Prodej zabezpečení domů a bytů

 

Strana:   1 2 3 4

LEDSYSTEMS

DOVOZ LED TECHNIKY, SERVISNÍ PODPORA,LED PRONÁJEM, LED PŘÍSLUŠENSTVÍ, LED NÁVRHY, LED PORADENSTVÍ, LED REALIZACE, SPECIÁLNÍ LED INSTALACE, pro výst...

nad Vršovskou horou, Praha 10

Stanislav Křenek

Prodej, montáž, servis a pronájem zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, přístupových systémů, pultů centralizované ochrany, fyzická ostraha.

Brixiho 1615/18, Praha 6

Elektro Fiala s.r.o.

Provádíme revize, opravy a rekonstrukce elektroinstalace, elektromontáže, zabezpečovací a kamerové systémy, datové sítě LAN, WiFi. Návrh, výroba a montáž LED osvětlení na míru, instalace domovních i průmyslových svítidel. Elektrické podlahové vytápění, akumulační kamna, přímotopy - montáže, opravy.

Na záhonech 1386/73, Praha 4 - Michle

Alarmy Jan Slivka

Provádíme zabezpečení nemovitostí po celé ČR. Prodáváme a montujeme zabezpečovací systémy Jablotron bezdrátové a drátové. Provádíme instalace gsm kamer Jablocom. Připojíme váš objekt na PCO na 6 měsíců zdarma po celé republice. Projekce, montáž, servis, revize. Autorizovaná montážní firma EZS Jablotron.

L.Malé 616, Pardubice

Pavel Rus

Nabídka instalace bezpečnostní, protisluneční, privátní, dekorativní či UV fólie na skla vozidel a okna budov (okna, dveře, zimní zahrady, zasklené lodžie). Autofolie na počkání, s homologací. Instalace ochranných a barevných fólií na karoserie automobilů. Doprava zdarma.

Dvouletky 16, praha 10

Novatec Sicherheitstechnik, s.r.o.

Provádíme konzultace, prodej (maloobchod, velkoobchod), instalace a servis systémů zabezpečení zboží proti krádeži (EAS). Dále také kamerových systémů (CCTV) a systémů EZS, EPS.

Strojírenská 260/14, Praha

HMR system, s.r.o.

Provádíme opravy elektroinstalací, veřejného osvětlení, revize domů, bytů, spotřebičů, hromosvody, bezpečnostní techniky - kamery, EZS, EPS, ACS, anténní rozvody, datové sítě, VISION kniha jízd. Kompletní služby silno a slaboproudé elektroinstalace.

Pelhřimovská 1071/2, Praha (Prague 4-Michle)

Alarmtechnik Praha, spol. s r.o.

Komplexní služby v oborech el. zabezpečovací signalizace (EZS), el. požární signalizace (EPS), kamerové systémy (CCTV) a systémy kontroly vstupu. Jsme prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a registrováni Českou asociací pojišťoven.

Strojírenská 260/14, Praha

Jistota, s.r.o.

Servis,montáž a dodání elektronických bezpečnostních systémů bez ohledu na velikost objektu a rozsah. K našim oborům patří systémy EZS, alarmy, č...

Matúškova 798/7, Praha (Prague 11-Háje)

BMB - Blažek, anténní technka

Dodávky a prodej anténní techniky + elektroniky. Instalace a servis anténních systémů, satelitních systémů, společných antén, kabelové televize, datových sítí a zabezpečovací techniky. Opravy audio - videotechniky.

Drahobejlova 1894/52, Praha (Prague 9-Libeň)

Stakohome Network, s.r.o.

Prodej systémů pro automatizaci rodinných domů a multifunkčních sítí.

Podnikatelská 565, Praha (Prague)

Zámečnictví Kastelán

Zajišťujeme nonstop pohotovost. Zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

Na úlehli 796/12, Praha (Prague 4-Michle)

ESCAD Trade, s.r.o.

Autorizovaný dealer CCTV Sony, Mitsubishi, Axis, Bosch. Zajišťujeme prodej a instalaci průmyslové televize, bezpečnostních kamer, webových kamer a videoserverů, bezdrátový přenos videosignálu, digitální videorekordéry, kamerové systémy pro PC a jiné.

Ukrajinská 1487/2a, Praha (Prague 10-Vršovice)

PBR Komtech spol. s r.o.

Dodáváme a montujeme el. zabezpečení EZS, EPS, kamery CCTV, rozhlas, telefonní ústředny a telefonická koncová zařízení, strukturované kabeláže a komerční techniku. Od nabídky přes PD až po realizaci, od domácností až po průmyslové systémy.

Armády 452/75, Praha 5 (Prague 6-Dejvice)

ALARM Comp

■Elektronické zabezpečovací systémy objektů a vozidel ■Bezpečnostní služby – dálkové střežení objektů a vozidel ■Pult centralizované ochrany s výjezdovou službou ■Monitorování a vyhledávání vozidel ■Autoalarmy, DefendLock ■Autobaterie - rozvoz autobaterií po Praze

Kanadská 1, Praha (Prague 6-Dejvice)

ELEKTRONIS - slaboproudé istalace

Slabopoudé instalace, elektronické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV a požární signalizace EPS, domovní telefony - videotelefony, vstupní systémy a docházkové systémy.

Kakostová 90/2, Praha

Interon, s.r.o.

Prodej bezpečnostních dveří, zámků, vložek a bezpečnostního kování. Výroba klíčů. Značková prodejna kování Cobra.

Koněvova 1107/54, Praha (Prague 3-Žižkov)

VIAKOM - dovozce a distributor CCTV

Dovážíme a distribuujeme profesionální techniku pro kamerové systémy CCTV. Našim zaměřením je průmyslová televize, kamery, IP kamery, DVR, digitál...

Seifertova 996/31, Praha (Prague 3-Žižkov)

Bera, s.r.o.

Výroba a prodej elektromagnetických otevíračů BeFo, protipožárních otevíračů IST, samozamykacích zámků i pro protipožární a únikové dveře, dveřních kování, klávesnic, vstupních systémů a příslušenství. Veškeré výrobky jsou testovány a certifikovány.

Šestajovická 488/20, Praha (Prague 14-Hloubětín)

PVE - Pavel Vích - Elektro

Elektronický zabezpečovací systém (EZS) z komponentů JABLOTRON PARADAX. Dodáváme alarm drátový i bezdrátový, napojení na PCO-OKO1 a Váš mobil. Instalujeme kamerové systémy (CCTV) s nahráváním na HDD a přístupem z netu či mobilu.

Cíglerova 1076/4, Praha (Prague 14-Černý Most)

Zámečnictví J&M - Michal Jánský

Provádíme nonstop otevírání aut, bytů a objektů. Opravy, seřizování plastových dveří a oken. Zabezpečíme profi montáže bezpečnostních prvků,...

Božetická 3398/4, Praha (Prague 12-Modřany)

KAREŠ - výroba dveří

Nabízíme certifikované bezpečnostní a protipožární dveře vlastní výroby v mnoha typech, rozměrech a povrchových úpravách. Nové bezpečnostní dveře, bezpečnostní úprava stávajících. Vyrábíme vestavěné skříně, sklopné postele. Renovace bytových jader.

Starostrašnická 135/40, Praha (Prague 10-Strašnice)

NEXT, spol. s r.o.

Vyrábí, dodává bezpečnostní dveře, mříže do oken, protisluneční a bezpečnostní fólie, protipožární bezpečnostní dveře, zabezpečovací a ka...

Pobřežní 299/8, Praha (Prague 8-Karlín)

ALARM PEZA

Nabídka elektronického zabezpečení pro domy, byty, kanceláře a pozemky.

Suchý vršek 2119/6, Praha 5 (Prague 13-Stodůlky)

ALERTE, spol. s r.o.

Elektronické zabezpečovací systémy - alarmy - bezdrátové, drátové. Kamerové systémy. Zajišťujeme prodej, montáž, servis, bezplatné návrhy. Naší prioritou je komplexní péče o zákazníka s dlouhodobým osobním přístupem.

Šlikova 403/16, Praha (Prague 6-Břevnov)

Zámečnictví a železářství Renesance

Vyrábíme klíče, autoklíče s čipem, systémy generálního klíče. Prodáváme zámky, dveřní vložky, kování, zavírače, bezpečnostní dveře, tre...

Moskevská 367/22, Praha (Prague 10-Vršovice)

Jan Davídek, zabezpečení domů a bytů

Prodej zabezpečení domů a bytů.

Otradovická 736/21, Praha-Kamýk (Prague 8-Bohnice)

GOLD KEY

Zámečnictví a zámečnická pohotovost nabízí otevírání všech typů dveří, automobilů, bytů, trezorů. Zajišťujeme montáže všech typů zámků Fab, Sapelli, Kesso, Hobes, Evva, montáže závorových a rozvorových zámků. Práce v noci a ve svátky bez příplatků.

Štíbrova 1219/6, Praha (Prague 8-Kobylisy)

ZEPP - Jan Plaček

Autorizované zastoupení společnosti Jablotron a partner projektu OKO1, zabývající se prodejem a instalací elektronických a protipožárních zabezpečovacích systémů, také mechanického zabezpečení a systémy průmyslové televize. Centrální vysavače Husky.

Třebětínská 591, Praha

KOUKAAM, a.s.

Jsme certifikovaným dovozcem a distributorem digitálních (IP)kamerových zabezpečovacích systémů od firem VIVOTEK, IQnVision, ACTi, Axis a Sony. Naše IP...

U vinných sklepů 145/7, Praha (Prague 9-Vysočany)

KPZ elektronics, s.r.o.

Provádíme vývoj, výrobu, dovoz, prodej a servis kamerových systémů CCTV. WEB a IP kamer, záznamového software, systémy EZS, EPS, ACS, napájecích zdrojů, GSM/UMTS/LAN/GPS komunikátorů do budov i automobilů. Zastupujeme firmy Panasonic a Merit Lilin.

Pod vinicí 2028/20, Praha (Prague 12-Modřany)

EPI - TREZORY s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme trezory, nábytkové sejfy, k zabudování do zdi, skříně na zbraně, přenosné pokladny, poštovní schránky, skříňky na klí...

Seifertova 574/13, Praha

ABUS CZECH, s.r.o.

Prodejce součástek a doplňků jízdních kol, bezpečnostních zámků pro byty.

Bohuslava Martinů 944/7, Praha (Prague 4-Podolí)

Zámečnický servis - TOMASAKI

Montáž a prodej bezpečnostních zámků a závor, ostatní zabezpečení objektů.

Písecká 2229/6, Praha (Prague 3-Vinohrady)

E* tech

Zabezpečovací systémy

Počernická 272/96, Praha

Bezpečnostní dveře a mříže Kavan

Prodej, výroba a montáž bezpečnostních dveří, mříží pevných, nůžkových i rolovacích. Zabezpečení ABUS proti vloupání na plastová okna i eurookna.

Družstevní ochoz 1308/5, P.O.Box 118, Praha (Prague 4-Nusle)

MICRONIX, spol. s r.o.

Dovážíme a distribuujeme akumulátory a baterie značek CSB, Yuasa, Alarmguard. Nabíječky Optimate. Měřicí technika, osciloskopy, multimetry, RLC, analy...

Antala Staška 1076/33a, Praha (Prague 4-Krč)

High Security Products, a.s.

Bezpečnostní dveře, závory, zámky. Elektrická zabezpečovací signalizace, požární signalizace, průmyslové kamery, systémy kontroly vstupu a skupinové klíče.

Pod Stárkou 378/3, Praha (Prague 4-Michle)

GOLEM - Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní a protipožární certifikované dveře SHERLOCK, NAPAKO, zabezpečení stávajících dveří, mříže, kování, zámky, závory, rozvorové systémy. Montáže expres do 48 hodin. Objednávky nonstop.

Na křivce 703/44, Praha (Prague 10-Michle)

Alarmy Vyskočil, zabezpečovací zařízení

Prodej, montáž, poradenství a servis zabezpečovacích zařízení, alarmů, kamerových systémů. Partner projektu OKO1 a Hlídání zdarma. Certifikovaná montážní firma výrobků Jablotron.

U družstva Ideál 1286/9, Praha (Prague 4-Nusle)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?