Nacházíte se: Úvod - Instituce a úřady

 

Instituce a úřady

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

ELDIAG, s.r.o.

Nabídka elektrorevize.

Novosibřinská 735, Praha

PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.

PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. je zařazena do sítě škol MŠMT ČR a žáci mají veškeré výhody jako studující na státních školách. Nabízíme studium ekonomie a managementu.

Nad Rokoskou 111/7, Praha

ATELIER KAŠTAN

Nabídka výtvarných kurzů pro děti, studenty, dospělé, seniory, matky s dětmi. Techniky kresby a malby, portrét a figura, modelování, keramika. Připravíme ke studiu na výtvarné školy. Vyučujeme i ve večerních hodinách. Víkendové dílny užitého umění.

Bělohorská 201/150, Praha

JINGLE-BELLS

Provoz mezinárodní mateřské školy, nabídka zájmových kroužků a táborů.

Mickiewiczova 240/15, Praha

Střední škola umělecká a řemeslná

Zajišťujeme výuku v tříletých oborech ukončených závěrečnou zkouškou s výučním listem, výuku ve čtyřletých oborech ukončených maturitní zk...

Nový Zlíchov 1063/1, Praha (Prague 5-Hlubočepy)

Dívčí katolická střední škola

Pro dívky bez větších studijních dispozic, se zdravotními či sociálními handicapy. Příprava na povolání pracovníků v sociálních službách a všeobecných sanitářích. V těchto oborech rekvalifikujeme i dospělé ženy i muže.

Platnéřská 191/4, Praha (Prague 1-Staré Město)

Střední odborná škola Kvarta, spol. s r.o.

Nabízíme výuku čtyřletých oborů managementu turistických služeb.

Cimburkova 600/18, Praha

Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o.

Vysoká škola regionálního rozvoje je změřena na vytvoření systému profesně orientovaného vzdělávání zejména pro oblast regionální správy a re...

Žalanského 68/54, Praha

Asociace Samostatných Odborů

Posláním ASO je zejména obrana a obhajoba ekonomických, pracovních, sociálních a ostatních zájmů členů konfederace, kterými jsou jednotlivé odboro...

Tyršova 1811/6, Praha

Zeměkoule, s.r.o.

Mateřská škola s vlastním konceptem globální výchovy a bilingvní výukou (CZ, EN). Školka je rodinná, bezpečná, disponuje vlastní kuchyní. Program možné zvolit 1x až 5x týdně. Pořádáme narozeninové či jiné dětské oslavy, tábory.

K Zeleným domkům 178/38, Praha

Střední průmyslová škola na Proseku

Vyučujeme 4-leté studijní obory s maturitou: Management strojírenství, Silniční doprava, Strojírenství, Mechatronika, Mechanik elektronik, Mechanik seřizovač, Mechanik seřizovač - mechatronik, Informační technologie. Nástavbové studium - Podnikání.

Novoborská 610/2, Praha-Prosek

Centrum Tuleň, s.r.o.

Soukromá mateřská škola a volná herna Tuleň v Praze nabízí tyto služby: školku, výuku jazyků, volnou hernu pro rodiče s dětmi, denní, večerní a noční hlídání dětí, případně i víkendové hlídání dětí. K dispozici vila se zahradou, pestrý denní program.

Nad Tejnkou 391/10, Praha-Břevnov

Mateřská škola a základní škola Sunny Canadian, s.r.o.

Anglická školka(2-6 let) a základní škola, výuka v českém a anglickém jazyce, kvalitní pedagogové, rodilí mluvčí, nízký počet žáků ve třídě. Zajišťujeme individuální přístup, rodinné prostředí, otevřená komunikace, zdarma výlety, školní autobus.

Hlubočinka 816, Sulice

Institut informatiky-Vyšší odborná škola, s.r.o.

Cílem je připravit kvalifikované absolventy oboru informačních a komunikačních technologií (ICT) pro budoucí praxi, zvyšovat profesní kvalifikaci absolventů v této sféře, posilovat konkurenceschopnost tohoto oboru v globální soutěži a přivádět výsledky výzkumu a vývoje do každodenní praxe.

Radlická 591/115, Praha

Gymnasium Jižní Město

Nabízíme moderní učební program dle evropských příkladů, jazyky - rodilí mluvčí a mezinárodní certifikáty FCE, CAE, ZD, DELF a DELE, zahraniční...

Tererova 2135/17, Praha

Belize - Konzulát Belize

Konzulát podporuje ekonomické a politické vztahy mezi Českou republikou a Belizí.

Karmelitská 375/21, Praha

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s.

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha o.p.s. je soukromou vysokou školou nabízející bakalářský i magisterský studijní program "Mez...

U Santošky 1093/17, Praha

Vyšší odborná škola ekonomicko-právní a Střední odborná škola, s.r.o.

Soukromá vyšší odborná škola a Střední podnikatelská škola, spol. s r. o. s oborem Firemní management, Aplikované právoa Veřejná správa. všechny typy studia mají akreditaci MŠMT, v inspekční zprávě je činnost školy hodnocena jako vynikající.

Kytlická 757/17, Praha

KIDS Company Praha, spol. s r.o.

Představujeme Vám společnost KIDS Company Praha, s.r.o., která se zabývá provozováním mateřských školek. Společnost vznikla změnou názvu původn...

Hradešínská 1931/58, Praha

Polský Institut

Pořadatel koncertů populární,klasické a jazzové hudby,projekce filmů, výstavy, divadelní představení, literární besedy a konference.

Malé nám. 144/1, Praha (Prague 1-Staré Město)

Mezinárodní institut podnikatelství a práva, s.r.o.

MIPP poskytuje českým a zahraničním studentům vysokoškolské vzdělání garantované akreditovaným studijním programem Moskevské vysoké školy podnikatelství a práva, která vydává absolventům státní diplom RF pro kvalifikaci „bakalář ekonomiky“ a „bakalář práva“.

Ohradní 1366/49, Praha

Magic Hill, s.r.o.

Školka i škola pracuje s malým počtem žáků, anglický jazyk vyučují rodilí mluvčí. Nabízíme prostředí školy rodinného typu a individuální přístup k dětem.

Dunajská 2136, Říčany

Rodinná studia Ma.Mi

Nabízíme programy pro děti od narození do 6ti let s rodičem nebo pro samotné děti - školka. Cvičení rodičů s dětmi, kojenci, plavání ve vaně, bazénu, anglickou školu a programy s muzikoterapeutem. Pořádáme dovolené s hlídáním dětí a aktivním pohybem.

Brunnerova 1011/3, Praha-Řepy

Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o.

Nabízíme atraktivní studijní obory: Diplomovaný farmaceutický asistent, Diplomovaný zdravotnický záchranář, diplomovaný obor Sociální práce. Otevíráme denní i dálkovou formu studia.

Královická 915/12, Brandýs nad Labem

Státní zkušebna zemědělských, potravinářských a lesnických strojů

Zkoušení a certifikace výrobků, akreditovaná laboratoř a certifikační orgán, notifikovaná a autorizovaná osoba, posuzování shody, měření hluku a EMC u strojů a zařízení. Schvalování zvláštních vozidel.

Třanovského 622/11, Praha

Iron Mountain Česká republika, s.r.o.

Naše společnost, založena r. 1951, je předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti úschovy a ochrany informací. Nabízíme komplexní řešení v oblasti správy dokumentů a ochrany dat, poradenství, úschovu médií, bezpečnou skartaci a digitální archiv.

Zahradní 105, Jeneč

Soukromé gymnázium COGNOS Praha, s.r.o.

Všeobecné čtyřleté gymnázium. Povinná AJ, dále si žáci volí druhý cizí jazyk - ŠJ, FRJ, NJ. Soukromá škola.

Donovalská 1684/40, Praha

BANBIN

Nové soukromé dětské studio - jesle a školka pro děti 1,5 - 7 let se nachází v Praze 4. V nadstandardních prostorách s celoročním provozem nabízíme dětem kvalitní péči, jejich rodičům harmonii soukromí a profese.

Formanská 296, Praha-Újezd

English Garden School, s.r.o.

English Garden School ráda přivítá děti všech národností ve věku 3-6 let, které se chtějí vzdělávat v anglicky mluvícím prostředí. English Gar...

Na Větrově 1023/22a, Praha

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející soukromou vysokou školou v České republice, poskytující bakalářské vzdělání (titul Bc.) a navazující mag...

Estonská 500/3, Praha

Střední odborná škola specializační a Vyšší odborná škola Arita, spol. s r.o.

Soukromá střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletého oboru management turismu a služeb a vyšší odborná škola.

Němčická 1749/4, Praha-Braník

Bumble Bee, s.r.o.-soukromá anglická školka

Soukromá anglická školka.

Trojdílná 1117/18, Praha

Institut pro průmyslový a finanční management

Postgraduální vzdělávací institut, založený v roce 1998 z iniciativy zastoupení několika mezinárodních korporací v České republice. V současnosti nabízíme studium MBA při zaměstnání v angličtině a v němčině.

Václavské nám. 795/40, Praha

Paleta - sdružení mladých výtvarníků

Snaha o oslovení širšího spektra zájemců o umění a přispění k rozvoji a vzdělávání v této oblasti. Mezi cíle patří také zajistit absolventům uměleckých škol dostatečnou prezentaci po konci studia.

Strakonická 2860/4, Praha

Školička Heřmánek

Provozovatel Orbis pictus-školka pondělí - pátek, program s využitím tvořivých metod práce, příjemný vztah k dětem. Naše školka je každý den pro jiné děti s jiným programem. Umělecké kluby pro děti, vzdělání a cvičení pro rodiče s babysittingem. Loutková scéna.

Vybíralova 969/2, Praha

Little Bear Preschool, s.r.o.

Anglická školka Little Bear ráda uvítá děti ve věku 3 až 7 let, pro které je angličtina rodným jazykem, ale také děti, které anglicky dosud nemluví. Jsme malá mateřská školka s rodinnou atmosférou. Máme jen jednu třídu (15-20 dětí), kde jsou během dne děti všech předškolních věkových skupin pohromadě.

Fingerova 2186/17, Praha

Mateřská škola Duhovka, s.r.o.

Soukromá mezinárodní Montessori školka nabízí služby pro děti od 2,5 do 6 let na Hanspaulce ve vile se zahradou. Školka vítá děti různých národností, vytváří bilingvní prostředí, takže děti mají přirozeně bezprostřední kontakt s angličtinou a češtinou.

Kozlovská 1388/9, Praha

Matice Čech, Moravy a Slezska

Společenská organizace organizuje humanitární akce.

Tanvaldská 1335/9, Praha (Prague 8-Kobylisy)

AZ SMART - vzdělávací centrum

Vzdělávací centrum pořádá pomaturitní studium Aj, Pra, ZSV, Eko, Med; Přípravné kurzy na vysoké školy - právnické fakulty, společenskovědní, ekonomické a medicínské obory. Prestižní studium MBA, BBA. Akreditované rekvalifikační kurzy. Odborná školení, jazykové kurzy, přijímačky nanečisto.

Vodičkova 41, Praha 1

Klub junior

Cílem naší práce s dětmi a mládeží je rozvíjení jejich osobnosti, radost - ale také péče a snaha o zajištění osobnostního růstu každého z nich společně s probouzením touhy po poznání a vzdělání.

Na okruhu 395/1, Praha

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?