Prodej elektrotechnického zařízení a přístrojů

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

Elektroinstalační materiál - K & V ELEKTRO a.s.

Velkoobchod a maloobchod s veškerým elektroinstalačním materiálem. 9 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice, doprava zdarma, tisíce položek skladem jako vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla,žárovky a mnoho dalšího.

Strakonická 3155/1d, Praha 5 - Smíchov

NDT1 KRAFT s.r.o.

Naše společnost se zabývá vývojem a výrobou přístrojů nedestruktivní kontrolů povlaků a kovů. Garantujeme vysokou úroveň kvality našich výrobků, vyrobených podle standardů Evropské unie.

Krymská 238/18, Praha

Novum Industry, s.r.o.

Prodáváme počítací, kontrolní, jeřábové a plošinové váhy, paletové vozíky s váhou, vážicí systémy na manipulační techniku. Dále nabízíme balící stroje do průtažné folie, vakua a ochranné atmosféry. Zastupujeme firmy DIGI, RAVAS, EILON, MECAPLASTIC.

Dvacátého osmého pluku 483/11, Praha (Prague 10)

Detektory kovu HABÁNOV

Kamenný obchod a E-shop s detektory kovů značek Tesoro C.SCOPE Golden-Mask Nexus Viking Minelab a Garrett. Dále prodej lokátorů Ing. sítí a veškerého ...

Moskevská 63a, Praha 10

Výměníky, s.r.o. (pobočka Praha)

Titanové výměníky tepla BOWMAN slouží k ohřevu bazénů se slanou a chlorovanou vodou. Díky použitému materiálu, Titanu jsou vysoce odolné proti slané a chlorované vodě.

Dobronická 1257, Praha

NOVUM, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis certifikovaných registračních pokladen, elektronických vah DIGI, pokladních boxů a snímačů čárových kódů.

28. pluku 483/11, Praha (Prague 10-Vršovice)

MIT, spol. s r.o.

Obchodní a poradenská činnost v oblasti laserové techniky, optoelektroniky a jemné mechaniky. Dodáváme lasery všech typů, fotodetektory, měřiče výkonu, optické stoly, mikropolohovací stolky, optomechaniku, opt. vlákna, spektrometry, světelné zdroje.

Klánova 71/56, Praha (Prague 4-Hodkovičky)

Schenck Process, s.r.o.

Vyrábíme, dodáváme, montujeme a servisujeme průmyslové vážní systémy, silniční, kolejové, plošinové, jeřábové a zásobníkové váhy, průtokoměry sypkých hmot, pásové a dávkovací pásové váhy, diferenciální dávkovací váhy.

Na hůrce 1041/2, Praha

Atria Control, s.r.o.

Zabýváme se průmyslovou a domovní automatizací, měřením a regulací, obnovitelnými zdroji energie. Řídící systémy SAIA, Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi. Pro techniku budov je k dispozici systémová technika AEG: tepelná čerpadla, větrací jednotky.

Mikuleckého 1310/6, Praha (Prague 4-Braník)

Testo, s.r.o.

Dodávka měřicích přístrojů pro vytápění chlazení a klimatizaci - teploměry, vlhkoměry a analyzátory spalin.

Jinonická 804/80, Praha (Prague 5-Košíře)

AHLBORN, měřicí a regulační technika, spol. s r.o.

Nabízíme prodej, servis a kalibraci měřících přístrojů AHLBORN. Nabízíme ruční i stolní měřící přístroje jako teploměry, vlhkoměry, infrateploměry, termokamery a jiné.

Dvorecká 359/4, Praha (Prague 4-Podolí)

Regom Instruments, s.r.o.

Dodávka armatur, ventilů, průmyslových armatur, šoupátka, kulové ventily, klapky, filtry, odvaděče kondenzátu, kompenzátory, průhledítka, regulátory tlaku, redukční ventily.

Brabcova 1159/2, Praha (Prague 4-Podolí)

GEOTRONICS Praha, s.r.o.

Prodáváme geodetické přístroje Trimble jako jsou totální stanice, teodolity, nivelační přístroje, GPS, DGPS, RTK, GPS pro GIS, stavební lasery, dálkoměry, software. Nabízíme servis Geodimeter a Zeiss, kalibrace a repasování baterií.

Pikovická 206/11, Praha (Prague 4-Braník)

MRU, s.r.o.

Služby analyzátoru spalin - prodej, servis. Přístrojové vybavení pro servis splaovacích zařízení. Detektory plynů. Autorizované měření emisí. Prodej a servis plynových hořáků.

Drahoňovského 1180/6, Praha

Prometheus, energetické služby, s.r.o.

Prodej, montáže a servis plynoměrů a plynárenské měřící techniky. Dodávky, servis a montáže detekční techniky. Prodej plynových spotřebičů. Prodej a montáže dálkového ovládání topení.

U plynárny 500/44, Praha (Prague 4-Michle)

JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL, spol. s r.o.

Jsme přední výroce a dodavatel systémů řízení a zabezpečení budov. Zajištění také obchodní a technické správy budov, Facility Management.

Budějovická 64/5, Praha (Prague 4-Michle)

Balluff CZ, s.r.o.

Nabízíme indukční, optoelektronické, kapacitní, magnetické snímače, elektromechanické polohové spínače, lineární odměřování Micropulse, identifikační systém RFID a komponenty pro průmyslové sběrnice. Nabídku doplňují ultrazvukové a rotační snímače.

Pelušková 1400, Praha (Prague 14-Kyje)

KPZ - Váhy, s.r.o.

Prodej průmyslových a laboratorních vah, balíkové, počítací a jeřábové váhy. Dále nabízí cejchované a kalibrované váhy a paletové vozíky s vahou.

Perštejnská 200/13, Praha (Dolní Chabry)

Traco International, spol. s r.o.

Autorizovaný distributor firmy Garrett Electronics, Inc. z USA pro Českou a Slovenskou republiku. Pro velkoobchodní i maloobchodní prodej nabízíme detektory kovů řady hobby i security - ruční detektory a průchozí brány určené pro bezpečnostní složky.

U vinných sklepů 145/7, Praha (Prague 9-Vysočany)

MICRONIX, spol. s r.o.

Dovážíme a distribuujeme akumulátory a baterie značek CSB, Yuasa, Alarmguard. Nabíječky Optimate. Měřicí technika, osciloskopy, multimetry, RLC, analy...

Antala Staška 1076/33a, Praha (Prague 4-Krč)

SILEKTRO Praha - Centrum zdrojů elektrické energie

Záložní zdroje UPS, motorgenerátory, elektrocentrály, dieselagregáty, fotovoltaické články, solární panely, akumulátory, stabilizátory, přepěťové ochrany a příslušenství. Dodávky na klíč - servis - pronájem.

Perunova 804/17, Praha (Prague 3-Vinohrady)

Regulátory a kompenzátory, spol. s r.o.

Nabízí komponenty a zařízení pro oblast energetiky a centrálního zásobování teplem. Regulace - elektroventily, bioventily, klapky, průmyslové ventily a armatury.

Jeseniova 1555/174, Praha (Prague 3-Žižkov)

Energoregul, s.r.o.

Servis plynových kotlů. Dodávka a montáž solárních panelů. Velkoobchod, projekce, plyn, topení, sanita, měřicí a regulační technika.

Komornická 1394/1, Praha (Prague 6-Dejvice)

Rofa Praha, s.r.o.

Dodáváme laboratorní přístroje a provozní analyzátory. Zastupujeme výrobce PAC, Bellingham and Stanley, Julabo, Paragon, PCS, ROFA, Seres, Tannas aj.

Velvarská 1649/13, Praha (Prague 6-Dejvice)

Elsy, spol. s r.o.

Výroba elektronických systémů, vysokofrekvenční a měřící techniky. Nabídka generátorů signálů, napájecích zdrojů, docházkových systémů.

Podnikatelská 553, Praha (Prague)

Sauter Automation, spol. s r.o.

Provádíme měření a regulace, řízení provozu budov, dodávku přístrojů a řídicích systémů. Zajištění montáže, projekce, programování a servis.

Pod Čimickým hájem 192/15, Praha (Prague 8-Bohnice)

ABB s.r.o.

Poskytovatel služeb v oblasti automatizace průmyslových procesů a přenosu a rozvodu energií.

Sokolovská 131/86, Praha (Prague 8-Karlín)

Spectris Praha, spol. s r.o.

Navrhujeme, dodáváme a instalujeme systémy pro měření hluku a vibrací - snímače, zvukoměry a analyzátory. Měření toxických plynů.

Počernická 272/96, Praha

PARS aqua

Nabízí měření průtoku vody, měrný žlab, Parshallův žlab, přepad, ultrazvukový průtokoměr, hladinoměr, lapák písku aj.

Strojírenská 260/14, Praha

Calibra CZ, s.r.o.

Dodávka váh obchodních, zdravotnických, veterinárních, můstkových, plošinových, paletových, automobilových a jatečních. Výroba vah probíhá dle ISO 9001.

Komořanská 326/63, Praha (Prague 12-Modřany)

NETTO Electronics

Nabídka vah a vážicích systémů pro průmysl, laboratoře a zdravotnictví. Zastoupení výrobce vah SOEHNLE Pro, Snowrex, Vibra a Ishida. Dodávak podlahových, plošinových, počítacích, laboratorních, lékařských, průběžných a etiketovacích vah i vážicích systémů vč. SW.

Malešická 2777/45a, Praha (Prague 3-Žižkov)

Metravolt

Provádí servisní zajištění a kalibraci v akreditovaných zkušebnách měřící a regulační techniky. Prodej měřících a revizních přístrojů multimetry, luxmetry, osciloskopy, zdroje, teploměry, vlhkoměry značek: Metra Blansko, Illko, Fluke, Alpy, Lutron.

Novodvorská 994/138, Praha (Prague 4-Braník)

Milan Fišer - pokladny

Nabízíme registrační pokladny - poskytujeme servis registračních pokladen a prodej certifikovaných obchodních, restauračních registračních pokladen a pokladních systémů.

Černošická 27, Vonoklasy

Mettler Toledo, s.r.o.

Nabízí elektronické váhy a váhové systémy, analytické přístroje a měřicí techniku pro výrobní procesy. Provádí komplexní řešení pro průmysl, laboratoř i obchod.

Třebohostická 2283/2, Praha (Prague 10-Strašnice)

Meatech, spol. s r.o.

Dodáváme ventilové soupravy, ventily kulové, jehlové, zpětné, tlakové redukční VERIFLO a RHPS, solenoidové PARKER a Lucifer, pojistné, vlnovcové, manometrické SCHNEIDER, šroubení A-lok. Dále nabízíme výrobky Ermeto, výrobky PTFE/PFA, hadice Synflex, filtry Domnick Hunter, Balston, převodovky a variátory PIV.

Mstětice 16, Zeleneč

Actaris, s.r.o.

Nabízíme prodej a servis měřicí techniky. Dodáváme bytové domovní a průmyslové vodoměry. Vodoměry třídy přesnosti C. Elektronické a ultrazvukové měřiče tepla a kalorimetrická počítadla.

Naskové 1100/3, Praha (Prague 5-Košíře)

EMPOS, spol. s r.o.

Prodáváme měřicí přístroje a přístroje pro měření ionizujícího záření. Výhradní zastoupení firem Aeroflex, Toellner, JFW, Teseq.

U nových vil 170/18, Praha (Prague 10-Strašnice)

Dicont, a.s.

Měření a regulace systémů vodního a tepelného hospodářství, vývoj a výroba komponent pro automatizaci a elektrotechniku. Prodáváme a servisujeme elektrické servopohony.

Prvního pluku 347/12a, Praha (Prague 8-Karlín)

Airflow Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Nabízí radiální, axiální a koupelnové ventilátory, měřicí přístroje, iCON, ProHood, MAR: snímače, převodníky. Kalibrace a půjčování přístrojů.

Hostýnská 520/14, Praha

EKOLA group, spol. s r.o.

Zpracovávají akustické studie, návrhy opatření, monitoring, hlukové mapování, GIS, dokumentace a posudky EIA, SEA. Provádí akustická měření, akreditovaná měření hluku, světla, prachu.

Mistrovská 558/4, Praha

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?