Obytné stavby

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

E System, s.r.o.

Realizace nízkoenergetických a pasivních domů, úspora energie, řízení a automatizace, inteligentní domy.

Vlastislavova 303/3, Praha (Prague 4-Nusle)

Hotovedomy s.r.o.

Plechová garáž - dodavatel všech druhů montovaných plechových garáží na klíč v ČR. Navštive ukázkové centrum u Prahy a konkrétní garáž si vyzkoušejte. Neprodáváme polské plechové boudy bez podlahy za 6000 Kč, které se vydávají za "plechové garáže"!

U Remízku 187, Tehovec

CRYSTAL PRO VÁŠ DŮM, s.r.o.

Každý touží po lepším životě. A k lepšímu životu patří i lepší domov. Místo, kde se budete cítit co nejlépe, neboť kvalita bydlení ovlivňuj...

Karlštejnská 27/20, Praha 5, Jinonice

HARM s.r.o.

Provádění staveb na klíč, rekonstrukce revitalizace. Prodej hotových projektů rodinných domů, úpravy projektů. Pronájem věžových jeřábů. Výroba a montáže oken plastových, EURO a Alu. Realitní kancelář, zhodnocení pozemků. Realitní kancelář ve Španělsku - Česky mluvící delegát.

Vrážská 1562/24a, Praha 5 Radotín

Jan Nosálek

Projekce a provádění moderních dřevostaveb a pasivních domů.

Boženy Němcové 925, Rožnov pod Radhoštěm

RETAIL HOUSE

Naše společnost se zabývá stavbami nízkoenergetických domů a dřevostaveb na celém území České republiky. Domy jsou vystaveny ze samonosného systé...

Vinohradská 1417/81, Praha (Vinohrady)

Zahradní domky a dřevostavby - Floranet

Prodáváme a montujeme zahradní domky, dřevostavby na klíč, pergoly, přístřešky, chatky, nízkoenergetické rodinné domy, dřevěné domy, sruby, zahr...

Nová 1036/8, Praha (Dolní Chabry)

Moravská stavební - INVEST

Developerská společnost zabývající se výstavbou rodinných domů a bytů. Rodinné domy, byty v lokalitách Praha, Brno a Zlín. Bezplatné finanční poradenství, vyřízení hypotečního úvěru.

Pobřežní 12, Praha (Prague 8)

AGROEXPO CZ group

Nabízíme bydlení v dřevěných domech s moderním konstrukčním řešením, vše rozpracováno do nejmenších podrobností. Všechny dřevěné části jsou zhotoveny z vysoce kvalitního dřeva. Provádíme stavby zděných rodinných domů i komerčních staveb na klíč.

Moravská 1491/20, Praha

RK GROUP stav., s.r.o.

Rodinné domy na klíč včetně vybavení interiéru, nízkoenergetické domy, ekonomické stavby, rekonstrukce budov, dřevostavby, výroba kuchyňských linek. Zpracovaní projektu, poradenství. Stavby na přání zákazníka s nárokem na kvalitu a rychlost výstavby.

Štúrova 1701/55, Praha

Wolf System, spol. s r.o. - montované domy, dřevostavby, výrobní a sportovní haly

Nabízíme montované rodinné domy a stavbu průmyslových, skladových a sportovních hal. Sestavíme Vám též jízdárnu či ranč i stáje pro dobytek, dále jímky a sila.

Únětická 885, Horoměřice

Xavostav, s.r.o.

Nabízíme kompletně dokončené samostatně stojící vily v Úholičkách u Prahy na jižním svahu nad zámeckým parkem. Veškeré použité materiály jsou voleny s důrazem na vyváženou hodnotu moderních technologií a tradiční kvalitu osvědčených materiálů.

Heyrovského 764, Velké Přílepy

Tevistyr, spol. s r.o.

Provádíme kompletní stavební činnost. Opravujeme a rekonstrujeme střechy, budovy, realizace půdních vestaveb, fasády. Rodinné domy a stavby na klíč.

Štefánikova 719, Kralupy nad Vltavou

Střechy - plus, spol. s r.o.

Provádíme tesařské konstrukce, pokrývačské a klempířské práce, střechy, krovy, půdní vestavby, kompletní stavby, rodinné domy a administrativní...

Lhotecká 958/5, Brandýs nad Labem

Čížek & Čížek Stavebnictví, v.o.s.

Provozujeme stavební a obchodní společnost s širokým spektrem činností: fasády, realizace RD, rekonstrukce, bazény, údržba, prodej stavebních materiálů, doprava.

Hrozenkovská 48/12, Praha

CANABA, a.s.

Vyrábíme a stavíme rodinné domy na klíč. Kvalitní, energeticky úsporné a zdravé bydlení. Výstavba 3-6 měsíců se zárukou pevné ceny i termínu. Stavění bez starostí - 3000 spokojených klientů v ČR, SR i Německu, sedm ocenění Dům roku a Top dům.

Štětkova 1001/5, Praha

Epistav, spol. s r.o.

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, střech, půdních vestaveb. Montáž technických a elektrických zařízení budov, kotelen a výměníkových stanic.

Božanovská 1548/70, Praha 9 (Prague 3-Žižkov)

Epistav, spol. s r.o.

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, střech, půdních vestaveb. Montáž technických a elektrických zařízení budov, kotelen a výměníkových stanic.

Božanovská 1548/70, Praha 9 (Prague 3-Žižkov)

Tomáš Novotný - ARTISAN

Vyrábíme a prodáváme palubky obkladové a palubky podlahové, plotovky, ploty a plotové latě, lišty a latě. Nadále vyrábíme dřevostavby, zahradní domky, altány, pergoly, dětské pískoviště, dřevěné chaty. Pro obce autobusové zastávky a čekárny.

Bystrá 761/10, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Delta Svratka, s.r.o.

Firma vyrábí a prodává dřevostavby, zahradní domky, zahradní chatky, pergoly a zahradní chaty. Nadále i dřevěné chaty, domky na nářadí, zahradní nábytek, nářaďové domky, altány, dřevěné domky, dětské pískoviště, prodejní stánky a autobusové zastávky.

Kozinova 57/2, Praha (Prague 15-Hostivař)

bb gruppe, s.r.o.

Posytujeme služby ve stavebnictví kde stavíme nízkoenergetické a pasivní rodinné domy.

Klikatá 353/13, Praha (Prague 5-Jinonice)

Stavby Hašek

Stavební firma s 15ti letou tradicí. Provádí novostavby a rekonstrukce rodinných domů i nebytových prostor a půd na podkrovní byty.

V korytech 23, Praha

Stavby Hašek

Novostavby a rekonstrukce rodinných domů i nebytových prostor a nad podkrovní byty. Nabízíme také strojní čištění kanalizace.

V korytech 23, Praha

JUNG.CZ, a.s.

Nabízíme stavbu rodinných domů a projektujeme nebo stavíme byty v řádových domcích.

Zrzavého 1082/10, Praha (Prague 17-Řepy)

MM - stavby a projekty, s.r.o.

Realizujeme stavby domů na klíč, rekonstrukce, zateplovací systémy, nízkoenergetické domy. Zajistíme návrhy a kompletní zpracování projektů.

Křenice 11, Křenice

GUZMAN s.r.o.

Nízkoenergetické montované rodinné domy na klíč. Kompletní stavební činnost, zajišťujeme opravy a stavební úpravy objektů, zemní práce, telekomunikace. Nabízíme výklopná garážová vrata Berry, garážová sekční vrata a průmyslová vrata Hörmann.

Dolany 83, Dolany

Agentura NÁŠ DŮM, s.r.o.

Provádíme projekty rodinných domů. Rodinné domy typové i individuální. Bungalovy, dvojdomy, patrové a nízkoenergetické domy. Osazení domu na pozemek, napojení na inženýrské sítě, stavební povolení, technický dozor. Vybereme dodavatele. Katalog rodinných domů.

Sabinova 287/3, Praha

Tomáš Myslík, stavební práce

Zhotovujeme základové desky pro zděné a montované rodinné domy včetně izolací proti vlhkosti a radonu. Dále realizujeme přípojky inženýrských sítí a terénní úpravy. Provádíme přípojky inženýrských sítí a instalací ČOV.

Žďárského 2450, Hostivice

G SERVIS CZ

Nabízíme 850 projektových řešení rodinných domů. Působnost po celé ČR. Tištěný katalog rodinných domů. Nabízíme další služby jako projekt osazení domu, průkaz energetické náročnosti, technický dozor stavebníka, plán BOZP a ověření kvality stavby.

Argentinská 286/38, Praha

BLÁHA, s.r.o.

Stavíme rodinné domy, stavby na klíč, rekonstrukce budov, půdní vestavby, inženýrské sítě, komunikace, vodovody, plynovody, kanalizace/zemní práce, průmyslové stavby. Půjčujeme stavební mechanismy a také prodáváme stavební materiály.

Pražská 777, Velké Přílepy

Moravská Bytová, a.s.

Stavební a developerská společnost zabývající se výstavbou atypických rodinných domů na klíč. Dále provádíme výstavbu bytových, občanských a průmyslových staveb v lokalitách Praha, Zlín. Bezplatný individuální přístup včetně zajištění úvěru.

Beethovenova 263/1, Praha-Kunratice

APEL stav, s.r.o. - stavby na klíč

Realizujeme stavby na klíč včetně zpracování dokumentace a kalkulací. Poradíme Vám ohledně podpory stavby, údržby objektu, opravujeme havárie.

Za školkou 37, Čakovičky

TOUAX, s.r.o.

Vyrábíme, prodáváme a pronajímáme obytné, sanitární, skladové a technologické kontejnery. Modulové stavby lze využít jako kanceláře, školy a školky, ubytovny a montované domy, čerpací stanice, vrátnice, stavební buňky nebo zařízení staveniště.

Na Radosti 184/59, Praha

DOME CZECH, s.r.o.

Máme více než 10 let zkušeností s výstavbou nízkoenergetických i pasivních dřevostaveb.Dodávky typových i individuálních projektů od hrubé stavby až po montáž na klíč. Náš typový dům Komfort je vítězem prestižní soutěže Nejkrásnější dřevostavba 2008.

Vodičkova 791/41, Praha (Prague 1-Nové Město)

1A-STAVSPOL, s.r.o.

Provádíme kompletní sanace vlhkého zdiva, hydroizolace konstrukcí. Stavíme domky na klíč. Realizujeme stavby, stavebně technické průzkumy, beztlakové a tlakové chemické injektáže. Děláme sanační systémy suchých maltových směsí. Projektová činnost.

Hábova 1563/6, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Beton Strančice, s.r.o.

Výroba, prodej a rozvoz betonových směsí, písků a drtí. Zhotovení základů a desek k rodinným domům, zhotovení hrubých staveb rodinných domů.

Svojšovice 27, Strančice

JIMAST DEVELOPMENT

Privátní investor a realizátor projektu Vilapark Jesenice - výstavba 18-ti luxusních, energeticky úsporných vil v obci Jesenice u Prahy. Vykupujeme vhodné pozemky v zajímavých lokalitách pro další projekty.

K Rybníku 339, Jesenice

MLÁTEK a spol. stavební společnost

Provádíme stavby RD na klíč, rekonstruujeme budovy a inženýrské sítě v okolí Prahy a Středočeského kraje.

Odlehlá 324/61, Praha-Vysočany

Bendex CZ, s.r.o.

Dovážíme grilovací kóty (chatky) z Finska pro grilování v každé roční době, posezení s přáteli i s romantikou zimy. Postavíme a dovezeme finské venkovní sauny, dřevěné koupací sudy, dřevěná koupací vědra, koupací kádě. Více na našich www stránkách.

Nad Safinou II 347, Vestec

CARAVAN METROPOL, spol. s r.o.

Prodáváme karavany, přívěsy a obytné vozy Buerstner, obytná auta Karmann, mobilní domy Mobilheim Bürstner, nové i z komise. Servis, náhradní díly, prodej a montáž příslušenství, solární, satelitní, klimatizační technika, pronájem karavanů pro film.

Kolbenova 894/25, Praha

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?