Prodej kancelářského nábytku

 

Strana:   1 2

HM nábytek Praha 3

Moderní bytový a dětský nábytek, který najdete v Praze 3 - to je nábytek, který splňuje všechny vaše představy a požadavky. Našim zákazníkům do...

Koněvova 2660/141, Praha

NÁBYTEK KNY

Výroba, prodej a dovoz nábytku ve II. jakosti. Levné kuchyně, sedačky, válendy, matrace. Výroba nábytku do hospody. Výroba nábytku na zakázku.

Na Spojce 344, Vestec

DESIGN INTERIOR

Nabídka kancelářského, bytového a restauračního nábytku, kancelářských židlí, sedacích souprav, křesel, kuchyní a vestavěných skříní.

Poděbradská 186/56, Praha (Prague 9-Hloubětín)

Soloform, spol. s r.o.

Prodej, řešení a dodávky kancelářského i konferenčního nábytku. Prodáváme tabule, nástěnky, konferenční a prezentační systémy. Dále také promítací plátna, oddělovací stěny, paravany, výstavní panely a skříňky, registrační, kartotékové a šatní skříně.

Kunice 163, Kunice

DOKOR, s.r.o.

Výroba a prodej kancelářského, sedacího a kuchyňského nábytku.

U Prioru 1059/1, Praha 6

NORD kancelářský nábytek s.r.o.

Od roku 1990 dodáváme kancelářský nábytek, židle a křesla. Prodáváme ekologicky nezávadný nábytek se zárukou až 5 let. Zámky, panty, rolety a bezpečnostní skla od renomovaných výrobců. Návrh, konzultace, montáž a odvoz.

Vinohradská 2341/158, Praha (Prague 3-Vinohrady)

Amira Interior, s.r.o.

Jako výhradní zástupce společnosti Herman Miller pro ČR a SR nabízíme nejen kancelářský nábytek a ergonomické sezení, ale zajistíme dle Vašich p...

Jetelová 3255/9a, Praha

kancelarskezidle-prowork.cz

Nabízíme specializovaný internetový ochod a kamennou prodejnu Praha. Prodej českých zdravotních a kancelářských židlí vysoké kvality.

Záběhlická 3254/51, Praha

Hästens

Prodáváme matrace a postele, které jsou vyráběny z přírodních materiálů ve skandinávském stylu.

Vinohradská 1409/12, Praha

Arris, spol. s r.o.

Provozujeme maloobchod a e-shop. Prodej a opravy kancelářského nábytku a kancelářských židlí a křesel. Židle kolečkové, konferenční, pracovní a ergonomické mnoha kategorií. Židle pro zdravé sezení.

Francouzská 80/6, Praha

HUMANSCALE ČR

Vyrábíme ergonomické židle a speciální ergonomické pomůcky. Prodáváme mechanismy na klávesnici a myš, masážní kolébky pro nohy, ramena pro LCD p...

U Mlejnku 127, Zdiby

ALBA CR spol. s.r.o.

Český výrobce kancelářských židlí - výroba, vývoj, opravy. Velkoobchod, maloobchod, kancelářské židle, konferenční, pracovní, ergonomické mnoha kategorií a designu. Židle pro zdravé sezení. Široká nabídka židlí a sezení pro kanceláře.

Masarykovo nám. 26, Škvorec

SPACE PLAN, spol. s r.o.

Navrhujeme komplexní řešení a realizace kancelářských interiérů. Vypracujeme návrh dispozičního řešení, dodáme kancelářský nábytek, sedací ...

Bělehradská 347/54, Praha

Seattable

Vyrábíme sedací nábytek značky SEATTABLE, který řeší problém rychlé proměny prázdné místnosti na přednáškový sál, školící místnost, učebnu či prostor pro společnou diskusi.

Brázdimská 1843, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Office Pro, s.r.o.

Máme pro vás připraven kancelářský nábytek HOBIS, který zahrnuje psací stoly, jednací stoly, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, závěsné ...

Brázdimská 1843, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Nábytek Kelly - výroba nábytku

Vyrábíme psací stoly, skříně, nástavce, kontejnery, komody, konferenční stolky, televizní stolky, poličky, předsíňové stěny, botníky, kuchyňské linky a kompletní výroba atypů, včetně zaměření, stěhování, dopravy a montáže

Sluštice 108, Sluštice

Nábytek STRNAD

Specializovaná prodejní expozice (2000m2) kde naleznete židle, stoly, sedací soupravy, křesla, postele, bytové doplňky, matrace, komody, paravany, lampy, bytový textil. Nábytek je v provedení ratan, bambus, masiv, mahagon, teak. Opravy - výplety.

Vinohradská 87/113, Praha (Prague 3-Vinohrady)

ERGO INTERIER, s.r.o.

Kancelářské židle dle vašich požadavků. Zajišťujeme kompletní dodávky kancelářských židlí, nábytku, koberců a osvětlení do vašich kanceláří. Výroba atypického kancelářského nábytku. Specializace na ergonomické kancelářské židle a nábytek.

Pod dálnicí 959/5, Praha (Prague 4-Michle)

My dva holding, a.s.

Výroba a prodej nábytku do kanceláří. Komplexní vybavení interiérů.

Jankovcova 1522/53, Praha (Prague 7-Holešovice)

Zarizeno.cz

Nabízíme široký výběr kancelářského nábytku - židle, stoly, skříně, trezory, doplňky. Zajistí návrh, dopravu a montáž. Objednávky faxem i emailem.

Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

FK SYSTÉM, s.r.o.

Obchodní firma zabývající se prodejem nábytku a komplexním vybavováním interiérů od návrhu až po realizaci.

Na louži 939/5, Praha (Prague 10-Vršovice)

SAIDL seating, s.r.o.

Židle, křesla, PROFIm, LD seating, Emmegi, Thonet, Calligaris, Sintesi, Softline, Klass, Tonon. Nabízíme nábytek kancelářský, hotelový, zahradní, školní, bytový a sedací. Židle barové a interiérové. Vybavujeme kina, divadla a sportovišťě.

Petrohradská 1486/6, Praha (Prague 10-Vršovice)

cmf interiéry

Návrhy a realizace interiérů - kanceláře, sklady, hotely, restaurace, domy, byty. Prodáváme sedací nábytek - INTERSTUHL, SAMAS, SITAG do kuchyně, jídelny, ložnice a kanceláře, kam dodáváme i vestavěné skříně, podlahové krytiny. Rekonstrukce bytů.

Svatoslavova 849/24, Praha (Prague 4-Nusle)

Nábytek Říha

Od roku 1990 jsme předním dodavatelem bytového a kancelářského nábytku. Orientujeme se především na kvalitu a moderní design. Zastupujeme Calligaris, Domark, Dřevotvar, Effezeta, Hobis, Kořan, Nadop, Polstrin, Santarossa, Uffix.

Sokolovská 1314/175, Praha (Prague 9-Libeň)

ARWEN interiery - nábytek

Dovolujeme si Vám nabídnout vybavení Vašich kanceláří.Jsme firma, která se vybavováním interiérů zabývá od roku 1990. Nabízíme zákazníkům komplexní služby od projektu přes dodávku až po vlastní realizaci. Jsme výrobce a výhradní distributor kancelářských nábytkových systému NESA, NESA PRIMA a LINDON.

Marie Cibulkové 428/12, Praha (Prague 4-Nusle)

Quick Office, s.r.o. - e-shop s nábytkem

Prodej nábytku.

Radotínská , Praha

OFFICE-CENTRUM, s.r.o.

Nabízíme servis a prodej kancelářské techniky - kopírovacích strojů, faxů, PC tiskáren, skartovacích strojů.

Českobrodská 53, Praha (Běchovice)

AZ Toral, s.r.o. - e-shop

On-line prodej nábytku.

nám. 14. října 1307/2, Praha (Prague 5-Smíchov)

AZ Toral, s.r.o. - e-shop

On-line prodej nábytku.

nám. 14. října 1307/2, Praha (Prague 5-Smíchov)

Vitra Koncept, s.r.o.

Prodej designového a kancelářského nábytku.

Křižíkova 34, Praha (Prague 8)

DT - EXPERT, s.r.o.

Kancelářský a sedací nábytek od tuzemských i zahraničních výrobců. Kompletní relokační servis - dispoziční návrh, realizace stavebních úprav, inventarizace s užitím facility management aplikace, dodávka mobiliáře, stěhování a koordinace.

K Horkám 2284/1, Praha

HSP, s.r.o.

HSP dodává komplexní vybavení, kancelářských i bytových interiérů "na klíč" od návrhu v 3D až po montáž.

Podbělohorská 374/12, Praha (Prague 5-Smíchov)

NO + BL - prodej nábytku

Široký výběr kancelářského nábytku, který nabízíme v našich prodejnách.U nás si vyberete kancelářský nábytek z lamina, fólie, dýhy i masivu,...

Nádražní 61/116, Praha (Prague 5-Smíchov)

Anoma

Prodejna kancelářského nábytku a vybavení.

Salmovská 1534/11, Praha

B.D.R. Interior, spol. s r.o.

Našim cílem je nabídnout klientům komplexní služby v oblasti vybavení administrativních, veřejných, výrobních, skladových, zdravotnických, bytový...

Dukelských hrdinů 530/47, Praha (Prague 7-Holešovice)

Bene Praha, spol. s r.o.

Nabízíme prodej kancelářského nábytku.

Belgická 276/20, Praha

BsF, spol. s r.o.

Prodej kancelářského nábytku.

Oldřichova 518/1, Praha

SERVIS INTERIERU, s.r.o.

Zavedená profesionální montážní firma s vlastní výrobou a mnohaletými zkušenostmi, nabízející komplexní služby pro firmy i soukromé subjekty. Provádíme montáž a servis kancelářského nábytku pro největšího výrobce tohoto nábytku ve střední Evropě

V Chotejně 1143/3, Praha (Prague 15-Hostivař)

Eustar, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby a řešení v oblasti návrhů a realizací administrativních, konferenčních a reprezentativních interiérů. Dodáváme osvětlení, kancelářské a sedací nábytky a podlahové krytiny.

Domanovická 1025, Praha

Top Office, spol. s r.o.

Kompletní vybavení kanceláří včetně vizualizací, kancelářská křesla, židle, stoly a další doplňky nabízíme již od roku 1993 ve špičkové kvalitě zákazníkům po celé České republice.

Plzeňská 3217/16, Praha (Prague 5-Košíře)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?