Malířství a tapetářství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Malíři pokojů Praha

Profesionální malířské práce malé i velké zakázky. Vše provádějí odborní malíři s výučním listem.Používáme kvalitní a odzkoušené materiály. Doprava a vypracování nabídky provádíme zdarma.

Františka Diviše 526/37, Praha

Petr Machytka

Provádíme kvalitní malířské a lakýrnické práce, mimo jiné se zabýváme rekonstrukcemi bytů a domů. Jsme jedna z mála firem, která se specializuje na odstranění a prevenci antigrafitti z vašich domů či firem. Ke všem pracím samozřejmě nabízíme úklid místmostí a vrácení prostor do původních stavů.

Karlovarská 514, Kladno

Malíři pokojů Praha (pobočka Praha 10 Uhřiněves)

Profesionální malířské práce malé i velké zakázky. Vše provádějí odborní malíři s výučním listem.Používáme kvalitní a odzkoušené materiály. Doprava a vypracování nabídky provádíme zdarma.

Františka Diviše 526/37, Praha 10 Uhřiněves

Hodinový manžel

Jmenuji se Jan Jáchim a nabízím vám služby hodinového manžela. Nabízím provedení drobných oprav a údržbu domácnosti, instalatérské, malířské i zednické práce. Jsem kutil který nabízí stavební a montážní práce pro vaši domácnost. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat. Těším se na naši spolupráci.

Na Veselí 1206/14, Praha 4

Čištění fasád a nátěry fasád - HousePro

Provádíme čištění fasád, nátěry fasád, čištění dlažby, čištění střechy, čištění podlah, malby a nátěry

Střední 1 , Ostrava - Město

Igor Zaytsev - Malířství a tapetářství

Nabídka malířských a lakýrnických prací. Rekonstrukce bytových jader, interiérů. Pokládání dlažeb a obkladů, plovoucích podlah.

Sámova 945/22, Praha-Vršovice

Malíři pokojů Praha

Malířské a lakýrnické práce. Malování bytů, pokojů, kanceláří a veřejných prostor. Mytí a natírání fasád. Strojní tlakové stříkání /Ai...

Vajgarská 328/2, Praha

Dodavatelský servis, s.r.o.

Provádíme veškeré malířské, podlahářské a úklidové práce vč. správy nemovitostí. Také provádíme veškerou údržbu nemovitostí a stavební dokončovací práce. Navrhujeme a realizujeme vybavení interiéru vč. prodeje nábytku a dopňků v naší provozovně na Praze 5, U Santošky 11

Brunclíkova 1824/2, Praha

Malíři pokojů Praha - Gabriel Drapčať

Jsme rodinná malířská firma, která se zabývá malířskými a natěračskými pracemi. Máme 80 letou tradici, která vznikla od starého otce a dědí se...

Rybná 24, Praha

Dodavatelský servis, s.r.o. (pobočka Praha 5)

Prodejna nábytku, interierových dopňků, keramiky, skla, proutěného zboží a dárků. Prodej kvalitních dětských hraček od českých výrobců. Prodej a návrhy atypických dřevěných dekorací.

Praha 5

Servis pro Vás

Sdružujeme drobné živnostníky,kteří pro vás udělají,co Vám na očích uvidí. Naši spolupracovníci se věnují spoustě činnostem od vyklízení a ...

Cílkova 644, Praha

Malířství Tomáš Novák

Naše malířství nabízí profesionální malování, tapetování bytů, kanceláří, domů. Provádíme štukování, stěrkování, dekorativní stříkané omítky a malby, antické batiky, patiny. Lepení stropních lišt a rozet. Zaměření, kalkulace, doprava po Praze zdarma. www.malirstvinovak.cz/ - Praha 8, Nad Šutkou

Praha 8, Nad Šutkou, Praha 8,

Pavel Jandus tapetářské práce

Specializuji se na tapetářské práce, které provádím ve velmi vysoké kvalitě se 25-letou praxí v oboru. Tapetuji všemi dostupnými druhy tapet: tap...

Na Průhoně 217, Dobřejovice

Vladimír Hanzík, malířské a lakýrnické práce

Provádíme malířské a lakýrnické práce všeho druhu, soukromé byty ale i průmyslové prostory, haly, schodiště, nátěry fasád, nátěry konstrukcí, naše firma spolupracuje již 17 let s řadou zákazníků, samozřemostí je zaměření a kalkulace ceny zdarma, úklidový servis po malířích je zajištěn.

Krosenská 18/543, Praha 8

Malíři pokojů Praha

Provádíme malířské práce malého i velkého rozsahu. Používáme materiály domácích i zahraničních výrobců.Váš byt vybílime v jednom dni!!!

Vlastina 850/36, Praha 6

MG-interier Praha - Michal Vespalec

Jsme moderní společnost, která je schopna nabídnout realizace staveb jakéhokoli druhu. Zkušenostmi a odborným potenciálem našich pracovníků, modern...

Černokostelecká 27, Praha (Prague 10-Strašnice)

Josef Průcha Colorit

Malování bytových a kancelářských prostor, Papírové a textilní tapety, Staré malířské techniky, Písmomalířství, Zlacení nápisů, Zlacení rámů, Nátěry dveří, oken a nábytku, Renovace starožitností

Dolní 1490/5, Praha 4

miroslav klail-malířske a lakýrnické prace

malíř s 19letou praxí pochazející s kladenska, nabízí kvalitně provedenou praci za rozumné ceny. Spolehlivost spojenou s kvalitním přístupem k zákazníkum je u mne prioritou. Věnuji se malířské, lakýrnické a tapetařské praci, dale provadíme natěry fasad, drobné zednické práce viz: perlinka, štukování, stěrkování.

zborovská 319, stochov

Adekor - malíři pokojů, malování bytů Praha

Malování, lakování, zednické práce, sádrokartony, fasády, podlahářské práce. Provádíme malování bytů a domů, zajistíme vymalování firem a n...

Praha

A-Z home service

Provádíme rekonstrukce panelových domů. Nátěry fasád, mytí, čistění, penetrace a hydrofobizace fasád. Děláme také tmelení panelových a dilatačních spár. Provádíme opravy a rekonstrukce střech a kovových konstrukcí. Instalace zábran proti holubům.

Ohradní 1337/9, Praha

Marcel

Nabízíme malování a rekonstrukce bytů a domů , kvalitně a levně.

Praha

DEKORA Hana Choltová

Prodej tapet, stropních dekoračních kazet, lišt, korku, plovoucích lamino podlah lepidel.Zajišťujeme tapetování a lepení kazet.

Legionářů 280/42, Praha

Flügger barvy

Prodej nátěrových hmot Flügger, rozvoz materiálu na stavbu a zajištění malířských prací po celé Praze. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na požadované nátěry - interiéry, fasády, dřevěné výrobky v interiéru i exteriéru, kovové konstrukce.

Sluneční nám. 2567/8, Praha-Stodůlky

Martin Šilhart

Provádíme malířské, lakýrnické, tapetářské práce, štukování, sádrové omítky, nátěr fasád, střech, benátské štuky, variopaint, fládrování, antické zeminy, plovoucí podlahy, nátěr podlah, repase oken, dveří. Hrubý úklid je samozřejmostí. Vlastní dílna.

Janovského 920/34, Praha-Holešovice

Blesk - stavební řemesla, s.r.o. - rekonstrukce a stavby

Nabízíme rekonstrukce a stavby na klíč, veškeré práce malířů, tapetářů, zedníků, instalatérů, elektrikářů, podlahářů, sádrokartonářů i úklidové práce. Montujeme dveře i plastová okna, vyrábíme nábytek a obšíváme koberce.

Nádražní 1116/2, Praha-Hlubočepy

AAA Barvy, s.r.o.

Nabízíme Vám barvy značek Dulux, Oikos, Bondex, Jub, Tollens. Mícháme barvy na počkání. Malování, fasády, zateplovací systémy. Omítky, fládrovací soupravy, lazury, emaily, podlahy. Stěrka Devoskyt, benátský štuk, antické malby, dekor. lišty, polystyren.

Českobrodská 3/17, Praha (Prague 9-Hrdlořezy)

AG Painter CZ

Nabízíme malování bytů, kanceláří a jiných prostor. Malíři pokojů, tapetáři, fasády a nátěry. Profesionální přístup a kvalita. Rádi Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Doprava po Praze a blízkém okolí zdarma. Ceník naleznete na webu. On line 24h.

Třeboradická 1076/49, Praha-Kobylisy

AG Hammer, s.r.o.

Jsme malíři pokojů, provádíme malování bytů, fasády, zateplení fasád, výškové práce, nátěry. Provádíme malířské práce, malování pokojů...

Nuselská 867/88, Praha

MALBYT STAVEBNÍ, s.r.o.

Firma MALBYT působí na trhu od roku 1992. Během naší dlouholeté praxe v oboru jsme realizovali dlouhou řadu zakázek nejen pro významné zahraniční a ...

Kralupská 2/47, Praha

Verner & Tůma - Malíři pokojů Praha

Provádíme malířské, lakýrnické a tapetářské práce na profesionální úrovni. Malujeme bytové i nebytové prostory. Lakujeme dveře, okna, zábradlí, radiátory a železné konstrukce. Natíráme fasády. Provádíme fasádní a štukatérské práce.

Machuldova 594/6, Praha-Kamýk

RAKWEISS paint

Provádíme především sádrokartonářské a malířské práce. Specializujeme se na dokončovací práce, kompletní rekonstrukce, dokončování hrubých staveb ve spolupráci s architekty a na barevné malby. Kalkulace provedeme nezávazně a zdarma. Stavební dozory.

Politických vězňů 1531/9, Praha-Nové Město

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry (několik systémů, 5let záruka, rok odstraňování graffiti zdarma). Antikorozní úpravy, nátěry. Prodej přípravků ARS a Grafitix.

Kolovratská 110/4, Praha-Strašnice

Verner Martin - malíři pokojů

Provádíme malířské a lakýrnické práce, dekorativní malby na úrovni. Nabízíme benátské štuky (Stucco Antico) patinování, antické malby, štukování, lakování nejen oken. Zdarma přijedeme, prokonzultujeme návrh zakázky a vytvoříme cenovou kalkulaci.

Písková 830/25, Praha-Modřany

Július Kádár - rekonstrukce prostor

Nabízíme rekonstrukce bytových i nebytových prostor v Praze i okolí. Provádíme rekonstrukci jader, koupelen i kuchyní včetně nabídky veškerých stavebních prací.

Jana Zajíce 140/32, Praha-Bubeneč

Radek Vacula Malířské a natěračské práce

Nabízíme provádění malířských a natěračských prací v profesionální kvalitě. Objem prací je od jednotlivých bytů až po velké developerské projekty. V oboru aplikace nátěrových hmot působíme již 11 let.

Mattioliho 3271/2, Praha-Záběhlice

BEST MAL ADAMEC LUBOMÍR

Nabízíme veškeré stavební dokončovací práce, rekonstrukce domů a bytů na klíč, malířské a lakýrnické práce. Specializace na repase oken a dveří, oprava a nátěr historických i novodobých fasád, montáž sádrokartonů a minerálních podhledů.

Šaldova 543/8, Praha

Karban Vladimír - MTL

Provádíme malování, tapetování, lakování, nátěry fasád, úklidové práce, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, podlahářské, truhlářské, klempířské, pokrývačské, instalatérské a elektro práce. Dodáváme a montujeme žaluzie. Rekonstrukce interiérů.

Kolovečská 1938/2, Praha-Stodůlky

OK-TEX Jiří Kotalík

Provádíme malířské a lakýrnické práce, pokládku koberců, linolea a plovoucích podlah. Dále dekorativní omítky z USA, stříkané tapety, antické malby, lepení stropních lišt a rozet, malování pokojů. Dokončovací stavební práce, sádrokartonové systémy.

Dubečská 1768/12, Praha-Strašnice

Malířské práce Luboš Marko

Provádíme profesionální malířské, tapetářské a natěračské práce pro bytové i nebytové prostory. Nátěry fasád, rekonstrukce interiérů, opravy štukové a sádrové výzdoby. Zednické, obkladačské a podlahářské práce. Možnost čistého úklidu po malování.

Průběžná 1842/25, Praha-Strašnice

David Pecháček - Tapetáři

Tapetování interiérů,Malby na zeď

Sekaninova 1668/34, Praha

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?