Pokladačství a obkladačství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

P.S.INTERIÉRY

Velkoobchodní prodej Armstrong-DLW: linoleum, PVC, Desso: koberce, kobercové čtverce; bytové a zátěžové koberce Fletco, vpichové koberce Finett. Odborná montáž, pokládka všech uvedených podlahovin - naši pracovníci jsou proškoleni u německých firem.

Na dolinách 357/23, Praha (Prague 4-Podolí)

Hotovedomy s.r.o.

Plechová garáž - dodavatel všech druhů montovaných plechových garáží na klíč v ČR. Navštive ukázkové centrum u Prahy a konkrétní garáž si vyzkoušejte. Neprodáváme polské plechové boudy bez podlahy za 6000 Kč, které se vydávají za "plechové garáže"!

U Remízku 187, Tehovec

Mařík - bytový servis - rekonstrukce

Česká stavební firma , 23let na českém trhu, vám nabízí své kompletní služby. Pracujeme pouze s prověřenými profesionály z jednotlivých oborů ...

Komořanská 712/59, Praha 12

PRO-MASIV s.r.o.

Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny , od koberce, PVC,plovoucí podlahy,masivní parkety,atd. Kvalitní podlaha je předpokladem spokojeného bydlení...

Bělohorská 184/167, Praha 6

A - Z PODLAHÁŘSTVÍ (pobočka Příbram - Praha)

Nabízíme dodávku a montáž podlahových krytin: bytové, hotelové, zátěžové koberce, kobercové čtverce (na zdvojené podlahy), PVC (v metráži i dí...

28.Října 7, Příbram - Praha

A - Z PODLAHÁŘSTVÍ

Zajišťujeme dodávku a montáž: bytových, hotelových, kancelářských koberců, kobercových čtverců (na zdvojené podlahy), PVC všech variant, antista...

28.Října 7, Příbram - Praha

Sergiy Pashkevych

Výroba a montáž dřevěných teras, včetně jejich pozdější údržby a renovace - cenu vaší terasy si můžete jednoduše spočítat v kalkulátoru na ...

Školní 229/2, Brandýs nad Labem

HT Parket CZ, spol. s r.o.

Dřevěné podlahy, laminátové a plovoucí podlahy, parkety, masivní a kartáčované podlahové krytiny, renovace a obložení schodů a veškeré podlahářské služby a práce. Nabízíme také venkovní (exteriérové) podlahové krytiny.

Cukrovarská 33/21, Praha (Čakovice)

Jozef Haver - Astrospirit

Hydroizolace plochých střech, teras, balkonů, průmyslové syntetické podlahy.

Na Padesátém 1, Praha (Prague 10-Vinohrady)

kameno

Repase a restaurování kamene: žula, mramor, pískovec, teraco.... broušení, chemické čištění, oprava schodů a dlažby atd.

praha 18

Zednické práce - Zdeněk Valha

Provádíme zednické práce. Rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen. Obkladačské práce - obklady, dlažby, zámková dlažba. Plovoucí podlahy, sádrokartony. Malířské a natěračské práce. Úpravy interiérů i exteriérů

Na Rovinách 11, Praha

AA - VAMA - rekonsrukce objektů

Nabízíme rekonsrukce bytů a jader, renovaci koupelen. Pokládáme a upravujeme parkety. V nabídce jsou též plovoucí podlahy. Zajistíme stavební povolení a projekt.

Rubensova 2237/2, Praha 10, Strašnice

Aleš Pittner - Podlahy Api.cz

Pokládáme koberce, linolea, PVC a plovoucích podlahy. Provádíme podlahářské práce a služby v Kladně, Praze a okolí. Poradíme, zaměříme a zapůjčíme vzorníky pro výběr podlahové krytiny, to vše zdarma.

Holandská 2438, Kladno

AVANTI KOBERCE PODLAHY PVC

Jsme přímý dovozce a velkoobchodní prodejce podlahových krytin. Nabízíme velkoobchodní spolupráci pro prodej podlahovin. Koberce v metráži pro bytov...

Na Sadech 246, Zbuzany

Dalibor Šmíd - obkladač i zedník - Paha

Provádím kompletní zhotovení a rekonstrukce bytových jader, koupelen, WC, obklady kuchyní, teras, balkónů a bazénů - včetně všech potřebných prací instalatérských i eletrikářských. Prezentace mé práce : www.volny.cz/daliborsmid

kodaňská 432/15, Praha 10

ZAREA, s.r.o.

Nabízíme pokládku a prodej zámkové dlažby, ruční dlaždičské práce, pokládku litého asfaltu, zemní a drobné bourací práce.

Nedokončená 1236, Praha (Prague 14)

Josef Nedorost

Naše firma provádí kompletní pokládku podlah,včetně zaměření a kalkulace. Dále provádíme přípravné a dokončovací práce a drobné zednické práce.

Káranská 1, Praha

Sato, spol. s r.o.

Firma se podílí na novostavbách, rekonstrukcích a opravách komunikací, dálnic, silnic, letišť, parkovišť, zpevněných ploch a mostů jako dodavatel ...

Baarova 43/27, Praha (Prague 4-Michle)

Marcel

Nabízíme malování a rekonstrukce bytů a domů , kvalitně a levně.

Praha

PODLAHY - Jiří Rejfek

Prodáváme a pokládáme plovoucí podlahy dřevěné i laminátové, korkové, parkety, PVC, koberce vše pro bytové i komerční využití.

Záběhlická 180/59, Praha

Jaroslav Nedělka - Pokládání parket

Pokládání plovoucích podlah

Bořivojova 816/104, Praha (Prague 3-Žižkov)

Aleš Vrtaňa - Pokládání plovoucích podlah

V rámci interiéru jsou to zejména masivní prkenné a parketové podlahy z různých druhů dřevin včetně exotických, vícevrstvé dřevěné podlahy, ale i kvalitní laminátové podlahy, koberce a PVC. Pro exteriér nabízíme pochůzné terasové rošty z exotických dřevin ale i poslední rok velice populární plné WPC deckingy.

Zdislavická 725/12, Praha 4

Inova stav, spol. s r.o.

Renovace,broušení parket, opravy starých dřevěných podlah. Pokládání plovoucích podlah, parket a palubek. Stavební práce, rekonstrukce, zámkové dlažby. Provádění lakýrnických prací, truhlářských oprav a těsnění oken a dveří, malířské práce.

Pod baštami 277/4, Praha (Prague 6-Prague Castle)

Pavel Keprt - Pa & Pa

Pokládání plovoucích podlah Montujeme dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, klademe koberce, krytiny z PVC a linolea

U Dívčích hradů 308/27, Praha (Prague 5-Radlice)

Pyroex, s.r.o.

Pokládání litých a průmyslových podlah

Košířské nám. 520/2, Praha (Prague 5)

Podlahy Heth

Truhlářské práce.

Sokolovská 415/122, Praha (Prague 8-Karlín)

Podlahářství Havrda

Pokládání plovoucích podlah ,Pokládání parket ,Renovace parket

Bellušova 1875/66, Praha (Prague 13-Stodůlky)

RODVI - Rudolf VINŠ

Nabídka podlahářských a pokladačských prací. Montáž a renovace podlah. Pokládání bytových a zátěžových koberců, lina, laminátových a korkových podlah.

Eberlova 1466/2, Praha

EFEKT CARPET, s.r.o.

Prodej podlahových krytin - koberce, PVC, plovoucí podlahy. Servis - odborná pokládka.

Na lysinách 92/8, Praha (Prague 4-Hodkovičky)

KOBERCE BRENO, spol. s r.o.

Nabízíme koberce v metráži pro bytové i komerční účely. Prodáváme kusové koberce, běhouny, PVC podlahové krytiny, lepidla, stěrky, garnýže, kobercové lišty a profily. Zajišťujeme dopravu. Pokládka nebo obšívání koberců. Fax: +420 227 030 596

Kolbenova 886/9a, Praha (Prague 9-Vysočany)

BOMA PARKET, s.r.o.

Broušení parket, plovoucích podlah dřevo i lamino. Laky a lepidla BONA, také zapůjčení brusek. Zastoupení značek bona, magnum, emotion, parador, rodias. Na skladech cca 12000m2 parket a podlah. dub, buk, jasan, exot. dřeviny.

Radlická 960/45, Praha (Prague 5-Smíchov)

EMPIRI Wood Design, s.r.o.

Prodej a montáž dřevěných podlah. V sortimentu masivní prkna a parkety, dvouvrstvé a třívrstvé podlahy z evropských i exotických dřevin, průmyslové mozaiky a dřevo na terasy, renovace schodů. Zhotovujeme také venkovní dřevěné terasy.

Dobronická 1257, Praha (Kunratice)

PRO - MASIV, s.r.o.

Firma na prodej a pokládku podlahových krytin. Nabízíme plovoucí podlahy, laminátové a dřevěné, masivní dřevěné podlahy (vlysy, prkna). Linolea, PVC, koberce a další. Renovace dřevěných podlah. Poradenství a kalkulace zdarma.

Příběnická 972/16, Praha (Prague 3-Žižkov)

Ing. Jiří Januška - Parket servis

Parkety, plovoucí podlahy, podlahové palubky: prodej a montáž klasických parket, parket z exotických dřevin a bambusu. Dodáváme a montujeme podlahové palubky, dřevěné, laminátové, korkové plovoucí podlahy. Vzorková prodejna.

nám. sv. Václava 127/6, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

František Šedivý - FRASED-zádlažby komunikací

Asfaltérské práce - pokládání i opravy asfaltových chodníků, vjezdů, dvorů i vozovek z asfaltových směsí nebo z litého asfaltu. Prodej dlažebních materiálů i v malém množství.(žula, mramor, vápenec).

U Červeného mlýnku 1403, Praha

EMIL SIVÁK PARKETY

BROUŠENÍ PARKET, POKLÁDKA PARKET A RENOVACE PARKET V PRAZE.

Petýrkova 1950/18, Praha (Prague 11-Chodov)

Řemeslné práce - Ladislav Neubauer

Zajistíme zednické, obkladačské, malířské, natěračské a drobné stavební práce.

Olštýnská 733/3, Praha

A+A HOKO - rekonstrukce bytů

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů na klíč včetně všech rozvodů. Nabízíme pokládku plovoucích podlah a renovaci parket. Vše jako stavební povolení a revize zajistíme.

Jihlavská 524/66, Praha-Michle

RODVI - Rudolf VINŠ

Nabídka podlahářských a pokladačských prací. Montáž a renovace podlah. Pokládání bytových a zátěžových koberců, lina, laminátových a korkových podlah.

Eberlova 1466/2, Praha

Zenit, spol. s r.o., Divize Průmyslové podlahy

Společnost nabízí širokou paletu materiálů, která umožňuje nabídnout to nejlepší řešení pro zákazníka z hlediska technických, estetickými cenových požadavků. Podlahy se vyrábějí na základě licence zakoupené od dánské firmy CONTEC®.

Tiskařská 620/8a, Praha

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?