Elektroservisy

   

  Mgr. Marija Čičina, Ph.D.

  Prodej akumulátorů, baterií, nabiječek, testerů, UPS, servis UPS, akumulátorů, měření UPS a akumulátorů, projekční a poradenská činnost.

  Lomená 515, Měšice

  TV Servis Vladimír Siebert

  Opravy televizorů všech druhů a značek, opravy LCD, opravy plazem. Montáže a opravy antén, satelitů, televizních rozvodů a zajištění příjmu kvalitního signálu. Opravy všech typů TV, DVD, Video, satelitů, settopboxů a ostatní elektroniky na dílně. V případě potřeby zajistíme přepravu televizoru do dílny a zpět.

  Böhmova 1982/5 , Praha 5 Stodůlky

  Petr Hnátek A-V Plus

  Opravy LCD, plazmových i klasických televizorů v bytech po celé Praze a okolí.Zn. Philips, Panasonic, Samsung, LG, Grundig,Sony, ECG, Thomson, Mascom, Sencor, Toshiba, Sharp, Nokia, Hyundai a další.Prodej nových přijímačů s instalací zdarma.

  Brunclíkova 7, Praha 6

  HMR system, s.r.o.

  Provádíme opravy elektroinstalací, veřejného osvětlení, revize domů, bytů, spotřebičů, hromosvody, bezpečnostní techniky - kamery, EZS, EPS, ACS, anténní rozvody, datové sítě, VISION kniha jízd. Kompletní služby silno a slaboproudé elektroinstalace.

  Pelhřimovská 1071/2, Praha (Prague 4-Michle)

  SEMOT s.r.o.

  Zajišťujeme servis elektromotorů všech typů na střídavý a stejnosměrný, prodej elektromotorů, prodej strunových sekaček a jejich pozáruční servis, převíjení všech typů motorů, opravy čerpadel a po dohodě i ostatních agregátů.

  Na Maninách 316/6, Praha 7

  Telvis, s.r.o.

  Nabízíme opravy a servis televizorů u zákazníka. Opravy značek Sony, Panasonic, Grundig, Philips, Thomson, LG, JVC, Nokia aj. Cestovné po Praze zdarma.

  Lovosická 768/18, Praha (Prague 9-Prosek)

  PH servis s.r.o. e-shop (výdejní místo)

  Prodáváme výrobky a náhradní díly firem Philips, Braun, ECG a VDO-DAYTON. Autorizovaný záruční a pozáruční servis značek Philips, Braun, Rowenta, Moulinex, Tefal, Krups, DeLonghi, Kenwood-kuchyňka. Oprava elektroniky a domácích kuchyňských spotřebičů včetně prodeje náhradních dílů a příslušenství.

  Darwinova 1808/5, Praha (Prague 12-Modřany)

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?