Cestovní služby a pohostinství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Blue Style, s.r.o.

Nabízíme denně aktualizované nabídky first minute a last minute zájezdů do Řecka, Tuniska, Turecka a Egypta. Zajistíme kvalitní dovolenou do oblíbených destinací na trhu, luxusní zázemí nejen pro rodiny s dětmi a klubové hotely přímo na pláži.

Jindřišská 873/27, Praha (Prague 1-Nové Město)

Czech holidays - cestovní kancelář, s.r.o.

Člen ACK ČR, pojištěná proti úpadku nabízí exkluzivní lázeňské a wellness pobyty v celé ČR a Evropě (Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Německo a Slovinsko). Nabízíme dárkové poukazy. Váš partner pro lázně a wellness.

Národní 60/28, Praha (Prague 1-Nové Město)

Petr Slabý Autodoprava

Nákladní silniční doprava. Vnitrostátní valníková se specializací na přepravy hydraulickou rukou, sólová vozidla 8-t, přívěsové.

Na svěcence 1839/31, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Golémův restaurant

Specializujeme se na svatební hostiny. Romantická zákoutí ideální pro foto. Pro Vaši svatbu sestavíme a vytvoříme výborné menu. Česká i mezinárod...

Na hlavní 21, Praha (Březiněves)

HELI Czech, s.r.o.

Provozujeme leteckou školu, vyhlídkové lety, letecké práce. Poskytujeme výcvik pilotů vrtulníků a letecké programy. Dále se zabýváme dovozem a prodejem vrtulníků Robinson. Pořádáme firemní outdoorové programy v areálu našeho Rangercentra.

Praha-Točná ,

Inos Richter, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zemní práce, skrývky ornice, výkopy, násypy. Provedení konstrukčních vrstev: komunikací, hal pod podlahy. Stabilizace zemin a uložení výkopků. Dodávky písků. Strojní demolice vč. recyklace sutí. Zimní a letní údržba komunikací.

Holušická 2253/1, Praha (Prague 11-Chodov)

Cargo Prague, spol. s r.o.

Mezinárodní zasilatelství a kamionová doprava, spedice, pravidelná sběrná služba GB, IRL, E, P, F, I, D, CH, PL, Benelux, Skandinávie. Nabízíme logistické služby, skladování a celní služby, certifikát ISO 9001:2000.

Na Hroudě 936/16, Praha (Prague 10-Strašnice)

NEMO & SELECTA, s.r.o. - e-shop letecké dopravy

Široká možnost výběru Vaší letecké dopravy - pravidelná doprava, nízkonákladové aerolinie, Chartery, mládežníci, skupiny, soukromé lety. Hotely a auta po celém světě šité na míru.

Panská 856/3, Praha (Prague 1-Nové Město)

CILA - Czech Incoming & Limousine Agency

Pronájemce luxusních limuzín s profesionálním řidičem.

K dolům 58/51, Praha (Prague 12-Modřany)

Hotel Astra

V klidné části Prahy 10 na Vás čeká Hotel ASTRA, 300 metrů od stanice metra „A” Skalka (12 minut od centra města). Parkování je zabezpečeno n...

Mukařovská 1740/22, Praha (Prague 10-Strašnice)

Vackov

Poskytujeme levné ubytování ve tří - pětilůžkových pokojích. Sprchový kout a WC vždy pouze pro dva pokoje. V budově se nachází restaurace, provoz ubytovny 24 hodin, hlídané parkoviště v areálu. Dostupnost od stanice metra Želivského cca 5 min.

Malešická ev.č. 74, Praha

Cestovní kancelář Topinka, s.r.o.

Nabízíme pestrý výběr dětských táborů v tuzemsku i u moře v Chorvatsku a Španělsku. Pro školy a sportovní kolektivy organizujeme školy v přírodě, soustředění a výlety. Zajišťujeme veškeré služby: Dopravu, ubytování, stravování i zábavný program.

Přemyslovská 1914/21, Praha (Prague 3-Vinohrady)

Autodoprava Tumpach, s.r.o.

Původně jsme poskytovali především stěhovací služby občanům a vnitrostátní přepravu s jedním vozem AVIA. V krátké době naši klienti začali za...

Ďáblická 92/49, Praha (Ďáblice)

Music club N11

Club je velmi originální a každý si zde může najít přesně to, co hledá, posezení v soukromí i možnost tance na otevřeném parketu. O skvělou atmosféru a hudbu se starají DJs´, kteří hrají to nejlepší z R´n´B´, Soulu, Hiphopu, oldies a dance music.

Národní 339/11, Praha (Prague 1-Staré Město)

H+S BUSSI, s.r.o.

Provoz mezinárodní autobusové dopravy a přepravy.

Dobronická 1021, Praha (Kunratice)

Čajovna U Zeleného čaje

Připravujeme pestrou paletu čajů, se zvláštním důrazem na zelený čaj a jeho zdravotní účinky. V nabídce máme i speciální druhy léčivých čajů. Naše facebookové stránky: www.facebook.com/cajovna.u.zeleneho.caje

Nerudova 247/19, Praha (Prague 1-Malá Strana)

U krále Brabantského

Středověká krčma s nevšedním středověkým programem v historickém centru Prahy.

Thunovská 198/15, Praha (Prague 1-Malá Strana)

Stěhování B + D Bedřich Biňovec

Vnitrostátní a mezinárodní stěhování bytů, kanceláří, knihoven, archivů, těžkých břemen. Zajišťujeme kompletní servis, pojištění, bezplatné konzultace, dodávky obalového materiálu, zděné a celní sklady, zastoupení v celním řízení.

Bořivojova 1048/55, Praha (Prague 3-Žižkov)

Hotel Populus

Jsme tříhvězdičkový hotel v klidné části Prahy 3 - Žižkov. Ubytování v 77 moderních pokojích, parkoviště, MHD před hotelem. Komplexní zázemí pro firemní akce i rodinné oslavy (svatby): sál pro 120 osob, 2 salonky, restaurace, lobby bar, zahrada.

U staré cihelny 2182/11, Praha (Prague 3-Žižkov)

České dráhy, a.s.

Zajištění železničních přepravních služeb na celostátních i regionálních tratích. Provádění údržby a oprav infrastruktury.

nábř. Ludvíka Svobody 1222/12, Praha (Prague 1-Nové Město)

Kurýrní služba Najbert

Kompletní kurýrní služby: přeprava zásilek, autodoprava, expediční služby, rozvoz jídel a květin, vnitrostátní doprava, expres kurýr Praha, celá ČR a SR, zásilky do zahraničí. Firemní i individuální zakázky. On line objednávky a registrace.

Malešická 2470/16, Praha (Prague 3-Žižkov)

DKV ČESMAD, spol. s r.o.

Firma se zabývá dopravou, platebními (servisní, kreditní) kartami (PHM, mýtné, poplatky) DKV a Viacard. Zabýváme se refundacemi DPH z ČR a zahraničí. Služby v oblasti spedice, vytěžování, (transport), těžké a nadměrné náklady (doprovod a povolení).

Žerotínova 1143/38, Praha (Prague 3-Žižkov)

OREATHEA s.r.o. - TOWER PARK PRAHA

Hezká vyhlídka na Prahu z nejvyšší rozhledny České republiky. Vyhlídkové kabiny jsou ve výšce 93 metrů. Restaurace a kavárna s barem je umístěna ve výšce 65 metrů a také nabízí vyhlídku na Prahu. Prostory pro konference a školení. Rozhledna.

Mahlerovy sady 2699/1, Praha (Prague 3-Žižkov)

Company UniTravel, s.r.o.

Nabízíme skupinové i individuální zájezdy v České republice, Evropě i ve světě.

Dlouhá 705/16, Praha (Praha 1-Staré Město)

LADORA s.r.o.

Nabízíme služby nákladní dopravy v rámci Evropy a Ruska. Kusová a celokamionová doprava, spediční servis.

Melodická 1418/15, Praha (Prague 13-Stodůlky)

JPS stěhování

-Stěhování Praha, ČR, Evropa -Stěhování bytů, domácností a rodinných domků -Stěhování kanceláří a firem -Stěhování pianin, trezorů a těžkých břemen -Stěhování uměleckých předmětů a starožitností -Mezinárodní stěhování

Husníkova 2078/2, Praha (Prague 13-Stodůlky)

LCS - Limousine Car Spiritka, s.r.o.

Pronájemce luxusních limuzín a minibusů Mercedes Benz, Lincoln, Cadillac, GMC, Ford USA s profesionálním řidičem.

Dalejská 65/5, Praha (Řeporyje)

Fede, s.r.o.

Specializujeme se na zájezdy do Itálie, Chorvatska, Portugalska. Široká nabídka ubytování v apartmánech a hotelech. Doprava letecky, vlastní nebo busem. Nabízíme poznávací a last minute zájezdy, Istrie, Dalmácie, Krk, Brač, Ischie, Sicílie, Madeira.

Jeruzalémská 962/3, Praha (Prague 1-Nové Město)

FIRO-tour, a.s.

Online prodej - pořádá pobytové, poznávací, lyžařské, letecké, autokarové zájezdy, nechybí ani last minute dovolená. Jsme specialista na destinace...

Národní třída 37/38, Praha (Prague 1)

Lastminute.cz, s.r.o.

Provozujeme autorizovaný prodej zájezdů předních českých cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy jsou zařazeny do naší databáze, jsou řádně pojištěny proti úpadku a mají na českém trhu dlouhodobou tradici.

Václavské nám. 831/21, Praha (Prague 1-Nové Město)

Vega Tour, spol. s r.o.

Evropská dopravní kancelář patřící k předním společnostem v Čechách a na evropském trhu. Přeprava výhradně luxusními autobusy, minibusy a limuzínami Mercedes Benz a Setra. Zajišťování incomingu, kongresů, transferů, okružních jízd, pronájmu řidičů.

Vídeňská 619/142, Praha (Kunratice)

Hotel Monica

Je nově postavený hotel v klidné čtvrti a krásným výhledem na město. 27 moderně vybavených pokojů s koupelnou, televizí, minibarem a telefonem. Restaurace, terasa s výhledem, bazén v zahradě, parkoviště na vlastním pozemku. Do centra 15 minut.

Vlnitá 1710/31a, Praha (Prague 4-Braník)

Apartmány a ubytování Vila Barbora

Levné ubytování v Praze, metro Pražského povstání, vybavené apartmány s kuchyňkou od 1 až po 5 lůžek, vhodné pro skupiny i jednotlivce, rodiny s dětmi, služební cesty. K dispozici společenská místnost pro školení a firemní večírky. Klidné prostředí.

Doudova 154/22, Praha (Prague 4-Podolí)

Pragotour, s.r.o.

Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu zájezdovými autobusy Karosa 735, 736 (klima), minibusy, mikrobusy, a autobusovými veterány. Nabízíme dopravu pro školy, firmy, transfery a kyvadlovou dopravu včetně výpomoci na linkách.

Dobronická 1256, Praha (Kunratice)

CCB Group, a.s.

Autopůjčovna a operativní leasing, prodej luxusních vozidel. Široká nabídka vozů Škoda, Audi, VW, BMW a příslušenství, přistavení vozu, vůz s řidičem, on-line rezervace, věrnostní programy a další výhody a nadstandardní služby.

Pod vinicí 409/27, Praha (Prague 12-Modřany)

A+A Mikrobuscar, s.r.o.

Jsme autopůjčovna mikrobusů a dodávek. Pronajímáme vozy Ford Transit, užitkové vozy, klimatizované mikrobusy 8+1 a maxi dodávky do 3,5 tuny na řidič...

Vitošská 3413/7, Praha (Prague 12-Modřany)

Autodoprava Arent

Nabídka kontejnerového odvozu sutě, komunálního odpadu a zeminy. Dovoz štěrku, písku, betonu a stavebních materiálů. Zemní práce. Přeprava materiálů - písek, zemina, beton, stavební dřevo.

U pily 1936/8, Praha (Prague 12-Modřany)

BETA-TOUR

Nabízíme zimní lyžování ve Francii, Itálii, Rakousku a Švýcarsku. Pořádáme zájezdy do lyžařských středisek francouzských Alp: Tignes, Les 2 Alpes, La Norma, Val Cenis, Superdevoluy, Alpe d´Huze, Saint Francois, Les Menuires, Val Thorens.

Vojtěšská 212/8, Praha (Prague 1-Nové Město)

HORIZON TRAVEL, s.r.o.

Cestovní kancelář specializovaná výhradně na zájezdy do Tuniska (Sousse, Monastir, Hammamet, Nabeul) a Egypta (Hurghada). Velký výběr pobytových zájezdů i last minute. Individuální přístup ke klientům.

Školská 692/26, Praha (Prague 1-Nové Město)

ACCOR HOTELS PRAHA

Hotely v centru Prahy, hotelové ubytování pro business cesty i poznávání Prahy. Všechny hotely nabízí restauraci, vlastní hotelové parkoviště, konferenční místnosti. Hotely kategorie tříhvězdičkové i čtyřhvězdičkové mezinárodního hotelového řetězce.

Na poříčí 1076/5, Praha (Prague 1-Nové Město)

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?