Prodej vybavení domů

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

LEDSYSTEMS

DOVOZ LED TECHNIKY, SERVISNÍ PODPORA,LED PRONÁJEM, LED PŘÍSLUŠENSTVÍ, LED NÁVRHY, LED PORADENSTVÍ, LED REALIZACE, SPECIÁLNÍ LED INSTALACE, pro výst...

nad Vršovskou horou, Praha 10

EKOVY

Navrhujeme a realizujeme tepelná čerpadla. Ohřev TUV a bazénu. Ekvitermní řízení. Podlahové topení. Alternativní zdroje tepla. Individuální přístup k zákazníkovi.

Rozhovická 2478, Praha 9 - Újezd nad Lesy

R+R tepelná technika

Zabýváme se prodejem a montáží tepelné techniky včetně servisu a poradenství. V e-shopu naleznete krby, kotle, radiátory, bazény, jímky a tepelnou techniku. Také Vám rádi poradíme, jak efektivně čerpat státní dotace z programu zelená úsporám.

Tupolevova 516, Praha

ČESKÉ KOVÁNÍ

prodej okenního a dveřního kování on-line, kování na špaletová i eurookna, kování vhodné do stylových interiérů, vhodné při rekonstrukci památkově chráněných staveb a historických budov, celomosazné kování s různými povrchovými úpravami. možnost zaslání vzorků k prohlédnutí

k vile 20, stupice, sibřina

PINKY, s.r.o.

Prodej vodovodního, plynařského a topenářského sortimentu - kotle, bojlery, radiátory, vany, čerpadla, armatury, kuchyňské baterie, vodoměry.

Kamýcká 234, Praha (Prague 6-Sedlec)

Elektro Fiala s.r.o.

Provádíme revize, opravy a rekonstrukce elektroinstalace, elektromontáže, zabezpečovací a kamerové systémy, datové sítě LAN, WiFi. Návrh, výroba a montáž LED osvětlení na míru, instalace domovních i průmyslových svítidel. Elektrické podlahové vytápění, akumulační kamna, přímotopy - montáže, opravy.

Na záhonech 1386/73, Praha 4 - Michle

Stanislav Křenek

Prodej, montáž, servis a pronájem zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, přístupových systémů, pultů centralizované ochrany, fyzická ostraha.

Brixiho 1615/18, Praha 6

Petr Wenzel - klimatizace LG a Toshiba

Kompletní služby v oblasti tepelných čerpadel a klimatizace Lg, Toshiba. Samozřejmostí je cenová kalkulace montáže zdarma. Mimo montáží, servisu, ú...

Milánská 414, Praha 10

Dumtechno s.r.o.

Prodej vodovodních baterií, sanitární keramiky, instalatérského materiálu, zařízení pro ohřev vody, kompletní sprchový program, splachovací senzory, závěsné komplety, dřezy, vany a topenářský materiál.

Jeremenkova 1144/2, Praha 4

Krby a kachlová kamna FORTELL

Nabízíme moderní i luxusní krby, krbová kamna, kachlová kamna a kuchyňské kachlové sporáky. Poskytujeme poradenství při výběru krbů, kamen a krbových vložek. V nabídce máme přes 1000 modelů krbů a kamen. Krby a kamna stavíme po celé ČR. Zastoupení německé firmy HARK.

Kamelova 3260/1, Praha 10

Tepelná čerpadla | EKOVY

Návrh a montáž teplených čerpadel. Navrhujeme a realizujeme tepelná čerpadla, ohřev teplé užitkové vody, ohřev bazénu a regulaci filtrace, alterna...

Rozhovická 2478, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Alarmy Jan Slivka

Provádíme zabezpečení nemovitostí po celé ČR. Prodáváme a montujeme zabezpečovací systémy Jablotron bezdrátové a drátové. Provádíme instalace gsm kamer Jablocom. Připojíme váš objekt na PCO na 6 měsíců zdarma po celé republice. Projekce, montáž, servis, revize. Autorizovaná montážní firma EZS Jablotron.

L.Malé 616, Pardubice

Pavel Rus

Nabídka instalace bezpečnostní, protisluneční, privátní, dekorativní či UV fólie na skla vozidel a okna budov (okna, dveře, zimní zahrady, zasklené lodžie). Autofolie na počkání, s homologací. Instalace ochranných a barevných fólií na karoserie automobilů. Doprava zdarma.

Dvouletky 16, praha 10

Sklady Dušek, s.r.o.

Nabízíme kuchyňské linky od výrobců Decodom Topolčany a EMKA Bojkovice. Vystaveno 60 kuchyňských linek na ploše 700m2. Poskytujeme grafický návrh, montáž a krátké dodací lhůty. Dále nabízíme dřezy, baterie a vestavěné spotřebiče.

U Špejcharu 1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

AZ FLEX ceramica

V koupelnovém studiu prezentujeme luxusní obklady a dlažby výrobců: Berni, Bisazza, Brix, Casa dolce casa, Cerdisa, Cerdomus, Eder Glass, Fap, Klinker Sire, Live Tile, Tagina, Vogue. Dále nabízíme stavební chemii Mapei, luxfery a vybavení koupelen.

Zelenkova 533/3, Praha (Prague 12-Kamýk)

HMR system, s.r.o.

Provádíme opravy elektroinstalací, veřejného osvětlení, revize domů, bytů, spotřebičů, hromosvody, bezpečnostní techniky - kamery, EZS, EPS, ACS, anténní rozvody, datové sítě, VISION kniha jízd. Kompletní služby silno a slaboproudé elektroinstalace.

Pelhřimovská 1071/2, Praha (Prague 4-Michle)

Novatec Sicherheitstechnik, s.r.o.

Provádíme konzultace, prodej (maloobchod, velkoobchod), instalace a servis systémů zabezpečení zboží proti krádeži (EAS). Dále také kamerových systémů (CCTV) a systémů EZS, EPS.

Strojírenská 260/14, Praha

Rehau, s.r.o.

Plastové výrobky pro stavebnictví, automobilový průmysl a pro řadu jiných průmyslových odvětví.

Obchodní 117, Čestlice

BMB - Blažek, anténní technka

Dodávky a prodej anténní techniky + elektroniky. Instalace a servis anténních systémů, satelitních systémů, společných antén, kabelové televize, datových sítí a zabezpečovací techniky. Opravy audio - videotechniky.

Drahobejlova 1894/52, Praha (Prague 9-Libeň)

RAINBOW centrála - R spol. s r. o.

Autorizovaný dovozce a distributor čisticích systémů Rainbow americké společnosti Rexair LLC v České republice. Zodpovědný za dovoz, prodej, záruční a pozáruční servis čisticích přístrojů Rainbow v ČR.

Na Třebešíně 3158/11, Praha

SEMACO-krby

Krby jednoduchého designu do moderních interiérů. Krbové vložky na dřevo, uhlí nebo plyn. Instalujeme krby s teplovzdušnými rozvody - vytápění pomo...

Poděbradská 11, Praha (Prague 9-Vysočany)

Noriele s.r.o.

Návrhy a realizace interiérů a prodej obkladů, dlažeb, sanity, sprchových koutů, van a baterií.

Evropská 46/157a, Praha

Beam Electrolux

Centrální vysavače s klinicky prokázaným snížením alergických obtíží. Inteligentní technologie kontroly, filtrace GORETEX. Dále nabízíme modulární systém Aertecnica pro administrativu a průmysl se současností vysávání až 14-ti uživatelů.

Libušská 391/215, Praha (Libuš)

A - Z Krby, s.r.o.

Krby, krbová kamna, teplovodní krby a krbové vložky, návrhy a realizace krbů a krbových doplňků. 3D návrhy až po konečnou realizaci. Nabízíme také on-line prodej krbů a krbových doplňků.

Poděbradská 242/10, Praha (Prague 9-Vysočany)

Jistota, s.r.o.

Servis,montáž a dodání elektronických bezpečnostních systémů bez ohledu na velikost objektu a rozsah. K našim oborům patří systémy EZS, alarmy, č...

Matúškova 798/7, Praha (Prague 11-Háje)

Alarmtechnik Praha, spol. s r.o.

Komplexní služby v oborech el. zabezpečovací signalizace (EZS), el. požární signalizace (EPS), kamerové systémy (CCTV) a systémy kontroly vstupu. Jsme prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a registrováni Českou asociací pojišťoven.

Strojírenská 260/14, Praha

ESCAD Trade, s.r.o.

Autorizovaný dealer CCTV Sony, Mitsubishi, Axis, Bosch. Zajišťujeme prodej a instalaci průmyslové televize, bezpečnostních kamer, webových kamer a videoserverů, bezdrátový přenos videosignálu, digitální videorekordéry, kamerové systémy pro PC a jiné.

Ukrajinská 1487/2a, Praha (Prague 10-Vršovice)

ARALSA, spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti dodávek technologie, nádobí a náčiní pro všechny typy gastronomických provozů.

Pod Stárkou 1462/33, Praha (Prague 4-Michle)

USby, s.r.o.

Dovozce a specializovaný prodejce sálavého infratopení Wellina, rakouského výrobce IHS. Veškeré výpočty a kalkulace provádíme zdarma. Vhodné pro vytápění RD, bytů, kanceláří, hal a dalších.

Na svěcence 2494/2a, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Zámečnictví Kastelán

Zajišťujeme nonstop pohotovost. Zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

Na úlehli 796/12, Praha (Prague 4-Michle)

Stakohome Network, s.r.o.

Prodej systémů pro automatizaci rodinných domů a multifunkčních sítí.

Podnikatelská 565, Praha (Prague)

BLANCO PRAHA, s.r.o.

Kuchyňská technika pro domácnost: dřezy, dřezy vestavné, do roviny a pod desku (materiál: nerez, silgranit a keramika). Dále nabízíme kuchyňské baterie, košové systémy pro třídění kuchyňského odpadu, nerezové pracovní desky a kuchyňské drtiče.

Zelený pruh 1091/109, Praha (Prague 4-Krč)

SH.STAV-krby

Návrhy a stavby krbů vnitřních i venkovních. Stavby krbů na míru, teplovzdušné a teplovodní rozvody. Prodej krbových vložek, izolačních materiálů, kouřovodů a třísložkových komínů. Prodej komínových ventilátorů. Bezplatné poradenství.

Nad Zámečnicí 2125/30, Praha (Prague 5-Smíchov)

JOBI ENERGO-tepelná izolace

Projekce, dodávky, montáže a servis v tepelné technice. Provádíme energetické audity, poradenství a konzultace. Energetika, vytápění, alternativní zdroje energie.

Modřanská 163/100, Praha (Prague 4-Hodkovičky)

TERI - úprava vody

Úprava vody, kompletní řešení od projektu po servis. Technologie pro průmysl, kotelny, domácnosti, změkčení, filtrace a odželeznění.

V Nových Bohnicích 159/11, Praha (Prague 8-Bohnice)

Domoservice s.r.o.

Internetový prodej s nabídkou domácích potřeb, zahradního nábytku a zahradních hnojiv. Dále nabízíme veškeré potřeby pro domácnost, zahradu a kutilství.

U Trati 216, Dobrovíz

Martin Drábek, s.r.o.

Prodáváme, dodáváme, montujeme plynové spotřebiče, plynové kotle a ohřívače značek Junkers, Hermann, Protherm. Provádíme instalatérské, topenářské práce, ústřední topení, plynovody, revize, projekční činnost. Poskytujeme servis plynových spotřebičů.

Zavadilova 1478/20, Praha (Prague 6-Dejvice)

PBR Komtech spol. s r.o.

Dodáváme a montujeme el. zabezpečení EZS, EPS, kamery CCTV, rozhlas, telefonní ústředny a telefonická koncová zařízení, strukturované kabeláže a komerční techniku. Od nabídky přes PD až po realizaci, od domácností až po průmyslové systémy.

Armády 452/75, Praha 5 (Prague 6-Dejvice)

Svět krbů, spol. s r.o.

Prodáváme krby, krbová kamna, krbové vložky, teplovodní krby a elektrické krby. Výhradní dovozce krbových a kamnových vložek Schmid. Stavba krbů, montáž kamen a teplovzdušných rozvodů po celé ČR. Otevřené krby systému Polyflam. Doplňky a komponenty.

Evropská 1884/47, Praha (Prague 6-Dejvice)

SIKO Koupelny

Tvoříme síť prodejen s vybavením koupelen. Široký sortiment tvoří obklady, dlažby, vany, sprchové kouty a boxy, sanitární keramika, umyvadla, WC, vodovodní baterie, koupelnový nábytek.

Skorkovská 1310, Praha (Prague 14-Kyje)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?