Cestovní služby a pohostinství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Apartmány a ubytování Vila Barbora

Levné ubytování v Praze, metro Pražského povstání, vybavené apartmány s kuchyňkou od 1 až po 5 lůžek, vhodné pro skupiny i jednotlivce, rodiny s dětmi, služební cesty. K dispozici společenská místnost pro školení a firemní večírky. Klidné prostředí.

Doudova 154/22, Praha (Prague 4-Podolí)

JFK Bohemia Travel

Zabýváme se komplexními službami v oblasti incomingu, pořádání kongresů, konferencí a meetingů. Mezi hlavní aktivity patří ubytování v hotelech všech kategorií, transfery, doprovodné programy, průvodcovské a tlumočnické služby.

V jámě 699/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

Hotel Monica

Je nově postavený hotel v klidné čtvrti a krásným výhledem na město. 27 moderně vybavených pokojů s koupelnou, televizí, minibarem a telefonem. Restaurace, terasa s výhledem, bazén v zahradě, parkoviště na vlastním pozemku. Do centra 15 minut.

Vlnitá 1710/31a, Praha (Prague 4-Braník)

CCB Group, a.s.

Autopůjčovna a operativní leasing, prodej luxusních vozidel. Široká nabídka vozů Škoda, Audi, VW, BMW a příslušenství, přistavení vozu, vůz s řidičem, on-line rezervace, věrnostní programy a další výhody a nadstandardní služby.

Pod vinicí 409/27, Praha (Prague 12-Modřany)

PPL CZ, s.r.o.

Široké portfolio služeb v oblasti expresní přepravy - balíková přeprava po ČR a do Evropy, doručování zásilek na soukromé adresy (B2C přeprava), vnitrostátní paletová přeprava. Standardní doručení po ČR je následující pracovní den.

U vozovny 658/8, Praha

Euroagentur Praha, spol. s r.o.

Nabízíme letecké pobytové zájezdy do Řecka a na řecké ostrovy, Olympská riviera, Chalkidiki, Kréta, Rhodos, Santorini. Španělsko, Bulharsko, Itálie a Chorvatsko. Specializujeme se na kongresovou turistiku, firemní akce a služební cesty v zahraničí.

Vodičkova 701/34, Praha (Prague 1-Nové Město)

FIEGE s.r.o.

Do portfolia našich služeb patří logistika - skladování, distribuce, služby přidané hodnoty (etiketování, balení, přebalování, foliování, kompl...

Počernická 272/96, Praha

LAST.CZ

Nabízíme zájezdy do zahraničních turistických oblastí. Specializujeme se na zájezdy last minute.

V jámě 699/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

GTS Travel, s.r.o.

Cestovní kancelář nabízí levné letenky, pobytové a poznávací zájezdy, aktivní a exotickou dovolenou, jazykové kurzy, studijní a pracovní pobyty v ...

Ve Smečkách 801/33, Praha (Prague 1-Nové Město)

Cestovní kancelář NEV-DAMA

Nabízíme pobytové i poznávací zájezdy do těchto destinací: Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Korsika. Denně aktualizovaná nabídka last minute. Dále nabízíme zimní zájezdy, široká nabídka: Itálie, Francie, Rakousko, Švýcarsko, Slovinsko a Česko.

Opletalova 958/27, Praha (Prague 1-Nové Město)

Ametyst Hotel Praha

Nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový boutique hotel má k dispozici 84 komfortně zařízených pokojů, bar a možnost zajištění seminářů či jednání. Restaurace La Galleria se specialitami a vinárna Vienna s nabídkou vín je otevřena pro hosty i veřejnost.

Jana Masaryka 523/11, Praha

Chequepoint, a.s.

Zajišťujeme směnárenskou činnost, pronájem a provoz bezpečnostních schránek a převody peněz do zahraničí Transcheque.

Železná 483/2, Praha (Prague 1-Staré Město)

Autokopřiva

Pronájemce luxusních vozidel Mercedes třídy S a Mercedes třídy E s profesionálním řidičem na cesty po Praze, České republice a Evropě.

Na Moráni 1957/5, Praha

Servant, a.s.

Skladové a celní služby, daňové sklady. Máme certifikát ISO 9001:2000. Provozujeme 3 logistická centra, která mají přes 30.000 m2 temperovaných skladových ploch. Železniční vlečky, nákladové rampy. Další činnosti jsou doprava a distribuce.

Na Moráni 1957/5, Praha

ULYSSES T.R.U.S.T. PRAGUE, spol. s r.o.

Nabízíme dovolenou u moře v Tunisku a poznávací zájezdy do Tuniska. Last minute dovolené a poznávací zájezdy do Středomoří, Madeira, Turecko, Itálie, Sardinie, Francie, Egypt, Řecko. Naše výhody: děti zdarma, slevy pro rodiny s dětmi, pro seniory.

Jeruzalémská 956/10, Praha (Prague 1-Nové Město)

Bistro ´22´ Kavárna

Provoz restaurace, kavárny, zahrádky a salonku. Možnost pořádání firemních akcí, tiskových konferencí, promocí.

Jindřišská 940/22, Praha (Prague 1-Nové Město)

H+S BUSSI, s.r.o.

Provoz mezinárodní autobusové dopravy a přepravy.

Dobronická 1021, Praha (Kunratice)

Vega Tour, spol. s r.o.

Evropská dopravní kancelář patřící k předním společnostem v Čechách a na evropském trhu. Přeprava výhradně luxusními autobusy, minibusy a limuzínami Mercedes Benz a Setra. Zajišťování incomingu, kongresů, transferů, okružních jízd, pronájmu řidičů.

Vídeňská 619/142, Praha (Kunratice)

ALFAOMEGA CAR, spol. s r.o.

Služby autoklimatizace, autoservis, pneuservis, chip tuning a vyřízení pojistné události.

Malešické nám. 1/9, Praha

Autodoprava Arent

Nabídka kontejnerového odvozu sutě, komunálního odpadu a zeminy. Dovoz štěrku, písku, betonu a stavebních materiálů. Zemní práce. Přeprava materiálů - písek, zemina, beton, stavební dřevo.

U pily 1936/8, Praha (Prague 12-Modřany)

Fly United, s.r.o.

Levné letenky online, nízkonákladové letenky. Kompletní řešení služebních cest do zahraničí. Prodej letenek, víza, ubytování, pronájem automobilů, cestovní pojištění, trajekty, skupinové akce, zájezdy. Poskytujeme nonstop asistenční službu.

Komárkova 1193/17, P.O.Box 45, Praha (Prague 11-Chodov)

Holiday Inn Prague Airport

Nový vysoce moderní 4 hvězdičkový hotel s excelentní polohou na letišti Praha - Ruzyně cca 250 metrů od Terminálů Sever 1 a 2. Hotel nabízí 70 designovaných pokojů a 5 luxusních apartmá.

K letišti 1074/32, Praha

Eurochange, s.r.o.

Zajišťujeme výkup i nákup všech evropských a světových měn jako jsou eura, usd, libry, švýcarský frank, ruský rubl, jpy, ale i exotické měny jako emiratský dirham, saudský riyal, thajský bath. Nabízíme kompletní servis, pobočky v centru.

Dvacátého osmého října 767/12, Praha (Prague 1)

Hotel 16 - U Sv. Kateřiny

Hotel se nachází v blízkosti botanické zahrady, pouhých 8 minut chůze od Václavského náměstí, centra Prahy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, vysoušečem, trezorem, TV, minibarem, rádiem, telefonem a bezplatným přístupem k internetu.

Kateřinská 488/16, Praha

Grand Cafe Orient

V autentickém prostředí nabízíme speciality mistryně světa v soutěži cukrářských výrobků a poslech živé klavírní hudby s kávou. Pořádání recepcí a rautů.

Ovocný trh 569/19, Praha (Prague 1-Staré Město)

Cestovní kancelář Topinka, s.r.o.

Nabízíme pestrý výběr dětských táborů v tuzemsku i u moře v Chorvatsku a Španělsku. Pro školy a sportovní kolektivy organizujeme školy v přírodě, soustředění a výlety. Zajišťujeme veškeré služby: Dopravu, ubytování, stravování i zábavný program.

Přemyslovská 1914/21, Praha (Prague 3-Vinohrady)

AXNEL, s.r.o.

Spediční služby, letecká a námořní přeprava zboží, mezinárodní i vnitrostátní silniční přeprava. Přeprava výstavních a veletržních exponátů. Celní a deklarační služby, zastupování v celním řízení. Poradenství pro celní řízení.

K letišti 1049/57, Praha

Inos Richter, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zemní práce, skrývky ornice, výkopy, násypy. Provedení konstrukčních vrstev: komunikací, hal pod podlahy. Stabilizace zemin a uložení výkopků. Dodávky písků. Strojní demolice vč. recyklace sutí. Zimní a letní údržba komunikací.

Holušická 2253/1, Praha (Prague 11-Chodov)

TIP -Transport in Prague

Zajišťujeme spolehlivý a komfortní transfer podle Vámi stanovených požadavků. Nemusíte přemýšlet jak daleko je Váš hotel, nebo Vaše oblíbené město. U nás platíte pouze za vůz s řidičem.

Jana Želivského 1922/3, Praha (Prague 3-Žižkov)

Golémův restaurant

Specializujeme se na svatební hostiny. Romantická zákoutí ideální pro foto. Pro Vaši svatbu sestavíme a vytvoříme výborné menu. Česká i mezinárod...

Na hlavní 21, Praha (Březiněves)

CEVA Freight Czech Republic s.r.o.

Globální poskytovatel logistických řešení, využívání letecké i námořní dopravy, pozemní export a import, dopravní pojištění.

K letišti 1049/57, Praha

Ubytovani.INVIA.cz

Aktualizovaná online nabídka ubytování v ČR, v Evropě i dalších zemích světa. Inteligentní způsob vyhledávaní v široké nabídce - hotely, penzio...

Jindřišská 941/24, Praha (Prague 1-Nové Město)

Marco Polo International, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní servis při sestavování zájezdů na míru podle Vašich představ, i v průběhu celé Vaší dovolené. Nabídneme Vám osobně prověřené hotely vyšších kategorií. Pobyty, poznávací okruhy, golf, incentivní turistika - tradiční i exotické země.

Petrská 1551/23, Praha (Prague 1-Nové Město)

Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Původně jsme poskytovali především stěhovací služby občanům a vnitrostátní přepravu s jedním vozem AVIA. V krátké době naši klienti začali za...

Ďáblická 92/49, Praha (Ďáblice)

Belgian Beer Cafe - Les Moules

Rybí restaurace nabízí originální speciality z mušlí, krevet, ústřic a Kanadských humrů přímo z akvária. Široký výběr čokoládových dezertů z belgické čokolády a další zajímavosti belgické a francouzské kuchyně. Pořádáme pivní degustace.

Pařížská 203/19, Praha (Prague 1-Josefov)

Jeskynní restaurant PRAVĚK

Pravěká restaurace v netradičním jeskynním provedení. Originální pravěké hostiny pro 2 osoby. Steaky a speciality z čerstvého uruguayského hovězí...

Nezamyslova 274/10, Praha

Hotel Antonie

Ubytování v rodinné atmosféře, částečně AC, TV, SAT, bar, restaurace, garden party (velká zahrada). Součástí je hlídané parkoviště. Vynikající dopravní spojení: výstaviště Letňany, Holešovice, Pva, Sazka arena, O2 Arena, Abaton - speciální program.

U Stírky , Praha (Prague 8)

Pension M

Nabídka ubytování v jedno až třílůžkových pokojích a apartmánu s vlastním sociálním zařízením. K dispozici TV, satelit, telefon a Wi-Fi internet

Davídkova 2143/94, Praha (Prague 8-Libeň)

A-Z Accommodation Czech

Zprostředkování ubytování bez příplatků v Praze i celé ČR - hotely, penziony, chaty, chalupy, apartmány, hostely, campy a ubytovny. Služební cesty, konference, semináře, lázně, školy v přírodě.

Veltěžská 1773/26, Praha (Prague 8-Kobylisy)

Avion - Panorama, s.r.o.

Prodej letenek. Zajištění služebních cest, individuální i skupinové turistiky. Půjčování aut, ubytování ve světě i v ČR, zájezdy, cestovní pojištění.

Ve Smečkách 592/22, Praha (Prague 1-Nové Město)

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?