví,daňové poradenství,dohled nad účetnictvím klienta,zpracování účetních podkladů.

Osmého listopadu 570/26, Praha

Ing. Pavel Borecký a Ing. Jiřina Borecká

Ing.Pavel Borecký a Ing.Jiřina Borecká kompletní účetní služby,poradenství a daňová přiznání.

Lýskova 2068, Praha (Prague 13-Stodůlky)

TaxVision, s.r.o.

Zpracování daňových přiznání, služby daňového poradce, vedení účetnictví a mzdové agendy. 10 let zkušeností, kvalitní on-line služby. Optimalizujeme Vaše daně. Vedeme účetnictví se zárukou.

Prvního pluku 320/17, Praha 8

Geneva Consulting Finance, s.r.o.

Vedení jednoduchého a podvojného účetnictví. Poskytování daňových i marketingových služeb. Podnikové poradenství a spolupráce.

Sokolovská 394/17, Praha 8

Top Audit Bohemia, a.s.

Nabízíme Vám služby v oblasti auditu - statutární audit, audit z prostředků vynaložených z EU, audit nepodnikatelských subjektů a daňové poradenství. Nabízíme ověřování hospodaření územních samosprávních celků.

Vřesovická 429/5, Praha

Advokátní a daňová kancelář ADK

Nabízíme Vám právní služby - obchodní, občanské a dědické právo. Obchodní rejstřík a převody nemovitostí. Nabízíme daňové poradenství a zastupování - správa daní a finanční právo. Účetnictví a audit. Konkurzy a likvidace společností.

Slezská 2033/11, Praha

PRAGOECON Consulting, s.r.o.

Společnost PRAGOECON Consulting,s.r.o. se zabývá kompletním vedením účetnictví,personální a mzdové agendy, účetním a daňovým poradenstvím, ekon...

Kodaňská 1441/46, Praha (Prague 10-Vršovice)

Harvey Invest

Nabízíme Vám založení a správu společností Limited ve Velké Británii a v offshore jurisdikcích jako vhodného nástroje daňové optimalizace a lepší ochrany majetkové struktury. Provádíme registrace dceřiných společností/organizační složky v ČR. Nominee služby.

Hlubočepská 1156/38b, Praha (Prague 5-Hlubočepy)

ACTA - účetnictví, daňové a účetní poradenství, s.r.o.

Nabízíme Vám poradenskou společnost - ucelený komplex služeb v oblasti ekonomického, daňového a účetního poradenství. Ve spolupráci s auditorskou firmou nabízíme také zajištění auditu.

Petrská 1136/12, Praha (Prague 1-Nové Město)

Duka servis

Nabízíme Vám služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, účetního auditu a mezd. Zpracováváme daňové přiznání, včetně prodloužené lhůty. Zastupujeme klienta na všech úřadech. Samozřejmostí jsou vysoká profesionalita a osvědčení příslušných komor.

Na Jarově 2424/2, Praha (Prague 3-Žižkov)

AUDICO

Nabízíme Vám účetní a daňové audity, účetní poradenství, daňové a právní poradenství, finanční a manažerské poradenství. Dále vedení účetnictví a zpracování mezd a mzdové agendy. Daňový poradce. Jsme členem mezinárodní skupiny Alliott Group.

Na Václavce 1324/34, Praha (Prague 5-Smíchov)

A.D.U. spol. s r.o.

Nabídka služeb auditorské činnosti, daňové poradenství včetně zastupování u fin. úřadu, vedení účetnictví společností a mzdové evidence, účetní poradenství, zpracování přehledů a konzultace v němčině. Provádíme kontrolu a odborný dohled nad účetnictvím.

Bartákova 1121/3, Praha (Prague 4-Krč)

PROXY, a.s.

Nabízíme Vám daňové poradenství, audit, vedení finančního účetnictví, vedení mzdového účetnictví a podnikové poradenství.

Plzeňská 3217/16, Praha (Prague 5-Košíře)

SP Audit, s.r.o.

Naše nabídka zahrnuje kromě standardního zpracování auditu účetní závěrky také účetní a daňové poradenství, řešení komplexních problémů, due diligence a mezinárodní účetní standardy.

Korytná 47/3, Praha (Prague 10-Strašnice)

E-Consulting Czech, s.r.o.

Našim klientům zajišťujeme úplný ekonomický servis. Nabízíme nejen vedení komplexního účetnictví včetně zpracování mzdové agendy, supervizi ...

Václavské nám. 793/36, Praha (Prague 1-Nové Město)

NB účetnictví, s.r.o.

Nabízíme Vám vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd pro velké i malé firmy, rekonstrukce účetnictví a poradenství, zpracování všech daní daňovým poradcem.

Zelená 945/3, Praha (Prague 6-Bubeneč)

K.C. Trade, s.r.o.

K.C.Trade s.r.o. poskytuje daňové poradenství, investice, vedení daňové evidence a účetnictví, ochrana osob a majetku, detektivní a úklidové služby.

Točná 227, Velké Přítočno

Fučík & partneři, s.r.o.

Nabízíme Vám podnikatelské poradenství, daňové poradenství, provádění auditů účetních závěrek podle mezinárodních i českých auditorských standardů a ostatní ekonomické poradenství, vedení a zpracování účetnictví.

Klimentská 1207/10, Praha (Prague 1-Nové Město)

BRIGHT FINANCE, a.s.

Zpracujeme finanční účetnictví a mzdové účetnictví. Účetní závěrky, rekonstrukce, IFRS, USGAAP, zajištění auditu. Daňové poradenství, zastupování na finančních úřadech v běžném styku i při daňových kontrolách, mezinárodní daňová optimalizace.

Poděbradská 186/56, Praha 9

ASPEKT HM, s.r.o.

Nabízíme Vám zpracování daní, daňové přiznání, daňové poradenství a optimalizace, odklady termínu pro podávání daňových přiznání. Nabízíme zastupování před úřady, jednoduché a podvojné účetnictví, účetní výkazy, mzdové účetnictví, mzdy a auditorské služby.

Bělohorská 260/39, Praha (Prague 6-Břevnov)

TAX CREDIT, s.r.o.

Společnost TAX CREDIT, s.r.o. se zaměřuje na vedení účetnictví, daňové poradenství, audit a reporting pro firmy všech velikostí i jednotlivým podnikatelům.

Slezská 2033/11, Praha

J.B.H. Audit, s.r.o.

Firma nabízí statutární audit, daňové a ekonomické poradenství a metodickou pomoc v oblasti účetnictví.

Mongolská 607/3, Praha

Joka - Audit, s.r.o.

Joka-Audit s.r.o. kompletní vedení účetnictví a daňové evidence, mezd a auditů, účetní supervize, manažerské reporty a cizojazyčné výkaznictví pro mateřské společnosti a zahraniční vlastníky.

Nad Kazankou 649/46, Praha

Účetnictví Helena Melicharová

Nabízím Vám komplexní služby v oblasti daní a účetnictví, zpracování a podání veškerých daňových přiznání, odklad daňové povinnosti, zastupování klienta na úřadech, vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, dohled a revize účetnictví.

V Jedlovci 249, Všestary

Ing. Václav SMĚLÝ - Eko servis Praha

Nabízím Vám právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí, vedení účetnictví a daňové evidence.

Hvožďanská 2053/3, Praha (Prague 11-Chodov)

PDÚ, s.r.o.

Jsme společnost, která působí v oboru daní a účetnictví.Nabízíme vedení daňové evidence, mezd, daňového poradenství, odklad daně a poskytujem zastupování před finančními úřady.

Poděbradská 193/28, Praha (Prague 9-Vysočany)

White & Case, advokátní kancelář

Jsme součástí mezinárodní sítě White and Case a nabízíme právní poradenství podle práva ČR a jiných jurisdikcí. Posyktujeme i daňové poradenství, transakční poradenství a mezinárodní daňové strukturování v ČR.

Na příkopě 850/8, Praha (Prague 1-Nové Město)

VM EKONOM SERVIS, s.r.o.

Nabízíme Vám komplexní služby v ekonomické oblasti. Vedení účetnictví, daňová evidence, mzdová agenda. Ekonomické poradenství (účetní, daňové), daňové přiznání (DPFO, DPPO, silniční daň, DPH), rekonstrukce účetnictví. Jednáme s úřady.

Jirenská 176, Nehvizdy

Ing. Ivana Malá - daňový poradce, certifik. účetní

Dovolujeme si Vám nabídnout spolupráci v oblasti finačního a mzdového účetnictví, např: zpracování úvěrů,mezd, personalistiky..apod. Naše služby poskytujeme převážně firmám střední velikosti, a to jak obchodním společnostem tak i fyzickým osobám.

Jankovcova 1518/2, Praha (Prague 7-Holešovice)

SAUL AUDIT, s.r.o.

SAUL AUDIT s.r.o. poskytuje auditorské, účetní a poradenské služby především malým a středním podnikatelským subjektům (firmám). Zabýváme se p...

Průběžná 1550/85, Praha (Prague 10-Strašnice)

Indeo, s.r.o.

Služby v oblasti ekonomické poradenství.

Štúrova 1701/55, Praha

HAYEK, spol. s r.o. , holding

Poskytujeme auditorské služby, účetní poradenství a vedení účetnictví, poradenství v oblasti přeměn obchodních společností, due diligence.

Jindřišská 901/5, Praha (Prague 1-Nové Město)

ABORIGINAL Company, s.r.o.

Nabízíme Vám služby v oblasti vedení účetnictví, daňových přiznání pro fyzické i právnické osoby a bytová družstva společenství vlastníků.

bratří Dohalských 149/1, Praha (Prague 9-Vysočany)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?