Servisy a opravářství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

DBlift pracovní plošiny

DBlift pronájem, prodej, servis a prodej náhradních dílů značek SkyJack, Genie, Bravi, ATN, Haulotte, JLG, Upright. Pracovní plošiny elektrické, dieselové, kloubové, nůžkové po celé ČR. Pracovní plošiny ATN Francie - prodej a servis pracovních plošin, sloupové, kloubové a nůžkové plošiny od distributora DBlift.

Šípková 368, Dolní Břežany

Mgr. Marija Čičina, Ph.D.

Prodej akumulátorů, baterií, nabiječek, testerů, UPS, servis UPS, akumulátorů, měření UPS a akumulátorů, projekční a poradenská činnost.

Lomená 515, Měšice

Karel Průcha - piana

Ladění klavírů, pianin, cembal a Fender pian. Opravy mechanik (výměna osiček, kladívek plstí), klaviatur (bělení kláves), rezonančních desek a cel...

Sluhy 24, p. Mratín

TV Servis Vladimír Siebert

Opravy televizorů všech druhů a značek, opravy LCD, opravy plazem. Montáže a opravy antén, satelitů, televizních rozvodů a zajištění příjmu kvalitního signálu. Opravy všech typů TV, DVD, Video, satelitů, settopboxů a ostatní elektroniky na dílně. V případě potřeby zajistíme přepravu televizoru do dílny a zpět.

Böhmova 1982/5 , Praha 5 Stodůlky

Petr Hnátek A-V Plus

Opravy LCD, plazmových i klasických televizorů v bytech po celé Praze a okolí.Zn. Philips, Panasonic, Samsung, LG, Grundig,Sony, ECG, Thomson, Mascom, Sencor, Toshiba, Sharp, Nokia, Hyundai a další.Prodej nových přijímačů s instalací zdarma.

Brunclíkova 7, Praha 6

e-kolo-praha.cz

Poskytujeme komplexní služby v oblasti přestavby Vašeho jízdního kola na elektrokolo (pedelec), prodáváme elektrokola a kola. Jsme "Prodejní a servisní centrum elektrokol e-totem. Prodáváme elektrokola a kola značek: e-totem, Panther, Checker Pig a další.

Počernická 96, Praha 10

Miloslav Tomek - vzduchotechnika, elektroinstalace, měření a regulace

Nabízím opravy a montáž vzduchotechniky, domovní a průmyslové elektroinstalace do 1000V a MaR (měření a regulace)

Štěpánská 615/24, Praha (Prague 1-Nové Město)

JTS CZ s.r.o.

SLUŽBY - servis a údržba světelné dopravní signalizace - výstavba a rekonstrukce světelné dopravní signalizace na klíč (od projektu až po pře...

Husova 1712, Brandýs n.L.

A. K. servis Praha

Specializujeme čištění kanalizace, revize kamerou, trasování. Instalatéři, plynaři, topenáři, zedníci, elektrikáři.

Ambrožova 1862/13, Praha (Prague 3-Žižkov)

KLEENTEK - zastupuje výrobce patentově chráněných přístrojů

Nabízíme servisní čištění olejů za provozu strojů, pravidelné čištění olejových systémů strojů a zařízení za provozu. Rozsah čištění do...

Sazečská 560/8, Praha

SEMOT s.r.o.

Zajišťujeme servis elektromotorů všech typů na střídavý a stejnosměrný, prodej elektromotorů, prodej strunových sekaček a jejich pozáruční servis, převíjení všech typů motorů, opravy čerpadel a po dohodě i ostatních agregátů.

Na Maninách 316/6, Praha 7

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace Středočeský kraj a Praha. NON-STOP servis. Čistíme bytovou, domovní i venkovní kanalizaci. Prohlídka kanalizace kamerou, záznam na DVD. Rekonstrukce a opravy kanalizace.

Jeseniova 450, Praha 3

Výtahy CZ Lift s.r.o.

Provádíme dodávky osobních i nákladních výtahů a zdvihacích plošin, včetně ocelových prosklených šachet. Dále rekonstrukce a modernizace starších výtahů, odstranění provozních rizik, opravy, revize. Záruční a pozáruční servis.

U Prosecké školy 281/11, Praha 9 - Prosek

HMR system, s.r.o.

Provádíme opravy elektroinstalací, veřejného osvětlení, revize domů, bytů, spotřebičů, hromosvody, bezpečnostní techniky - kamery, EZS, EPS, ACS, anténní rozvody, datové sítě, VISION kniha jízd. Kompletní služby silno a slaboproudé elektroinstalace.

Pelhřimovská 1071/2, Praha (Prague 4-Michle)

KSK, spol s r.o.

Provádíme prodej a montáž větrání, klimatizaci, topení, měření a regulaci, servis vzduchotechniky a klimatizace.

K Libuši 819/44, Praha (Kunratice)

Fa Liška a synové - Piana

Nabízíme Vám prodej, opravy a ladění pian (i v bytech). Posudky a odhady. Výkup starších pian. Prodej, opravy a půjčování pianin a ostatních hudebních nástrojů (kytary, banja, mandolíny, housle, flétny, comba, harmoniky).

Lucemburská 1242/21, Praha (Prague 3-Žižkov)

MUSIK FIŠERA s.r.o.

Prodej a odborné opravy dřevěných dechových nástrojů - klarinet, saxofon, příčná flétna, hoboj, fagot. Profesionální opravy, používáme nové technologie při opravách ve vlastní dílně. Přestavujeme nástroje i na zakázku.

Pod novým lesem 137/50, Praha

K-PROTOS, a.s.

Vyrábí tlakové nádoby, trubkové výměníky, síla, ocelové konstrukce.

O. Wichterleho 810, Kralupy nad Vltavou

SKF Ložiska, a.s.

Zabýváme se prodejem kovových součástek, opravujeme průmyslové stroje, vyrábíme ložiska všech typů, nabízíme montáž a demontáž ložisek, nář...

U měšťanského pivovaru 1417/7, Praha

1.Havarijní servis MATE

Zajišťujeme čištění kanalizace strojní i tlakovou vodou, revize kamerou, trasování. Instalatéři, plynaři, topenáři, elektrikáři. Opravy, instalace a revize plynových spotřebičů. Montáže spotřebičů i na splátky. Havarijní servis nonstop 24 hodin.

Křivá 2623/5, Praha

Tomáš Krejza - plynohořáky

Nabízíme servis a revize plynových a olejových hořáků, pekařských pecí, regulačních stanic plynu a plynových rozvodů.

Boloňská 478/1, Praha 10

KRAB CYCLES

Nabízíme Vám prodej a servis jízdních kol. Autorizovaní prodejci značek Banshee, Morewood, Specialized, Felt, Trek, Gary Fisher, Free Agent, Hoots, Sombrio, Bike positive, Funn, Bontrager, Shaman, Park Tool, Northwawe, Met a Maxxis. Možnost splátkového prodeje.

Modřanská 1107/51, Praha (Prague 4-Podolí)

JV servis kompresory

Nabízíme, prodáváme, opravujeme a poskytujeme servis pístových, šroubových a lamelových kompresorů Orlík, Atmos, ČKD Žandov, Puska. Provádíme rep...

Smíchovská 151/6, Praha (Řeporyje)

Elpis, s.r.o.

Nabízíme ostření a broušení nástrojů, vrtáků, dlát, řetězů, nožů, nůžek. Dále nabízíme sváření plamenem, bodování, odporové sváření, pískování. Svařujeme železo, hliník a plasty.

Krystalová 470/7, Praha-Čakovice

Unigaz servis, s.r.o.

Nabízí servis plynových a olejových kotlů a hořáků, autorizované měření emisí, provoz tepelných zdrojů, prodej tepla. Realizuje výstavbu a rekonstrukce topných systémů, průmyslových a domovních plynovodů, revize plynových a tlakových zařízení.

Záběhlická 1916/20, Praha-Záběhlice

Tomi servis

Zajistí servis a opravy veškeré bílé techniky: domácí chladničky, ledničky, mrazničky, chladící zařízení, minibary, chladničky na víno, skříňové, šuplíkové, pultové, prosklené mrazáky.

Na poříčí 1894/46, Praha (Prague 1-Nové Město)

HARFA SPORT

Nabízíme specializované prodejny sjezdových lyží, běžeckých lyží, snowboardů a veškerých doplňků. Prodáváme lyže SALOMON, ATOMIC, VÖLKL, ROS...

Českomoravská 184/41, Praha

František Bareš - prodej stavebních strojů

Prodáváme stavební stroje pro zpracování a dopravu maltových, omítkových a betonových směsí, míchačky, elektrocentrály, ruční nářadí. Zastupujeme značky Putzmeister, PFT, Turbosol, Lievers, Honda. Nabízíme záruční a pozáruční servis.

U hostivařského nádraží 182/26, Praha (Prague 15-Hostivař)

Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s.

Zemní práce, plynovody, vodovody, kanalizace, topení. Výstavba, montáž, přeložky, diagnostika, opravy plynovodů a přípojek. Prodej materiálu, skří...

U plynárny 1450/2, Praha (Prague 4)

VKS Praha, s.r.o.

Nabízíme vzduchotechniku a klimatizaci od předních tuzemských i zahraničních výrobců. Zajištění servisu a oprav vzduchotechniky a klimatizace, posudky a poradenská činnost v oblasti vzduchotechniky a klimatizace.

Livornská 429, Praha (Prague 15-Horní Měcholupy)

Can-j-servis, s.r.o.

Jsem autorizovaný partner Canon. Prodej a pronájem kancelářské techniky, kopírek, tiskáren a multifunkcí CANON a HP. Servis CANON a HP včetně tiskáren a multifunkcí.

Kloknerova 1245/1, Praha (Prague 11-Chodov)

VÝTAHY VMC, s.r.o.

Společnost VÝTAHY VMC s. r. o. je firmou, která se zabývá problematikou výtahových zařízení od jejich úvodního návrhu přes následnou projekční činnost, vlastní výrobu a montáže až po péči o zařízení po dobu jejich provozu.

Českobrodská 72, Praha (Dolní Počernice)

KPZ - Váhy, s.r.o.

Prodej průmyslových a laboratorních vah, balíkové, počítací a jeřábové váhy. Dále nabízí cejchované a kalibrované váhy a paletové vozíky s vahou.

Perštejnská 200/13, Praha (Dolní Chabry)

OTIS - výroba výtahů

Společnost je významným výrobcem v oboru výtahů, eskalátorů a pojízdných chodníků. Vyrábíme a provádíme montáže, servis i modernizace výtahů všech typů včetně úprav dle požadavků současných norem bez ohledu na původ výroby. Poskytujeme i poradenství v oboru.

Želetavská 1449/9, Praha (Prague 4-Michle)

SFA-SANIBROY, spol. s r.o.

Prodej a servis sanitárních kalových čerpadel SFA SANIBROY.

Na Košince , Praha

PMT - Praha

Prodej, servis, výkup a pronájem vysokozdvižných vozíků, paletovacích vozíků ručních a el., náhr. díly, trakčních baterií a nabíječů, přídavných zařízení, prodej a lisování superelastických kol a pneumatik, montáž hnacích kol el. paletovacích vozíků.

K Žižkovu 640/11, Praha (Prague 9-Vysočany)

Lukáš Navrátil, náhradní díly

Prodejce náhradních dílů a autodoplňků.

Pod Děvínem 2718/54, Praha (Prague 5-Smíchov)

BMK servis, spol. s r.o.

Provádí opravy, servis a prodej bílé techniky - pračky, myčky, sušičky, chladničky, mrazničky.

Mahenova 164/2, Praha (Prague 5-Košíře)

EXPRESS ELEVATORS - výtahy

Zabýváme se prodejem, rekonstruováním, revizemi a servisováním výtahů.

Chodovická 2279/53, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Martin Zima - zahradní technika

Velkoobchod sortimentu z oboru voda, topení, plyn, instalace, sanita, inženýrské sítě. Prodáváme koupelnové vybavení - umyvadla, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek a další. Prodej kotlů, otopných těles, klimatizace. Nabízíme 3D návrhy koupelen.

Davídkova 654/27, Praha

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?