Cestovní služby a pohostinství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...

Hotel Adalbert

První ekologický hotel v ČR nabízí ubytování v klidném prostředí, parkování zdarma, konferenční prostory k pořádání firemních seminářů, prezentací, oslav i večírků. Blízkost letiště a snadnou dostupnost centra si cení všichni naši hosté.

Markétská 1/28, Praha (Prague 6-Břevnov)

Sea Yacht - Ing. Josef Čtvrtečka

Zapůjčení plachetnic a motorových lodí ve všech oblastech světa, lodě na řekách a kanálech v Evropě, kurzy jachtingu na moři, kapitánské průkazy. Pronájmy apartmánů, hotelů a vil v Chorvatsku a v lyžařských střediscích ve Francii, Rakousku a Itálii.

Jordana Jovkova 3258/15, Praha (Prague 12-Modřany)

Hotel Atlantic

Nabízíme 2 konferenční místnosti. Salónek pro 10 osob a konferenční sál pro 100 osob. Rauty, bankety, meeting, školení, svatby, promoce, slavnostní obědy, večeře, vánoční večírky. Zajistíme konferenční techniku a ostatní. Zdarma wifi v celém hotelu.

Na poříčí 1074/9, Praha (Prague 1-Nové Město)

CK Arcadia Air, s.r.o.

Nabídka zájezdů na safari: Keňa, Tanzanie, JAR, Senegal a dalších zemích Afriky, Nepál, Indie,Srí Lanka, Čína, Vietnam, Thajsko, Malajsie, Indonesie, Brazílie, Venezuela, Peru. Působíme v ČR, SK, PL, HU, BG. Garantovaný 24 hod. servis v destinacích.

Ostrovského 253/3, Praha

Restaurace U Fleků

Jsme typická staročeská restaurace, která poskytuje ideální prostory pro pořádání nejen rodinných, ale i firemních večírků a dalších společenských událostí. Pořádáme exkurze v pivovaru a pivovarském muzeu.

Křemencova 1651/11, Praha (Prague 1-Nové Město)

ARGA Trans s.r.o.

Nabídka dopravy.

Diamantová 739, Praha

Doltour, s.r.o.

Naše CK nabízí pobyty na Francouzské Riviéře, Karibiku, Havaji. Poznávací zájezdy: Francie, Benelux, Velká Británie. Dále zajišťujeme exotiku: Canada, USA, Austrálie, Nový Zéland, Indie. Kongresy a skupinové zájezdy dle požadavků zákazníka.

Karoliny Světlé 299/12, Praha (Prague 1-Staré Město)

Hotel Oya

Nabízíme komfortní ubytování, restauraci, bar, konferenční prostory s variabilním využitím. Všechny pokoje jsou se soc. zařízením, TV/SAT, internetovým připojením, telefonem, část pokojů s klimatizací. Hlídané parkoviště.

Na Pankráci 1337/109, Praha (Prague 4-Nusle)

A+A Mikrobuscar, s.r.o.

Jsme autopůjčovna mikrobusů a dodávek. Pronajímáme vozy Ford Transit, užitkové vozy, klimatizované mikrobusy 8+1 a maxi dodávky do 3,5 tuny na řidič...

Vitošská 3413/7, Praha (Prague 12-Modřany)

Pragotour, s.r.o.

Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu zájezdovými autobusy Karosa 735, 736 (klima), minibusy, mikrobusy, a autobusovými veterány. Nabízíme dopravu pro školy, firmy, transfery a kyvadlovou dopravu včetně výpomoci na linkách.

Dobronická 1256, Praha (Kunratice)

Vega Tour, spol. s r.o.

Evropská dopravní kancelář patřící k předním společnostem v Čechách a na evropském trhu. Přeprava výhradně luxusními autobusy, minibusy a limuzínami Mercedes Benz a Setra. Zajišťování incomingu, kongresů, transferů, okružních jízd, pronájmu řidičů.

Vídeňská 619/142, Praha (Kunratice)

Hotel Alexandra

Ve tříhvězdičkovém hotelu Alexandra se můžete ubytovat v útulných komfortních pokojích či uspořádat firemní akci, svatbu nebo se jednoduše stavi...

Nádražní 1640, Roztoky

TNT Express Worldwide

Společnost zajišťující leteckou i silniční mezinárodní expresní přepravu, logistiku a služby na míru dle přání zákazníka.

Chrášťany 206,

Venus Trade and Tours

Specialisté na Řecko, Kypr a řecké ostrovy. Pobytové i poznávací letecké zájezdy. Nabídka dovolené v roce 2009: Peloponés, Rhodos, Kos, Samos, Lesbos, Thassos, Olympská riviéra, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Kréta a Kypr. Vše v ceně. Transfery zdarma.

Ječná 508/10, Praha

I.Parkam Holidays, s.r.o.

Nabízíme letecké zájezdy do Bulharska s odlety nejen z Prahy na 7, 10, 11 až 14 nocí. Ubytování je možné v letoviscích: Primorsko, Kiten, Pomorie, Achtopol, Sluneční pobřeží, Lozenec. Dále i v Chorvatsku, Itálii, Řecku, Španělsku, Francii a Čechách.

Francouzská 463/13, Praha

Orbix, s.r.o.

Kompletní řešení služebních cest do zahraničí. Prodej letenek, zajištění aerotaxi, vízový servis, zprostředkování ubytování, pronájem automobilů, zajištění cestovního a storno pojištění. Poskytujeme nonstop asistenční službu.

Anglická 414/28, Praha

Balbín Hotel

Hotel se nachází v centru Prahy, asi 200 metrů od Václavského náměstí a Národního muzea. Nabízíme 16 pokojů (9 dvoulůžkových, 6 třílůžkových, 1 čtyřlůžkový) s WC, sprchou, telefonem a TV. Transfer z letiště zajistíme.

Balbínova 409/26, Praha

Daniela Travel, s.r.o.

Dovolená 2009, 15. sezóna. Specialista na Řecko a řecké ostrovy 2009: Erikoussa, Korfu, Paxi, Lefkada, Meganissi, Kefalonie, Zakynthos. Hotely, studia, apartmány. Pobytové zájezdy leteckou, kombinovanou a vlastní dopravou. Jsme pojištěni dle zákona.

Korunní 1000/37, Praha

I.L.T.S. Praha - Překlady a tlumočení

Profesionální překlady a tlumočení. Provádíme úřední a soudní překlady, tlumočení, notářské a soudní ověření, legalizace, apostille (apostila). Konferenční a kongresové tlumočení, tlumočnická technika. Průvodcovské a asistenční služby v Praze a ČR.

Blanická 1008/28, Praha

Family Way, s.r.o.

Cestovní kancelář, která se ve své nabídce specializuje na zájezdy pro rodiny s dětmi. Máme za sebou první sezonu působení na trhu a musíme říci, že velmi úspěšnou. Tento úspěch je pro nás zavazující, ale také silně motivující.

Vodičkova 714/25, Praha (Prague 1-Nové Město)

CK CONTI

Nabízíme lyžařské zájezdy do Rakouska. Autobusem říjen-květen. Autem na přání libovolný počet nocí. Na míru pro skupiny kdykoliv celé Alpy. 15. sezona, 59 středisek.

Jindřišská 973/30, Praha (Prague 1-Nové Město)

Snail Travel

Specializujeme se na Portugalsko, Madeira, Azory, Kapverdy, Brazílie, Algarve. Nabídka golfu, aerobiku, cyklistiky a rybaření.

Veleslavínova 95/6, Praha (Prague 1-Staré Město)

TIP -Transport in Prague

Zajišťujeme spolehlivý a komfortní transfer podle Vámi stanovených požadavků. Nemusíte přemýšlet jak daleko je Váš hotel, nebo Vaše oblíbené město. U nás platíte pouze za vůz s řidičem.

Jana Želivského 1922/3, Praha (Prague 3-Žižkov)

Hotel Populus

Jsme tříhvězdičkový hotel v klidné části Prahy 3 - Žižkov. Ubytování v 77 moderních pokojích, parkoviště, MHD před hotelem. Komplexní zázemí pro firemní akce i rodinné oslavy (svatby): sál pro 120 osob, 2 salonky, restaurace, lobby bar, zahrada.

U staré cihelny 2182/11, Praha (Prague 3-Žižkov)

Maris Travel s. r. o.

Nabízíme cestovní kancelář, která je specializována na letecké zájezdy do Tuniska, Egypta, Spojených arabských emirátů, na ostrovy Djerba a Kypr.

Nuselská 204/40, Praha (Prague 4-Nusle)

GTS Travel, s.r.o.

Cestovní kancelář nabízí levné letenky, pobytové a poznávací zájezdy, aktivní a exotickou dovolenou, jazykové kurzy, studijní a pracovní pobyty v ...

Ve Smečkách 801/33, Praha (Prague 1-Nové Město)

JFK Bohemia Travel

Zabýváme se komplexními službami v oblasti incomingu, pořádání kongresů, konferencí a meetingů. Mezi hlavní aktivity patří ubytování v hotelech všech kategorií, transfery, doprovodné programy, průvodcovské a tlumočnické služby.

V jámě 699/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

Alexandria

Cestovní kancelář, touroperátor - největší touroperátor na Bulharsko v ČR, další specializace Řecko - Kréta, Tunisko, Egypt, Chorvatsko, Itálie, Sardínie. Odlety Praha, Brno, Ostrava.

Vodičkova 714/25, Praha (Prague 1-Nové Město)

KAPR DIVERS, s.r.o.

Nabízíme kurzy potápění,prodej a půjčování potápěčské techniky. Kompletní zajištění expedic a zájezdů po celém světě.

nám. Svatopluka Čecha 1347/2, Praha

Condor Air Travel Service

Specialista na on-line prodej letenek, levné letenky, letenky na poslední chvíli, eurovíkendy, zájezdy a individuální pobyty. Zajistíme ubytování a pronájem aut v zahraničí. Zařídíme pro Vás víza, cestovní pojištění a jazykové pobyty v zahraničí.

Štěpánská 640/45, Praha (Prague 1-Nové Město)

DDM Praha 4 - Hobby centrum 4

Nabízíme zájmové vzdělávání a aktivní trávení volného času - výtvarný ateliér, fotoateliér, nahrávací studio, hřiště, tělocvična, posilovna, lezecká stěna. Dále poskytujeme ubytování v Praze 4 a pobyty pro školy v přírodě ve Skryjích u Rakovníka.

Bartákova 1200/37, Praha (Prague 4)

EPS - Express Parcel System

Nabídka dopravy.

Přístavní 1341/5, Praha

Life Cafe & Music bar

Restaurace, kavárna a hudební klub v centru Prahy. Možnost rezervace a pronájmu pro firemní akce, oslavy a večírky. Podzemní music bar má malý taneční parket, salonky a hrajeme zde různé hudební žánry provázené populárními DJ´s nejen z Čech.

Rytířská 406/10, Praha (Prague 1-Staré Město)

Premiant City Tour, s.r.o.

Nabízíme okružní jízdy, plavby lodí a výlety. Zprostředkováváme ubytování, prodej lístků a komplexní turistické služby. Informace o kultuře, restauracích, nočním životě, sportu. Pražské památky, historie Prahy, taxi Praha, kongresová turistika.

Nekázanka 880/11, Praha (Prague 1-Nové Město)

Euroagentur Praha, spol. s r.o.

Nabízíme letecké pobytové zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy, Olympská riviera, Chalkidiki, Kréta, Rhodos, Santorini. Španělsko, Bulharsko, Itálie a Chorvatsko. Specializujeme se na kongresovou turistiku, firemní akce a služební cesty v zahraničí.

Vodičkova 701/34, Praha (Prague 1-Nové Město)

Mayer & Crocus

Nabídka pobytů s výlety a lehkou pěší turistiku. Zaměřujeme se na Norsko, Pobaltí, Rusko, Portugalsko a Španělsko.

Podolská 158/33, Praha

Koliba U Pastýřky

Nabídka ubytovacích služeb.

Bělehradská 55/15, Praha

Sodexho společné stravování a služby, s.r.o.

Nabídka společného stravování pro obchodní a průmyslové společnosti, školní jídelny,zdravotní či nápravná zařízení.

Zelený pruh 95/97, Praha

OREATHEA s.r.o. - TOWER PARK PRAHA

Hezká vyhlídka na Prahu z nejvyšší rozhledny České republiky. Vyhlídkové kabiny jsou ve výšce 93 metrů. Restaurace a kavárna s barem je umístěna ve výšce 65 metrů a také nabízí vyhlídku na Prahu. Prostory pro konference a školení. Rozhledna.

Mahlerovy sady 2699/1, Praha (Prague 3-Žižkov)

Stěhování Balík s.r.o.

Kompletní stěhovací servis, lokální i mezinárodní stěhování, balicí služba, montáže a demontáže nábytku, skladování. Zajistíme stěhování bytového a kancelářského zařízení, průmyslových zařízení a stěhování uměleckých předmětů.

U vozovny 1, Praha

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?