Prodej klimatizační techniky

 

Strana:   1 2 3 4

Petr Wenzel - klimatizace LG a Toshiba

Kompletní služby v oblasti tepelných čerpadel a klimatizace Lg, Toshiba. Samozřejmostí je cenová kalkulace montáže zdarma. Mimo montáží, servisu, ú...

Milánská 414, Praha 10

David Bokr, klimatizace

Nabízíme prodej a montáž klimatizací, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel.

Petra Bezruče 1620/5, Praha (Prague 8-Kobylisy)

Petr Wenzel - klimatizace

Klimatizace LG a klimatizace Toshiba poskytujeme kompletní servis v oblasti klimatizací LG a Toshiba. Nabízíme servis, opravy, prodej a montáž klimatizace LG a Toshiba. Klimatizace LG i Toshiby nejčastěji montujeme do bytů.

Milánská 414, Praha 10

COMPLETE CZ, spol. s r.o.

Společnost COMPLETE CZ nabízí řešení non-IT infrastruktury datových center: projekci a optimalizaci, přesnou klimatizaci, napájení, monitoring a fyzické zabezpečení ICT. Dodává systémy techniky prostředí (TZB): chlazení, vytápění a větrání prostor.

V Rovinách 520/46, Praha 4

KSK, spol s r.o.

Provádíme prodej a montáž větrání, klimatizaci, topení, měření a regulaci, servis vzduchotechniky a klimatizace.

K Libuši 819/44, Praha (Kunratice)

KLIMA - CLASSIC, spol. s r.o.

Dováží klimatizační zařízení TOSHIBA do ČR. Kompletní služby v oblasti klimatizace, vzduchotechniky a větrání.

Kbelská 618/44, Praha (Prague 14-Hloubětín)

Evanet - Cool, s.r.o.

Prodej a montáž tepelných čerpadel fy. ACOND, IVT, TC MACH, THERMIA. Klimatizace do bytu od firem ACOND, YORK, SANYO, ETA. Montáž klimatizace. Rozsah uved...

Vídeňská 744/2, Praha

KAREL PŘEVOR - KLIMAT SERVIS PŘEVOR

Nabízíme služby v oboru klimatizace, chlazení a větrání. Prodej, instalace, záruční a pozáruční servis klimatizačních zařízení značek Hitachi a Toshiba. Chlazení technologických systémů a výpočetních center.

Na Míčánce 1916/31, Praha (Prague 6-Dejvice)

LEDOCOM, spol. s r.o.

Prodejce náhradních dílů, značkového nářadí VULKAN LOKRING pro chladicí a klimatizační techniku.Nabídka, montáž a servis klimatizací TOSHIBA, LG, FUJITSU.

Sibřina 149, Sibřina

Omega CZ spol. s r.o.

Prodejce bytové a kancelářské klimatizace.

Náchodská 2552, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

TVG Č.R., s.r.o.

Nabízíme odvlhčování a vytápění staveb, tepelných izolací, odstraňování následků vodovodních havárií. Prodej a pronájem vysoušecích přístrojů, klimatizace.

K pérovně 1513/10, Praha (Prague 15)

VKS Praha, s.r.o.

Nabízíme vzduchotechniku a klimatizaci od předních tuzemských i zahraničních výrobců. Zajištění servisu a oprav vzduchotechniky a klimatizace, posudky a poradenská činnost v oblasti vzduchotechniky a klimatizace.

Livornská 429, Praha (Prague 15-Horní Měcholupy)

M - klima, s.r.o.

Autorizovaný prodej klimatizace Toshiba, Artel, Funai. Instalujeme tepelná čerpadla Daikin. Montáž a servis zařízení Toshiba, Artel, Funai, Daikin. Velkoobchodně dodáváme klimatizace a tepelná čerpadla Toshiba, čerpadla kondenzátu Aspen a materiál.

Nad Vinným potokem 1149/2, Praha (Prague 10-Vršovice)

TD KLIMA - vzduchotechnika - klimatizace

Vyrábíme a prodáváme vzduchotechnické komponenty, dodávky klimatizačních zařízení. Vzduchotechnika a klimatizace pro komerční a průmyslové prostory. Dodáváme klimatizaci Toshiba.

Hrabákova 1968/13, Praha (Prague 11-Chodov)

Bernako, spol. s r.o.

Nabízíme klimatizace LG, velkoobchod, dodávky na klíč, od návrhu po instalaci a záruční servis. Velký výběr klimatizací na skladě, krátké dodací termíny.

Bavorská 856/14, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Grasso Czech, s.r.o.

Prodej komponentů pro chlazení a kompresory Grasso, kondenzátory, výměníky, armatury, čerpadla a chladící jednotky. Nabízí chlazení na klíč vč. projekce a servisu pro potravinářský a chemický průmysl, chladírny, mrazírny, zimní stadiony.

Senovážné náměstí 992/8, Praha (Prague 1-Nové Město)

ALL SERVIS

Zabývají se prodejem, servisem, montáží i údržbou klimatizací. Klimatizace do vzduchotechniky, opravy havárií klimatizace a VZT zařízení. Montáž klimatizace na klíč.

Novoborská 649/9, Praha (Prague 9-Prosek)

Hamák vzducho-klima, s.r.o.

Prodáváme bytovou vzduchotechniku a klimatizace provede výpočty, návrhy, dodávky, a realizaci.

nám. Osvoboditelů 69/5a, Praha

ENERGOEKONOM, spol. s r.o.

Věnují se oblasti tlakové a vakuové průmyslové vzduchotechniky. Prodáváme zařízení, návrh průmyslových vzduchotechnických systémů, projektování, dodávka, montáž a servis.

Wolkerova 433, Úvaly

JR KLIMA, s.r.o.

Nabízíme prodej, dodávku a montáž výrobků včetně poradenství a projekce. Naším sortimentem je vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, odvlhčování a vytápění.

Vrážská 144/12, Praha

DOKTOR, s.r.o.

Jsme autorizovaný prodejce klimatizací LG. Nabízíme chlazení, tepelná čerpadla a šokové chlazení. Prodáváme chladírny květin, potravin a léčiv.

Květnového povstání 18, Praha (Benice)

Jan Krušina J.K. Klima

Dodávka klimatizací od různých výrobců, preferují Hitachi, Toshiba, Fuji, LG, zvlhčovače, odvhlčovače a čističe vzduchu.

Kovanecká 2308/17, Praha (Prague 9-Libeň)

Ivo Král - klimatizace

Zabývají se prodejem, montáží a servisem klimatizační techniky, tepelných čerpadel vzduch-vzduch a vzduch-voda od předních výrobců klimatizace: Toshiba, Daikin, Samsung, Haier, Fuji.

Konzumní 128, Horoměřice

Kostečka Group, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej bytové, průmyslové, VRF a kancelářské klimatizace Fuji Electric a Daitsu. Nabízíme tepelná čerpadla Kostečka, elektrostatické čističe vzduchu, vysoušeče a zařízení na úpravu vody JUDO. Servis, montáž a dodávka klimatizace po ČR.

Borského 1011/1, Praha (Prague 5-Hlubočepy)

Trinom, spol. s r.o.

Vypracují návrhy projektu pro řešení vzduchotechniky. Doporučí vhodný systém a vyčíslí předběžné náklady na provoz.

Nad Rokoskou 1319/33, Praha (Prague 8-Libeň)

Altron, a.s.

Dodávají UPS, DC, motorgenerátory, střídače, STS, řídící systémy, sálové klimatizační, blokové jednotky, jednotky pro přímé chlazení IT racků, chillery, zdvojené podlahy, IT stojany. Nabízí zhášecí, zabezpečovací a přístupové systémy. Monitoring.

Novodvorská 994/138, Praha (Prague 4-Braník)

Geton, s.r.o.

Zabezpečení kompletních služeb v oboru bytové a kancelářské klimatizace od zpracování návrhu po dodávku, montáž a servis.

Borského 989/1, Praha (Prague 5-Hlubočepy)

Rittal Czech, s.r.o.

Vyrábí systémy rozváděčových skříní, průmyslové skříně, malé rozvaděče, montážní systémy pro elektroniku.

Ke Zdibsku 182, Zdiby

Dibelka

Provádí kompletní dodávku a montáž vzduchotechnického a klimatizačního zařízení pro restaurace, výrobní provozy, bytové a rodinné domy a kanceláře. Zprovozňujeme starší zařízení včetně servisu pro panelové domy.

Zenklova 485/103, Praha

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o.

Projekce, realizace, servis - vzduchotechnika, klimatizace a tepelná čerpadla. AL-KO, CARRIER, DAIKIN, FUJITSU, SAMSUNG, GEA. Větrání a chlazení budov. Autorizovaný servis AL-KO.

Bořanovická 302/10, Praha

SaS, spol. s r.o.

Nabízíme technické poradenství, autorizovaný prodej, montáž, záruční a pozáruční servis klimatizačních jednotek Hiross, Fiving a Hitachi včetně dálkového dohledu.

Štětkova 1638/18, Praha (Prague 4-Nusle)

Schako, s.r.o.

Vyrábíme a vyvíjíme komponenty pro klimatizace a vzduchotechniku. Nabízíme ventilace, mřížky, vyústky, požární klapky, zařízení na tlumení hluku, regulaci a signalizaci.

Před Skalkami II 184/5, Praha

PRAGOCLIMA, spol. s r.o.

Zajištění poradenství, projekce, dodávka, montáž, servis a oprava klimatizačních zařízení značek Daikin, LG, Toshiba. Nabízíme tepelná čerpadla, chladicí jednotky, čističky vzduchu a montážní materiál.

Bečovská 1434, Praha (Prague 22)

Karel Znamenáček - KLIMAT SERVIS

Nabízí kompletní dodávku klimatizací York, Acond, Hitachi včetně návrhu a montáže do kanceláří, serveroven a bytů. Zajištění servisu a oprav.

Hornoměcholupská 197/20, Praha (Prague 15-Hostivař)

Alkyon electric - Ing. Bedřich Huzlík

Dodávka čističek vzduchu pro restaurace, bary, potravinářství, stomatologické ordinace, laboratoře, domácnosti.

Družstevní ochoz 1377/19, Praha (Prague 4-Michle)

Vzduchotechnika AIR, s.r.o. - Prodej klimatizační techniky- Prodej vzduchotechniky

Nabízíme výrobu, montáž, prodej - ventilátorů, mřížek, klimatizačních jednotek, digestoří a klempířských prvků. Projekce, měření, regulace.

Plzeňská 773/31, Praha (Prague 5-Smíchov)

Luboš Gregor - G-Klima

Provádí kompletní dodávky klimatizace. Zajišťují montáž, servis a preventivní prohlídky klimatizačních systémů. Dodávají zařízení od firem FUJITSU, Airwell a jiné dle požadavků.

K Hájovně 1496, Úvaly

Bohumil Zajíček - vzduchotechnika

Firma je na českém trhu od roku 1992 a svým zákazníkům nabízí kompletní služby v oboru vzduchotechniky, klimatizace, topení, chlazení a větrání.S...

Mánesova 768, Úvaly

MICROWELL CZ, s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem, instalací a servisem značkových LG klimatizací. Projekce, dodávka, montáž a servis bytové, kancelářské a průmyslové klimatizace.

Zelený pruh 95/97, Praha (Prague 4-Braník)

BS KLIMA, spol. s r.o.

Prodáváme klimatizační techniku a mrazicí zařízení.

Voltova 193, Praha (Petrovice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?