Prodejci spotřební elektroniky

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Videoplaneta.cz - prodej audiovizuální elektroniky

Specializovaný internetový prodejce LCD a plazmových televizorů, videokamer, DVD rekordérů apod. Poskytují spolehlivé, rychlé a kvalitní služby. Možnost nákupu na splátky

Černokostelecká 1621, Říčany

Incos Alfa, spol. s r.o.

Import a distribuce digestoří značky Best, Broan, Homeier a příslušenství včetně čisticích prostředků Digič a Digen. Dále nabízíme dřezy značky Schock a vodovodní baterie.

Drnovská 566/24, Praha

Home & Cook

Dodávka všeho pro domácnost a kuchyň pro přípravu nápojů, péče o tělo od premiových značek. V nabídce máme kuchyňské nádobí a náčiní více značek.

Plzeňská 233/8, Praha (Prague 5-Smíchov)

František Kubera - nářadí a stroje ve stavebnictví

Prodej a distribuce nářadí, nástrojů a strojů pro stavebnictví a průmysl zahraničních výrobců. Nabídka stolního hokeje STIGA.

Záběhlická 108, Praha

SEFA

Zahradní technika: travní traktory, sekačky, vertikutátory, drtiče, křovinořezy, motor. pily, frézy, elektrocentrály, ruční nářadí. Prodáváme zn. MTD, DOLMAR, MARINA, RYOBI, BRILL, Homelite, FISKARS. Máme elektronářadí Narex, Metabo, PROTOOL, Makita.

Starokolínská 1685, Praha

Neckermann, s.r.o. - e-shop

Zásilkový obchodní dům s možností nákupu přes internet.

Zenklova 32/28, Praha

COMPLEX, spol. s r.o.

Zajištění distribuce, pronájem a servis pro data a video projektory. Dále prodej zpětných projektorů, diaprojektorů, projekčních ploch, LCD plazmových displejů. Pronájem prezentační tabule, copyboardy, vizualizéry, prezentační technika.

Bavorská 856/14, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Ing. Dušan Konečný - RF zařízení

Výroba a vývoj elektronických zařízení do 50 GHz.

Urbánkova 3358/43, Praha (Prague 12-Modřany)

BMK servis, spol. s r.o.

Provádí opravy, servis a prodej bílé techniky - pračky, myčky, sušičky, chladničky, mrazničky.

Mahenova 164/2, Praha (Prague 5-Košíře)

ELESPO

Prodej elektrického ručního nářadí. Internetový i kamenný obchod. Prodáváme značky Narex, Makita, Bosch, Dolmar, Festool, Hitachi, ProTool. Zajištění i servisu pro pily, brusky, vrtačky, kladiva u většiny značek.

Na žertvách 881/40, Praha

DoVa-VANÍK s.r.o.

Zabývají se prodejem profesionálního nářadí, nástrojů, strojů a vybavení strojírenských dílen a autodílen. Dodávají nářadí ruční, elektrické a pneumatické, kompresory, rozvody stlačeného vzduchu a příslušenství.

Mstětice 13, Zeleneč, Praha-východ (Libuš)

Elektro Solid

Nabízíme malo i velkoobchod následujícího zboží - akumulační kamna, bojlery, elektrické krby, průtokové ohřívače. Provádíme servis, montáže a opravy akumulačních kamen, bojlerů, průtokových ohřívačů a prodej náhradních dílů.

Nuselská 1494/62, Praha (Prague 4-Nusle)

TESLA Holding s.r.o.

Vyrábíme TV a rozhlasové vysílače, anténí systémy, úpravny pitné vody, zabezpečovací systémy, dílenský nábytek, vestavby do užitkových vozidel. Provozujeme CNC obrábění kovů, galvanizovnu, povrchové úpravy kovů. Pronájmy nebytových prostor.

Poděbradská 186/56, Praha (Prague 9-Hloubětín)

ELEKTRO ROWAN, s.r.o.

Nabízíme levný prodej a opravy značkových domácích spotřebičů I. a II. jakosti. Liebherr, AEG, Küppersbusch, Miele, Electrolux, Zanussi aj. Dále dodáváme volně stojící, vestavné, profi. Lednice, pračky, myčky, sporáky, trouby, varné desky, digestoře.

nám. Prezidenta Masaryka 109/5, Praha (Kunratice)

Korunka.cz - eshop elektroniky

Nabízíme obchodní dům se širokým sortimentem elektro - bílá technika, audio, video, počítače, fotoaparáty, telefony. A sortiment neelektro - hračky, hry, hodinky, hobby potřeby. Prodej i na splátky.

Elišky Peškové 469/6, Praha (Prague 5-Smíchov)

Spotřebiče, s.r.o.

Prodej značkových levných domácích spotřebičů, vestavných i voleně stojících s drobnými kosmetickými vadami prvotřídní funkčnosti - zn. AEG, Electrolux, Zanussi, Liebherr, Miele aj.

Vodňanská 664/1, Praha (Prague 14-Kyje)

AEG Home Comfort

Vyrábíme přístroje pro elektrický ohřev vody - bojlery, průtokové a zásobníkové ohřívače. Dále kumulační kamna, elektrické přímotopy a sušiče rukou. Podlahové vytápění a klimatizace značky AEG Home Comfort.

K Hájům 946/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Panter, spol. s r.o.

Prodáváme elektroniku Sennheiser, Neumann, Klein&Hummel, Fohn - mikrofony, sluchátka, konferenční a tlumočnické soupravy, audiologie, reprosoustavy Elac, komponenty K&M, Rycote, Benchmark, Arcus-Audio. Nabízíme servis a pronájem.

Bohuslava Martinů 944/7, Praha (Prague 4-Podolí)

TEKA

Jsme přední světový výrobce vybavení do kuchyně jako jsou dřezy (dřezy keramické, dřezy nerezové a tegranitové). Dále nabízíme kuchyňské vestavné elektrospotřebiče: trouby, varné desky, digestoře, mikrovlnné trouby, lednice, myčky, drtiče odpadu.

V Holešovičkách 593/1, Praha (Prague 8)

AP Servis, s.r.o.

Servis, velkoobchodní a maloobchodní prodej elektrospotřebičů Whirlpool. Prodej čisticích prostředků a doplňků pro pračky, myčky nádobí, vaření a různé. Poradenství, prodej na splátky, infinity program, rozvoz zboží.

Francouzská 114, Praha 10 (Prague 10-Vršovice)

Elektro-partner.cz

Prodej elektra, bílého zboží, audio, video, televize, ruční nářadí a satelitní komplety, pračky, ledničky, myčky, domácí pekárny, klimatizace, DVD rekordéry, satelity aj. Prodej na splátky, doprava po celé ČR.

U pejřárny 97/4, Praha (Libuš)

SATTECH one

Prodej satelitní a televizní techniky, montáž a velkoobchodní prodej. Prodejci SCHWAIGER, NOKIA, HUMAX a profesionální techniky TANDBERG a SMW. Prodejní místo UPC. Nově otevřený Internetový obchod.

Vrchlického 65/27, Praha (Prague 5-Košíře)

Tatramat CZ, s.r.o.

Nabízíme zásobníkové ohřívače elektrické, kombinované, plynové, solární a s nepřímým ohřevem od 5-500l.

K Hájům 946/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Mp3store.cz

Internetový obchod specializující se na značkové MP3 přehrávače, diktafony, autorádia s MP3, sluchátka a další příslušenství. Doprava až k vám nebo osobní vyzvednutí na prodejně.

Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

Roman Lehovec - antény

Dodávky satelitních a TV antén a kabelových rozvodů. Montáže individuálních i společných televizních antén, kabelové televize UPC. Měření signálu. Prodej a montáže digitálních pozemních a satelitních systémů DVBT. Prodej set top boxů.

Hodkovská 1420, Praha

Singer Sewing Machine Company, spol. s r.o.

Výhradní zastoupení zn. Singer. Prodej šicích strojů, overlocků, pletacích strojů a příslušenství včetně nití. Prodej žehlicí techniky a kávovarů. Odborné poradenství, záruční a pozáruční servis. Internetový obchod.

Milady Horákové 815/42, Praha (Prague 7-Holešovice)

Monacor Czech, s.r.o.

Nabízíme distribuci ozvučovací techniky.

K Nemocnici 103, Tehovec

A.V.Kovoslužba

Nabízíme prodej a servis elektroniky všech značek. Záruční servis Philips, HP Tronic. Oprava televizorů a videa také v bytech zákazníků, vlastní doprava. Rozvoz a instalace zdarma u zboží zakoupeného v naší prodejně.

Cílkova 9, Praha (Prague 12-Kamýk)

ELVIS Elektroservis - Jeřábek

Provádí opravy praček. Servis praček Electrolux, Zanussi, Philco, Gorenje aj. Prodáváme elektro - pračky, ledničky, myčky aj. Prodej elektroniky - televizory, videa, audio fotoaparáty, mobilní telefony, PC, notebooky, DVD, MP3, MP4.

Podjavorinské 1601/8, Praha (Prague 11-Chodov)

AQUA - THERMO, s.r.o.

Čerpadla, vodárny, tlakové nádoby, bojlery a ohřívače. Servis a montáž čerpadel pro vodárny a tlakové kanalizace. Velkoobchod, maloobchod. Zastoupení značek: Grundfos, Calpeda, Zenit, Sigma, Wilo, Dukla CZ, Stiebel-Eltron, DZ Dražice, Tatramat, OEZ.

Bartoškova 18, Praha (Prague 4-Nusle)

PROPOS, společnost s ručením omezeným

Zajišťujeme prodej, servis a opravy šicích strojů. Rodinné a průmyslové šicí stroje, žehlicí technika, řezací technika. Prodáváme značky PFAFF, Husqvarna, Zetina, Brother a Janome, průmyslové stroje GARUDAN a starší průmyslové stroje JUKI.

Bělohorská 1680/60, Praha (Prague 6-Břevnov)

JJJ Sat a Besie, s.r.o.

Prodej DVB-S, DVB-T, DVB-C a komunikační techniky Grundig Sat System a Hirschmann Electronics GmbH. Montáže, servis satelitní techniky a ozvučovacích systémů.

Střešovická 1068/35, Praha (Prague 6-Střešovice)

ACE - ELEKTRO

Prodáváme především vestavěné spotřebiče Liebherr, AEG a Küppersbusch. Také pračky, ledničky, sušičky, myčky, trouby, nebo varné desky i volně stojící spotřebiče. Vybavíme Vám kuchyň luxusními spotřebiči značek Liebherr, Küppersbusch, AEG.

Dr. Janského 591, Černošice

ETA - ELEKTRO

Jsme podniková prodejna ETA, výběr skladem, expedice zboží zpravidla do 24 hodin, doprava po celé ČR, možnost sledování zásilky, avízo o doručení zásilky přes SMS zprávu. Vedeme též bojlery TATRAMAT a Dražice, sporáky a kotle MORA, klimatizace.

Bělohorská 723/132, Praha (Prague 6-Břevnov)

Karel Švéda SAT

Provádíme montáž pozemních a satelitních TV antén, společných antén STA a účastnických rozvodů. Dodáme a instalujeme set top boxy a satelitní komplety. Systém optimálně nastavíme pro kvalitní digitální příjem a seznámíme uživatele s obsluhou.

Hradištko ev.č. 84, Hradišťko

K+H bezpečnostní systémy, s.r.o.

Provádíme projekci, dodávky, montáž a servis zabezpečovací signalizace (EZS), požární signalizace (EPS), kamerových systémů (CCTV), docházkových systémů (ACS), televizních a satelitních antén, domácích telefonů, strukturované kabeláže (LAN).

O. Wichterleho 810, Kralupy nad Vltavou

RS SERVIS

Montáž a opravy TV SAT antén a rozvodů včetně předělání na příjem digitálního vysílání DVB-T, set-top-box. Montáž a servis společných televizních antén - STA. Montujeme kamery a kamerové systémy, alarmy včetně signalizace GSM a připojení na PCO.

Evropská 695/73, Praha (Prague 6-Vokovice)

CrossPoint Technologies s.r.o.

Jsme partnerem pro širokou škálu klientů: celostátní i lokální televizní stanice, produkční a postprodukční studia, filmové produkce a postprodukc...

Karlovo nám. 17, Praha (Prague 4-Podolí)

Unitab, s.r.o.

V naší nabídce najdete veškerou prezentační techniku. Máme datavideo a zpětné projektory, interaktivní, bílé, školní, mobilní, keramické, magnetické tabule, nástěnky, flipcharty a vitríny aj.

K Botiči 1453/6, Praha (Prague 10-Vršovice)

SERVIS ADS s.r.o.

Oprava vestavných i volně stojících praček, myček, sušiček, el. sporáků. Provádí autorizovaný servis: Gorenje, Mora, Brandt, Ardo.

Ratibořská 631/3, Praha 8

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?