Zdravotnické zboží a léčiva

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

peha-studio

pedikůra, korekce nehtů, zarostlé nehty, SPA ošetření hohou, regenerační a rekondiční masáže, masáže lávovými kameny, depilace voskem, celotělové SPA ošetření, parafínový zábal, barvení řas, barvení obočí, úprava obočí, aplikace semipermanentních řas

Lomená 318, Strančice

Zdravé obouvání a zdravotní doplňky

NABÍZÍME: DÁMSKOU A PÁNSKOU ZDRAVOTNÍ OBUV DĚTSKOU ZDRAVOTNÍ OBUV – PŘEZUVKY DO ŠKOLY I ŠKOLKY,HOLINKY PODPŮRNÉ ZDRAVOTNÍ PUNČOCHY POOPERA...

Kynského 549, Slaný

Oční optika Skala

Oční optika Skala a její oční lékaři a optici Vám nejen poradí s výběrem vhodných dioptrických brýlí a kontaktních čoček, ale na místě změří zrak.

Čs. armády 31 , Praha 6

MHP - Medical Home Products s.r.o.

MHP s.r.o. - Medical Home Products - Lékařská masážní lehátka - Prodej a servis pro ČR a SR

Na Pískách 1490/14, Praha 6

Oční optika Praha 2, Vyšehradská

Prodej českých a švédských dioptrických brýlí. Měření zraku zdarma, drobné opravy na počkání, kvalitní dioptrická skla, včetně multifokálních.

Vyšehradská 37, Praha 2

J.E.K.Shop zdravotnické potřeby

Internetový prodej zdravotnických potřeb a pomůcek pro domácí i profesionální využití.

Hněvkovského 1377/4, Praha 11 - Chodov

Intercom Optic

Náš výrobní program zahrnuje široký sortiment jako optické přístroje, optické přístroje, optické přístroje a zařízení, oční. Bez ohledu na t...

Shanghai

Eduard Boháč - Geosan B&P

Zjišťování a stínění geopatogenních zón, zařízením Geosan 01

Rymáňská 579, Mníšek pod Brdy

Four M Company s.r.o.

Eshop, Velko a maloobchod sluneční brýle, dioptrické brýle, obroučky, obruby značkek Dior, Armani, Dolce Gabbana, Hugo Boss, Prada, Vogue, Tom Ford, Prad...

Nad Smetankou 9/231, Praha

LPN s.r.o. (pobočka Praha)

Elektrické invalidní vozíky a elektrické skútry pro seniory, pro handicapované, elektrické polohovací postele. Další vybavení nemocnic, domovů důchodců a jiných zdravotnických zařízení. Kompletní servis pomůcek.

Praha

RBT Fox

For trade activities in the EU, under the trademark "RBT", was founded the company "RBT Fox" s.r.o. Besides main agricultural direction, "RBT Fox" executes export-import operations on the constructions market and the support of investment projects.

Raichlova 2619/7, Praha

Čočkyshop.cz

Centrum kontaktních čoček a brýlí. Více jak 30 000 produktů skladem. Vyšetření zraku a aplikace oček v našem vlastním aplikačním středisku.

Pobřežní 620/3, Praha 8 (Prague 8-Karlín)

Finclub Cleaners and cosmetics

Nabízíme distribuce, poradenství a prodej drogerie, kosmetiky či potravinových doplňků.

V Olších 405, Kralupy nad Vltavou

Risun Ingredients Limited

We are Risun Ingredients Limited, a dynamic and fast-growing corporation located in China. We devote ourselves in providing Herbal Extracts, Amino acids for healthy industries including functional food, nutritional supplement in worldwide.

Shanghai

Prague Dental Clinic, s.r.o.

Nadstandardně vybavená stomatologická klinika.

Železná 490/14, Praha (Prague 1-Staré Město)

Enaden

Enaden doplněk stravy, zdroj energie. Je nezastupitelným zdrojem energie mozku a srdečního svalu. Unikátní přípravek na bázi přírodní substance. Je určený k podpoře celkové biologické energie.

Praha 5

Okula24 - brýle z online optiky

Online prodej dioptrických brýlí, slunečních brýlí a multifokálních brýlí za jednotnou cenu. Možnost vyzkoušet všechny modely brýlí online přes virtuální zrcadlo. Všechny brýle dodáváme s extra úpravami čoček (jako antirefleex, UV 400, ztenčení, tvrzení, hydrofobní povrch) již v ceně!

Staropramenná 503/6, Praha

Oční Optika Pecan

Prodej brýlí dioptrických, slunečních a sportovních. Výběr z dámských , pánských a dětských obrouček. Nabídka antireflexních, ztenčených, sam...

Oplanská 2614, Praha 9, Újezd nad Lesy

BTL zdravotnická technika, a.s.

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem zdravotnických přístrojů pro rehabilitaci, kardiologii, gynekologii, estetickou medicínu a další odborné ambulance. V současné době patří společnost mezi velké dodavatele zdravotnických přístrojů v ČR.

Šantrochova 1883/16, Praha

Lexum - oční klinika

Provádíme laserové operace očí a nitrooční operace dioptrických vad - krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus. Šedý zákal - operace bez čekání a doplatků. Zabezpečena komplexní oftalmologická péče, unikátní technické vybavení.

U Společenské zahrady 389/3, Praha

MediCom, a.s. Praha

Nabízíme lasery pro průmysl a medicínu, laserové automatizované sys. pro značení, gravírování, řezání, sváření a prům. aplikace. Zakázkový laserový popis a gravírování. Lékařské a kosmetické biostimulační a výkonové lasery. Bio a polymerizační lampy.

Ženíškova 1647/3, Praha (Prague 11-Chodov)

Centrum Tao

Náše činnost kurzy a akce, přednášky a semináře ,, Seznámení s principy Taoismu a Úvod do věšteckého uměni,,. Propagujeme Tao a zajištujeme kurzy cviků Tao pro zdraví

Vladislavova 8, Praha

ERPET MEDICAL CENTRUM

Nabízíme služby praktického zubního lékaře, estetickou stomatologii, parodontologii, implantologii a protetiku.

Pštrossova 1923/10, Praha (Prague 1-Nové Město)

BIOPHYS

Nabízíme Vám zdravotnické techniky a vybavení - laboratorní přístroje a reagencie, zdravotnický nábytek.

Převoznická 738/6, Praha (Prague 12-Modřany)

Optik Skala

Nabízíme Vám služby a poradenství v oboru oční optiky, servis a opravy brýlí. Prodej brýlí světových značek, dále dioptrické brýle, brýlové čočky, kontaktní čočky, sluneční brýle, pouzdra. Měření zraku, oční vyšetření. Komplexní program VISU POINT.

Čs. armády 962/31, Praha (Prague 6-Bubeneč)

svorto.cz, s.r.o.

Nabízíme Vám ortopedické vložky do bot pro ploché nohy, speciální sportovní a individuální ortopedické vložky na míru značky SIDAS, ortopedické pomůcky, korektory, podpatěnky, bandáže, srdíčka. Prodáváme pohodlnou a zdravotní obuv BAMA, HARTJES, GABOR.

V olšinách 1031/36, Praha (Prague 10-Strašnice)

Jitka Jakešová - čínská medicína, masáže

Zaměřuji se převážně na tradiční čínskou bylinnou léčbu. Jako pomocné metody používám také aromaterapii, masáže, dietetiku a cvičení.

Kroftova 6, Praha 5

ADR - dental, s.r.o.

Dodáváme zdravotnickou techniku, kompletní vybavení stomatologických ordinací - zubní soupravy, panoramatické a intraorál. rentgeny, kamery, digitální systémy, autoklávy, bezolejové kompresory-servis, leasing. Zastupujeme PLANMECA, GNATUS, METASYS, MGF.

Do borovin 202, Praha-Lochkov

OXYTECHNIC, spol. s r.o.

Nabídka kyslíkových koncentrátů AirSep pro průmysl a zdravotnictví, kompresory Haug, dusíkové, vodíkové membránové generátory Proton, ventilátory CPAP. Prodáváme, pronajímáme, nabízíme servis, náhradní díly. Petrogen-řezák oceli benzín-kyslík.

Na Krocínce 445/41, Praha (Prague 9-Vysočany)

EKO - VUK, spol. s r.o.

Vyrábíme presoterapeutické přístroje - regenerace, relaxace, rehabilitace a lymfatická drenáž. Přístroje PNEUVEN BEVUK jsou vhodné ve zdravotnictví, PNEUVEN RELAX v oblasti fitness a masážní salóny, PNEUVEN KOSMETIC VACU pro kosmetické ošetření.

Panenské Břežany 171, Panenské Břežany

Lékárna AURELIS

Nabízí e-shop při kamenné lékárně. Nabízí volně prodejné léky, doplňky stravy, vitamíny, léčebnou kosmetiku a další sortiment. Zajišťují telefonické a e-mail poradenství. Při nákupu přes e-shop poskytují slevu.

Nádražní 29/21, Praha

Rofa Praha, s.r.o.

Dodáváme laboratorní přístroje a provozní analyzátory. Zastupujeme výrobce PAC, Bellingham and Stanley, Julabo, Paragon, PCS, ROFA, Seres, Tannas aj.

Velvarská 1649/13, Praha (Prague 6-Dejvice)

Arthrocentrum, spol. s r.o.

Revmatologie, rehabilitace, elektroléčba, akupunktura, masáže, skupinový tělocvik. Prodáváme zdravotnické potřeby, kompresivní punčochy, ortopedické, kompenzační a rehabilitační pomůcky, inkontinence. Partner všech zdravotních pojišťoven.

Krymská 74/41, Praha

Neviditelná rovnátka Praha

Neviditelná rovnátka Invisalign jsou revoluční metoda rovnání zubů pomocí průhledných, téměř neviditelných, fólií Invisalign, která jsou vyrobena na míru přímo pro vaše zuby. Pohodlný, neviditelný a vyjímatelný systém Invisalign promění váš úsměv.

Křižíkova 332/1, Praha 8

BRUDRA, s.r.o.

Prodej a výroba pracovních oděvů .

Jemnická 312/17, Praha

Oční klinika Horní Počernice, s.r.o.

Provádíme komplexní služby v oblasti očního lékařství. Specializujeme se na laserové operace očí. Laserové operace provádíme na moderním příst...

Obchodní 2, Praha

DocSimon

Provoz lékárny.

Krčská 1079/59, Praha (Prague 4-Krč)

Studio zdravého obouvání

Nabízíme Vám prodej zdravotní obuvi Moosbacher, J. Seibel, Hartjes, Gabor, Ara, Scholl, Camel Active, Medi, Leon, Birkenstock, Clarks. Individuální a speciální ortopedické vložky a vložky Bama. Výroba a úpravy ortopedické obuvi. Pracovní antistatická obuv Abeba.

Plzeňská 348/54, Praha (Prague 5-Smíchov)

Madisson, s.r.o.

Výroba, prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme vířivé vany, lehátka a stoly, přístroje elektroterapie, ultrazvuky, kombinované přístroje, magnetoterapie, lasery, lymfodrenáže, hydrocolon terapie, parafínové lázně a kryoterapie.

Hornoměcholupská 518/68, Praha

Sarstedt, spol. s r.o.

Dovozce a distributor zdravotnického materiálu pro laboratoře a transfuzní stanice k bezpečnému odběru krve a moči. Dodáváme močové vaky, laboratorní materiál, materiál pro kultivaci buněk, prostředky pro transport a ohřev transfuzních přípravků.

Ve žlíbku 1800/77, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?