Malíři pokojů

   

  Strana:   1 2 3 4 5 6

  Malíři pokojů Praha

  Profesionální malířské práce malé i velké zakázky. Vše provádějí odborní malíři s výučním listem.Používáme kvalitní a odzkoušené materiály. Doprava a vypracování nabídky provádíme zdarma.

  Františka Diviše 526/37, Praha

  Malíři pokojů Praha (pobočka Praha 10 Uhřiněves)

  Profesionální malířské práce malé i velké zakázky. Vše provádějí odborní malíři s výučním listem.Používáme kvalitní a odzkoušené materiály. Doprava a vypracování nabídky provádíme zdarma.

  Františka Diviše 526/37, Praha 10 Uhřiněves

  Igor Zaytsev - Malířství a tapetářství

  Nabídka malířských a lakýrnických prací. Rekonstrukce bytových jader, interiérů. Pokládání dlažeb a obkladů, plovoucích podlah.

  Sámova 945/22, Praha-Vršovice

  Malířství Tomáš Novák

  Naše malířství nabízí profesionální malování, tapetování bytů, kanceláří, domů. Provádíme štukování, stěrkování, dekorativní stříkané omítky a malby, antické batiky, patiny. Lepení stropních lišt a rozet. Zaměření, kalkulace, doprava po Praze zdarma. www.malirstvinovak.cz/ - Praha 8, Nad Šutkou

  Praha 8, Nad Šutkou, Praha 8,

  Pavel Jandus tapetářské práce

  Specializuji se na tapetářské práce, které provádím ve velmi vysoké kvalitě se 25-letou praxí v oboru. Tapetuji všemi dostupnými druhy tapet: tap...

  Na Průhoně 217, Dobřejovice

  Malíři pokojů Praha

  Provádíme malířské práce malého i velkého rozsahu. Používáme materiály domácích i zahraničních výrobců.Váš byt vybílime v jednom dni!!!

  Vlastina 850/36, Praha 6

  MG-interier Praha - Michal Vespalec

  Jsme moderní společnost, která je schopna nabídnout realizace staveb jakéhokoli druhu. Zkušenostmi a odborným potenciálem našich pracovníků, modern...

  Černokostelecká 27, Praha (Prague 10-Strašnice)

  Vladimír Hanzík, malířské a lakýrnické práce

  Provádíme malířské a lakýrnické práce všeho druhu, soukromé byty ale i průmyslové prostory, haly, schodiště, nátěry fasád, nátěry konstrukcí, naše firma spolupracuje již 17 let s řadou zákazníků, samozřemostí je zaměření a kalkulace ceny zdarma, úklidový servis po malířích je zajištěn.

  Krosenská 18/543, Praha 8

  Marcel

  Nabízíme malování a rekonstrukce bytů a domů , kvalitně a levně.

  Praha

  BEST MAL ADAMEC LUBOMÍR

  Nabízíme veškeré stavební dokončovací práce, rekonstrukce domů a bytů na klíč, malířské a lakýrnické práce. Specializace na repase oken a dveří, oprava a nátěr historických i novodobých fasád, montáž sádrokartonů a minerálních podhledů.

  Šaldova 543/8, Praha

  Paiting Masters

  Provádíme malířské, lakýrnické a natěračské práce, malování, lakování, natírání, stěrkování, štukování domů, bytů, pokojů, škol, kanceláří, hotelů, nátěry fasád, střech, nástřiky, tapetování. Používáme technologii Erles - vysokotlaké nástřiky.

  Formanská 215, Praha 4

  MALBY KOLÁŘ

  Jsme profesionální malíři pokojů. Provádíme malování bytů, kanceláří, provozoven, restauračních a hotelových zařízení. K malbě používáme vysoce kvalitních českých i zahraničních značek. Naše služby přizpůsobíme individuálním požadavkům zákazníka. Celá ČR.

  Rostovská 19/8, Praha

  AG Hammer, s.r.o.

  Jsme malíři pokojů, provádíme malování bytů, fasády, zateplení fasád, výškové práce, nátěry. Provádíme malířské práce, malování pokojů...

  Nuselská 867/88, Praha

  Verner & Tůma - Malíři pokojů Praha

  Provádíme malířské, lakýrnické a tapetářské práce na profesionální úrovni. Malujeme bytové i nebytové prostory. Lakujeme dveře, okna, zábradlí, radiátory a železné konstrukce. Natíráme fasády. Provádíme fasádní a štukatérské práce.

  Machuldova 594/6, Praha-Kamýk

  Atias interier a exterier

  Firma ATIAS se zabývá tvorbou interiérového designu. Specializujeme se na uměleckou dekorativní interiérovou výzdobu bytů, restaurací, klubů, kaváren, cukráren ... Pracujeme podle vlastních návrhů i na zakázku. Vždy si zakládáme na osobním přístupu a individuálním řešení každé zakázky.

  Praha 7

  MALBYT STAVEBNÍ, s.r.o.

  Firma MALBYT působí na trhu od roku 1992. Během naší dlouholeté praxe v oboru jsme realizovali dlouhou řadu zakázek nejen pro významné zahraniční a ...

  Kralupská 2/47, Praha

  Radek Vacula Malířské a natěračské práce

  Nabízíme provádění malířských a natěračských prací v profesionální kvalitě. Objem prací je od jednotlivých bytů až po velké developerské projekty. V oboru aplikace nátěrových hmot působíme již 11 let.

  Mattioliho 3271/2, Praha-Záběhlice

  RAKWEISS paint

  Provádíme především sádrokartonářské a malířské práce. Specializujeme se na dokončovací práce, kompletní rekonstrukce, dokončování hrubých staveb ve spolupráci s architekty a na barevné malby. Kalkulace provedeme nezávazně a zdarma. Stavební dozory.

  Politických vězňů 1531/9, Praha-Nové Město

  Blesk - stavební řemesla, s.r.o. - rekonstrukce a stavby

  Nabízíme rekonstrukce a stavby na klíč, veškeré práce malířů, tapetářů, zedníků, instalatérů, elektrikářů, podlahářů, sádrokartonářů i úklidové práce. Montujeme dveře i plastová okna, vyrábíme nábytek a obšíváme koberce.

  Nádražní 1116/2, Praha-Hlubočepy

  Martin Šilhart

  Provádíme malířské, lakýrnické, tapetářské práce, štukování, sádrové omítky, nátěr fasád, střech, benátské štuky, variopaint, fládrování, antické zeminy, plovoucí podlahy, nátěr podlah, repase oken, dveří. Hrubý úklid je samozřejmostí. Vlastní dílna.

  Janovského 920/34, Praha-Holešovice

  Verner Martin - malíři pokojů

  Provádíme malířské a lakýrnické práce, dekorativní malby na úrovni. Nabízíme benátské štuky (Stucco Antico) patinování, antické malby, štukování, lakování nejen oken. Zdarma přijedeme, prokonzultujeme návrh zakázky a vytvoříme cenovou kalkulaci.

  Písková 830/25, Praha-Modřany

  Jan Růžek - Firma LESK

  Provedeme malování, tapetování, nátěry, kompletní úklid, čistění koberců a čalounění. Prodej koberců a linolea (PVC), včetně pokládky. Výběr koberců bytových, zátěžových a speciálních koberců s protišpinivou úpravou v široké škále barev, cen a šíří.

  Habartická 498/52, Praha-Střížkov

  Awoll, spol. s r.o.

  Malířské a lakýrnické služby

  Brichtova 813/7, Praha

  Jan Zíma

  Provádíme malířské, lakýrnické a tapetářské práce na profesionální úrovni. Malujeme bytové i nebytové prostory. Lakujeme dveře, okna, zábradlí, radiátory a železné konstrukce. Natíráme fasády, dále provádíme malé zednické práce a úklid.

  Holečkova 2234/56, Praha-Smíchov

  Dušan Pecháček - PROFEX

  Malíři, lakýrníci, natěrači a tapetáři. Provádíme veškeré malířské, lakýrnické a natěračské práce, efektní dekorativní úpravu stěn - antické zeminy. Dále provádíme nátěry fasád včetně barevného řešení. Práce se stříkací pistolí.

  Šluknovská 316, Praha-Prosek

  MALÍŘSTVÍ -ŠULÁK

  Provádíme malířské a lakýrnické práce,dekorativní malbu,čištění fasád a štukování.

  Cuřínova 589/12, Praha

  Malířské práce Luboš Marko

  Provádíme profesionální malířské, tapetářské a natěračské práce pro bytové i nebytové prostory. Nátěry fasád, rekonstrukce interiérů, opravy štukové a sádrové výzdoby. Zednické, obkladačské a podlahářské práce. Možnost čistého úklidu po malování.

  Průběžná 1842/25, Praha-Strašnice

  Petr JANŮ

  Nabízíme malířské a lakýrnické práce, malování, lakování, tapetářské, sádrokartonové, úklidové práce. Dále nabízíme dekorativní omítky, stříkané tapety, lepení ozdobných lišt. Za dobu naší existence jsme zrealizovali více než 800 zakázek.

  Nad Kajetánkou 79/24, Praha-Břevnov

  AG Painter CZ

  Nabízíme malování bytů, kanceláří a jiných prostor. Malíři pokojů, tapetáři, fasády a nátěry. Profesionální přístup a kvalita. Rádi Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Doprava po Praze a blízkém okolí zdarma. Ceník naleznete na webu. On line 24h.

  Třeboradická 1076/49, Praha-Kobylisy

  Flügger barvy

  Prodej nátěrových hmot Flügger, rozvoz materiálu na stavbu a zajištění malířských prací po celé Praze. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na požadované nátěry - interiéry, fasády, dřevěné výrobky v interiéru i exteriéru, kovové konstrukce.

  Sluneční nám. 2567/8, Praha-Stodůlky

  Josef Jedlička

  Veškeré malířské - lakýrnické práce. Nabízíme malování bytů, pokojů a nátěry fasád, nátěry podlah antigraffiti a protipožárních nátěry. Vše provádějí odborní malíři a natěrači. Vypracování nabídek včetně nabídky barev a tech.postupů provádíme zdarma.

  Högerova 811/12, Praha-Hlubočepy

  Malíř pokojů - Oldřich Tichý

  Nabízíme veškerou malířskou a lakýrnickou činnost.

  Vinohradská 1336/97, Praha

  Malíř pokojů - Peter Korec

  Nabídka malířských,natěračských a lakýrnických prací.

  Kafkova 608/20, Praha

  MP - Milan Popovič

  Nabídka malířských a lakýrnických prací,provádíme montáž sádrokartonu, drobné zednické práce, vyklízení bytů a další služby.

  Píseckého 331/7, Praha

  David Marek

  Provádíme malířské, tapetářské, natěračské a lakýrnické práce na klíč včetně úklidu, lepení lišt a stropních kazet.

  Bělohorská 1223/275, Praha 6

  A-COLORMAL, s.r.o.

  Malířské, lakýrnické, tapetářské, podlahářské a úklidové práce. Veškeré práce jsou prováděny v profesionální kvalitě a v krátkém časovém rozsahu. Zajišťujeme veškeré stavební práce.

  Vrchlického 474/98, Praha 5

  Malíř pokojů - Karel Kodet

  Zajistíme malířské, lakýrnické a natěračské práce pro byty a kanceláře.

  Nušlova 2295/55, Praha

  Malování bytů - Roman Januška

  Provozovatel malování bytů, kanceláří, škol a nátěrů fasád. Nabízíme vymalování bytů v široké škále druhů barev a odstínů.

  Sokolovská 1464/188, Praha

  Malíř pokojů - František Dulík

  Nabídka malířských,lakýrnických a tapetářských prací.

  Nevanova 1068/56, Praha

  Frankl Jiří - Malíři pokojů

  Malířské služby

  Mikuláše z Husi 737/6, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3 4 5 6

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?