Prodej komunikační techniky

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

K - mobil, s.r.o.

Prodáváme mobilní telefony, výkup, protiúčet. Dále nabízíme baterie, nabíječky, handsfree, pouzdra, kryty a další příslušenství. Provádíme odblokování. Nabízíme mobily: Nokia, Samsung, Siemens, SonyEricsson, motorola, Alcatel. Zásilková služba.

Na můstku , Praha (Prague 1)

Doradus COM s.r.o.

Systémy pro nahrávání hovorů, vybavení call center, telekomunikační systémy, VoIP ústředny, IVR systémy, audiotexové systémy, náhlavní soupravy Plantronics a Jabra, telekomunikace a další.

Červeňanského 1437/ 17, Praha 5

Karel Joura

Elektronické zabezpečovací, požární, kamerové (CCTV) přístupové a docházkové systémy. Vše od projektu, konzultace, dodávky, montáže a záručn...

Valentinská 12, Praha 1

Microware, spol. s r.o.

Prodej, instalace a servis pro domovní a domácí telefony a videotelefony. Nabízíme značky: Videx, Bpt, Fermax, Urmet, Siedle, Laskomex, Elvox a Bticino. Prodáváme telefonní ústředny Siemens a 2N. Dodáváme a instalujeme samozamykací zámky a dveřní přístupové systémy, zabezpečovací ústředny a kamerové systémy.

Vinohradská 1381/77, Praha 2

TERAKA, s.r.o.

Výkup a prodej nových i použitých mobilních telefonů a příslušenstvím.

nám. Republiky 1078/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

Čajnamobil.cz s.r.o.

Čajnamobil.cz je internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství značek Apple, Asus, BlackBerry, HTC, Honor, Lenovo, LG, Nokia, Samsung, Sony, Xiaomi, Zopo a dalších. Nabízíme mobily včetně příslušenství - baterie, držáky, kabely, nabíječky, ochranné fólie, paměťové karty a power banky.

Náměstí Bratří Synků 1/5, Praha 4 - Nusle

Zajimaveceny.cz

Nabízíme obchod zaměřený na prodej mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů a navigací GPS.

Veselská 699, Praha

ALIGATOR

Nabízíme internetový i kamenný obchod příslušenstvím k mobilním telefonům. Nabízíme baterie, nabíječky, Bluetooth, datové produkty, pouzdra, kryty, hadsfree a mnoho dalšího.

Sokolovská 2170/161, Praha

XIP s.r.o.

Nabízíme prodejnu O2, e-shop, kancelářskou a telekomunikační techniku, fasy, kopírky, klimatizace, servis. Nabízíme hlasové i datové služby, dotované i nedotované mobilní telefony, příslušenství, e-shop, telefony, telefonní ústředny.

Dělnická 1565/56, Praha (Prague 7-Holešovice)

MOBILARENA

Nabízíme služby velkoobchodu, maloobchodu a eshopu. Široký výběr mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů, navigací a MP3 přehrávačů. Prodej digitálních fotoaparátů a objektivů a zaměření na značky Canon, Nikon, Olympus, Pentax a Panasonic.

Na poříčí 1068/23, Praha (Prague 1-Nové Město)

1-2U Mobil

Prodáváme mobilní telefony, nové i bazarové, vykupujem protiúčtem, záruční a pozáruční servis. Prodej mobilů značek Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, LG, Jablotron, Apple.

Jaromírova 488/6, Praha

MobilyodAlese.cz

Prodej nových i použitých mobilních telefonů všech značek a veškerého příslušenství. Výkup, zástavy a splátky mobilních telefonů.

Francouzská 75/4, Praha

LevneTelefony cz

Prodej všech mobilních telefonů - Nokia, Siemens, Samsung, Sony Ericsson, Philips, LG, Motorola, Alcatel. Opravy a nahrávky software, Čj i odblokování do všech telefonů na počkání. Příslušenství. Jsme business partner společnosti Eurotel.

Bělohorská 218/119, Praha (Prague 6-Břevnov)

KASA.cz

Internetový obchod nabízí rozsáhlou sekci výprodejů. Specializuje se na prodej spotřební el., domácích spotřeb., počítačů, foto, mob. telefonů, auto-moto příslušenství, parfémů, sport. potřeb a produktů pro zahrádkáře. Rozvoz po ČR, splátky z domova.

Kostelecká 879/59, Praha (Čakovice)

COM PLUS CZ, a.s.

COM PLUS - výstavba telekomunikačních a datových sítí, přenosové systémy, IP telefonie. Telefonní ústředny AVAYA, Alcatel-Lucent, Cisco, VoIP. Outsourcing, LAN, WAN, EZS, EPS, ACS, CCTV, komplexní řešení pro Call Centra a HelpDesk, nahrávání hovorů.

Poděbradská 206/57, Praha (Prague 9-Hloubětín)

H-MOBIL

Prodáváme mobilní telefony a příslušenství: Nokia, Samsung, SonyEricsson, Motorola. Odblokování na počkání. Bazar mobilních telefonů.

Korunní 1152/82, Praha (Prague 10-Vinohrady)

MOBILKURÝR.CZ

Nabízíme obchody s mobilními telefony. Prodej, výkup, protiúčet, servis. Kompletní naídka zn. Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola. Rozvoz po Praze zdarma do hodiny.

Rumunská 22/28, Praha

Mobilhouse - eshop mobilních telefonů

Nabízíme online prodej mobilních telefonů Nokia, Sony Ericsson, LG, Samsung, Motorola.

Tibetská 806/2, Praha (Prague 6-Vokovice)

Electrohouse.cz

On-line prodej pohonů vrat značek MOVETO a AVIDSEN a domovních videosystémů, set top boxů a antén značky OPTEX.

Radlická 2485/103, Praha

BROTEL, s.r.o.

Nabízíme služby z oboru telekomunikací a informačních technologií, systémy hlasové komunikace VoIP a digitálních ústředen vnitrofiremní komunikace instant messaging, groupwar, vzdálený přístup do firemní sítě. Dále zajišťujeme správu serverů, PC.

Nad sady 1120/6, Praha (Prague 4-Záběhlice)

Valmont trading, s.r.o.

Prodej autopříslušenství, vybavení pro offroad a ATV stroje. Velkoobchod s příslušenstvím k mobilním telefonům. V naší nabídce naleznete např.: elektrické a ruční navijáky, kompresory, fanfáry, ale i baterie, nabíječky, handsfree sady a jiné zboží.

Nuselská 142/9, Praha (Prague 4-Nusle)

KOSCOM

Nabízíme e-shop a kamenný obchod s širokým sortimentem elektro zboží a elektroniky. Najdete zde digitální fotoaparáty, MP3 přehrávače, kalkulačky, GPS navigace, překladače, sluchátka a řadu další elektroniky značek iRiver, Emgeton, Sencor a Casio.

Na poříčí 1053/44, Praha (Prague 1-Nové Město)

NejlevnějšíObchod.cz

Nabízíme e-shop a kamenné prodejny. Mobilní telefony a příslušenství, notebooky, LCD monitory, tiskárny, PC, PC komponenty, PDA, digitální fotoaparáty, paměťové karty. Maloobchod i velkoobchod. Zasílají dobírkou. Koupě i na splátky.

Bubenská 1376/39, Praha (Prague 7-Holešovice)

TELES, s.r.o.

Dodání a montáž telefonní ústředny Alcatel, strukturovaná kabeláž, call centrum, IP ústředna Alcatel, dispečerské pracoviště, nahrávací zařízení, telefonní rozvody. Kompletní dodání včetně projektu a servis. Držitel certifikátu ISO 9001.

Ondříčkova 503/29, Praha (Prague 3-Žižkov)

ISC Communication Czech, a.s.

Nabízíme velkoobchod, telekomunikační a kancelářskou techniku, e-shop, distribuci, prodej, instalaci, servis, telefonní ústředny Alcatel OmniPCX Office, 2N Ateus, Omega aj.

Tusarova 1564/57, Praha (Prague 7)

TELEKOMUNIKACE ŠAUER

Prodej a instalace telefonní ústředny Alcatel, Panasonic a Siemens, telefony, faxy, telefonní a datové rozvody.

Rilská 3182/4, Praha (Prague 12-Modřany)

Mobilkuryr.cz

Nabízíme e-shop a obchody s mobilními telefony. Prodej, výkup, protiúčet, servis. Kompletní nabídka značek Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola. Rozvoz po Praze zdarma do hodiny.

Rumunská 22/28, Praha

Mobilka.cz

Internetový obchod, který nabízí mobilní telefony značek jako je Nokia, Motorola, Sony ERicsson, Samsung.

Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

GESTO COMMUNICATIONS

Nabízíme komplexní řešení pro - videokonference, audiokonference, videokonferenční servery, VoIP, ADSL, SHDSL, spam, antispam, spyware aj.

Korunní 2506/106, Praha (Prague 10-Vinohrady)

Mshop.cz, s.r.o.

Nabízíme internetový obchod, který dodává mobilní telefony, digitální fotoaparáty, PDA, MP3 přehrávače, LCD monitory, videokamery, notebooky a tiskárny.

Sofijské náměstí 3400/6, Praha (Prague 12-Modřany)

Impex Trading, s.r.o.

Specializovaný velkoobchod spotřebních baterií značek Varta, Rayovac Panasonic, Energizer, Philips, Duracell, Camelion. Nabízíme nabíječky, svítilny akumulátory. Prodáváme baterie pro notebooky, fotoaparáty, kamery a dovážíme sortiment firmy Agfa.

Podnikatelská 565, Praha (Prague)

Mapfactor, s.r.o.

Navigační přístroje GPS a přenosný Navigátor PND ACTIS3. Mapový a navigační software + mapy Evropy, mapa Čech do úrovně ulic.

Štefánikova 266/24, Praha (Prague 5-Smíchov)

VSV connect, spol. s r.o.

Nabízíme prodej, montáž a servis. Nabízí telefonní ústředny, VOIP telefony, kamerové, docházkové, stravovací, zabezpečovací, protipožární systémy.

Bystřičná 632/16, Praha (Prague 22-Uhřiněves)

Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Provozujeme telekomunikační služby v ČR. Nabízíme komplexní řešení pro firmy i domácnosti v oboru přenosu hlasu, dat a poskytování internetu.

Za Brumlovkou 266/2, Praha (Prague 4)

Mobilky.cz - prodej mobilních telefonů

Nabízíme internetový obchod s mobilními telefony, příslušenstvím a paměťovými kartami. Nabízíme široký sortiment značek mobilních telefonů Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, LG a mnoha dalších.

Bělehradská 12/98, Praha

Digipoint.cz

Nabízíme obchod zaměřený na prodej mobiních telefonů, digitálních fotoaparátů a navigací GPS.

Veselská 699, Praha

STIMEX Baterie

Prodejce náhradních dílů a autodoplňků, baterií a nabíječek.

Horáčkova 1097, Praha (Prague 4)

City Tel, s.r.o.

Zajišťujeme prodej, instalaci a servis telefonních ústředen Alcatel, Panasonic, Siemens, Tesla, PhoNet3000, SIPhone. Poskytujeme hlasové a datové služby, VoIP telefonii, správu PC sítí, tarifikaci hovorného, ISDN, ADSL, optimalizaci nákladů.

Voctářova 51/18, Praha

VERTU Store Prague - John Grove & partners

Nabízíme butik luxusních mobilních telefonů VERTU. Precizní zpracování i použité materiály: drahé kovy, titan, safírové sklo, kůže.

Pařížská 935/4, Praha (Prague 1-Staré Město)

center Net

Prodej, oprava, pronájem ručních a vozidlových vysílaček Motorola, Etnel. Aktivace a prodej služeb operátora U:fon.

Koněvova 2830/67a, Praha (Prague 3-Žižkov)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?