Prodej stavebního materiálu

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

PROBA BETON s.r.o.

PROBA BETON s.r.o.provádí vrtné práce - vrtané studny, studnařské práce, hydrogeologické posudky a projekty studní, záhlaví vrtů, čištění vrtů...

Jiřího Macháčka 1914, Brandýs nad Labem

Adrianna Olimpia Kaminiarz Ada Group

Firma ADA GROUP je VÝROBCEM plechových střešních krytin, trapézových střešních krytin, střešních a fasádních panelů ( klik- panel) a betonových plotů. Nabízíme také střešní komponenty jako: střešní latě, tabulový plech, plech ve svitku, kompletní okapové systémy, oplechování a šrouby.

Varhulíkové 1582/24,, Praha

Sibirske drevo s.r.o.

Firma Sibirske drevo s.r.o. je jedním z největších dovozců truhlářského dubového řeziva do zemí EU. Naše truhlářské řezivo je z vysoce jakostní...

Poděbradská 195/7, Praha 9, Praha - Vysočany

Marcons International, s.r.o.

CHYTRÉ STAVEBNÍ MATERIÁLY: jsme odborná prodejna se stavební chemií, nářadím, diamantovými kotouči, lištami a mnoha souvisejícími věcmi pro obkla...

Služeb 609/6, Praha 10 (Prague 10-Strašnice)

HONTER Company s.r.o.

Společnost HONTER Company s.r.o. nabízí široký výběr kvalitního izolačního materiálu na kompletní zaizolování domu. Stříkanou izolační pěnu l...

Kubanské náměsti 1391/11, Praha 10

Pletiva Dobrý a Urbánek (pobočka Praha)

Prodej a montáž pletiva na plot. V nabídce naleznete poplastované pletivo, pozinkované pletivo, uzlové lesnické pletivo, svařované pletivo, zelené slo...

Českobrodská 537, Praha

ALLEGRO - sádrokartonářské práce

Nabízíme sádrokarton, podhledy, polystyren. Montujeme sádrokartonové interiérové konstrukce, vnitřní stavby. Vyrábíme revizní dvířka i pod obklad. Pronájem a půjčovna nářadí, pojízdného lešení, manipulátoru a vysokozdvižné montážní plošiny.

Butovická 234/22, Praha (Prague 5-Jinonice)

Gardenstone

Malo a velkoobchodní prodej přírodního kamene. V naši nabytce najdte obkladovy kamen, kamen pro dlažby, solitéry, valouny, kámen na zdení, dratene kose = gabiony a kamen na vyplneni gabionu. Navštivte naš eshop. Na žadost zabespečujeme i dopravu.

Kutnohorská, Louňovice

Mříže TETRA

Vyrábíme mříže pevné, elektronické, nůžkové, rolovací, hliníkové TETRA mříže. Certifikováno od TrezorTest až do 4 třídy, od NBÚ do´´Přísně tajné´´. Výroba, prodej i montáž mechanických prostředků a balisticky odolné bankovní technologie. Zámečnictví.

Klostermannova 1000, Úvaly

Vladimír Hůrka - zemní práce

Specializujeme se na strojové výkopové a zemní práce jako hrabání základů, jímek, bazénů, jezírek, přípojek. Realizujeme terénní úpravy (zahrady, demolice, zpevněné plochy a cesty). Dále provádíme prodej písku, štěrků, ornice kůry a okrasných kamenů.

Poláčkova 1689, Říčany

Lindab, s.r.o.

Výroba a dodávky okapových systémů Rainline, lehkých střešních krytin Topline a rovinných a trapézových plechů na opláštění a zastřešení budov.

Na hůrce 1081/6, Praha

Stavby K+K, s.r.o.

Prodej sádrokartonového systému RIGIPS, sádrokarton, kazetové podhledy včetně konstrukcí a svítidel, polystyren, omítky, suché podlahy, fasády, fasádní profily, tepelné a zvukové izolace značky Ursa a Isover. Dopravíme do místa určení.

Hůlkova , Praha

STUDIO CONTI - tepelně izolační systémy

Dodavatel tepelně izolačního systému pro šikmé střechy ISOTEC. Moderní systém umožňuje jednoduchou a rychlou montáž a dokonalé zateplení střechy...

Šlikova 1316/1, Praha (Prague 6-Břevnov)

Brick & Cotto experts, s.r.o.

Lícové zdivo, cihly a pásky, cihly klinker. Originální dlažba COTTO a doplňky. Italská dlažba. Dodáváme stavebnicové komíny, komíny české výroby. Cihly, dlažba, komíny, komínové systémy - kompletní realizace.

Pobřežní 29/48, Praha

Moje-stavebniny.cz

Provozujeme stavební e-shop. Nabízíme veškeré stavebniny a stavební materiál pro Vaši stavbu, technické poradenství a individuální ceny. Stavebniny Vám dovezeme vlastní dopravou. Pro osobní odběr máme k dispozici přes 40 poboček po celé ČR.

Tiskařská 257/10, Praha

D&K Gips, s.r.o.

Montáž a prodej sádrokartonu Knauf, tepelných izolací Knaufinsulation, Orsil, Nobasil, minerálních podhledů, plovoucích podlah Tarkett. Zateplovací fasádní systémy Terranova. Zajistíme dovoz až na stavbu. Profesionální poradenství v naší prodejně.

Mělnická 88, Bořanovice

LANIT PLAST, s.r.o.

Nabízíme komůrkové polykarbonátové desky Marlon, trapézové desky Marlon CSE a Marvec, polykarbonát, plexisklo, sklolaminát, technické plasty. Desky formátujeme. Polykarbonátový skleník, skleníky. Dopravu zajistíme. 7 poboček po celé ČR. E-shop.

Konojedská 1575/20, Praha (Prague 10-Strašnice)

Knauf Insulation, spol. s r.o.

Výrobce izolací. Nabízíme širokou škálu výrobků pro bytové i nebytové prostory. Produkty zahrnují skelnou i kamennou minerální vlnu, EXP, EPS a dřevocementové desky.

Thákurova 531/4, Praha (Prague 6-Dejvice)

Prefa Aluminiumprodukte, s.r.o.

Prodej a technický servis vysoce jakostních hliníkových krytin Prefa. Jedná se o materiály pro šikmé střechy - šablona Prefa, šindel Prefa, taška Pr...

Pražská 810/16, Praha (Prague 15-Hostivař)

FASTRADE, s.r.o.

Pro stavbu v našem e-shopu najdete stavební doplňky, izolace, extrudovaný polystyren, nopové fólie, doplňky pro zateplení, profily, hmoždinky, fasádn...

Františka Diviše 1012, Praha (Prague 22-Uhřiněves)

AQUA PLUS - I. Kubánek

Nové střechy, rekonstrukce, hydroizolace plochých střech - provádíme kompletně vč. dodávky materiálů. Dodáváme střešní krytiny betonové i pálené Bramac, KM Beta, Tondach, asfaltové šindele IKO, hydroiz. fólie, modifikované pásy Bauder, Fatrafol.

V předpolí 1426/4, Praha (Prague 10-Strašnice)

Darte, s.r.o.

Dodavatel stavebnin pro hrubou stavbu a komíny, střechy, stavební izolace, fasádní zateplovací a omítkové systémy, suché maltové směsi, sádrokarton a systémy suché stavby, okna, dveře a vrata. Jsme specialisté na technické izolace.

Levobřežní 911/10, Praha (Prague 9-Vysočany)

Izolační a stavební materiály POKVER

Vše pro izolace, střechy, fasády, interiéry a další stavebniny. Obchodní (E-SHOP), dodavatelské a inženýrské služby. Doprava po celé ČR. Nyní nabízíme více jak 22.000 položek od 80-ti výrobců se slevami. Novinka - koupelny RAKO, JIKA, RAVAK aj.

Ve žlíbku 1800/77, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

MUT Tubes, s.r.o.

Dodáváme trubky, trubkové příslušenství a příruby ze skladu i z výroby. Nabízíme uhlíkovou, legovanou, nerez a speciální ocel. Pro energetiku, strojírenství, chemii, petrochemii a plynárenství (vysokotlaké rozvody). Certifikát DIN EN ISO 9001:2000.

Hybernská 1271/32, Praha (Prague 1-Nové Město)

Střechy Praha, s.r.o.

Veletrh střešních materiálů a doplňků, izolací, střešních oken a dalších. Doprovodná výstava Úspory energií a obnovitelné zdroje. Služby pro ...

Jeremiášova 1422/7b, Praha (Řeporyje-Stodůlky)

Cemex Czech Republic, k.s.

Výroba a doprava konstrukčních a vodostavebních betonů, cementových potěrů a betonové mazaniny.

K Hájům 946/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Stavimex Praha, a.s.

Stavebniny dopravujeme zdarma. Specialista na produkty KNAUF- maltové směsi - sádrokarton. Prodáváme Wienerberger, Tondach, Ytong, Velux, Isover, Orsil, Schiedel, Baumit, Narex, Protool, Marley, Soudal, Schonox, Primalex, Eternal, Bachl polyst.,BC&C.

Voctářova 109, Praha

MM - stavby a projekty, s.r.o.

Realizujeme stavby domů na klíč, rekonstrukce, zateplovací systémy, nízkoenergetické domy. Zajistíme návrhy a kompletní zpracování projektů.

Křenice 11, Křenice

AZ FLEX, a.s.

Odborný velkoobchod pro tepelné izolace, technické izolace, stropní podhledy a dekorační prvky od dodavatelů Armacell, Armstrong, Foamglas, AMF, Isover, Mirelon, NMC, Paroc, Rockwool, Ursa. Dodáváme pro klimatizace, chlazení, topení a sanitu.

Zelenkova 533/3, Praha (Prague 12-Kamýk)

Miroslav Šmíd - betonové výrobky

Betonové výrobky (stropní a silniční panely, jímky, žumpy, septiky, roury, šachty). Používáme vlastní nákladní autodopravu a mechanizace - jeřáb...

Choceradská 6, Svojetice

STARNIT, s.r.o.

Velkoobchodní prodej veškerého stavebního materiálu se zaměřením na výrobky POROTHERM včetně kalkulace spotřeby materiálu a poradenství. Zakládání staveb z broušených cihel a fasádní systém ArGeTon. Projekční a inženýrská činnost. Realizace staveb.

Heranova 1542/2, Praha (Prague 13-Stodůlky)

NEXT, spol. s r.o.

Vyrábí, dodává bezpečnostní dveře, mříže do oken, protisluneční a bezpečnostní fólie, protipožární bezpečnostní dveře, zabezpečovací a ka...

Pobřežní 299/8, Praha (Prague 8-Karlín)

Sklobeton, s.r.o.

Prodáváme skleněné tvárnice-luxfery pro sklobetonové stěny, stropy, klenby, fasády, schodišťová okna, světlíky, opláštění výtahů, prosvětlovací příčky, chodníková okna. Zasklívání systémem Reglit, Copilit, Linit včetně dodávky materiálu.

Zenklova 1171/4, Praha

Rigips s.r.o.

Jsme dodavatelé sádrokartonových a sádrovláknitých systémů, polystyrenových izolací, sádrových omítek a malířských stěrek Rimano.

Počernická 272/96, Praha

Vlastimil Pastorek - sádrokartonařské práce

Nabídka sádrokartonu, tepelných izolací, minerálních podhledů včetně sádrokartonářských prací. Firma funguje od roku 1992 na českém trhu.

U Zdymadel 1470, Čelákovice

CERAM OBJEKT, s.r.o.

Keramické bazény, keramické obklady a dlažby: keramické protiskluzné, zátěžové a vodivé. Dodáváme a montujeme keramické fasády Agrob Buchtal, Kera Twin, KerAion, samočisticí Hydrotect, Jasba, Ostara, keramická mozaika, sanitární keramika.

Černomořská 419/10, Praha (Prague 10-Vršovice)

Cihelna Štěrboholy - výroba cihel

Výroba cihel,velko a maloobchod,doprava. Prodáváme cihly do formátu 30 cm, stavebniny Knauf - zdicí materiály, maltové a betonové směsi, vápenný hydrát. Hurdis, patky, cihly bílé VPC a lícové, cihlová dlažba AKA, ANTUKA, Porotherm.

Nedokončená 163, Praha (Štěrboholy)

A - JAKAVE, s.r.o.

Práce tesařské,klempířské a pokrývačské. Poradenská činnost v oblasti střech. Prodej a dodávka střešních krytin. Montáže a dodávky střešních oken. Montáž hromosvodů včetně revize.

Smetanova 58, Velké Popovice

EVEREST servis s.r.o.

Pronájem a prodej fasádního lešení, prostorového lešení, pojízdného lešení, pódia, tribuny, mobilního oplocení. Kompletní služby - montáž, demontáž, doprava. Prodej širokého sortimentu stavebních materiálů, zásobování staveb.

Malešická 3312/24a, Praha

Umicore Building Products CZ

Titanzinek pro střešní krytiny, fasádní a odvodňovací systémy. Technické poradenství pro architekty a projektanty. Školení klempířů na maketách ve školicím středisku.

Pod Višňovkou 1661/31, Praha (Prague 4-Krč)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?