Prodej tepelné techniky pro bydlení

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

EKOVY

Navrhujeme a realizujeme tepelná čerpadla. Ohřev TUV a bazénu. Ekvitermní řízení. Podlahové topení. Alternativní zdroje tepla. Individuální přístup k zákazníkovi.

Rozhovická 2478, Praha 9 - Újezd nad Lesy

R+R tepelná technika

Zabýváme se prodejem a montáží tepelné techniky včetně servisu a poradenství. V e-shopu naleznete krby, kotle, radiátory, bazény, jímky a tepelnou techniku. Také Vám rádi poradíme, jak efektivně čerpat státní dotace z programu zelená úsporám.

Tupolevova 516, Praha

PINKY, s.r.o.

Prodej vodovodního, plynařského a topenářského sortimentu - kotle, bojlery, radiátory, vany, čerpadla, armatury, kuchyňské baterie, vodoměry.

Kamýcká 234, Praha (Prague 6-Sedlec)

Petr Wenzel - klimatizace LG a Toshiba

Kompletní služby v oblasti tepelných čerpadel a klimatizace Lg, Toshiba. Samozřejmostí je cenová kalkulace montáže zdarma. Mimo montáží, servisu, ú...

Milánská 414, Praha 10

Tepelná čerpadla | EKOVY

Návrh a montáž teplených čerpadel. Navrhujeme a realizujeme tepelná čerpadla, ohřev teplé užitkové vody, ohřev bazénu a regulaci filtrace, alterna...

Rozhovická 2478, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Krby a kachlová kamna FORTELL

Nabízíme moderní i luxusní krby, krbová kamna, kachlová kamna a kuchyňské kachlové sporáky. Poskytujeme poradenství při výběru krbů, kamen a krbových vložek. V nabídce máme přes 1000 modelů krbů a kamen. Krby a kamna stavíme po celé ČR. Zastoupení německé firmy HARK.

Kamelova 3260/1, Praha 10

USby, s.r.o.

Dovozce a specializovaný prodejce sálavého infratopení Wellina, rakouského výrobce IHS. Veškeré výpočty a kalkulace provádíme zdarma. Vhodné pro vytápění RD, bytů, kanceláří, hal a dalších.

Na svěcence 2494/2a, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

A - Z Krby, s.r.o.

Krby, krbová kamna, teplovodní krby a krbové vložky, návrhy a realizace krbů a krbových doplňků. 3D návrhy až po konečnou realizaci. Nabízíme také on-line prodej krbů a krbových doplňků.

Poděbradská 242/10, Praha (Prague 9-Vysočany)

SEMACO-krby

Krby jednoduchého designu do moderních interiérů. Krbové vložky na dřevo, uhlí nebo plyn. Instalujeme krby s teplovzdušnými rozvody - vytápění pomo...

Poděbradská 11, Praha (Prague 9-Vysočany)

Rehau, s.r.o.

Plastové výrobky pro stavebnictví, automobilový průmysl a pro řadu jiných průmyslových odvětví.

Obchodní 117, Čestlice

SH.STAV-krby

Návrhy a stavby krbů vnitřních i venkovních. Stavby krbů na míru, teplovzdušné a teplovodní rozvody. Prodej krbových vložek, izolačních materiálů, kouřovodů a třísložkových komínů. Prodej komínových ventilátorů. Bezplatné poradenství.

Nad Zámečnicí 2125/30, Praha (Prague 5-Smíchov)

JOBI ENERGO-tepelná izolace

Projekce, dodávky, montáže a servis v tepelné technice. Provádíme energetické audity, poradenství a konzultace. Energetika, vytápění, alternativní zdroje energie.

Modřanská 163/100, Praha (Prague 4-Hodkovičky)

TOP - EL, spol. s r.o.

Krby Piazzetta z Itálie, krbové vložky a krbová kamna Nordica, Piazzetta, Cera, Austroflamm. Dále sporáky a kamna na uhlí a dřevo. Krbové obklady z mramoru, keramiky a nerezové oceli. Krbové nářadí. Velkoobchod, maloobchod.

Branická 473/49, Praha (Prague 4-Braník)

Martin Drábek, s.r.o.

Prodáváme, dodáváme, montujeme plynové spotřebiče, plynové kotle a ohřívače značek Junkers, Hermann, Protherm. Provádíme instalatérské, topenářské práce, ústřední topení, plynovody, revize, projekční činnost. Poskytujeme servis plynových spotřebičů.

Zavadilova 1478/20, Praha (Prague 6-Dejvice)

Svět krbů, spol. s r.o.

Prodáváme krby, krbová kamna, krbové vložky, teplovodní krby a elektrické krby. Výhradní dovozce krbových a kamnových vložek Schmid. Stavba krbů, montáž kamen a teplovzdušných rozvodů po celé ČR. Otevřené krby systému Polyflam. Doplňky a komponenty.

Evropská 1884/47, Praha (Prague 6-Dejvice)

M - klima, s.r.o.

Autorizovaný prodej klimatizace Toshiba, Artel, Funai. Instalujeme tepelná čerpadla Daikin. Montáž a servis zařízení Toshiba, Artel, Funai, Daikin. Velkoobchodně dodáváme klimatizace a tepelná čerpadla Toshiba, čerpadla kondenzátu Aspen a materiál.

Nad Vinným potokem 1149/2, Praha (Prague 10-Vršovice)

Stiebel Eltron, spol. s r.o.

Vyrábíme přístroje pro elektrický ohřev vody - bojlery, průtokové a zásobníkové ohřívače. Dále vyrábíme akumulační kamna, el. přímotopy, sušiče, tepelná čerpadla a ventilační jednotky s rekuperací tepla. Plynové kotle a ohřívače vody fa DE DIETRICH.

K Hájům 946/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Miroslav Kašpar - plynová zařízení

Montáž, prodej, servis plynových zařízení Linea Amica, CSP Premix, ERA, Pluvia, Inka, Teka, Alucond, TOP, Gimax. Dále nabízíme značky Destila, Gasex, Viadrus, Eti, Ares, Ariston, bojlery Ariston. Jsme autorizovaný servis Gruppo Imar.

Na hranicích 359/21, Praha (Prague 8-Čimice)

KRBY Praha, s.r.o.

Stavby krbů vč. náročných staveb, krby moderní i klasické, teplovzdušné a teplovodní krbové vložky, krbová kamna, izolace a izolační zdivo pro krby, veškeré příslušenství, krby svépomocí. Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej.

Pražská 201/27, Praha (Prague 15-Hostivař)

Solární systémy - firma Stehlík

Získávání alternativních zdrojů energie. Realizace a servis kombinovaných topných systémů na klíč. Poradenská služba.

Jandova 185/6, Praha (Prague 9-Vysočany)

Prometheus, energetické služby, s.r.o.

Prodej, montáže a servis plynoměrů a plynárenské měřící techniky. Dodávky, servis a montáže detekční techniky. Prodej plynových spotřebičů. Prodej a montáže dálkového ovládání topení.

U plynárny 500/44, Praha (Prague 4-Michle)

Kostečka Group, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej bytové, průmyslové, VRF a kancelářské klimatizace Fuji Electric a Daitsu. Nabízíme tepelná čerpadla Kostečka, elektrostatické čističe vzduchu, vysoušeče a zařízení na úpravu vody JUDO. Servis, montáž a dodávka klimatizace po ČR.

Borského 1011/1, Praha (Prague 5-Hlubočepy)

JUNKERS - topení, voda, plyn

Provádíme projekce, montáže, servis a poradenskou činnost. Od výměny plynového kotle po etážové topení nebo kotelnu na klíč. Sezonní slevy na vybrané služby každoročně od ledna do května.

Plzeňská 348/54, Praha (Prague 5-Smíchov)

Sunnywatt CZ, s.r.o.

Realizace a projekce fotovoltaických systémů. Poradenská činnost v ekologii. Výroba a montáž vodohospodářských zařízení.

Cukrovarská 230/1, Praha (Čakovice)

Alter - eko, s.r.o.

Zařízení k výrobě ekologické energie ze slunce, vody a větru. Poradenství, návrhy, montáž a servis.

nám. Dr. Václava Holého 1330/2, Praha

MKM PRAHA

Provádíme montáže a servis v oboru topení, voda, plyn, elektro. Čistíme kanalizace, nabízíme stavební práce. Prodej a montáž kotlů, WAW, karem, sporáků, bojlerů. Junkers, Immergas, Buderus, Mora, Karma, Ariston, Viessmann.

Lucemburská 1568/45, Praha (Prague 3-Žižkov)

COMCOM, s.r.o.

Komplexní řešení v oboru technických zařízení budov. Vytápění, voda, kanalizace, plyn, klimatizace. Zajištění projektové dokumentace, odborného poradenství, dodávky a montáže systémů a jejich servis. Vyhřívání sportovních ploch a trávníků.

V úžlabině 704/48, Praha (Prague 10-Strašnice)

MINIB, s.r.o.

Firma vyrábí a dodává podlahové, nástěnné, samostojné, parapetní konvektory. Dále dodáváme speciální topné a dochlazovací konvektory. Dle požadavku vyrábí atypické rozměry, oblouky a úhly. Žlaby konvektorů jsou standartně z nerezové oceli.

Střešovická 49, Praha (Prague 6)

Danfoss, s.r.o.

Divize Tepelné techniky je vůdčí společností v oboru vytápění, která je zaměřená na výrobu prvků tepelné techniky a nabízí široký okruh komp...

V parku 2316/12, Praha (Prague 11-Chodov)

České krby, s.r.o.

Krby na míru, kachlová kamna a krbové vložky. Vytápění krbem další prostory. Stavíme krby po celé ČR. Více jak 4000 typů krbových vložek. Kompletní návrhy, realizace a stavba krbů. Prodej krbového příslušenství a krbových obestaveb.

Vyšehradská 416/11, Praha

PROHEAT s.r.o.

Topenářské, instalatérské, plynařské práce na klíč, projekce a poradenství. Revize plynu, osazování plynoměru a uzavření smlouvy s Pražskou plynárenskou. Prodej kotlů, plynových spotřebičů, tepelné techniky a instalatérského materiálu.

Pražská 1430/36, Praha (Prague 15-Hostivař)

Tempoterm, spol. s r.o.

Dodáváme a montujeme rozvody vody, kanalizace, plynu NTL a STL, propan. a olej. hospodářství, topení klasické a podlahové, plynové kotle JUNKERS a VIESSMANN, kotelny bez omezení výkonu, VZT. Měříme, regulujeme a vyvažujeme soustavy u bytových domů.

Hudečkova 1097/12, Praha (Prague 4-Podolí)

Scandique-kamna

Celolitinová kamna z Norska, prověřená drsnou severskou zimou. Kamna Jotul jsou spojením 150leté tradice s moderní technologií úsporného dvoustupňov...

Jeremiášova 1203/17a, Praha (Prague 13-Stodůlky)

JÍLEK - plynoservis

Prodáváme a montujeme plynové kotle, topidla, sporáky, bojlery a akumulační kamna. Provádíme rozvody plynu, topení, vody, revize plynu a odstranění závad. Dodání a odvoz starého spotřebiče zdarma. Poskytujeme záruční a pozár. servis na spotřebiče.

Zenklova 12/60, Praha

Ciatik Trade, s.r.o.

Firma je přímým zastoupením výrobního závodu CIAT, který je jedním z předních výrobců klimatizačního zařízení v EU. Výrobní sortiment zahrnuje chladicí jednotky, tepelná čerpadla, suché chladiče, klimatizační jednotky, deskové výměníky, VZT.

Průběžná 387/41, Praha (Prague 10-Strašnice)

Elektro Solid

Nabízíme malo i velkoobchod následujícího zboží - akumulační kamna, bojlery, elektrické krby, průtokové ohřívače. Provádíme servis, montáže a opravy akumulačních kamen, bojlerů, průtokových ohřívačů a prodej náhradních dílů.

Nuselská 1494/62, Praha (Prague 4-Nusle)

Instoll, spol. s r.o.

Provádíme montáže tepelných čerpadel, solárních kolektorů, zemního plynu, topení, instalatérské práce. Prodáváme instalatérské potřeby, vybavení koupelen, plynovody, potrubí, kotle, radiátory, baterie. Značková prodejna Polysan.

Úvalská 522, Říčany

Regulus, spol. s r.o.

Nabízíme tepelná čerpadla, solární systémy, bojlery, akumulační nádrže, elektrická topná tělesa, expanzní nádoby, větrání s rekuperací tepla...

Do koutů 1897/3, Praha (Prague 12-Modřany)

TOPSYS Praha, spol. s r.o.

Krby, krbové vložky a kamna francouzské firmy Cheminées Seguin Duteriez a španělské mramorové krby Fugar. Prodáváme doplňky a komponenty pro Váš krb. Teplovzdušné vytápění a rozvody vzduchu. Litinové vložky se zárukou 7 let.

Bělohorská 154/263a, Praha (Prague 6-Břevnov)

INFRACLIMA

Komplexní činnost v oblasti energetických úspor - vývoj, výroba, projekce, dodávka, školení, šéfmontáž. Nabízíme nízkoteplotní systém udržování celoroční tepelné pohody a zdravého bydlení - technologie infraclima - s úsporou energie až 98%.

Zápy 151, Zápy

 

Tepelná čerpadla Mach jsou kvalitní česká tepelná čerpadla s dlouhou životností. Jsou to v podstatě topná zařízení (stejně jako plynový kotel, kotel na uhlí, elektrokotel), která část své energie berou z okolního prostředí - ze vzduchu, z vody, ze země. Více informací najdete na stránkách Tepelná čerpadla Mach.

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?