Nacházíte se: Úvod - Instituce a úřady

 

Instituce a úřady

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

University of Pittsburgh - Katz Graduate School of Business

Program Executive MBA Worldwide je určen pro zkušené manažery. Probíhá na 3 kontinentech a dlouhodobě patří mezi top MBA na světě. Na prestižní uni...

Truhlářská 1104/13, Praha

Bodhi Path Praha

Centrum tibetského buddhismu pod vedením 14. Šamarpy. Pravidelný program meditací, přednášek a kurzů.

Liborova 14, Praha

Dětské studio Modřínek

Soukromá školka rodinného typu nabízí: • celodenní hlídání dětí (od 1,5 roku bez přítomnosti rodičů), • denně jsou připraveny pro děti p...

Ovocná 1072/26, Praha

Český kynologický svaz

Základním posláním svazu je zabezpečovat a provádět sportovní výcvik a chov psů v souladu s Mezinárodní kynologickou federací FCI. Pořádáme Mezinárodní výstavu psů - Prague Expo Dog. Jsme garantem státní reprezentace ve sportovní kynologii.

U Pergamenky 3, Praha

Autodoprava Bohuš Simandl

Odvoz odpadních vod a fekálií ze žump, vývoz fekálních kontejnerů a sociálních zařízení, vývoz tukových - kuchyňských lapolů, čištění septiků a jímek, pro soukromníky, firmy a stavby. Nabídka nákladní autodopravy Liaz valník 8t s hydraulickou rukou.

Livornská 424, Praha (Prague 15-Horní Měcholupy)

Agentura Majestic, v.o.s.

Pořádáme semináře pro veřejnost pedagogické pracovníky a korporátní klienty,Zajišťujeme Výuku cizích jazyků a doučování všech předmětů na základních a středních školách.

nám 14. října 1307/2, Praha

Elektrotechnický zkušební ústav, s.p.

Nabízíme posuzování shody pro CE, zkoušky elektrické bezpečnosti, EMC, homologace, klimatické a mechanické zkoušky, kalibrace, certifikáty a značky - ESČ, CB, CCA, ENEC, HAR. Dále nabízíme certifikace ISO 9001, 13485, 18001 a 2000.

Pod lisem 129/2, Praha (Prague 8-Troja)

DDM Praha 4 - Hobby centrum 4

Nabízíme zájmové vzdělávání a aktivní trávení volného času - výtvarný ateliér, fotoateliér, nahrávací studio, hřiště, tělocvična, posilovna, lezecká stěna. Dále poskytujeme ubytování v Praze 4 a pobyty pro školy v přírodě ve Skryjích u Rakovníka.

Bartákova 1200/37, Praha (Prague 4)

Tandemové seskoky - Paraškola IMPACT

Nabízíme Vám tandemové seskoky padákem ze 4000m, výcvik AFF a samostatné seskoky padákem pro jednotlivce, skupiny i firemní akce. Tandemové seskoky, d...

Dolní 1480/12, Praha (Prague 4-Nusle)

Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.

Jsme autorizovaná osoba 204, notifikovaná osoba 1020-CE, certifikační orgán na výrobky. Zajišťujeme služby v oblastech systémů jakosti, EMS, inspekční orgán, akreditované zkušební a kalibrační laboratoře, GOST R, metrologie, zastoupení PROCEQ SA.

Prosecká 811/76, Praha (Prague 9)

A.L.C.Z., a.s.

Archivace a skladování spisů, kompletní péče o spisy, uložení, doprava, digitalizace, skartace, poradenství a rady s archivací.

Mezi úvozy 2000/3, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Asociace realitních kanceláří České republiky

Profesní sdružení realitních makléřů, dražebníků a správců nemovitostí. Pořádáme odborné kurzy a semináře pro všechny zájemce o obchodování s nemovitostmi, nabízíme poradenskou činnost.

Na Chodovci 2880/3, Praha (Prague 4-Záběhlice)

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Bakalářský a magisterský program - finance, bankovnictví, pojišťovnictví, veřejná správa, management, právo, hospodářství, sociální a zdravotní služby, kurzy, certifikace v Praze a mnoha regionech v ČR. ESF, EBTN, IT, AIVD, IFCEB, ČBA, EU.

Nárožní 2600/9, Praha (Prague 13)

INKAM

Jsme firma se specializací. Naším oborem je Archivace, Evidence, Administrativní bezpečnost, Správa a Uspořádání archivů, Skartace, Skenování, Digitalizace, ochrana dokumentů.

Za Opusem 1251, Praha

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Informujeme o programech podpory průmyslu a podnikání a zprostředkováváme přístup k dotacím a úvěrům ze strukturálních fondů EU a státního rozpočtu.

Štěpánská 567/15, Praha

Česká grafologická komora

Nabízíme studijní kurzy psychologie a grafologie.Dále nabízíme grafologické posudky.

Cyprichova 706/1, Praha

Gymnázium Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.

Osmileté gymnázium.Zaměřen na cizí jazyky, společenské vztahy a komunikaci. Soukromá škola.

Kuncova 1580/1, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Gymnázium Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.

Osmileté gymnázium.Zaměřen na cizí jazyky, společenské vztahy a komunikaci. Soukromá škola.

Kuncova 1580/1, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Gymnázium Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o.

Osmileté gymnázium.Zaměřen na cizí jazyky, společenské vztahy a komunikaci. Soukromá škola.

Kuncova 1580/1, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Fitnett

BRVH je nevýdělečné společenství milovníků a přátel vína, kteří se věnují rozšíření vzdělání a poznávání vína. Jeho členem může bý...

Praha

Soukromá střední škola gastronomie, s.r.o.

Hlavním cílem školy je připravit odborníky v gastronomických profesích. Studium je koncipováno tak, aby žáci získali všechny potřebné vědomosti a...

Svídnická 599/1, Praha

Sunny Garden s.r.o.

Naše soukromá anglická školka se nachází v pěkném prostředí na kopci v Tróji, odkud to nemáme daleko do lesa, do ZOO a Botanické zahrady. Děti spoluvytvářejí denní pravidla. Jsou rozděleny do skupinek po 6-ti dětech na jednoho učitele. Skupinky jsou věkově smíchány a děti se tak lépe učí si vzájemně pomáhat.

Pomořanská 489, Praha

English International School Prague, s.r.o.

Pražská mezinárodní škola. Pro děti od 19-ti měsíců do 18-ti let věku. Děti se naučí angličtině a osamostatní se. Výuka probíhá v uniformách. Nově vytvořené prostory určené k výuce.

Brunelova 960/12, Praha

The Prague British School

Czech British School s.r.o. je vlastnikem Cesko Britske Zakladni Skoly, s.r.o. a soucasne provozuje The Prague British School. Cesko Britská Základní Škola ...

K lesu 558/2, Praha

Česko Britská Základní Škola, spol. s r.o.

V naší bilingvní škole zajišťujeme velmi kvalitní vzdělání pro děti mluvící plynně česky, a to nejen z české, ale i mezinárodní komunity. Snažíme se v nich vzbudit kladný vztah ke škole, radost z výuky a učení a současně podporujeme jejich akademický, společenský a osobnostní růst.

K lesu 558/2, Praha

Soukromá anglická školka MONTY

První pobočka anglické školky MONTY v Praze, fungující podle osvědčené výchovné metody ceněné renomovanými dětskými psychology, vysoce kvalifikovaní učitelé, rodilí mluvčí, individuální péče, zdravotní sestry.

Na Dlouhé mezi 60/9, Praha

Střední škola gastronomická a hotelová, s.r.o.

Maturita dálkově, dálkové studium, nástavbové studium, hotelnictví, gastronomie, kuchař, číšník.

Vrbova 1233/34, Praha

Vzdělávácí instituce SERAFIN

Nabídka vzdělání, relaxaci a co nejvíce možností naučit se něco nového a poznat, že klienti můžou dokázat, cokoliv chtějí.

Mečislavova 307/2, Praha

Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Vyšší odborná škola, Střední odborná škola, s.r.o.

Soukromá vysoká škola střední odborná škola a osmileté gymnázium.

Michelská 22/12, Praha

Riverside School

Soukromá mezinárodní škola pro děti ve věku 3-18 let. Výuka je v angličtině. Škola se snaží nastavit akademické standardy pro studenty. Škola nab...

Roztocká 43/9, Praha

TC Business School

TC Business School je česká nezávislá poradenská a vzdělávací společnost, která vznikla v roce 1992. Naším cílem je zlepšovat management, organiza...

Na Zátorce 88/4, Praha

Neverland - anglická školka a jesle

Neverland je mezinárodní umělecká mateřská škola, poskytující dětem kreativní multikulturní vzdělávací zkušenost. Nabízíme program v Angličti...

Nad Habrovkou 2308/3, Praha

KinderGarten, s.r.o.

Společnost KinderGarten, s.r.o. nyní provozuje 14 anglických školek v Praze a Liberci, v následujícím školním roce pak plánuje otevření dalších mi...

Dunovského 685/14, Praha

Střední škola managementu a služeb

Škola poskytuje vzdělání ve studijních oborech (střední vzdělání s maturitní zkouškou) 4leté, pro žáky 9. tříd - Management obchodu, Manage...

Schulhoffova 844/2, Praha

Soukromá střední škola výpočetní techniky, s.r.o.

Soukromá střední škola výpočetní techniky je střední odborná škola s dlouholetou tradicí, fungující od r. 1994. V současné době patří mezi ne...

Litvínovská 600/1, Praha

Středočeský vysokoškolský institut, s.r.o.

Soukromá vysoká škola nabízí bakalářské studium v oboru Ekonomika a management obchodu, Marketing a Podniková ekonomuka a management.

Kytlická 757/17, Praha

The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s.

Výběrové česko-britské šestileté gymnázium s výukou v anglickém jazyce. Mezinárodní zkoušky IGCSE a IB spolu s českou maturitní zkouškou.

Sokolovská 139/320, Praha

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Nabídka čtyřletých a tříletých oborů v oborech konstrukce a provozu elektronických počítačových systémů a ekonomiky dopravy, elektrooborech, autooborech.

Plzeňská 102/219, Praha

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky, a.s.

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky, a.s. nabízí tříleté bakalářské studium ve 2 programech a 4 oborech: Ekonomika a management (Apliko...

Vltavská 585/14, Praha

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

ANGLO-AMERICKÁ VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s. navazuje na tradici Anglo-American College, která byla založena v Praze v roce 1990 jako vysoká škola liberálního typu vyučující v anglickém jazyce, a jako první soukromá instituce tohoto druhu v České republice.

Lázeňská 287/4, Praha

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?