Pokládání plovoucích podlah

   

  Strana:   1 2 3

  Mařík - bytový servis - rekonstrukce

  Česká stavební firma , 23let na českém trhu, vám nabízí své kompletní služby. Pracujeme pouze s prověřenými profesionály z jednotlivých oborů ...

  Komořanská 712/59, Praha 12

  PRO-MASIV s.r.o.

  Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny , od koberce, PVC,plovoucí podlahy,masivní parkety,atd. Kvalitní podlaha je předpokladem spokojeného bydlení...

  Bělohorská 184/167, Praha 6

  A - Z PODLAHÁŘSTVÍ (pobočka Příbram - Praha)

  Nabízíme dodávku a montáž podlahových krytin: bytové, hotelové, zátěžové koberce, kobercové čtverce (na zdvojené podlahy), PVC (v metráži i dí...

  28.Října 7, Příbram - Praha

  A - Z PODLAHÁŘSTVÍ

  Zajišťujeme dodávku a montáž: bytových, hotelových, kancelářských koberců, kobercových čtverců (na zdvojené podlahy), PVC všech variant, antista...

  28.Října 7, Příbram - Praha

  Sergiy Pashkevych

  Výroba a montáž dřevěných teras, včetně jejich pozdější údržby a renovace - cenu vaší terasy si můžete jednoduše spočítat v kalkulátoru na ...

  Školní 229/2, Brandýs nad Labem

  HT Parket CZ, spol. s r.o.

  Dřevěné podlahy, laminátové a plovoucí podlahy, parkety, masivní a kartáčované podlahové krytiny, renovace a obložení schodů a veškeré podlahářské služby a práce. Nabízíme také venkovní (exteriérové) podlahové krytiny.

  Cukrovarská 33/21, Praha (Čakovice)

  Aleš Pittner - Podlahy Api.cz

  Pokládáme koberce, linolea, PVC a plovoucích podlahy. Provádíme podlahářské práce a služby v Kladně, Praze a okolí. Poradíme, zaměříme a zapůjčíme vzorníky pro výběr podlahové krytiny, to vše zdarma.

  Holandská 2438, Kladno

  AA - VAMA - rekonsrukce objektů

  Nabízíme rekonsrukce bytů a jader, renovaci koupelen. Pokládáme a upravujeme parkety. V nabídce jsou též plovoucí podlahy. Zajistíme stavební povolení a projekt.

  Rubensova 2237/2, Praha 10, Strašnice

  interiéry Bratkovič

  Vyrábí kuchyně, vestavěné skříně, skříně na míru, šatny, ložnice. Prodávají a montují plovoucí, korkové, laminátové, bambusové a dřevěné podlahy. Provádí také úpravy bytového jádra, koupelny. Kalkulace a zaměření zdarma. Krátké dodací lhůty.

  Vysočanská 239/105, Praha

  František Klement

  Opravujeme a čalouníme veškerý nábytek klasickým i novodobým způsobem, čalouněním dveří, zdravotní matrace na míru, autočalounictví. Dodáváme a montujeme plovoucí podlahy, koberce, PVC a linolea. Brousíme a lakujeme parkety. Stavební práce a úpravy.

  Moskevská 1464/61, Praha-Vršovice

  Filip - pokládka podlahových krytin, s.r.o.

  Pokládáme podlahové krytiny, parkety, plovoucí podlahy, koberce, PVC, gumu, korek. Provádíme renovace dřevěných podlah a montujeme masívní dubová prkna. Kompletní dodávka na klíč. Zaměření technikem a cenová kalkulace.

  Mikuleckého 1312/10, Praha 4

  A+A HOKO - rekonstrukce bytů

  Provádíme kompletní rekonstrukce bytů na klíč včetně všech rozvodů. Nabízíme pokládku plovoucích podlah a renovaci parket. Vše jako stavební povolení a revize zajistíme.

  Jihlavská 524/66, Praha-Michle

  Pavel Keprt - Pa & Pa

  Pokládání plovoucích podlah Montujeme dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, klademe koberce, krytiny z PVC a linolea

  U Dívčích hradů 308/27, Praha (Prague 5-Radlice)

  Veselý Parkety

  Pokládáme a prodáváme masivní parkety, laminátové plovoucí podlahy Egger, Parador, dřevěné podlahy, exotické parkety, lišty, laky Pallmann. Provádíme renovace parket, broušení parket, opravy dřevěných podlah.Výhodný on-line prodej podlahových krytin.

  Květnového vítězství 83/2, Praha

  Ing. Jiří Januška - Parket servis

  Parkety, plovoucí podlahy, podlahové palubky: prodej a montáž klasických parket, parket z exotických dřevin a bambusu. Dodáváme a montujeme podlahové palubky, dřevěné, laminátové, korkové plovoucí podlahy. Vzorková prodejna.

  nám. sv. Václava 127/6, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

  Aleš Vrtaňa - Pokládání plovoucích podlah

  V rámci interiéru jsou to zejména masivní prkenné a parketové podlahy z různých druhů dřevin včetně exotických, vícevrstvé dřevěné podlahy, ale i kvalitní laminátové podlahy, koberce a PVC. Pro exteriér nabízíme pochůzné terasové rošty z exotických dřevin ale i poslední rok velice populární plné WPC deckingy.

  Zdislavická 725/12, Praha 4

  PODLAHY - Jiří Rejfek

  Prodáváme a pokládáme plovoucí podlahy dřevěné i laminátové, korkové, parkety, PVC, koberce vše pro bytové i komerční využití.

  Záběhlická 180/59, Praha

  Podlahářství Havrda

  Pokládání plovoucích podlah ,Pokládání parket ,Renovace parket

  Bellušova 1875/66, Praha (Prague 13-Stodůlky)

  Roman Urbánek

  Nabízím Vám práce hodinového manželaTruhlářské práce: v Praze a jejím blízkém okolí v následujícím rozsahu:Truhlářské práce:Zednické práce:Malování:Instalatér:Běžné drobné práce - hodinový manžel:

  Na Petynce 151/90, Praha

  OK-TEX Jiří Kotalík

  Provádíme malířské a lakýrnické práce, pokládku koberců, linolea a plovoucích podlah. Dále dekorativní omítky z USA, stříkané tapety, antické malby, lepení stropních lišt a rozet, malování pokojů. Dokončovací stavební práce, sádrokartonové systémy.

  Dubečská 1768/12, Praha-Strašnice

  Jaroslav Nedělka - Pokládání parket

  Pokládání plovoucích podlah

  Bořivojova 816/104, Praha (Prague 3-Žižkov)

  EMIL SIVÁK PARKETY

  BROUŠENÍ PARKET, POKLÁDKA PARKET A RENOVACE PARKET V PRAZE.

  Petýrkova 1950/18, Praha (Prague 11-Chodov)

  PRO - MASIV, s.r.o.

  Firma na prodej a pokládku podlahových krytin. Nabízíme plovoucí podlahy, laminátové a dřevěné, masivní dřevěné podlahy (vlysy, prkna). Linolea, PVC, koberce a další. Renovace dřevěných podlah. Poradenství a kalkulace zdarma.

  Příběnická 972/16, Praha (Prague 3-Žižkov)

  EMPIRI Wood Design, s.r.o.

  Prodej a montáž dřevěných podlah. V sortimentu masivní prkna a parkety, dvouvrstvé a třívrstvé podlahy z evropských i exotických dřevin, průmyslové mozaiky a dřevo na terasy, renovace schodů. Zhotovujeme také venkovní dřevěné terasy.

  Dobronická 1257, Praha (Kunratice)

  BOMA PARKET, s.r.o.

  Broušení parket, plovoucích podlah dřevo i lamino. Laky a lepidla BONA, také zapůjčení brusek. Zastoupení značek bona, magnum, emotion, parador, rodias. Na skladech cca 12000m2 parket a podlah. dub, buk, jasan, exot. dřeviny.

  Radlická 960/45, Praha (Prague 5-Smíchov)

  LAPKA podlahy - plovoucí a dřevěné podlahy

  Pokládáme a prodáváme plovoucí podlahy dřevěné - Novoloc, Berg&Berg, Tarkett, Karelia. Laminátové podlahy - Pergo, Parador, Meister. Obvodové lišty, korkové podlahy, linoleum. Úpravy podkladů a kompletní renovace parket. Dveře - prodej a montáž.

  Drobná 235/2, Praha (Štěrboholy)

  RODVI - Rudolf VINŠ

  Nabídka podlahářských a pokladačských prací. Montáž a renovace podlah. Pokládání bytových a zátěžových koberců, lina, laminátových a korkových podlah.

  Eberlova 1466/2, Praha

  Podlahy Heth

  Truhlářské práce.

  Sokolovská 415/122, Praha (Prague 8-Karlín)

  ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

  Masivní parkety z běžných i exotických dřevin, dřevěné i laminátové plovoucí podlahy, venkovní dřevěné terasy, prodej, montáž, renovace. Půjčujeme brusné stroje na dřevěné podlahy. Prodáváme též laky, tmely, lepidla BONA, MAPEI.

  Bělohorská 147/251, Praha (Prague 6-Břevnov)

  PODLAHY PRAHA, s.r.o.

  Pokládání plovoucích podlah, pokládání parket, renovace parket

  Točitá 1413/39, Praha

  RODVI - Rudolf VINŠ

  Nabídka podlahářských a pokladačských prací. Montáž a renovace podlah. Pokládání bytových a zátěžových koberců, lina, laminátových a korkových podlah.

  Eberlova 1466/2, Praha

  Jaromír Vydra - Pokládání plovoucích podlah

  Pokladka kobercu, lina, Pvc a plovoucich podlah, dale provadime malirske prace.

  Malkovského 589, Praha

  Stamon servis, spol. s r.o.

  Prodej,servis a poradenství v oblasti podlahářství

  Radimova 121/34, Praha

  TRUHLÁŘSTVÍ Koníř

  Nabízí komplexní vybavení interiéru, předsíně, kuchyně, šatny, ložnice, skříně, kanceláře, obchody, vzorkovny, školy, mateřské školy. Provádí montáže: podhledy, parapety, kuchyňské pracovní desky, plovoucí podlahy a obkladový systém PARADOR.

  Záhřebská 634/13, Praha

  Jiří Štěrba - Pokládání plovoucích podlah

  Pokládání plovoucích podlah

  K Průhonicům 149, Praha

  Vladan Lanča - 2041 - Pokládání plovoucích podlah

  Hlavní náplní jsou plovoucí podlahy

  Ke Kateřinkám 1403/1, Praha

  Zdeněk Šťástka - SON

  Pokládka podlah

  Radimovická 1415/6, Praha

  Radomír BRYCHTA - Pokládání plovoucích podlah

  Zednické práce, rekonstrukce bytů, bytových jader,obklady, dlažby, štukování stěn a stropů, sádrokartony, malování, drobné domácí opravy.

  Štúrova 1154/30, Praha

  Karel KUTHEIL - Pokládání plovoucích podlah

  Pokládání plovoucích podlah

  Madridská 763/11, Praha

  Ladislav Podrabský - Pokládání plovoucích podlah

  Pokládka - celomasivních prken, palubovek, parket, vlysů, exotických dřevin, plovoucích dřevěných a laminátových podlah, korku, PVC, hrubých podlah jako rošty a záklopy. Renovace - korku a veškerých dřevěných podlah jako broušení, tmelení, lakování ekolaky, moření, opravy a dokládky podlah.

  Dvorecká 806/37, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?