Elektroservisy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

Ladislav Švec

Montáže a opravy antén, satelitů, televizních rozvodů a zajištění příjmu kvalitního signálu. Opravy všech typů TV, DVD, HI-FI a ostatní elektroniky na dílně.

5.května 713, Hostivice

Martin Zuska - šicí stroje

PRODEJ A OPRAVY ŠICÍCH STROJŮ. Prodáváme kvalitní šicí stroje českých i zahraničních značek, např.: Lada, Zetina, Janome, Pfaff, Husqvarna. Provádíme opravy všech šicích strojů, od starých šlapacích až po moderní elektronické stroje. (např.: Veritas, Lada, Lucznik, Bagat, Minerva, Bobbin, Pfaff, Singer atd.)

Branická 71, Praha 4 (Prague 4-Lhotka)

Petr Hnátek A-V Plus

Opravy LCD, plazmových i klasických televizorů v bytech po celé Praze a okolí.Zn. Philips, Panasonic, Samsung, LG, Grundig,Sony, ECG, Thomson, Mascom, Sencor, Toshiba, Sharp, Nokia, Hyundai a další.Prodej nových přijímačů s instalací zdarma.

Brunclíkova 7, Praha 6

asupport... / m-asp s.r.o.

Autorizovaný servis produktů BenQ, Philips, Bestwin, CMV a dalších. Servis notebooků, LCD panelů, projektorů. Odborný pozáruční servis notebooků Acer. Prodloužené záruky, opravy základních desek do notebooků. Prodej náhradních dílů, baterií, car-adapterů apod.

Poděbradská 777/9a, Praha 9

Tomi servis

Zajistí servis a opravy veškeré bílé techniky: domácí chladničky, ledničky, mrazničky, chladící zařízení, minibary, chladničky na víno, skříňové, šuplíkové, pultové, prosklené mrazáky.

Na poříčí 1894/46, Praha (Prague 1-Nové Město)

RAINBOW centrála - R spol. s r. o.

Autorizovaný dovozce a distributor čisticích systémů Rainbow americké společnosti Rexair LLC v České republice. Zodpovědný za dovoz, prodej, záruční a pozáruční servis čisticích přístrojů Rainbow v ČR.

Na Třebešíně 3158/11, Praha

Monika Francová - PUMAN

Půjčovna nářadí, stavební a zahradní mechanizace. Provádíme záruční a pozáruční servis malé stavební, zahradní a lesní techniky všech značek. Opravujeme také starší a neznačkové nářadí a stroje. Prodej výše zmíněného sortimentu.

Dolnocholupická 320/37, Praha (Prague 12-Modřany)

iDeal servis

Nabízíme profesionální mobilní servis, zejména pak pozáruční servis Apple zařízení jako je iPhone nebo iPad. Opravujeme však i telefony Android a Windows Phone. Opravy provádíme expres nebo přímo u zákazníka.

Radlická 751/113e, Praha

CopyFaxServis, s.r.o.

Oprava celé řady analogových a digitálních strojů Konica Minolta, Develop, Canon a HP. V současné době se zaměřují na prodej a následující servis multifunkčních strojů, laserových tiskáren a faxů.

Na břehu 433/33, Praha (Prague 9-Vysočany)

BMK servis, spol. s r.o.

Provádí opravy, servis a prodej bílé techniky - pračky, myčky, sušičky, chladničky, mrazničky.

Mahenova 164/2, Praha (Prague 5-Košíře)

Telvis, s.r.o.

Nabízíme opravy a servis televizorů u zákazníka. Opravy značek Sony, Panasonic, Grundig, Philips, Thomson, LG, JVC, Nokia aj. Cestovné po Praze zdarma.

Lovosická 768/18, Praha (Prague 9-Prosek)

Copy Clean

Nabízíme servis a prodej kancelářské techniky Canon, HP. Kopírky nové a repasované, tiskárny, faxy, skenery, foto-video, spotřební materiál, recyklované cartrige.

Bechyňská 640, Praha

COPYMAT, spol. s r.o.

Prodáváme kancelářskou techniku Canon: kopírky, digitální kopírky, tiskárny, faxy.

Lopatecká 161/17, Praha (Prague 4-Podolí)

PLASMATOOL, s.r.o.

Prodej a oprava nářadí a strojů značek Makita, Dolmar, Stihl, Hitachi, Metabo, Aeg, Narex.

Slavíkova 2731/26, Praha (Prague 3-Žižkov)

BONO - nářadí

Prodej a servis profesionálního a hobby nářadí včetně zahradní techniky a kompletního příslušenství značek Bosch, Narex, Protool, Stanley, Festool, Toya, Knipex. Dále nabízíme poradenství v oboru nářadí a zahradní techniky.

Poděbradská 508/12, Praha (Prague 9-Vysočany)

Zoom Tech s.r.o.

Provádíme záchranu a obnovu dat, servis počítačů a notebooků. IT podpora pro jednotlivce a firmy, stavby PC sestav na míru, tvorba webových stránek.

Petrská 1168/29, Praha 1

Ing. Jiří Škop - SKOP

Provádí pozáruční servis a opravy tiskáren HP, Epson, OKI. Prodej spotřebního a doplňkového materiálu.

Štěrboholská 557/4, Praha (Prague 15-Hostivař)

LEDOCOM, spol. s r.o.

Prodejce náhradních dílů, značkového nářadí VULKAN LOKRING pro chladicí a klimatizační techniku.Nabídka, montáž a servis klimatizací TOSHIBA, LG, FUJITSU.

Sibřina 149, Sibřina

LevneTelefony cz

Prodej všech mobilních telefonů - Nokia, Siemens, Samsung, Sony Ericsson, Philips, LG, Motorola, Alcatel. Opravy a nahrávky software, Čj i odblokování do všech telefonů na počkání. Příslušenství. Jsme business partner společnosti Eurotel.

Bělohorská 218/119, Praha (Prague 6-Břevnov)

Aktina plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kopírovací techniky a registračních pokladen. Dodáváme drobnou kancelářskou techniku a spotřební materiál.

Pražská 1279/18, Praha (Prague 15-Hostivař)

Elektroslužby Dvořák

Nabízíme opravy, servis a prodej bílé techniky: pračky, myčky, sušičky, mikrovlnné trouby, vysavače a další domácí spotřebiče. Opravy elektroniky, LCD, plazmových, klasických televizorů, DVD, CD přehrávačů, videí a audio věží. Montáže set top boxů.

Sluneční nám. 2563/1, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Elektro Solid

Nabízíme malo i velkoobchod následujícího zboží - akumulační kamna, bojlery, elektrické krby, průtokové ohřívače. Provádíme servis, montáže a opravy akumulačních kamen, bojlerů, průtokových ohřívačů a prodej náhradních dílů.

Nuselská 1494/62, Praha (Prague 4-Nusle)

europarts cz, s.r.o.

Nabízíme záruční a pozáruční servis a opravy tiskáren, monitorů, záložních zdrojů. Prodej a distribuce náhradních dílů HP, Canon, Epson.

Husitská 775/42, Praha (Prague 3-Žižkov)

ELESPO

Prodej elektrického ručního nářadí. Internetový i kamenný obchod. Prodáváme značky Narex, Makita, Bosch, Dolmar, Festool, Hitachi, ProTool. Zajištění i servisu pro pily, brusky, vrtačky, kladiva u většiny značek.

Na žertvách 881/40, Praha

OFFICE-CENTRUM, s.r.o.

Nabízíme servis a prodej kancelářské techniky - kopírovacích strojů, faxů, PC tiskáren, skartovacích strojů.

Českobrodská 53, Praha (Běchovice)

XIP s.r.o.

Nabízíme prodejnu O2, e-shop, kancelářskou a telekomunikační techniku, fasy, kopírky, klimatizace, servis. Nabízíme hlasové i datové služby, dotované i nedotované mobilní telefony, příslušenství, e-shop, telefony, telefonní ústředny.

Dělnická 1565/56, Praha (Prague 7-Holešovice)

Proimpo, s.r.o.

Prodej kopírek, tiskáren, faxů, multifunkčních produktů a tonerů značky Kyocera a Kyocera Mita. Dodávka počítačů a počítačových sestav značky LYNX.

Benediktská 689/8, Praha (Prague 1-Staré Město)

AKan cz, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní servis a prodej kancelářské a výpočetní techniky. Pronajímáme a prodáváme repasované techniky Canon.

Zahradníčkova 66/36, Praha (Prague 5-Motol)

Rainbow Praha

Jsme autorizovaný distributor výrobků firmy Rexair v ČR. Prodej, záruční a pozáruční servis čisticích přístrojů Rainbow.

Roháčova 132/15, Praha (Prague 3-Žižkov)

Krofta Uniservis, spol. s r.o.

Opravujeme kancelářskou techniku a spotřební elektroniku a elektrotechniku se zárukou. Identifikace závady zdarma. E-shop s kancelářskými potřebami a dalšími výrobky pro kancelář i byt.

K Safině 145, Praha (Prague)

ELVIS Elektroservis - Jeřábek

Provádí opravy praček. Servis praček Electrolux, Zanussi, Philco, Gorenje aj. Prodáváme elektro - pračky, ledničky, myčky aj. Prodej elektroniky - televizory, videa, audio fotoaparáty, mobilní telefony, PC, notebooky, DVD, MP3, MP4.

Podjavorinské 1601/8, Praha (Prague 11-Chodov)

ELVIA, spol. s r.o.

Vyvíjí a vyrábí studiovou techniku průmyslové televize, televizní, kamerové, GSM a zabezpečovací systémy, technologický nábytek. Zajišťují autorizovaný servis profesionální a spotřební techniky Sony, Aiwa, Jvc, Daewoo, Sanyo, Sencor a Toshiba.

Poděbradská 188/51, Praha (Prague 9-Hloubětín)

Petr Kořínek - servis praček

Opravuje pračky. Opraví Vaše pračky vždy rychle a ve Vašem volném čase. Servis je přímo v bytech zákazníků, po celé Praze.

Ruská 710/80, Praha (Prague 10-Vršovice)

ARCO OFFICE, s.r.o.

Jsme autorizovaný obchodní a servisní Top partner KONICA MINOLTA. Prodej, záruční a pozáruční servis, pronájem a leasing kopírek, tiskáren a faxů Minolta, Canon, Hp, Develop, Panasonic, Agfa.

Pod domky 147/5, Praha (Prague 6-Liboc)

Karel Krejčí - FK Clima

Nabízíme servis chladicích zařízení. Opravujeme chladničky, ledničky a mrazničky v bytech a provozovnách zákazníků.

Na vinici 251/24, Praha (Prague 10-Strašnice)

AB - plus TM, s.r.o.

Nabídka prodeje a servisu mobilních telefonů a příslušenství, poradenství s tarify, konzultace pro firemní zákazníky, připojení k internetu.

Koněvova 2660/141, Praha (Prague 3-Žižkov)

A.V.Kovoslužba

Nabízíme prodej a servis elektroniky všech značek. Záruční servis Philips, HP Tronic. Oprava televizorů a videa také v bytech zákazníků, vlastní doprava. Rozvoz a instalace zdarma u zboží zakoupeného v naší prodejně.

Cílkova 9, Praha (Prague 12-Kamýk)

SERVIS ADS s.r.o.

Oprava vestavných i volně stojících praček, myček, sušiček, el. sporáků. Provádí autorizovaný servis: Gorenje, Mora, Brandt, Ardo.

Ratibořská 631/3, Praha 8

Mechanika Praha, družstvo - Servisní středisko

Provádí autorizovaný záruční a pozáruční servis, opravy a prodej náhradních dílů a elektrospotřebičů značek Braun, Moulinex, Delonghi, Ergo, Eta, Fagor, Gaggia, Kenwood, Krups aj.

Lukášova 311/5, Praha (Prague 3-Žižkov)

AWH SERVIS

Nabízíme autorizovanou opravnu fotografické a video techniky značek Canon, Fujifilm, Metz a Sigma.

Vinohradská 1710/100, Praha (Prague 3-Vinohrady)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?