Prodej zabezpečení proti požáru

   

  Strana:   1 2 3

  Milan ZETEK - HESTIA

  - Veškeré služby v oblasti požární ochrany, - provádění požárně preventivních prohlídek, - instalace, opravy a pravidelné kontroly hydrantů, ...

  Nový Zlíchov 2602/11, Praha 5 - Smíchov

  Alarmtechnik Praha, spol. s r.o.

  Komplexní služby v oborech el. zabezpečovací signalizace (EZS), el. požární signalizace (EPS), kamerové systémy (CCTV) a systémy kontroly vstupu. Jsme prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a registrováni Českou asociací pojišťoven.

  Strojírenská 260/14, Praha

  Colt International, s.r.o.

  Dceřiná společnost mezinárodního holdingu, která se zabývá projektováním, výrobou, dodávkami, montáží, servisem a revizemi zařízení pro odvod tepla a kouře, slunolamů a klimatizačních systémů.

  Braunova 2529/1, Praha (Prague 5-Smíchov)

  Bosch Security Systems, s.r.o.

  Dodáváme analogové a digitální systémy jako jsou průmyslová televize - CCTV, elektrická požární signalizace - EPS a zabezpečovací signalizace - EZS, kongresové, konferenční a tlumočnické systémy. Dále je to veřejné ozvučení a evakuační rozhlas - PA.

  Pod višňovkou 1661/35, Praha (Prague 4-Krč)

  RITAS, s.r.o.

  Komplexní služby v oblasti personální, v oblasti bezpečnostní a v oblasti řízení systémů.Prodej hasicích přístrojů, kontroly atd. Poradenství v oblasti ISO 9001, bezpečnostní poradenství, studie a audity, personální poradenství, systémy atd.

  Pod pekárnami 878/2, Praha (Prague 9-Vysočany)

  František Drož - hasicí přístroje.

  Hasičský servis František Drož si Vám dovoluje nabídnout své služby a zboží v oblasti požární ochrany, činnosti ohledně projekce staveb a posuzov...

  U starého stadiónu 1551/1, Praha

  Dräger Safety, s.r.o.

  Prodej detekčních přístrojů, dýchací techniky a kompletního sortimentu ochranných pomůcek.

  Pod Sychrovem I 1392/64, Praha 10

  Roman Farkaš - zabezpečení proti požáru

  Nabízíme prodej a servis hasicích přístrojů a hydrantů.

  Dobrovského 1612, Čelákovice

  Jiří Zámečník - Hymax - hasící přístroje

  Nabízíme prodej, servis, revize hasicích přístrojů a požárních vodovodů - hydrantů, plnění CO 2. Zpracování požární dokumentace, prodej bezpečnostních tabulek. Provádíme školení zaměstnanců v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce.

  U vodárny 1226/6, Praha (Prague 3-Vinohrady)

  AVAPS, s.r.o.

  Hlavním oborem působnosti firmy AVAPS s.r.o. je vývoj, výroba a instalace požárních uzávěrů a kouřových zábran. Jedná se především o roletové textilní uzávěry vlastní výroby, roletové ocelové uzávěry, a speciální roletové, případně sekční požární uzávěry.

  U Obalovny 488, Klecany

  KMJ, spol. s r.o. - Prodej zabezpečení proti požáru

  Nabízíme poskytování služeb v oblasti požární ochrany. Provádění revizí a servisu hasicích přístrojů, kontroly požárních vodovodů a požárních klapek.

  Zelenohorská 513/3, Praha

  Astra Security, a.s.

  ASTRA SECURITY, a.s. poskytuje své komplexní služby v následujících oblastech jako jsou např. požární a zabezpečovací systémy, bezpečnostní informační systémy a jiné.

  Petrohradská 403/50, Praha (Prague 10-Vršovice)

  Ladislav Cigler - Prodej zabezpečení proti požáru

  Nabízíme opravy požárních stříkaček.

  Krynická 497/13, Praha

  HASIČ - servis Pultar

  Provádíme kontrolu, servis a prodej PHP (hasicí přístroje), požárních vodovodů - hydranty, protipožárních klapek a elektrické požární signalizace. Zpracujeme PO a BOZP.

  Zárubova 505/6, Praha 4

  Výzbrojna požární ochrany, a.s.

  Zabýváme se dodáváním výstroje (zásahové oděvy Nomex, Fénix, pracovní stejnokroje PS II, vycházkové uniformy pro hasiče, obuv Zeman speciál, zá...

  Ohradní 1166/26, Praha (Prague 4-Michle)

  TeamPrevent-PREPO, s.r.o.

  Nabízíme a poskytujeme služby v oblastech bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany, pracovně lékařské péče, realizace různých programů na podporu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, systémů řízení společnosti, ergonomie a fyziologie práce.

  Na Pankráci 1618/30, Praha (Prague 4-Nusle)

  FASS, s.r.o.

  Specializujeme se na montáž a servis hasicích plynových zařízení, sprinklerových a mlhových hasicích zařízení a stabilních hasicích zařízení (SHZ). Protipožární ochrana, elektronické bezpečnostní systémy, elektrická požární signalizace (EZS).

  Cukrovarnická 79, Praha (Prague 6)

  Erbes, s.r.o.

  Firma Erbes působí na trhu již od roku 1997 a specializuje se na komplexní služby v oblasti požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a správy a údržby nemovitostí.

  Malířská 230/7, Praha (Prague 7-Bubeneč)

  ARGOS požární servis

  Nabízíme poradenství v oblasti - požární ochrana, zejména pro bytové objekty. Prodej a servis - hasicí přístroje, požární hydranty a požární hlásiče. Provádíme preventivní kontroly objektů. Vedení požární dokumentace. Školení PO. Výkon požárního technika.

  Bojasova 1245/7, Praha

  SAVA TRADE, spol. s r.o.

  Jsme člen koncernu SAVA, dovozce práškových barev COLOR Medvode. Nabízíme: práškové barvy - komaxit, těsnící profily, dopravní pásy, ofsetové gumy, záchrannou a hasičskou techniku, těsnící a zvedací vaky, pneu na moto a čtyřkolky. Ubytování Slovinsko.

  U Elektry 650/50, Praha (Prague 9)

  Hapines holding, a.s.

  Naše společnost se specializuje na výrobu a montáž protipožárních uzávěrů ( protipožární dveře a stěny ). Požární dveře a uzávěry vyrábíme v typových i atypických rozměrech a to i včetně celoprosklených protipožárních dveří, stěn a oken.

  Beranových 65, Praha

  HASMAT, s.r.o.- Prodej zabezpečení proti požáru

  Nabízíme komplexní požární ochrana objektů a staveb. Vyrábíme a prodáváme hasicí přístroje, hydranty, požární dveře a revizní dvířka, hadice, proudnice, požární nátěry, ucpávky INTUMEX, požární pásky a mřížky. Nabízíme revize hasicích přístrojů a hydrantů.

  Valčíkova 1950/3, Praha (Prague 8-Libeň)

  SOND-PO - protipožární technika

  Firma se zabývá protipožární ochranou staveb, konstrukcí a problematikou s tímto spojenou.Dodáváme protipožární přepážky, systémy Intumex, Dico, Promat, požární dveře a uzávěry. Provádíme ochranu ocelových, betonových a dřevěných konstrukcí systémy Terfix, Porfix, Pittura a Flamizol.

  Třída Legií 100/19, Kralupy nad Vltavou

  FIRE EATER CZ, spol. s r.o.

  Již několik desítek let je společnost Fire Eater A/S uznávaným inovátorem na poli požárně bezpečnostních zařízení. Nejznámějším vynálezem společnosti Fire Eater je hasivo INERGEN® a její 300-barový systém.

  Modřanská 1387/11, Praha (Prague 12-Modřany)

  Hasičský servis Legátová

  Zabýváme se: - ochranou staveb - posuzováním požárního nebezpečí - výrobou, prodejem a montáží: - požárních i nepožárních dveří, stěn a vrat.

  Novovysočanská 281/50, Praha

  BOZP - PO, s.r.o.

  Zabýváme se požární ochranou a bezpečností práce komplexně. Provádíme školení a kontroly PO a BOZP. Prodej hasicích přístrojů, revize hydrantů a elektro, audit stavu PO a BOZP.

  Lhotská 2203/20, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  Nordex Agentur, spol. s r.o.

  Obchodní zastoupení firem CALIX - elektrické předehřevy vozidel, CCS Cobra - vysokotlaké hasicí systémy, TEKNOWARE - interiérové osvětlení vozidel. Dodáváme UWE - topné systémy, Nike Tech - vyhřívání sedadel, ARCOL, HAMMAR, ACT SAFE, CG TEC.

  Pod pekárnami 245/10, Praha (Prague 9-Vysočany)

  ACCURO Brandschutzanlagen - hasící zařízení

  Zabýváme se oblastí do které spadají stabilní hasicí zařízení vodní a plynové hasicí zařízení. Projekce, dodávky, montáž, servis, revize. Požárně bezpečnostní zařízení.

  Na Třebešíně 600/26, Praha (Prague 10-Strašnice)

  Minimax - Ősterreichische Feuerschutz Ges.m.b.H.

  Minimax to je kompletní požární ochrana z jedné ruky. Více než stoletá tradice řadí MINIMAX mezi přední firmy v oblasti protipožárního zabezpeče...

  Branická 43/55, Praha (Prague 4-Braník)

  Roda, spol. s r.o.

  Požární odvětrání. Prodáváme a dodáváme samočinné odvětrávací zařízení (SOZ, RWA), světlíky. Servis a kontrola provozuschopnosti.

  Ovčí hájek 2154/4, Praha (Prague 13-Stodůlky)

  BOZP - PO, s.r.o.

  Zabýváme se požární ochranou a bezpečností práce komplexně. Provádíme školení a kontroly PO a BOZP. Prodej hasicích přístrojů, revize hydrantů a elektro, audit stavu PO a BOZP.

  Lhotská 2203/20, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  Inexco Argosy, spol. s r.o. - Prodej zabezpečení proti požáru

  Nabízíme návrhy a realizace zařízení pro odvod kouře a tepla, průmyslového větrání a vytápění.

  Bělohorská 186/161, Praha

  Jan Hauf - Prodej zabezpečení proti požáru

  Nabízíme nabídku komplexních služeb v oblasti požární ochrany. Prodej hasicích přístrojů, vybavení pro hasiče a požárních hlásičů

  Olštýnská 733/3, Praha

  DSM - Technicko-inženýrské produkty, s.r.o. - Prodej zabezpečení proti požáru

  Nabízíme prodej hasičské a protipožární techniky.

  Osadní 311/12, Praha

  PRHAS, s.r.o.

  Firma je prodejcem a značkovým servisem Sdružení výrobců hasicích přístrojů, zajišťujicím servis hasících přístrojů schválených pro používání v ČR. Zároveň zajišťuje dodávky, revize a opravy požárních vodovodů a tlakové zkoušky požárních hadic.

  Solná 765/27, Praha

  BASTL - Požární uzávěry Praha, s.r.o.

  Požárně bezpečnostní zařízení, jejích výroba, montáž, včetně zaměření, zpracování návrhů a vyřízení povolení.

  V pařezinách 576, Praha (Dolní Počernice)

  AVALON, s.r.o.

  Firma Avalon s.r.o. se od roku 1995 zabývá dovozem, distribucí, projekcí slaboproudých zařízení a technickou podporou Elektrické požární signalizace (EPS). Zřizování, montáž a údržba telekomunikačních zařízení.

  Rokycanova 279/18, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Lampertz - zabezpečovací systémy

  Nabízíme protipožární datové komory (fyzické zabezpečení IT), datové kontejnery, sejfy, skříně pro ochranu magnetických a optických nosičů dat. Dále dodáváme sejfy pro papírové dokumenty a speciální modulární IT nábytek.

  Ke Zdibsku 182, Zdiby

  GreenWood, spol. s r.o.

  GreenWood spol. s.r.o. aktivně působí na trhu systémů dálkového otvírání oken a světlíků a na trhu systémů požární ochrany objektů. Jedná se...

  K Hájům 1233/2, Praha (Prague 13-Stodůlky)

  BMH Servis, spol. s r.o.

  Požární ochrana, zajištění kontrol, revizí, oprav. Prodej hasicích přístrojů, požárních vodovodů.

  Tupolevova 515, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?