Cestovní služby a pohostinství

 

Strana:   ...2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ...

House catering

Zabýváme se pořádáním recepcí a rautů. Připravujeme barmanské show, párty, barbecue, coffebreak, koktejly. Dodáme jídlo do domu, film catering, kompletní občerstvení na golfové turnaje, svatby, sportovní a festivalové akce s celkovým aranžmá.

Pod Marjánkou 1906/12, Praha (Prague 6-Břevnov)

Penzion Zahradní Město

Dostupné bydlení ve 2 a 3 lůžkových pokojích apartmánového typu v klidné a zelené části Prahy. V areálu je nákupní středisko, fitness, restaurace a herna. Výborná dostupnost, přímo u zastávky MHD a metra A Skalka. Autem snadno z Jižní spojky.

Topolová 2916/14, Praha

Avion - Panorama, s.r.o.

Prodej letenek. Zajištění služebních cest, individuální i skupinové turistiky. Půjčování aut, ubytování ve světě i v ČR, zájezdy, cestovní pojištění.

Ve Smečkách 592/22, Praha (Prague 1-Nové Město)

Belgian Beer Cafe - Les Moules

Rybí restaurace nabízí originální speciality z mušlí, krevet, ústřic a Kanadských humrů přímo z akvária. Široký výběr čokoládových dezertů z belgické čokolády a další zajímavosti belgické a francouzské kuchyně. Pořádáme pivní degustace.

Pařížská 203/19, Praha (Prague 1-Josefov)

MDC

Nabízíme sportovní zájezdy do zahraničí.Prodej potřeb a kurzy potápění.

K Zeleným domkům 830/35, Praha (Kunratice)

Premiant City Tour, s.r.o.

Nabízíme okružní jízdy, plavby lodí a výlety. Zprostředkováváme ubytování, prodej lístků a komplexní turistické služby. Informace o kultuře, restauracích, nočním životě, sportu. Pražské památky, historie Prahy, taxi Praha, kongresová turistika.

Nekázanka 880/11, Praha (Prague 1-Nové Město)

TRETTER´S Cocktail Bar

Cocktail bar, který svým interiérem (dobové fotografie, malby na stěnách, stylová hudba) evokuje atmosféru Paříže a New Yorku 30. let minulého století. Velký výběr klasických cocktailů, longdrinků nebo místních specialit.

V kolkovně 921/3, Praha (Prague 1-Staré Město)

Grand Cafe Orient

V autentickém prostředí nabízíme speciality mistryně světa v soutěži cukrářských výrobků a poslech živé klavírní hudby s kávou. Pořádání recepcí a rautů.

Ovocný trh 569/19, Praha (Prague 1-Staré Město)

YachtNet, s.r.o.

Zapůjčení lodí, plachetnic a motorových lodí po celém světě.On-line rezervace plachetnic a motorových lodí, vyhledávání a řazení lodí dle ceny, kapitánské služby, pojištění kauce, kapitánské průkazy a kurzy MD ČR i Chorvatské, různé nabídky.

Brdlíkova 288/1e, Praha

CK Arcadia Air, s.r.o.

Nabídka zájezdů na safari: Keňa, Tanzanie, JAR, Senegal a dalších zemích Afriky, Nepál, Indie,Srí Lanka, Čína, Vietnam, Thajsko, Malajsie, Indonesie, Brazílie, Venezuela, Peru. Působíme v ČR, SK, PL, HU, BG. Garantovaný 24 hod. servis v destinacích.

Ostrovského 253/3, Praha

OREATHEA s.r.o. - TOWER PARK PRAHA

Hezká vyhlídka na Prahu z nejvyšší rozhledny České republiky. Vyhlídkové kabiny jsou ve výšce 93 metrů. Restaurace a kavárna s barem je umístěna ve výšce 65 metrů a také nabízí vyhlídku na Prahu. Prostory pro konference a školení. Rozhledna.

Mahlerovy sady 2699/1, Praha (Prague 3-Žižkov)

Hotel Oya

Nabízíme komfortní ubytování, restauraci, bar, konferenční prostory s variabilním využitím. Všechny pokoje jsou se soc. zařízením, TV/SAT, internetovým připojením, telefonem, část pokojů s klimatizací. Hlídané parkoviště.

Na Pankráci 1337/109, Praha (Prague 4-Nusle)

Hotel Astra

V klidné části Prahy 10 na Vás čeká Hotel ASTRA, 300 metrů od stanice metra „A” Skalka (12 minut od centra města). Parkování je zabezpečeno n...

Mukařovská 1740/22, Praha (Prague 10-Strašnice)

CILA - Czech Incoming & Limousine Agency

Pronájemce luxusních limuzín s profesionálním řidičem.

K dolům 58/51, Praha (Prague 12-Modřany)

A+A Mikrobuscar, s.r.o.

Jsme autopůjčovna mikrobusů a dodávek. Pronajímáme vozy Ford Transit, užitkové vozy, klimatizované mikrobusy 8+1 a maxi dodávky do 3,5 tuny na řidič...

Vitošská 3413/7, Praha (Prague 12-Modřany)

Pragotour, s.r.o.

Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu zájezdovými autobusy Karosa 735, 736 (klima), minibusy, mikrobusy, a autobusovými veterány. Nabízíme dopravu pro školy, firmy, transfery a kyvadlovou dopravu včetně výpomoci na linkách.

Dobronická 1256, Praha (Kunratice)

Karavela, v.o.s.

Nabídka od cestovní kanceláře do zahraničí s aktivní dovolenou.

Petrohradská 402/10, Praha

Hotel Bouček

Nabídka ubytování a stravování, možnost společenských akcí a firemních večírků. Hotelová sauna a tenisové kurty.

Husovo náměstí 10, Mochov

Penzion u Bezoušků

Výletní restaurace a penzion se nachází v Průhonicích v těsné blízkosti známého dendrologického parku a malebného zámku. Ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 28 osob. Parkování je zajištěno v uzavřeném dvoře objektu.

Květnové náměstí 5, Průhonice

DDM Praha 4 - Hobby centrum 4

Nabízíme zájmové vzdělávání a aktivní trávení volného času - výtvarný ateliér, fotoateliér, nahrávací studio, hřiště, tělocvična, posilovna, lezecká stěna. Dále poskytujeme ubytování v Praze 4 a pobyty pro školy v přírodě ve Skryjích u Rakovníka.

Bartákova 1200/37, Praha (Prague 4)

YachtNet, s.r.o.

Zapůjčení lodí, plachetnic a motorových lodí po celém světě.On-line rezervace plachetnic a motorových lodí, vyhledávání a řazení lodí dle ceny, kapitánské služby, pojištění kauce, kapitánské průkazy a kurzy MD ČR i Chorvatské, různé nabídky.

Brdlíkova 288/1e, Praha

EFES Logistik s.r.o.

Nákladní silniční doprava.

K Třebonicům , Praha

BOMAR SPEDICE, s.r.o.

Zabýváme se dopravou a přepravou celovozových a kusových zásilek ve směrech: EU - Rusko, Bělorusko, Ukrajina, Moldavsko.

U Pekařky 314/1, Praha

CK Arcadia Air, s.r.o.

Nabídka zájezdů na safari: Keňa, Tanzanie, JAR, Senegal a dalších zemích Afriky, Nepál, Indie,Srí Lanka, Čína, Vietnam, Thajsko, Malajsie, Indonesie, Brazílie, Venezuela, Peru. Působíme v ČR, SK, PL, HU, BG. Garantovaný 24 hod. servis v destinacích.

Ostrovského 253/3, Praha

DOVOLENÁ.cz

Pobytové i poznávací zájezdy do celého světa od předních CK. On-line i tele prodej, tisíce last minute nabídek, eurovíkendy. Dovolená i na poslední chvíli: ČR, Řecko, Chorvatsko, Egypt, Tunisko, Itálie, Francie, Bulharsko, Španělsko.

Národní 339/11, Praha (Prague 1-Staré Město)

GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o.

Prodej pobytových zájezdů do Řecka od roku 1990. Výhodná rezervace dovolené v Řecku online - Kréta, Santorini, Rhodos, Kos, Samos, Korfu, Zakynthos, Mykonos, Chalkidiki, Olympská riviéra. Rodinná dovolená, charterové letenky a trajekty do Řecka.

Dlouhá 924/3, Praha (Prague 1-Staré Město)

Letenky.INVIA.cz

Letenky do celého světa od významného internetového prodejce zájezdů v ČR. Nabízíme letenky nejen od renomovaných společností ČSA, SAS, Lufthansa,...

Jindřišská 941/24, Praha (Prague 1-Nové Město)

FIRO-tour, a.s.

Online prodej - pořádá pobytové, poznávací, lyžařské, letecké, autokarové zájezdy, nechybí ani last minute dovolená. Jsme specialista na destinace...

Národní třída 37/38, Praha (Prague 1)

Blue Style, s.r.o.

Nabízíme denně aktualizované nabídky first minute a last minute zájezdů do Řecka, Tuniska, Turecka a Egypta. Zajistíme kvalitní dovolenou do oblíbených destinací na trhu, luxusní zázemí nejen pro rodiny s dětmi a klubové hotely přímo na pláži.

Jindřišská 873/27, Praha (Prague 1-Nové Město)

BETA-TOUR

Nabízíme zimní lyžování ve Francii, Itálii, Rakousku a Švýcarsku. Pořádáme zájezdy do lyžařských středisek francouzských Alp: Tignes, Les 2 Alpes, La Norma, Val Cenis, Superdevoluy, Alpe d´Huze, Saint Francois, Les Menuires, Val Thorens.

Vojtěšská 212/8, Praha (Prague 1-Nové Město)

Lastminute.cz, s.r.o.

Provozujeme autorizovaný prodej zájezdů předních českých cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy jsou zařazeny do naší databáze, jsou řádně pojištěny proti úpadku a mají na českém trhu dlouhodobou tradici.

Václavské nám. 831/21, Praha (Prague 1-Nové Město)

FLORENTINA

Hotelová loď kotvící od září do května v centru Prahy s výhledem na Pražský hrad v klidném a romantickém prostředí. Nabízí ubytování v jedno ...

Dvořákovo nábř. , Praha

Marco Polo International, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní servis při sestavování zájezdů na míru podle Vašich představ, i v průběhu celé Vaší dovolené. Nabídneme Vám osobně prověřené hotely vyšších kategorií. Pobyty, poznávací okruhy, golf, incentivní turistika - tradiční i exotické země.

Petrská 1551/23, Praha (Prague 1-Nové Město)

Vltava Yacht - námořní jachting, s.r.o.

Nabídka kapitánských kurzů

Široká 25/6, Praha (Prague 1-Josefov)

Doltour, s.r.o.

Naše CK nabízí pobyty na Francouzské Riviéře, Karibiku, Havaji. Poznávací zájezdy: Francie, Benelux, Velká Británie. Dále zajišťujeme exotiku: Canada, USA, Austrálie, Nový Zéland, Indie. Kongresy a skupinové zájezdy dle požadavků zákazníka.

Karoliny Světlé 299/12, Praha (Prague 1-Staré Město)

Maris Travel s. r. o.

Nabízíme cestovní kancelář, která je specializována na letecké zájezdy do Tuniska, Egypta, Spojených arabských emirátů, na ostrovy Djerba a Kypr.

Nuselská 204/40, Praha (Prague 4-Nusle)

STAPO PRAHA, a.s.

Nabídka dopravně-stavební mechanizace, provádění staveb včetně jejich změn.

K Třebonicům 100/34, Praha (Řeporyje)

Zlaté časy

Restaurant Music bar. Prostory celé restaurace a baru jsou klimatizovány. Kapacita až 200 osob. Bezplatný pronájem prostor na akce.

Vladislavova 1719/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

Vyšehrad 2000, s.r.o. - GASTRO & TRAVEL SERVICES

Cateringová společnost zajišťující veškeré společenské podniky - recepce, bankety, svatby, firemní prezentace, soukromé i zahradní párty. Akce realizujeme v historických objektech, firemních prostorách i pod širým nebem.

Národní 138/10, Praha (Prague 1-Nové Město)

Vzdělávací a informační centrum Floret

Kongresové, vzdělávací centrum a hotel. Nabízíme 4 učebny (5-30 osob), kongresový sál (300 osob) a malý sál (60-80 osob) s technikou. Dále je k dispozici parkoviště, restaurace, sushi bar, bazén, sauna, kadeřnictví, kosmetika a posilovna.

Květnové náměstí 391, Průhonice

 

Strana:   ...2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?