Nacházíte se: Úvod - Instituce a úřady

 

Instituce a úřady

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Čtyřleté gymnázium s humanitním zaměřením. Dále nabízíme vyučení i maturitu v oborech SOU: tříleté - pekař, cukrář, truhlář, malíř, zedník, prodavač, aranžér, kadeřník. Čtyřleté - obchodník. Dvouletá nástavba - podnikání. Dálkově - podnikání.

Trhanovské nám. 129/8, Praha-Hostivař

Asociace realitních kanceláří České republiky

Profesní sdružení realitních makléřů, dražebníků a správců nemovitostí. Pořádáme odborné kurzy a semináře pro všechny zájemce o obchodování s nemovitostmi, nabízíme poradenskou činnost.

Na Chodovci 2880/3, Praha (Prague 4-Záběhlice)

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Bakalářský a magisterský program - finance, bankovnictví, pojišťovnictví, veřejná správa, management, právo, hospodářství, sociální a zdravotní služby, kurzy, certifikace v Praze a mnoha regionech v ČR. ESF, EBTN, IT, AIVD, IFCEB, ČBA, EU.

Nárožní 2600/9, Praha (Prague 13)

Tandemové seskoky KANTOR

Tandemové seskoky v blízkosti Prahy, seskoky padákem ze 4km. Jsme plně profesionální tým, kompletní zázemí včetně vlastního letounu. Více než 9ti...

Na pěkné vyhlídce 597/4, Praha-Střešovice

INKAM

Jsme firma se specializací. Naším oborem je Archivace, Evidence, Administrativní bezpečnost, Správa a Uspořádání archivů, Skartace, Skenování, Digitalizace, ochrana dokumentů.

Za Opusem 1251, Praha

Gymnázium Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.

Osmileté gymnázium.Zaměřen na cizí jazyky, společenské vztahy a komunikaci. Soukromá škola.

Kuncova 1580/1, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Soukromá střední škola DANAÉ

Nabízíme výuku ve čtyřletých a pětiletých oborech Obchodní akademie, zaměření bankovnictví a finance, cestovní ruch nebo informační technologie a Veřejnosprávní činnost. Možnost denního, dálkového a distančního studia.

Svídnická 599/1a, Praha

Sky Service Plus, s.r.o.

Parašutistická škola a parašutismus. Poskytování profesionálních služeb v oblasti prarašutismu - tandemové seskoky, výcvik nových žáků, skupinová akrobacie, ukázkové a propagační seskoky,....

Dlouhá 614/10, Praha

Komunistická strana Čech a Moravy

Programovým cílem KSČM je socialismus, demokratická společnost svobodných, rovnoprávných občanů, společnost politicky a hospodářsky pluralitní, po...

Politických vězňů 1531/9, Praha

Abacus Adventures, s.r.o.

Abacus Adventures je anglická mateřská školka, situovaná v Praze 5 – Zbraslavi. Bohatý a na anglický jazyk zaměřený program naší školky směřuj...

Romana Blahníka 804, Praha

Prague College, s.r.o.

Kompletní nabídka britských programů vyššího vzdělávání na 1, 2 a 3 roky v angličtině. Programy ukončené diplomy a nebo bakalářskými tituly.

Polská 1184/10, Praha

Czech Management Institute Praha - manažerská fakulta Escuela Superior de Marketing y Administración - ESMA / ESMATUR Barcelona, s.r.o.

Škola nabízí tříleté studium oboru Podnikový management. Absolventům bakalářského studia je udělován titul bakalář. Diplom je nostrifikován Vyso...

Resslova 308/10, Praha

Soukromá vysoká škola ekonomických studií, s.r.o.

VŠ nabízí studium: Mezinárodní ekonomika a právo v podnikání, Management organizací, Bezpečnostní management, Účetnictví. Studium prezenční i kombinované. Bez přijímacích zkoušek. E-learningové kurzy celoživotního vzdělávání ukončené certifikátem.

Lindnerova 575/1, Praha-Libeň

AZ SMART - vzdělávací centrum

Vzdělávací centrum pořádá přípravné kurzy ke studiu na vysokých školách právnické fakulty, společenskovědní, ekonomické a medicínské obory. Akreditované rekvalifikační kurzy. Odborná školení, jazykové kurzy, pomaturitní studium, přijímačky nanečisto.

Václavské nám. 831/21, Praha-Nové Město

English International School Prague, s.r.o.

Pražská mezinárodní škola. Pro děti od 19-ti měsíců do 18-ti let věku. Děti se naučí angličtině a osamostatní se. Výuka probíhá v uniformách. Nově vytvořené prostory určené k výuce.

Brunelova 960/12, Praha

Veselá školka s.r.o.

Soukromá školka s výukou jazyků pro děti ve věku od 2 do 6 let. Na dítě ve školce mluvíme česky, přirozeněji se tak rozvíjí jeho osobnost. Výuka angličtiny je pod vedením zkušeného lektora s aprobací pro MŠ.

Na dolnici 526, Praha

Unicorn College

Unicorn College je soukromá vysoká škola, která nabízí vysoce kvalitní bakalářské studium v oborech informační a komunikační technologie, ekonomie a management.

V kapslovně 2767/2, Praha

Střední škola managementu a služeb

Škola poskytuje vzdělání ve studijních oborech (střední vzdělání s maturitní zkouškou) 4leté, pro žáky 9. tříd - Management obchodu, Manage...

Schulhoffova 844/2, Praha

Soukromá střední škola výpočetní techniky, s.r.o.

Soukromá střední škola výpočetní techniky je střední odborná škola s dlouholetou tradicí, fungující od r. 1994. V současné době patří mezi ne...

Litvínovská 600/1, Praha

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

ANGLO-AMERICKÁ VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s. navazuje na tradici Anglo-American College, která byla založena v Praze v roce 1990 jako vysoká škola liberálního typu vyučující v anglickém jazyce, a jako první soukromá instituce tohoto druhu v České republice.

Lázeňská 287/4, Praha

Riverside School

Soukromá mezinárodní škola pro děti ve věku 3-18 let. Výuka je v angličtině. Škola se snaží nastavit akademické standardy pro studenty. Škola nab...

Roztocká 43/9, Praha

ITTP, spol. s r.o. (ITTP Prague TEFL)

ITTP - International Tefl/Tesol Program, provides Online, Combined, or Onsite residential TEFL/TESOL courses. All of which lead to the awarding of the internationally recognized Teaching English as a Foreign Language certificate. Teach English and travel the world!

Narodni 21, Prague

Vzdělávácí instituce SERAFIN

Nabídka vzdělání, relaxaci a co nejvíce možností naučit se něco nového a poznat, že klienti můžou dokázat, cokoliv chtějí.

Mečislavova 307/2, Praha

The Prague British School

Czech British School s.r.o. je vlastnikem Cesko Britske Zakladni Skoly, s.r.o. a soucasne provozuje The Prague British School. Cesko Britská Základní Škola ...

K lesu 558/2, Praha

Mateřská škola a základní škola Sunny Canadian, s.r.o.

Anglická školka(2-6 let) a základní škola, výuka v českém a anglickém jazyce, kvalitní pedagogové, rodilí mluvčí, nízký počet žáků ve třídě. Zajišťujeme individuální přístup, rodinné prostředí, otevřená komunikace, zdarma výlety, školní autobus.

Hlubočinka 816, Sulice

Rodinná studia Ma.Mi

Nabízíme programy pro děti od narození do 6ti let s rodičem nebo pro samotné děti - školka. Cvičení rodičů s dětmi, kojenci, plavání ve vaně, bazénu, anglickou školu a programy s muzikoterapeutem. Pořádáme dovolené s hlídáním dětí a aktivním pohybem.

Brunnerova 1011/3, Praha-Řepy

Střední odborná škola Kvarta, spol. s r.o.

Nabízíme výuku čtyřletých oborů managementu turistických služeb.

Cimburkova 600/18, Praha

Magic Hill, s.r.o.

Školka i škola pracuje s malým počtem žáků, anglický jazyk vyučují rodilí mluvčí. Nabízíme prostředí školy rodinného typu a individuální přístup k dětem.

Dunajská 2136, Říčany

Iron Mountain Česká republika, s.r.o.

Naše společnost, založena r. 1951, je předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti úschovy a ochrany informací. Nabízíme komplexní řešení v oblasti správy dokumentů a ochrany dat, poradenství, úschovu médií, bezpečnou skartaci a digitální archiv.

Zahradní 105, Jeneč

Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o.

Vysoká škola regionálního rozvoje je změřena na vytvoření systému profesně orientovaného vzdělávání zejména pro oblast regionální správy a re...

Žalanského 68/54, Praha

Asociace Samostatných Odborů

Posláním ASO je zejména obrana a obhajoba ekonomických, pracovních, sociálních a ostatních zájmů členů konfederace, kterými jsou jednotlivé odboro...

Tyršova 1811/6, Praha

Little Bear Preschool, s.r.o.

Anglická školka Little Bear ráda uvítá děti ve věku 3 až 7 let, pro které je angličtina rodným jazykem, ale také děti, které anglicky dosud nemluví. Jsme malá mateřská školka s rodinnou atmosférou. Máme jen jednu třídu (15-20 dětí), kde jsou během dne děti všech předškolních věkových skupin pohromadě.

Fingerova 2186/17, Praha

Institut informatiky-Vyšší odborná škola, s.r.o.

Cílem je připravit kvalifikované absolventy oboru informačních a komunikačních technologií (ICT) pro budoucí praxi, zvyšovat profesní kvalifikaci absolventů v této sféře, posilovat konkurenceschopnost tohoto oboru v globální soutěži a přivádět výsledky výzkumu a vývoje do každodenní praxe.

Radlická 591/115, Praha

Vyšší odborná škola - Vyšší obchodní podnikatelská škola, s.r.o.

Škola poskytuje vyšší odborné studium oborů Management cestovního ruchu, bankovnictví a finance a letecká doprava v cestovních ruchu.

Masná 700/13, Praha

Institut pro průmyslový a finanční management

Postgraduální vzdělávací institut, založený v roce 1998 z iniciativy zastoupení několika mezinárodních korporací v České republice. V současnosti nabízíme studium MBA při zaměstnání v angličtině a v němčině.

Václavské nám. 795/40, Praha

ABC Academy

Anglická jazyková školka, kde je angličtina jediným dorozumívacím jazykem. Učitelé pocházejí z anglicky mluvících zemí. Sídlo je v patrovém švédském domku s terasou a krásnou zahradou s dětskými pískovišti, houpačkami a prolézačkami.

Na vrcholu 1955/1a, Praha

Zeměkoule, s.r.o.

Mateřská škola s vlastním konceptem globální výchovy a bilingvní výukou (CZ, EN). Školka je rodinná, bezpečná, disponuje vlastní kuchyní. Program možné zvolit 1x až 5x týdně. Pořádáme narozeninové či jiné dětské oslavy, tábory.

K Zeleným domkům 178/38, Praha

Státní zkušebna zemědělských, potravinářských a lesnických strojů

Zkoušení a certifikace výrobků, akreditovaná laboratoř a certifikační orgán, notifikovaná a autorizovaná osoba, posuzování shody, měření hluku a EMC u strojů a zařízení. Schvalování zvláštních vozidel.

Třanovského 622/11, Praha

Vyšší odborná škola a Střední zdravotnická škola MILLS, s.r.o.

Nabízíme atraktivní studijní obory: Diplomovaný farmaceutický asistent, Diplomovaný zdravotnický záchranář, diplomovaný obor Sociální práce. Otevíráme denní i dálkovou formu studia.

Královická 915/12, Brandýs nad Labem

Paleta - sdružení mladých výtvarníků

Snaha o oslovení širšího spektra zájemců o umění a přispění k rozvoji a vzdělávání v této oblasti. Mezi cíle patří také zajistit absolventům uměleckých škol dostatečnou prezentaci po konci studia.

Strakonická 2860/4, Praha

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?