Půjčovny vybavení pro společenské akce

 

Strana:   1 2

Pronájem párty stanů - Párty stan - Rent (pobočka Chržín)

Zabíváme se prodejem a pronájmem party stanů, nůžkových stanů, mobilních hal a potřebného vybavení. Nabízíme Profi Party stany a Profi haly f.HALTEC které splňují normu ČSN EN 13782.

Dolní Kamenice 26, Chržín

Půjčovna stanů

Provoz půjčovny vojenských stanů, pronájem párty stanů pivních setů a stolních fotbalů Rosengart. Prodej párty stanů

Hlavní 101, Zvole

ROLLAND SWALL- ROTTWEILERS RECORDS

CATERINGOVÉ SLUŽBY - ZDARMA PRONÁJEM PARTYSTANU , PODIA A OZVUČENÍ

BEZRUČOVA 1673, ŘÍČANY

Jaroslav Netík, Pronájem párty stanů a pivních setů

Pronájem párty stanů a pivních setů - Zajistíme Vám pronájem párty stanu nebo pivních setů pro Vaši svatbu,kolaudaci,raut či jinou společenskou akci.

Novorossijská 978/18, Praha (Prague 10-Vršovice)

JESA sound & light equipment

Nabídka služeb v oblasti organizování společenských a kulturních akcí,zajistíme pódia, přehlídková mola i zastřešení.

Voborského 1344/18, Praha (Prague 12-Modřany)

AGENTURA MADI

Zapůjčení nábytku pro pořádání reprezentačních a společenských akcí, prezentací a svateb. Veškeré vybavení včetně dekoraci. Vše včetně dopravy a manipulace.

Husitská 76/27, Praha-Žižkov

Produkce.dj

Nabízím kompletní zajištění kulturních, společenských a sportovních akcí, osvětlení a ozvučení, videoprojekce, pódiová technika, Ground Support. Zajištění Dj a kapel pro plesy, svatební oslavy, firemní večírky, módní přehlídky, party atd.

Boješická 68, Praha (Prague 12-Cholupice)

M.P.M., spol. s r.o.

Provádíme pronájem a stavbu párty stanů, skladových hal a doprovodných služeb (vytápění, osvětlení, ozvučení, catering a výzdobu), nůžkové stany a altány. Nabízíme čištění stanových plachet na mycí lince. Provádíme zemní práce mikrorypadly a smykovým nakladačem včetně pronájmu kontejnerů.

Na břevnovské pláni 153/34, Praha

Agentura CEZAA s.r.o.

Pořádáme společenské akce, firemní i soukromé večírky, konference, sportovní i dětské dny. Pronajímáme a zajišťujeme ozvučovací, osvětlovací, projekční techniky a nábytek. Zajišťujeme umělce a zábavní aktivity.

Na Košince 2175/8, Praha

AB Party Tent, spol. s r.o.

Pronájem VIP a party stanů a poskytování kompletního servisu nutného k uspořádání společenských, sportovních, firemních a soukromých akcí.

Beranových 65, Praha-Letňany

AV MEDIA, a.s.

Nabízí prodej, pronájem i servis datových, zpětných a video projektorů, plazmové dispelej, videokonference. Systémová integrace - zasedací a konferenční místnosti, dispečerská pracoviště, kino doma. Pronájem techniky na sportovní a zábavní akce.

Pražská 1335/63, Praha (Prague 15-Hostivař)

Starý & Starý, s.r.o.

Výroba a realizace dekorací. Atypické řešení výzdoby. Instalace reklam a grafik. Výstavy. Veletržní expozice a stánky. Pronájem dekorací a technického vybavení pro konference, firemní akce, eventy a večírky. Realizace reklam. Plotrová grafika a velkoplošný tisk.

Bulharská 38/1401, Praha 10

můjSkákacíHrad.cz - pronájem skákacích hradů

Chcete pobavit obecenstvo na Vaší kulturní akci? Pořádáte den dětí? Zavolejte nám! Na Vámi určené místo přivezeme vybraný nafukovací skákací hrad, zajistíme montáž i obsluhu. Na Vás už jen bude užít si bezproblémový průběh akce!

Juřinka 136, Valašské Meziříčí

Jan Orna - Arcade.Bomberoza.net

Poskytujeme pronájem klasických retro arcade automatů z 80. a 90. let, nevýherní automaty, klasické hry, arcade pro firemní akce a party. Tyto automaty znáte z maringotek na poutích. Nabízíme i obsluhu, která pomůže s ovládáním a zajistí servis.

Svárov 131, Svárov

TKF, spol. s r.o.

Firma zabývá prodejem reklamních přístřešků firmy E-Z UP, přístřešků a stanů dalších značek a typů, v roce 2000 jsme otevřeli půjčovnu, kro...

Dobronická 1257, Praha (Kunratice)

Audiolight service, s.r.o.

Prodáváme profesionální světelnou a zvukovou techniku. Osvětlení, ozvučení, projekce. Kompletní zajištění akcí.

Dolnoměcholupská 39/48, Praha (Dolní Měcholupy)

T SERVIS, s.r.o.

Působíme v oblasti ozvučovací, osvětlovací a projekční techniky, pódia, mobilní pódia, nosné konstrukce, Ground Support, zastřešení pro Ground Support.

Bavorská 856/14, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Joinmusic

Firma kompletně technicky zajišťuje kulturní a společenské akce, koncerty, tiskové konference, VIP večírky, prezentace, tiskové konference. Prodáváme a pronajímáme audiovizuální techniku, ozvučení, osvětlení, videoprojekce, stage, zastřešená pódia.

Papírenská 133/10, Praha

Miroslav Šimek - Maxiservice

Provoz cateringové firmy s netradičním pojetím gastronomie a servisu. Stylové akce na míru včetně dekorací a kostýmů, slavnostní obědy a bankety, svatby, recepce a garden párty. V.I.P. service po státech EU, párty stany a nábytek dle požadavků klienta.

Milánská 417, Praha

DATA-VIDEO-MEDIA, s.r.o.

Prodáváme a pronajímáme data a video projektory HP, Sanyo, Panasonic, JVC, 3M. Rovněž zajistíme diaprojektory, plazmové dispeleje, projekční plátna MW, prezentační tabule a vizualizéry.

Cílkova 640/22, Praha (Prague 12-Kamýk)

T.R.I., s.r.o.

Zajišťujeme půjčovnu PC,notebooků,kancelářské a výpočetní techniky.

U Elektry 886/2e, Praha

Vako design, s.r.o.

Nabídka činností v oblastech: návrhy a realizace výstavních expozic, interiéry na klíč, aranžování (výlohy, slavnosti, květinová výzdoba), půjčovna mobiliáře a fundusu, elektroinstalace, poradna architekta, konzultace a posudky projektů, reklama

Vozová 1567/8, Praha

Argoservis

Mobilní haly a párty stany - pronájem, prodej a stavba. Vhodné pro skladování, prezentace, rauty, výstavy atd. Zajistíme kompletní servis včetně vnitřního a vnějšího vybavení. Realizace výstavních expozic. Autodoprava tuzemská i zahraniční.

Ke hřišti 124/19, Praha-Čimice

KONFES kongresová technika s.r.o. Pronájem tlumočnické a AV techniky

Pronájem techniky pro kongresy, konference, výstavy a společenské akce. Pronájem ozvučení, osvětlení, tlumočnické a projekční techniky, kancelářské a prezentační techniky, pódií, scénických konstrukcí a dekorací, audio - video, a další.

Tusarova 1521/26, Praha 7

Josef Tříska

Naše firma realizuje kompletní zábavné akce pro děti i dospělé, firemní dny, dny otevřených dveří, dětské koutky v obchodních domech, upoutání ...

Pod třešněmi 1125/29, Praha

Zdeněk Žižka, Pronájem nábytku

Pronájem nábytku.Půjčovna stolů a židlí. Nabídka banketových spon pro skirting.

Hábova 1518/26, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Zdeněk Žižka, Pronájem nábytku

Pronájem nábytku.Půjčovna stolů a židlí. Nabídka banketových spon pro skirting.

Hábova 1518/26, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Zdeněk Žižka, Pronájem nábytku

Pronájem nábytku.Půjčovna stolů a židlí. Nabídka banketových spon pro skirting.

Hábova 1518/26, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Václav Janeček, pronájmem skákadel a hradů

Naše společnost se zabývá pronájmem zábavních skákadel Společnost Janeček Praha, také zajistí kompletně vaší akcí. Nabízíme vystoupení: umělců, kouzelníků, moderátorů, zpěváků, skupiny, kapely,taneční skupiny, tanečnice, baviči, travesti show, Pronájem párty stanů, podií atd...

Na hlavní 51, Praha

Břetislav Bednář, Půjčovny nafukovacích atrakcí

Pronájem skákacích hradů.Na Vámi pořádané akci Vám nabízím tyto zábavné atrakce: skákací hrady (pro děti i dospělé), motorové motorky Yamaha-...

Jevanská 986/3, Praha (Prague 10-Strašnice)

Břetislav Bednář, Půjčovny nafukovacích atrakcí

Pronájem skákacích hradů.Na Vámi pořádané akci Vám nabízím tyto zábavné atrakce: skákací hrady (pro děti i dospělé), motorové motorky Yamaha-...

Jevanská 986/3, Praha

Tomáš Cibulka, Půjčujeme chlazení a pípy.

Pořádáte párty, svatbu nebo narozeniny a čekáte hodně žíznivých hostů?? Právě pro Vás je vhodné si zapůjčit Pivní soudek. S kapacitou 23l/h plně zaručí přísun studeného piva všem Vašim přátelům.Půjčujeme suché chlazení a pípy. Nabízíme dovoz piva.

Mlýnská 3/6, Praha

Save Car s.r.o.

specialista na nůžkové stany, prodej i pronájem.Prodáváme nafukovací stany, hudební pódia, balóny, vzducholodě, airdancers-skydancer a nafukovací hrady. Nabízíme velkoplošné i vnitřní LED televize.

Dělnická 776/5, Praha

Lumistar, s.r.o.

Návrh,výroba a pronájem atraktivních nafukovacích reklamních objektů a atrakcí jako jsou brány,skluzavky, stany, chodící reklama,obří nafukovadla,h...

Osická 152/21, Praha

Tinkers, s.r.o.

* NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NABÍZÍME MOŽNOST ZÁPŮJČKY GRILU NA SELE, JEHNĚ, KRŮTU, KUŘE * PŮJČOVNU A PRODEJ CHLAZENÍ NA PIVO, PÁRTY PÍP * SORTIMENT PIVA OD SPOLEČNOSTI STAROPRAMEN * ALKO, NEALKO, CIGARETY A DALŠÍ POCHOUTKY * ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ PÁRTY SERVIS

Svornosti , Praha (Prague 5)

ZÁPŮJČKA.CZ, s.r.o.

Nabízíme vybavení pro výstavy, veletrhy a konference. Zajišťujeme firemní, společenské a kulturní akce.

Kořenského 1107/15, Praha (Prague 5-Smíchov)

Mediaworld CZ, spol. s r.o.

Pronájem velkoplošných párty stanů. Nabízíme zajišťování a pořádání kulturních společenských a sportovních akcí .

Strahovská 5, Praha (Prague 1)

Jiří Hrdlička, autodoprava veteránem

Dovolujeme si Vám nabídnout dopravu luxusním veteránem zn. TATRA 52. Vy vyberte příležitost a my dodáme nostalgii a komfort "smetánky" 30. let dvacátého století.

Nechvílova 1832/27, Praha (Prague 11-Chodov)

Jiří Hrdlička, autodoprava veteránem

Dovolujeme si Vám nabídnout dopravu luxusním veteránem zn. TATRA 52. Vy vyberte příležitost a my dodáme nostalgii a komfort "smetánky" 30. let dvacátého století.

Nechvílova 1832/27, Praha (Prague 11-Chodov)

AV kongres, s.r.o.

Nabídka tlumočnické, ozvučovací a prezentační techniky.

Hasova 3091/2, Praha (Prague 12-Modřany)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?