Komunální služby

 

Strana:   1 2 3

Havarijní čištění kanalizace Praha

Havarijní čištění kanalizace v Praze profesionální technikou. Umíme si poradit s jakoukoliv ucpanou kanalizací. Vlastníme vysoce výkonné čistící ...

K Hájům 7, Praha 5

4eco s.r.o.

Výhodně a spolehlivě zajistíme odvoz a odstranění odpadu, sutí a bioodpadu, pronájem kontejnerů dle Vašich potřeb, poradenskou činnost, vyklízecí a bourací práce, prodej a dopravu písků, štěrků a kameniva na území hl. města Prahy a středních Čech.

Hudcova 310/3, Praha

Martico CZ s.r.o.

zabýváme se autobusovou a nákladní dopravou,odtahová služba,autoservis,kovovýroba, zahradnické práce,zimní a letní udržba komunikací a ostatních ploch

Zvonková 2640/7, Praha 10

EKO-PATROL

Poskytujeme odvoz odpadů a sutí, dále provádíme strojní, ruční a zimní údržbu komunikací, údržbu zeleně a likvidací černých skládek.

Papírenská 120/12, Praha (Prague 6-Bubeneč)

Miroslav Verner

Čištění kanalizace tlakovou vodou, frézovaní Rottenberger, prohlídky tv kamerou + záznam, opravy kanalizace, instalatérské a topenářské práce havarijní služba.

Plzeňská 521/239, Praha-Stodůlky

MPK servis

Čištění kanalizace tlakovou vodou, frézování Rottenberger. Dále provádíme prohlídky TV kamerou včetně záznamu. Zajistíme opravy kanalizace, instalatérské a topenářské práce.

K cihelně 315/18, Praha-Satalice

HECKL s.r.o.

Navrhujeme, vyvíjíme, vyrábíme vodárenské a průmyslové armatury. Nákup a prodej materiálů pro inženýrské sítě včetně vnitřních instalací. Dříve Fontána P.M.,

Čechova 505, Kralupy nad Vltavou

Autodoprava Bohuš Simandl

Odvoz odpadních vod a fekálií ze žump, vývoz fekálních kontejnerů a sociálních zařízení, vývoz tukových - kuchyňských lapolů, čištění septiků a jímek, pro soukromníky, firmy a stavby. Nabídka nákladní autodopravy Liaz valník 8t s hydraulickou rukou.

Livornská 424, Praha (Prague 15-Horní Měcholupy)

A - EFEKT

Čištění odpadů a kanalizace (strojně, tlakovou vodou), odpady u dřezů, WC, van, umyvadel, čištění dešťové kanalizace, frézování odpadových stoupaček i ležaté kanalizace. Provádíme kamerové prohlídky kanalizace, instalatérské práce, havarijní servis.

Novoškolská 696/2, Praha-Vysočany

FA: JANPE, s.r.o.

Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské, elektro a stavební práce. Čištění kanalizace, stavební a řemeslné práce. Údržba, rekonstrukce, dodávky a montáže v novostavbách. Projektová dokumentace, nonstop pohotovost. Poj. odpovědnosti ALLIANZ.

Vídeňská 148/132, Praha-Kunratice

4eco s.r.o. (pobočka Tehovec)

U Mototechny 89, Tehovec

Josef Honc, autodoprava

Zabýváme se autodopravou,odvozem odpadů,prodejem písku, drtí, kačírku a palivového dřeva. Naše firma se snaží vycházet zákazníkům maximálně vstříc, což je vidět i na naší pracovní době, která je téměř nepřetržitá. Proto nás můžete kdykoli kontaktovat.

Kaliště-Lensedly 8, Kaliště

HLADÍK - ODPADY

Firma odváží odpady, třídí odpady, vyklízí odpady i suti. Odvoz odpadu - přistavujeme kontejnery. Vyklízení prostor - bytů, sklepů, půd, areálů. Bourací a zemní práce ručně i strojem. Recyklace, likvidace, komplexní nakládání s odpady. Nonstop.

Husitská 115/86, Praha

Milan Petružálek-autodoprava

Nabízíme odvoz a dovoz kontejnerů na suť a odpad. Provozujeme také autodopravu, dovezeme zeminu, písky a provedeme také výkopové práce.

Novozámecká 520, Praha

VYDRA - čistící služba, s.r.o.

Nabídka likvidace odpadů a úklidové práce - čištění koberců,čistění fasád, odstraňování graffiti, čištění portálů, přístřešků MHD, parkovišť, komunikací .

Rodopská 3148/3, Praha (Prague 12-Modřany)

Kontejnery Siegl- Odvoz komunálního odpadu- Likvidace odpadů - Prodej písku a štěrku

Nabízíme provádíme odvoz a likvidaci odpadu a sutí a vyklízení prostor. Dopravujeme a prodáváme písek, kačírek, štěrky a recykláty. Nabízíme komplexní služby v nakládání s odpady, odvoz suti, likvidace a evidence odpadu. Likvidujeme stavební odpad.

Malešická 2470/16, Praha (Prague 3-Žižkov)

Obr služby, s.r.o.

Služby obyvatelstvu - stěhování vyklízení bytů, půd a sklepů. Odvoz suti a směsného odpadu. Prodej písku, drtí, zeminy, zásypových materiálů, kůry, demoliční a zemní práce UNC, Caterpillar, Schaeff, montážní plošina. Přeprava strojů na návěsu Zremb.

Želivec 137, Sulice

Domeček - odpady, s.r.o.

Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů. Provozujeme překladiště odpadu. Prodej písku.

Dřevčická 44, Praha-Malešice

Autodoprava Arent

Nabídka kontejnerového odvozu sutě, komunálního odpadu a zeminy. Dovoz štěrku, písku, betonu a stavebních materiálů. Zemní práce. Přeprava materiálů - písek, zemina, beton, stavební dřevo.

U pily 1936/8, Praha (Prague 12-Modřany)

ČOK servis

Čištění veškeré kanalizace a domovního odpadu. Čištění WC, umyvadel, van, dřezů, stoupačky, domovní přípojky, dvorní vpustě, dešťové svody-nonstop. Instalatérské služby. Tlaková voda, motorové pero, prohlídky kamerou.

Modletická 1390/1, Praha

Oldřich Němec, stěhovací služby

Nabízíme kompletní stěhovací služby, stěhování bytů, kanceláří, těžkých břemen, dále vyklízení, vystěhování nepotřebných věcí ze sklepů, půd, bytů, skladů, odvoz odpadu, suti kontejnery na skládky. Provádíme bourací práce, bourání všech objektů.

Vršovická 843/33, Praha (Prague 10-Vršovice)

Pražské služby, a.s.

Svoz komunálního, bio a gastro odpadu, odstraňování, třídění a recyklaci odpadu a elektroodpadu, dopravní značení, zimní údržbu, čištění komunikací a údržbu zeleně.

Pod šancemi 444/1, Praha (Prague 9-Vysočany)

VS-Ekoprag, s.r.o.

Kontejnerová autodoprava nabízí přistavení a pronájem kontejnerů pro odvoz a likvidaci odpadů, vyklízecí, bourací a demoliční práce. Děláme zemní práce a odvoz výkopové zeminy, prodej písku, štěrku, betonu. Pronájem pracovních plošin 13 až 45 m.

Dobronická 892, Praha (Kunratice)

František Petružálek - likvidace stavebních i jiných odpadů

Likvidace stavebních a jiných odpadů pro soukromníky, obecní úřady a stavební firmy. Bezplatný pronájem kontejnerů na stavby. Zemní práce, terénní úpravy a demolice budov. Prodej sypkých materiálů (štěrk, písek, zemina) a recyklátů.

Nový Brázdim 90, Brázdim

Miroslav Karpíšek - čistič Viktor

Čištění kanalizace bytové, domovní, venkovní. Instalatérské a topenářské práce. Vysoká odbornost a úroveň techniků a vybavení - nízké náklady. Dále nabízíme odstranění závad i po neúspěšných pokusech konkurenčních firem. Rychlý příjezd bez příplatku.

Podéšťova 786, Praha-Zbraslav

AASO, s.r.o.

Odvoz a likvidace odpadu a suti, kontejnery 3m3 - 9m3, vyklízecí práce. Odvážíme sutě, zeminu, směsný, zahradní a další odpad, zajišťujeme skartací dat a nakládku odpadu. Služby v Praze a Středočeském kraji.

Pod altánem 346/77, Praha-Strašnice

Jaroslav Janovský - odpady

Zajišťujeme likvidaci, vyklízení, nakládku a odvoz odpadů vlastními kontejnery. Vyklidíme sklepy i půdy, sběr odpadů na stavbách, ve firmách i bytech nebo jen přistavíme kontejner. Odpady ekologicky zpracujeme. Vyklizené černé skládky rekultivujeme.

Vídeňská 744/2, Praha-Krč

Jumar - lešení, s.r.o. - Pronájem stavební techniky- Pronájem a montáž lešení- Odvoz komunálního odpadu

Nabízíme používáme kompletní systém Layher. Provádíme montáž a demontáž fasádního i prostorového lešení. Půjčujeme lešení pro opravy technologických celků. Pronajímáme pojízdné a speciální lešení, tribuny a pódia. Zajišťujeme odvoz sutí a stavebního odpadu.

Jizerská 328/4, Praha

.A.S.A.

Nabízíme komplexní služby v nakládání s komunálními, průmyslovými i nebezpečnými odpady, služby pro obce a sanační práce.

Ďáblická 791/89, Praha

V-SERVIS

Zabýváme se čištěním odpadů a kanalizací. Mimo to nabízíme i kamerový průzkum kanalizace a instalatérské práce. Naše firma je Vám k dispozici i v akutních případech.

Plzeňská 521/239 , Praha

Jakobe, a.s.

Kontejnerový odvoz sutí, zeminy, odpadů a nebezpečných odpadů, likvidace odpadů, dovoz štěrků, písků a recyklátů na území Prahy a okolí. Předmětem naší činnosti jsou sutě, zemina, odpady, písek, štěrky, recykláty, kontejnery, autodoprava.

Šafaříkova 201/17, Praha-Vinohrady

Olga Gruntová Grukop

Odvoz suti a komunálního odpadu, dovoz písku a štěrku, 30 kontejnerů o objemu 3 m3, 7 m3 a 9 m3. Denně včetně sobot a nedělí.

Slunečnicová 257, Chýně

Kanálservis, s.r.o.

Provádíme čištění a regenerace potrubí - profil neomezen, kamerová diagnostika poruch kanalizace, opravy potrubí, celkové dodávky.

Živcových 251, Praha-Stodůlky

Kanalizace - Martin Frydl

Profesionální čištění uličních, domovních a bytových kanalizací - specializace na rodinné domky. Čištění strojní, tlakovou vodou a kamerové prohlídky.

Libušina 151, Černošice

Instalace Novotný

Provoz veškeré instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce a opravy instalací voda - topení - plyn - kanalizace, výměna zařizovacích předmětů, čištění kanalizace motorovou frézou, nabízíme nonstop havarijní službu.

Neklanova 145/14, Praha

Aquarius Invest cz, s.r.o.

Výroba a montáž tlakové kanalizace i domovní čerpací stanice.Nabízíme svařování plastových vodoměrných šachet,jímek na odpadní i dešťovou vodu.

Strančice-Všechromy , Strančice

Odvoz odpadů - Pavel Malina

Nabízíme přístavbu a odvoz kontejnerů na sutě a odpad.

K Zeleným domkům 350/43, Praha (Kunratice)

FALCO JKP, spol. s r.o.- Odvoz komunálního odpadu

Nabízíme zabýváme se odvozem odpadu.

Bystrá 2243, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Vladimír Rousek - Odvoz komunálního odpadu

Nabízíme odvoz suti a odpadu. Doprava stavebního materiálu. Likvidace černých skládek.

Dobronická 778, Praha (Kunratice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?