Prodej softwaru

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Doradus COM s.r.o.

Systémy pro nahrávání hovorů, vybavení call center, telekomunikační systémy, VoIP ústředny, IVR systémy, audiotexové systémy, náhlavní soupravy Plantronics a Jabra, telekomunikace a další.

Červeňanského 1437/ 17, Praha 5

Make Group, s.r.o.

Firma zabývající se IT technologiemi, nabízí tvorbu osobních a firemních webstránek zdarma, pomoc živé technické podpory, webhosting i koupi domény....

Kubelíkova 1224/42, Praha 3

Architecture Design School v.o.s.

Studio poskytující služby, zakázkovou činnost a prodej SW pro stavebnictví, architekturu, urbanismus, interiéry, truhlářství, úpravy exteriérů, terénní úpravy a mnoho dalších oborů. SketchUp, DataCAD, ArchiCAD, Artlantis, V-Ray, Podium. 3D modely a vizualizace.

Chrudimská 6, Praha

Creox interactive

Grafika, web design, webové stránky, eshopy a redakční systémy - to vše patří již mnoho let do portfolia creox interactive! Vybudovali jsme silný tý...

Křížová 2598/4 , Praha

S-Pro Comp s.r.o.

SOFTWARE PRO REALITNÍ KANCELÁŘE ReeGO REAL - komplexní systém pro správu realitních zakázek a řízení vztahu s klienty Pod obchodní značkou ReeGO ...

Haraštova 35, Brno

ARSIQA system s.r.o.

AROP - Systém plánování a řízení výroby

Nádražní 193/8, Praha 5 (Prague 4-Lhotka)

Lantina s.r.o.

Naše společnost zajišťuje profesionální služby v oblasti IT. Především klademe důraz na spojení kvality odvedné práce se spokojeností zákazníka. Zabýváme se především HW/SW dodávkami a outsourcingem

Kolmá 8, Praha 9

Saul IS spol. s r.o

RIS®- vývoj, implementace a podpora informačních systémů ERP pro komplexní řízení podniků všech velikostí. Informační systém RIS® je tvořen mo...

Průběžná 1550/85, Praha 10 (Prague 10-Strašnice)

Epass, s.r.o.

Vývoj a dodávka a komplexní podpora ERP EPASS®, informačního systému pro ekonomiku a řízení výroby.

Tobrucká 764/4, Praha 6 (Prague 6-Vokovice)

eWay - CRM divize MEMOS Software

Nabízíme CRM informační systém v MS Outlook zaměřený na projektové řízení. Určeno pro malé a střední firmy. Umožňuje sdílení a analýzu informací ve firmě (projekty, docházka, obchodní kontakty, komunikace se zákazníky a reportovací nástroje).

Jaromírova 146/59, Praha

Execd, s.r.o.

Nabízíme vydavatelství a distribuci software. Výhradní distributor firmy IMSI pro produkt FloorPlan 3D.

Třetí 117, Čelákovice

COM-SYS SOFTWARE

Zabýváme se vývojem, prodejem, instalací, údržbou a poradenstvím vlastního ekonomického softwaru. Podvojné účetnictví, Company manager: fakturace, sklady, zakázky, objednávky, mzdy, evidence majetku, daňová evidence. Tvoříme software na zakázku.

Neklanova 120/18, Praha

Presto CS - SVĚT HER

Prodáváme hry pro herní konzole Playstation, Gamecube, Wii, PC aj. Příslušenství pro Playstation 2, Playstation 3, PSP, Xbox, Wii.

Zlatnická 1127/4, Praha (Prague 1-Nové Město)

Bontonland.cz

Prodej CD, DVD a VHS všech hudebních žánrů, her, doplňků pro PC a playstation. Možnost nákupu přes internetový obchod.

Václavské nám. 846/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

Elanor, spol. s r.o.

Specialista na mzdy a personalistiku - komplexní vedení mzdového účetnictví (mzdový outsourcing), zpracování mezd na vlastním softwaru, prodej softwaru pro mzdy a personalistiku (HR), možnost propojení s ostatními ERP systémy, 17 let zkušeností v ČR.

Kodaňská 1441/46, Praha (Prague 10-Vršovice)

ÚRS PRAHA, a.s.

Nabízíme směrné ceny stavebních prací, datové soubory, software - rozpočty kalkulace, publikace. Oceňování staveb nemovitostí podniků.

Pražská 1279/18, Praha (Prague 15-Hostivař)

CEGEDIM CZ, s.r.o.

Divize Cegedim Dendrite nabízí kompletně outsorsované řešení pro farmaceutické společnosti kombinující výhody vyspělého CRM systému a databáze zdravotního personálu.

Zbuzkova 141/47, Praha (Prague 9-Vysočany)

Playcentrum.cz

Prodáváme hry a příslušenství pro Playstation, Playstation 2, Sony PSP, Gemeboy aj. Přes 2300 nových i bazarových her pro konzole skladem na naší prodejně.

Stroupežnického 2326/24, Praha (Prague 5-Smíchov)

Apple Center

Jsme autorizovaným obchodem značky Apple v ČR, který nabízí: iPod, MacBook, MacBook Pro, iMac, MacMini, Mac Pro a veškeré příslušenství.

Bělehradská 199/70, Praha

Beep, s.r.o.

Nabízíme podnikový informační systém TWIST INSPIRE (ERP, CRM, ekonomický software, účetní software) optimalizovaný pro malé a střední firmy různých oborů. Vytváříme individuální řešení založená na otevřenosti a flexibilitě informačního systému.

Na Okrouhlíku 1038/13, Praha (Prague 8-Libeň)

Gamehouse, s.r.o.

Nabízí hry a herní příslušenství pro Nintendo DS, Nintendo Gamecube, Nintendo Wii, Gameoy, Playstation 2 a 3, aj.

Bělehradská 237/11, Praha (Prague 4-Nusle)

Asseco Solutions, a.s.

Asseco Solutions, a.s. je přední softwarová firma, výrobce a dodavatel podnikových informačních systémů produktové řady Helios, Datalock, systémů pro veřejnou správu a systémů pro hotely a restaurace.

Zelený pruh 1560/99, Praha (Prague 4-Braník)

AbecedaPC

Provádí počítačová školení a prodávají CAD software. Je partnerem společností Autodesk, Microsoft a Corel. Pořádají firemní a individuální školení a otevřené kurzy v našich učebnách nebo u zákazníka zaměřené na Excel, Word, PowerPoint, Access, Outlook aj.

Domažlická 1053/15, Praha (Prague 3-Žižkov)

DEFINITY Systems, s.r.o.

Vytváříme zakázkové softwarové aplikace a informační systémy pro firmy. Zajistíme celý životní cyklus software: konzultace, design, programování ...

Na strži 1702/65, Praha (Prague 4-Nusle)

Eset software, spol. s r.o.

Jsme světovým technologickým lídrem v oblasti bezpečnostních řešení.

Sokolovská 100/94, Praha (Prague 8-Karlín)

Nemetschek Scia, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment software pro stavebnictví. Scia Engineer, NEXIS 32, FEAT, SOILIN, CAE, CAD, MKP.

Evropská 2591/33E, Praha 6 (Brno-sever-Lesná)

Epicor Software Czech, s.r.o.

Dodavatel podnikových informačních systémů iScala a Epicor. Široké spektrum nástrojů pokrývá řízení podnikových procesů v oblasti financí, nákupu, prodeje, výroby, zakázek, řízení servisních činností, CRM a dále v oblasti reportovacích nástrojů.

Belgická 115/40, Praha

Prof. Ing. Čeněk Jarský, DrSc. - CONTEC

Prodávám a tvořím software pro přípravu a realizaci staveb. Expertizy postupu výstavby. Rozpočty, časové plány, síťové grafy, harmonogramy, plány jakosti, environmentální plány, řízení staveb, project management.

Mánesova 819, Kralupy nad Vltavou

Czech Computer, s.r.o.

Obchod s výpočetní technikou, počítači a elektronikou. Nabízí široký výběr komponentů a periférií z více než 10.000 položek.

Hviezdoslavova 666, Praha (Prague 11-Háje)

Altus software

Nabízíme informační systémy optimalizované pro malé a střední firmy. Výrobce známého ekonomického ERP/CRM software Altus VARIO. Kompletní řešení pro řízení obchodních, výrobních, ekonomických a účetních agend.

Drahobejlova 1073/36, Praha (Prague 9-Libeň)

Nugget SW, s.r.o.

Specializovaný dodavatel vlastního software. Výrobce a prodejce programového vybavení mzdy (mzdový software), personalistika (personální software) a personální řízení (řízení lidských zdrojů, HR, ŘLZ). Poskytovatel outsourcingu - mzdy dodavatelsky.

Na Moráni 360/3, Praha

Games shop.cz

Specializovaný internetový obchod s širokým sortimentem videoher a jejich příslušenství. Konzole PlayStation, PS2, PS3, SONY PSP, X-BOX 360, GameBoy Advance SP a PC her

Na Harfě 935/5c, Praha (Prague 9)

PACHNER, vzdělávací software, s.r.o.

Široká nabídka vzdělávacích titulů nejen pro školy. Nabízíme výukový software na CD-ROM, encyklopedie, slovníky a překladače. Prodáváme program Bakaláři a licence Microsoft Select pro školy. Výukové programy si můžete vybrat i v našem e-obchodu.

Tikovská 2684/33, Praha (Prague 20)

Hores Plus

Nabízí hotelový software vhodný pro hotely všech velikostí a kategorií. Hotelový recepční a rezervační software HORES představuje flexibilní hotelový systém komplexně řešící problematiku ubytovacího úseku.

Holečkova 103/31, Praha (Prague 5-Smíchov)

Kkk, spol. s r.o.

Realizace služeb v oblastech informační technologie, kontrola, konzultace, zpracování technicko-ekonomických informací, aktualizace databází, zálohování a archivace dat, inventury majetku, konzultační a poradenská činnost.

Chudenická 1081/14, Praha (Prague 15-Hostivař)

Siemens Product Lifecycle Management Software (CZ), s.r.o.

Jsme samostatná obchodní jednotka divize Siemens Industry Automation společnosti Siemens a přední světový poskytovatel PLM softwaru a služeb. Vyvíjíme...

Na Maninách 876/7, Praha (Prague 7-Holešovice)

Premier system, a.s.

Nabízíme komplexní účetní a informační systém pro Windows. Moderní řešení pro účetní, obchodní a výrobní obory. Provázanost modulů, universálnost a grafické zpracování.

Saturnova 1197/1, Praha (Prague 22-Uhřiněves)

DATACENTRUM systems & consulting

Nabízíme Vám mzdové a personální IS DATACENTRUM - zpracování mzdové a personální agendy. Kompletní výstupy pro úřady státní správy, exporty dat pro banky, napojení na docházkové a účetní systémy. Dodavatelské zpracování mzdové a personální agendy, mzdový audit.

Písnická 30/13, Praha (Prague 12-Kamýk)

AP&P Consulting, s.r.o.

Nabízíme Vám zpracování mezd a personalistiky. Mzdy managementu a ochrana dat. Programové vybavení Mzdy M3, Personalistika P3. Pracovněprávní dokumentace. Diskrétní výplatní pásky.

Václavské nám. 780/18, Praha (Prague 1-Nové Město)

IPEXO s.r.o.

Nejoblíbenější účetní program  - systém POHODA patří mezi nejoblíbenější účetní programy pro malé a střední firmy. Vedení účetnictví je snadné jak pro živnostníka, tak pro obchodní nebo výrobní firmu s mnoha miliónovými obraty.

Bořivojova 878, Praha 3

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?