Cestovní kanceláře a agentury

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Pavel Filip

Ubytovací služby, Cestovní agentura, Programování, Doučování, Zprostředkování obchodu a služeb,

Kmochova 517/2, Praha 5

Janováček o.s.

Rekreační středisko Janov Janov u Dačic v jižních Čechách Krásná příroda, chráněná oblast a nedaleká Česká Kanada Oplocený areál leží...

Hnězdenská 767/2c, Praha 8

Continental Travel - Petr Motešický

Soukromé výlety v Praze a po celé České republice s kvalitními průvodci v různých světových jazycích. Nejedná se o hromadné autobusové zájezdy s...

Na Šutce 404/21, Praha 8

CA NUPI

Prodáváme zájezdy pobytové,poznávací,lyžařské a pobyty vlastní dopravou,autobusem a letecky. ČR,SR,Evropa a celý svět, Last minute. Zajišťujeme letenky, jízdenky a vstupenky, pojištění pro cesty a pobyt v zahraničí. Parkování na letišti za zvýhodněnou cenu

Jiráskova 986, Úvaly

EVA TOUR, s.r.o.

Cestovní agentura - poradíme, připravíme, objednáme pobytový nebo poznávací zájezdy v oblasti Česká republika, Evropa, Afrika, Amerika, Ásie, Austrálie nebo Antarktida. Levná letenka, cestovní pojištění, vstupenka na kulturní představení a další služby nejdou pro nás problémem.

Sokolovská 1475/180, Praha (Prague 8-Libeň)

CK Arcadia Air s. r. o.

Jsme specialisté na vysoce luxusní pobyty u moře a poznávací zájezdy v exotických zemích. Plánujete-li nadstandardní, přepychovou dovolenou nebo indi...

Nad Akcízem 2, Praha

Ubytování v Praze - pensiony, apartmány, hostely a hotely v Praze

Poskytujeme ubytování v Praze všeho druhu, od levného ubytování v hostelech, přes pensiony a apartmány až po luxusní ubytování v pětihvězdičkových hotelech. Naše stránky o ubytování v Praze Vám pomohou najít nejvhodnější ubytování a umožní Vám rezervovat si ubytování v Praze rychle a pohodlně.

Varhulíkové 1580, Praha

Dovolená Florida

Dovolená, golf a Florida, to je přesně spojení našich činností tak, aby Vaše dovolená byla splněným snem.

Jindřišská 23, Praha

Malé lodě

Staňte se na chvíli kapitánem obytné motorové lodě a poznejte krásy Vltavy a Labe. Půjčujeme obytné motorové lodě a čluny, které již dnes může ...

Nekázanka 11, Praha 1

SINOSTAR, spol. s r.o.

Překladatelské a tlumočnické služby a průvodcovské služby v čínštině v ČR a střední Evropě

Mattioliho 3250, Praha 10 (Prague 1-Nové Město)

Vodácké a turistické centrum HONZA, s.r.o.

Specialista na vodní turistiku v Evropě i v České republice. Vodácké zájezdy jak pro rodiny s dětmi tak i pro zdatnější jedince do Francie, Chorvatsk...

Sluneční náměstí 2583/11, Praha 5 Stodůlky

NUPI, s.r.o.

Nabízíme poznávací i pobytové zájezdy, eurovíkendy, zájezdy pro skupiny a školy, lyžařské i cyklistické pobyty, wellness a relax pobyty, exotiku, d...

Jiráskova 986, Úvaly

Caledonian School, s.r.o.

Nabízíme kurzy Aj, Fj, Šj, Nj a Čj, pomaturitní studium, kurzy pro děti a seniory vedené kvalifikovanými lektory na 4 pobočkách v Praze. Garance složení Cambridg. zkoušek. Firemní výuka po celé ČR. Pro studenty knihovna a konverzační klub zdarma.

U Půjčovny 2, Praha 1

Dovolena Florida

Webová prezentace zaměřená na golfové dovolené na Floridě. Zprostředkování pronájmu nemovitostí, letenek, půjčení automobilu.

Jindřišská 23, Praha

INVIA.CZ

Nabízíme denně aktualizované online Last Minute a katalogové zájezdy do celého světa za konečné ceny včetně tax. Ceny zájezdů od 200 českých CK ...

U Půjčovny 2, Praha (Prague 1-Nové Město)

EuroAgentur Hotel Tosca***

Ubytovací služby

Blanická 10, Praha 2

EuroAgentur Hotel Voyage***

Ubytovací služby

Koněvova 28/29, Praha 3

Cestovní kancelář NEV-DAMA

Nabízíme pobytové i poznávací zájezdy do těchto destinací: Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Korsika. Denně aktualizovaná nabídka last minute. Dále nabízíme zimní zájezdy, široká nabídka: Itálie, Francie, Rakousko, Švýcarsko, Slovinsko a Česko.

Opletalova 958/27, Praha (Prague 1-Nové Město)

Marco Polo International, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní servis při sestavování zájezdů na míru podle Vašich představ, i v průběhu celé Vaší dovolené. Nabídneme Vám osobně prověřené hotely vyšších kategorií. Pobyty, poznávací okruhy, golf, incentivní turistika - tradiční i exotické země.

Petrská 1551/23, Praha (Prague 1-Nové Město)

Alexandria

Cestovní kancelář, touroperátor - největší touroperátor na Bulharsko v ČR, další specializace Řecko - Kréta, Tunisko, Egypt, Chorvatsko, Itálie, Sardínie. Odlety Praha, Brno, Ostrava.

Vodičkova 714/25, Praha (Prague 1-Nové Město)

SINDIBÁD cestovní kancelář, s.r.o.

Cestovní kancelář a autobusová doprava. Nabízíme letní tábory pro děti a teenagery u moře (Itálie, Chorvatsko, Španělsko), cyklistické, na koních...

Drahobejlova 1692/59, Praha (Prague 9-Libeň)

Eso travel, a.s.

Cestovní kancelář specializující se na exotické poznávací a pobytové zájezdy. 11 let zkušeností, přes 80 mimoevropských destinací, spolehlivá organizace, kvalitní ubytování, doprava a průvodci. Pronájmy aut, prodej letenek.

Korunovační 51/22, Praha (Prague 7-Bubeneč)

Cestovní kancelář Topinka, s.r.o.

Nabízíme pestrý výběr dětských táborů v tuzemsku i u moře v Chorvatsku a Španělsku. Pro školy a sportovní kolektivy organizujeme školy v přírodě, soustředění a výlety. Zajišťujeme veškeré služby: Dopravu, ubytování, stravování i zábavný program.

Přemyslovská 1914/21, Praha (Prague 3-Vinohrady)

Novasol, s.r.o.

Zpostředkování ubytování v soukromých objektech v celé ČR a na Slovensku a v dalších 16ti zemích Evropy, např. v Norsku, Švédsku, Dánsku, Holandsku, Francii, Španělsku, Itálii. Ubytování v apartmánech nebo domech od jednoduchých po velmi luxusní.

Zlatnická 1127/4, Praha (Prague 1-Nové Město)

Adventura, s.r.o.

Poznávací zájezdy za exotikou - jezdíme v malých skupinách a vybíráme kvalitní české průvodce. Specialista na aktivní dovolenou. Nabízíme sportov...

Voroněžská 170/20, Praha (Prague 10-Vršovice)

Talpa, s.r.o.

Nabízíme lyžařské zájezdy do Alpských středisek Francie, Itálie, Rakouska i Švýcarska. Zajišťujeme ubytování v Tignes, Chamomix, Val Cenis, Arcs, Avoriaz, Val Thorens, Mottaret, Alpe d´Huez, Les 2 Alpes.

Na Hřebenkách 1335/15, Praha (Prague 5)

GTS Travel, s.r.o.

Cestovní kancelář nabízí levné letenky, pobytové a poznávací zájezdy, aktivní a exotickou dovolenou, jazykové kurzy, studijní a pracovní pobyty v ...

Ve Smečkách 801/33, Praha (Prague 1-Nové Město)

Condor Air Travel Service

Specialista na on-line prodej letenek, levné letenky, letenky na poslední chvíli, eurovíkendy, zájezdy a individuální pobyty. Zajistíme ubytování a pronájem aut v zahraničí. Zařídíme pro Vás víza, cestovní pojištění a jazykové pobyty v zahraničí.

Štěpánská 640/45, Praha (Prague 1-Nové Město)

LAST.CZ

Nabízíme zájezdy do zahraničních turistických oblastí. Specializujeme se na zájezdy last minute.

V jámě 699/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

ULYSSES T.R.U.S.T. PRAGUE, spol. s r.o.

Nabízíme dovolenou u moře v Tunisku a poznávací zájezdy do Tuniska. Last minute dovolené a poznávací zájezdy do Středomoří, Madeira, Turecko, Itálie, Sardinie, Francie, Egypt, Řecko. Naše výhody: děti zdarma, slevy pro rodiny s dětmi, pro seniory.

Jeruzalémská 956/10, Praha (Prague 1-Nové Město)

Company UniTravel, s.r.o.

Nabízíme skupinové i individuální zájezdy v České republice, Evropě i ve světě.

Dlouhá 705/16, Praha (Praha 1-Staré Město)

A-Z Accommodation Czech

Zprostředkování ubytování bez příplatků v Praze i celé ČR - hotely, penziony, chaty, chalupy, apartmány, hostely, campy a ubytovny. Služební cesty, konference, semináře, lázně, školy v přírodě.

Veltěžská 1773/26, Praha (Prague 8-Kobylisy)

MONOI, spol. s r.o.

Zajišťujeme soukromé i firemní cesty do exotických zemí, golfové pobyty, incentivní cesty, zaoceánské plavby, pronájem jachet, letenky. Jsme na trhu ...

Národní 60/28, Praha (Prague 1-Nové Město)

Agentura SOLE - cestovní kancelář

Nabízíme příjemné ubytování v komfortním apartmánu u stanice metra Pražského povstání. Zcela nový, kompletně vybavený apartmán pro 4-5 osob.

Štefánikova 249/28, Praha (Prague 5-Smíchov)

Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o.

Člen ACK ČR, pojištěná proti úpadku nabízí exkluzivní lázeňské a wellness pobyty v celé ČR a Evropě (Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Německo a Slovinsko). Nabízíme dárkové poukazy. Váš partner pro lázně a wellness.

Národní 60/28, Praha (Prague 1-Nové Město)

BETA-TOUR

Nabízíme zimní lyžování ve Francii, Itálii, Rakousku a Švýcarsku. Pořádáme zájezdy do lyžařských středisek francouzských Alp: Tignes, Les 2 Alpes, La Norma, Val Cenis, Superdevoluy, Alpe d´Huze, Saint Francois, Les Menuires, Val Thorens.

Vojtěšská 212/8, Praha (Prague 1-Nové Město)

HORIZON TRAVEL, s.r.o.

Cestovní kancelář specializovaná výhradně na zájezdy do Tuniska (Sousse, Monastir, Hammamet, Nabeul) a Egypta (Hurghada). Velký výběr pobytových zájezdů i last minute. Individuální přístup ke klientům.

Školská 692/26, Praha (Prague 1-Nové Město)

Euroagentur Praha, spol. s r.o.

Nabízíme letecké pobytové zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy, Olympská riviera, Chalkidiki, Kréta, Rhodos, Santorini. Španělsko, Bulharsko, Itálie a Chorvatsko. Specializujeme se na kongresovou turistiku, firemní akce a služební cesty v zahraničí.

Vodičkova 701/34, Praha (Prague 1-Nové Město)

Maris Travel s. r. o.

Nabízíme cestovní kancelář, která je specializována na letecké zájezdy do Tuniska, Egypta, Spojených arabských emirátů, na ostrovy Djerba a Kypr.

Nuselská 204/40, Praha (Prague 4-Nusle)

Prag Hotel Locator

Ubytování v Praze ve více jak 150ti hotelech a penzionech. Vlastní ubytovací kapacity řetězce AVE hotels. Nabízí ubytování levné i luxusní hotely v...

Pod Barvířkou 747/6, Praha (Prague 5-Smíchov)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?