Prodej parkovacích systémů

   

  CROSS Zlín, a.s. (pobočka Praha 5 - Košíře)

  Firma se věnuje vývoji a výrobě komponentů pro silniční elektroinfrastrukturu, a to především ve čtyřech oblastech. 1. Oblast závorových parkovac...

  Jinonická 80, Praha 5 - Košíře

  Taranis Invest, s.r.o.

  Zabýváme se prodejem a nabízíme servis v oblasti - dopravní a manipulační technika, parkovací systémy, telematika. WIM - dynamické vážení vozidel, software.

  V jámě 699/5, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Designa Parking & Access, s.r.o.

  Dodáváme parkovací systémy vč. ručních počítačů pro obsluhu parkovišť a přístupových hotelových systémů s možností obsluhy jednou kartou a ...

  Sokolovská 87/95, Praha (Prague 8-Karlín)

  GREEN Center

  Dodáváme parking systémy a závory pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu, silniční závory, přístupové systémy. Řízení provozu pohybu vozidel v průjezdech domů, průmyslová vrata a lineární autom. dveře i vstupenkové systémy. Instalace PC sítí.

  Zenklova 39, Praha

  krenotech KRENO, s.r.o.

  Nabízíme parkovací systémy WÖHR pro osobní automobily, mechanické parkovací plošiny 2-3 patrové, kombinované parkovací plošiny 2-3 patrové, posuvné plošiny, točny. Instalujeme automatické zakladače WÖHR pro parkování osobních automobilů do 2,5t.

  Služeb 256/5, Praha

  LogiPark, a.s.- Prodej parkovacích systémů

  Zprostředkujeme parkovací systémy, parkovací plošiny, autovýtahy, sklady, regálové zakladače, manipulační techniku, dynamické vážení, ekopointy.

  Hálkova 1629/11, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?