Prodejci spotřební elektroniky

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Poptávka

Text poptávky: *

Vaše jméno (firma): *
Kontaktní telefon: *
Kontaktní email: *

* Takto označené položky je povinné vyplnit.

Zpět bez odeslání

ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s r.o.

Jsme internetový obchod a prodejna se specializaci na bílé zboží, volné i vestavné spotřebiče, ledničky, sporáky, bojlery, ohřívače vody.

Horovo nám. 411/1, Praha

antény, satelity, kamery, zabezpečení - Radek Hlavica

Nabízíme návrhy a instalace antén a satelitů, společných TV antén, digitálních a analogových systémů. Nabídka elektronického zabezpečení a kamerových systémů.

Náchodská 700/97, Praha 9 (Prague 20-Horní Počernice)

Andrej Malicher

Prodej, projektování a odborná instalace audiovizuální elektroniky, zabezpečovací a řídící techniky pro dům a byt. Programování a parametrizování univerzálních ovladačů, a řídících systémů. Provozování e-shopu.

M. Alše 794/8, Horoměřice

Martin Zuska - šicí stroje

PRODEJ A OPRAVY ŠICÍCH STROJŮ. Prodáváme kvalitní šicí stroje českých i zahraničních značek, např.: Lada, Zetina, Janome, Pfaff, Husqvarna. Provádíme opravy všech šicích strojů, od starých šlapacích až po moderní elektronické stroje. (např.: Veritas, Lada, Lucznik, Bagat, Minerva, Bobbin, Pfaff, Singer atd.)

Branická 71, Praha 4 (Prague 4-Lhotka)

Digipixel.cz - digitální fotoaparáty

Internetový a kamenný obchod specializovaný na digitální fotoaparáty, objektivy, stativy, paměťové karty a veškeré fofo příslušenství. Prodej zna...

Vysoká ul. 110, Rakovník

OK best interier s.r.o. (pobočka Praha 4)

Specialista na prodej vestavných a volně stojících elektrospotřebičů. Prodej v kamenné prodejně i z pohodlí domova přes náš e-shop. Vaši domácn...

Nuselská 78/26, Praha 4

Mc Tree, a.s.

Výhradní dovozce značky LIEBHERR pro ČR. V naší nabídce více než 500 modelů naleznete spotřebiče určené pro použití v domácnosti: volně stojící i vestavné, spotřebiče pro gastronomii, HoReCa a specializované pro laboratoře a krevní banky.

Hlavní 238, Lázně Toušeň

Oldřich Matouš-antény

Montáže,servis a dodávky satelitních a TV antén a kabelových rozvodů.Montáže,servis,rekonstrukce STA.Digitální pozemní vysílání DVBT, digitalizace společných televizních anténDodávka a montáže satelitních kompletů Skylink,FreeSat.Měření kvality signálu profi technikou

U sadu 379/2, Praha 6

BMB - Blažek, anténní technka

Dodávky a prodej anténní techniky + elektroniky. Instalace a servis anténních systémů, satelitních systémů, společných antén, kabelové televize, datových sítí a zabezpečovací techniky. Opravy audio - videotechniky.

Drahobejlova 1894/52, Praha (Prague 9-Libeň)

KOVOSLUŽBA Praha

Nabízíme velko a maloobchodní prodej domácích spotřebičů, náhradních dílů. Realitní kancelář, pronájem nemovitostí.

Dělnická 1272/53, Praha (Prague 7-Holešovice)

Baumatic - ČR, spol. s r.o.

Nabízíme elektrické spotřebiče.

Rybná 682/14, Praha (Prague 1-Staré Město)

MICRO.CZ

Osazování a pájení desek plošných spojů klasickými i SMD součástkami SMT technologií. Nabízíme pájení vlnou, testování dle požadavků zákazníka, zakázková výroba včetně zajištění materiálu, drobné mechanické práce. Možnost výroby vzorků.

Podnikatelská 553, Praha (Prague)

Korunka.cz - eshop elektroniky

Nabízíme obchodní dům se širokým sortimentem elektro - bílá technika, audio, video, počítače, fotoaparáty, telefony. A sortiment neelektro - hračky, hry, hodinky, hobby potřeby. Prodej i na splátky.

Elišky Peškové 469/6, Praha (Prague 5-Smíchov)

Elektro Solid

Nabízíme malo i velkoobchod následujícího zboží - akumulační kamna, bojlery, elektrické krby, průtokové ohřívače. Provádíme servis, montáže a opravy akumulačních kamen, bojlerů, průtokových ohřívačů a prodej náhradních dílů.

Nuselská 1494/62, Praha (Prague 4-Nusle)

Damal - Prodej elektrického ručního nářadí

Prodej značkových profi strojů Makita, DeWalt, Festool, Hitachi. Záruční i pozáruční servis.

Dobronická 778, Praha (Kunratice)

Amica Commerce, s.r.o.

Výhradní dovozce celého sortimentu vestavné a volně stojící bílé techniky. Nabídka sporáků, lednic, praček a myček.

Zborovská 666/34, Praha (Prague 5-Smíchov)

GLADIS - INTERIER

Specializujeme se na značkové kuchyně zahraniční produkce firmy Lube a české kuchyně Bláha. Kuchyně jsou navrhovány individuálně, dle konkrétního interiéru. Kuchyně jsou vyráběny zakázkovým způsobem dle nároků na funkčnost, vzhled a prostor.

Dělnická 541/13, Praha (Prague 7-Holešovice)

INWER, s.r.o.

Prodej a servis elektrického nářadí. Prodáváme motorové pily, křovinořezy Stihl a zahradní techniku Viking. Brousíme nástroje - řetězy, kotouče.

Ortenovo nám. 443/6, Praha (Prague 7-Holešovice)

Audioexpert.cz

Internetový obchod, který je expert na HiFi systémy, audio techniku. Nabízející reproduktory, reprosoustavy, domácí kino, DVD přehrávače. Najdete zde kvalitu vybraných značek. Možnost nákupu na splátky.

Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

AEG Home Comfort

Vyrábíme přístroje pro elektrický ohřev vody - bojlery, průtokové a zásobníkové ohřívače. Dále kumulační kamna, elektrické přímotopy a sušiče rukou. Podlahové vytápění a klimatizace značky AEG Home Comfort.

K Hájům 946/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

COMPLEX, spol. s r.o.

Zajištění distribuce, pronájem a servis pro data a video projektory. Dále prodej zpětných projektorů, diaprojektorů, projekčních ploch, LCD plazmových displejů. Pronájem prezentační tabule, copyboardy, vizualizéry, prezentační technika.

Bavorská 856/14, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Spotřebiče, s.r.o.

Prodej značkových levných domácích spotřebičů, vestavných i voleně stojících s drobnými kosmetickými vadami prvotřídní funkčnosti - zn. AEG, Electrolux, Zanussi, Liebherr, Miele aj.

Vodňanská 664/1, Praha (Prague 14-Kyje)

Stiebel Eltron, spol. s r.o.

Vyrábíme přístroje pro elektrický ohřev vody - bojlery, průtokové a zásobníkové ohřívače. Dále vyrábíme akumulační kamna, el. přímotopy, sušiče, tepelná čerpadla a ventilační jednotky s rekuperací tepla. Plynové kotle a ohřívače vody fa DE DIETRICH.

K Hájům 946/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

AV MEDIA, a.s.

Nabízí prodej, pronájem i servis datových, zpětných a video projektorů, plazmové dispelej, videokonference. Systémová integrace - zasedací a konferenční místnosti, dispečerská pracoviště, kino doma. Pronájem techniky na sportovní a zábavní akce.

Pražská 1335/63, Praha (Prague 15-Hostivař)

Bosch Komplet

Nabízíme prodej, servis a půjčovna nářadí Bosch, Skil a Dremel, elektrocentrál, brusek na parkety a zahradní techniky. Prodej domácích i vestavných spotřebičů.

Hornoměcholupská 197/20, Praha (Prague 15-Hostivař)

TESLA Holding s.r.o.

Vyrábíme TV a rozhlasové vysílače, anténí systémy, úpravny pitné vody, zabezpečovací systémy, dílenský nábytek, vestavby do užitkových vozidel. Provozujeme CNC obrábění kovů, galvanizovnu, povrchové úpravy kovů. Pronájmy nebytových prostor.

Poděbradská 186/56, Praha (Prague 9-Hloubětín)

TEKA

Jsme přední světový výrobce vybavení do kuchyně jako jsou dřezy (dřezy keramické, dřezy nerezové a tegranitové). Dále nabízíme kuchyňské vestavné elektrospotřebiče: trouby, varné desky, digestoře, mikrovlnné trouby, lednice, myčky, drtiče odpadu.

V Holešovičkách 593/1, Praha (Prague 8)

BMK servis, spol. s r.o.

Provádí opravy, servis a prodej bílé techniky - pračky, myčky, sušičky, chladničky, mrazničky.

Mahenova 164/2, Praha (Prague 5-Košíře)

PLASMATOOL, s.r.o.

Prodej a oprava nářadí a strojů značek Makita, Dolmar, Stihl, Hitachi, Metabo, Aeg, Narex.

Slavíkova 2731/26, Praha (Prague 3-Žižkov)

Kuchyne-fagor.cz

Zastupujeme zn. FAGOR. Internetový ochod a vzorková prodejna s předváděcím centrem spotřebičů FAGOR. Expozice vestabných trub, varných desek, digestoří, chladniček, praček, myček atd.

Těšnov 1059/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

AP Servis, s.r.o.

Servis, velkoobchodní a maloobchodní prodej elektrospotřebičů Whirlpool. Prodej čisticích prostředků a doplňků pro pračky, myčky nádobí, vaření a různé. Poradenství, prodej na splátky, infinity program, rozvoz zboží.

Francouzská 114, Praha 10 (Prague 10-Vršovice)

DoVa-VANÍK s.r.o.

Zabývají se prodejem profesionálního nářadí, nástrojů, strojů a vybavení strojírenských dílen a autodílen. Dodávají nářadí ruční, elektrické a pneumatické, kompresory, rozvody stlačeného vzduchu a příslušenství.

Mstětice 13, Zeleneč, Praha-východ (Libuš)

Neckermann, s.r.o. - e-shop

Zásilkový obchodní dům s možností nákupu přes internet.

Zenklova 32/28, Praha

Elektro-partner.cz

Prodej elektra, bílého zboží, audio, video, televize, ruční nářadí a satelitní komplety, pračky, ledničky, myčky, domácí pekárny, klimatizace, DVD rekordéry, satelity aj. Prodej na splátky, doprava po celé ČR.

U pejřárny 97/4, Praha (Libuš)

Bilezbozi.cz

Nabízíme internetový obchod specializovaný na bílé zboží, domácí a kuchyňská zařízení. Nabízí sety, vestavné i volně stojící spotřebiče. Splátkový prodej. Odborné poradenství.

Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

Videoexpert.cz - eshop s elektronikou

Nabízíme internetový obchod, expert na televizory, DVD rekordéry a přehrávače, digitální svět.

Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

ELESPO

Prodej elektrického ručního nářadí. Internetový i kamenný obchod. Prodáváme značky Narex, Makita, Bosch, Dolmar, Festool, Hitachi, ProTool. Zajištění i servisu pro pily, brusky, vrtačky, kladiva u většiny značek.

Na žertvách 881/40, Praha

Home & Cook

Dodávka všeho pro domácnost a kuchyň pro přípravu nápojů, péče o tělo od premiových značek. V nabídce máme kuchyňské nádobí a náčiní více značek.

Plzeňská 233/8, Praha (Prague 5-Smíchov)

SATCOM

Specializovaná prodejna s anténní a satelitní technikou. Montáže a servis společných a individuálních TV-SAT rozvodů, rekonstrukce STA na digitální příjem. Poradenská činnost. Pozemní digitální DVB-T přijímače. Kompletní anténní kování. UPC Direct.

Za strašnickou vozovnou 821/2, Praha (Prague 10-Strašnice)

PROFISAT

Specializovaná prodejna anténní a satelitní techniky. Prodej a montáž společných a individuálních antén. Velký výběr digitálních set-boxů DVB-T, DVB-S a kování. Například HUMAX, KAON, ALCAD, montáže UPC.

Hornomlýnská 1239/2, Praha (Kunratice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?