Prodej kancelářské a obchodní techniky

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

Toner4u s.r.o.

Komplexní nabídka originálních, alternativních a renovovaných tonerů, válců, cartridgí, pásek a inkoustů do tiskáren, multifunkcí, kopírek a faxů. Outsourcing tisku. Kancelářské stroje a potřeby. Výkup prázdných tonerů.

Vrbova 1427/19, Praha 4

A4B Solutions s.r.o.

Profesionální vybavení kanceláře nebo školy.Dodáváme kancelářské stroje a spotřební materiál. Prodáváme vazače, laminátory, spotřební materiál, skartovače, řezačky, tabule, paravany, flipcharty, kalkulačky, vitríny, podložky pod židle i nohy.

Na Panském 1141, Rudná

Lantina s.r.o.

Naše společnost zajišťuje profesionální služby v oblasti IT. Především klademe důraz na spojení kvality odvedné práce se spokojeností zákazníka. Zabýváme se především HW/SW dodávkami a outsourcingem

Kolmá 8, Praha 9

MYSELF kancelářská technika, s. r. o.

Specializujeme se na prodej kopírek, tiskáren a multifunkcí značky Konica Minolta. Naše nabídka kancelářské techniky pokrývá všechny oblasti digitá...

Na Šachtě 111/1, PRAHA 7

NOVUM, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis certifikovaných registračních pokladen, elektronických vah DIGI, pokladních boxů a snímačů čárových kódů.

28. pluku 483/11, Praha (Prague 10-Vršovice)

FACSON

Nabízíme VAR partner Xerox, distributor PSi a Aktiva DPS pro ČR.

Boleslavova 1529/28, Praha (Prague 4-Nusle)

Alto Praha, s.r.o.

Podnikáme v oblasti informačních systémů pro hotely, restaurace a obchody.

Prašná 109/38, Praha (Prague 11-Háje)

XERTEC

Dodávka kancelářských strojů a zařízení. Prodej vazačů, laminátorů, spotřebního materiálu, skartovačů, řezaček, tabulí, paravanů, flipchartů, kalkulaček aj.

U továren 770/1b, Praha (Prague 15-Hostivař)

PVCCARD s.r.o.

Nabízíme plastové vizitky a plastové karty + personalizace, kódování, embosování, numerace, atd. Vyrábíme: magnetické, identifikační, členské, klubové, diskontní, vip karty, bezkontaktní karty. Výhodné podmínky. Slevy pro stálé zákazníky.

Kaplická 841/14, Praha (Prague 4-Podolí)

V + Z REPRO SERVIS, spol. s r.o.

Nabízíme prodej, servis, leasing a pronájem kopírovacích strojů značek Konica Minolta, Sharp, Canon, Agfa, tiskárny značek Konica Minolta, Epson, HP. Dodávka nových a repasovaných inkoustových kazet, pásek a kopírovacích, tabelačních a faxových papírů a jiné.

Prachnerova 952/3, Praha (Prague 5-Košíře)

Bohumil Hein - BH Safe

Prodej nových i repasovaných trezorů, nábytkových sejfů k zabudování do zdi i do podlahy, skříně na zbraně, archivační skříně, starožitné trezory, ohnivzdorné trezorové skříně aj.

Boleslavská 1905/7, Praha (Prague 3-Vinohrady)

Proimpo, s.r.o.

Prodej kopírek, tiskáren, faxů, multifunkčních produktů a tonerů značky Kyocera a Kyocera Mita. Dodávka počítačů a počítačových sestav značky LYNX.

Benediktská 689/8, Praha (Prague 1-Staré Město)

COMPLET, spol. s r.o.

Nabízí barevné a multifunkční tiskárny a faxy, digitální kopírky, inkoustové a laserové tiskárny, černobílé faxy, kancelářské kopírky, přenosné tiskárny.

U Nikolajky 1085/15, Praha (Prague 5-Smíchov)

Can-j-servis, s.r.o.

Jsem autorizovaný partner Canon. Prodej a pronájem kancelářské techniky, kopírek, tiskáren a multifunkcí CANON a HP. Servis CANON a HP včetně tiskáren a multifunkcí.

Kloknerova 1245/1, Praha (Prague 11-Chodov)

CPSystem, a.s.

Nabízíme kompletní sortiment kancelářské techniky, kancelářských potřeb a vybavení včetně servisu. Kopírky, tiskárny, multifunkce, skartovačky, vazače, projektory, monitory aj.

Malá Plynární 1454/4, Praha (Prague 7-Holešovice)

Copy Clean

Nabízíme servis a prodej kancelářské techniky Canon, HP. Kopírky nové a repasované, tiskárny, faxy, skenery, foto-video, spotřební materiál, recyklované cartrige.

Bechyňská 640, Praha

Milan Fišer - pokladny

Nabízíme registrační pokladny - poskytujeme servis registračních pokladen a prodej certifikovaných obchodních, restauračních registračních pokladen a pokladních systémů.

Černošická 27, Vonoklasy

Aktina plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kopírovací techniky a registračních pokladen. Dodáváme drobnou kancelářskou techniku a spotřební materiál.

Pražská 1279/18, Praha (Prague 15-Hostivař)

SCHUSS PRAHA, spol. s r.o.

Výhradně zastupujeme značku Toshiba - kancelářská a prezentační technika, spotřební elektronika, multifunkční kopírky, projektory, řídicí systémy, audio-video, TV, LCD, velkoplošné projekce.

Štěrboholská 1427/55, Praha (Prague 15-Hostivař)

FLAR, s.r.o.

Nabízíme prezentační techniku - prodej, pronájem, půjčovna. Půjčujeme projektory, holopro, plazmy, plátna, fotoaparáty, tabule včetně ozvučení, osvětlení, podia a výpočetní techniky.

Nad Kazankou 423/24a, Praha

Ing. Jiří Škop - SKOP

Provádí pozáruční servis a opravy tiskáren HP, Epson, OKI. Prodej spotřebního a doplňkového materiálu.

Štěrboholská 557/4, Praha (Prague 15-Hostivař)

ARC Technologie

Prodej registračních pokladen a POS pokladních systémů TEC. Tiskárny čárového kódu, inteligentní terminály a skenery DENSO a PSC. Servis a programování pokladních systémů TOSHIBATEC, SHARP, SAMSUNG aj.

U Trojice 1042/2, Praha (Prague 5-Smíchov)

CopyFaxServis, s.r.o.

Oprava celé řady analogových a digitálních strojů Konica Minolta, Develop, Canon a HP. V současné době se zaměřují na prodej a následující servis multifunkčních strojů, laserových tiskáren a faxů.

Na břehu 433/33, Praha (Prague 9-Vysočany)

LEDbow

Vyrábíme velkoplošné LED obrazovky prodávaných pod obchodní značkou LEDbow. Provedení jak pro fixní instalace, tak i RENT pro pronájem na akcích.

Dušní 906/8, Praha (Prague 1-Staré Město)

Hlaváčková Marie - TREZORY Praha

Provádíme prodej a servis bankovní techniky. Počítačky bankovek a mincí, třídičky mincí, ruličkovačky. Dále nabízíme testery bankovek UV infra, trezory, bankomaty, sejfy, skříně na zbraně.

Rostoklatská 367/1, Praha (Prague 10-Strašnice)

Repro International, spol. s r.o.

Jsme specializovaný dodavatel strojů pro koncovou úpravu tiskovin. Dále prodáváme kancelářské stroje pro skartaci, vazbu, laminování, vrtání, řezání a spotřební materiál.

Křenova 439/15, Praha (Prague 6-Veleslavín)

CORPUS, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky zn. Canon, HP, Minolta, Epson, Xerox, Panasonic, OKI, Sharp, Ricoh aj. Velkoobchod, maloobchod, recyklace cartridge, repasované kopírky.

Mařatkova 916/6, Praha (Prague 12-Kamýk)

APLS Praha, s.r.o.

Dodáváme pokladny a pokladní systémy pro obchody a restaurace.

Hradní 183, Jenštejn

OFFICE-CENTRUM, s.r.o.

Nabízíme servis a prodej kancelářské techniky - kopírovacích strojů, faxů, PC tiskáren, skartovacích strojů.

Českobrodská 53, Praha (Běchovice)

XCOPY - Ivana Kalašová

Služby koncesionáře Xerox ČR. Kopírovací služby A5-A0, planografie, světlotisk, velkoplošná laminace + kašírování.

Štefánikova 496/10, Praha (Prague 5-Smíchov)

europarts cz, s.r.o.

Nabízíme záruční a pozáruční servis a opravy tiskáren, monitorů, záložních zdrojů. Prodej a distribuce náhradních dílů HP, Canon, Epson.

Husitská 775/42, Praha (Prague 3-Žižkov)

KODYS, spol. s r.o.

Služby identifikačního systému využívající čárové kódy, RFID, hlasové technologie, bezdrátové sítě, systém řízeného skladu WMS Accellos. Nabízí mobilní terminály Motorola, tiskárny etiket Zebra, stacionární snímače Accu-Sort, etikety a barvicí pásky.

Hošťálkova 520/7, Praha (Prague 6-Břevnov)

Lexmark International Czech, s.r.o.

Jsme výhradním zastoupením značky Lexmark v ČR. Lexmark zaujímá vůdčí postavení v oblasti vývoje, výroby a dodávek tiskových řešení - kam patří laserové a inkoustové tiskárny, multifunkční produkty a spotřební materiál pro firmy i domácnosti.

Pobřežní 620/3, Praha (Prague 8-Karlín)

ISC Communication Czech, a.s.

Nabízíme velkoobchod, telekomunikační a kancelářskou techniku, e-shop, distribuci, prodej, instalaci, servis, telefonní ústředny Alcatel OmniPCX Office, 2N Ateus, Omega aj.

Tusarova 1564/57, Praha (Prague 7)

PRESENTACE.CZ

Prodej domácích, kancelářských i centrálních skratovaček zn. Taros, Eba, Gbc a Kobra.

nám. Jiřího z Poděbrad 1424/5, Praha

COPYMAT, spol. s r.o.

Prodáváme kancelářskou techniku Canon: kopírky, digitální kopírky, tiskárny, faxy.

Lopatecká 161/17, Praha (Prague 4-Podolí)

TVG Č.R., s.r.o.

Nabízíme odvlhčování a vytápění staveb, tepelných izolací, odstraňování následků vodovodních havárií. Prodej a pronájem vysoušecích přístrojů, klimatizace.

K pérovně 1513/10, Praha (Prague 15)

Aproks, spol. s r.o.

Vyrábí turnikety a automatické závory, zabezpečovací, pokladní, docházkové, přístupové, vstupenkové, karetní a parkovací systémy.

Zelený pruh 1091/111, Praha (Prague 4-Krč)

Dr. Jaroslav Barták - Albacon

Prodáváme kancelářskou a bankovní techniku, počítačky bankovek a mincí, třídičky mincí, testerů bankovek, baličky bankovek a mincí.

Chlumova 6, Praha (Prague 3)

Petr Sadílek - Ventura

Zařizují jednoduché odesílání a přijímání faxu e-mailem FAX.cz.

V zápolí 1252/27, Praha (Prague 4-Michle)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?