Ekologické služby

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Mgr. Jitka Kluzová

Komplexní Environmentálni poradenství, jako zpracování POH, Hodnocení rizik ekologické újmy, vedení evidencí odpadů a zpracování ročních hlášení, činnosti odpadového hospodáře atd.

Nad strouhou 9, Praha 4

JZK stěhování

Nabízíme stěhování bytů, kanceláří a těžkých břemen.Při stěhování vám zapůjčíme krabice zdarma a zajistíme veškerý obalový materiál. Dále zajišťujeme vyklízení prostor, skartace materiálu, skladování. Odvoz na skládku a ekologickou likvidaci odpadu. Vše naleznete na www.jzk-stehovani.cz

V zahradách 844/3, Praha

Ekologie v praxi

Po celé České republice nabízíme služby z oblasti posuzování vlivů na životní prostředí (EIA, SEA), hodnocení vlivů na krajinný ráz (KR), pří...

Chemická 954, Praha 4

Assmann & syn odpady, s.r.o.

Zabýváme se svozem a likvidací stavebních odpadů. Zajišťujeme také svoz odpadu velkoobjemovými kontejnery. Odpad roztřídíme a dále zpracujeme. Přijímáme všechny druhy stavební suti, obalových materiálů, atp. K prodeji nabízíme štěrk a písek.

Teplárenská 1620, Praha

SONING Praha a.s.

Měření hluku, kročejové a vzduchové neprůzvučnosti, doby dozvuku. Akustické studie, simulace. Průmyslová akustika- protihlukové kapotáže, tlumi...

Plzeňská 846/66, Praha

SOVALOV, s.r.o.

Zajišťujeme vývoz odpadních vod, jímek, žump, septiků, mobilních WC a bazénů. Nabízíme odčerpávání sklepů.

Antonína Dvořáka 98, Dobříš

MERTL AKUSTIKA s.r.o.

Autorizované měření hluku a vibrací, vzduchová a kročejová neprůzvučnost, pohltivost, dozvuk, hluková zátěž obsluhy. Zpracujeme hlukové studie, návrh odhlučnění a zvukové izolace. Měření hluku ke kolaudaci, stavebnímu povolení a na základě stížnosti.

Novosvětská 188, Praha 9 - Letňany

Petr Šebesta - Sheba

Nabízíme veškeré výškové práce horolezeckou technikou, stavební a natěračské práce, instalace reklam. Nabídka celkové péče o stromy s využitím stromolezecké techniky. Provádění rizikového kácení, řezu stromů, bezpečnostních vazeb a výškových prací.

28. října 484, Kralupy nad Vltavou

AECOM CZ s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti ekologie. Dále nabízíme služby konzultační služby ve stavebnictví. Zaměřujeme se na řízení projektů výstavby a kontrolu nákladů, technický dozor a služby koordinátora BOZP.

Trojská 218/92, Praha-Troja

Q123 s.r.o.

Ochrana budov proti ptactvu, čištění fasád, antigraffiti servis, údržbu domů, výškové práce, kácení stromů, terénní úpravy, sádrokartony, podhledy a elektroinstalace.

Táboritská 880/14, Praha 3 – Žižkov

EKO-PATROL

Poskytujeme odvoz odpadů a sutí, dále provádíme strojní, ruční a zimní údržbu komunikací, údržbu zeleně a likvidací černých skládek.

Papírenská 120/12, Praha (Prague 6-Bubeneč)

ITTEC, s.r.o.

Technologie pro zavlažování a ošetřování trávníků. Zavlažovací systémy Rain Bird a K Rain, profesionální vřetenové a rotační sekačkyJacobsen...

AOS Modletice 106, Říčany

Odvoz odpadů s.r.o.

Nejlevnější odvoz odpadu odpadů, Praha, kontejner, kontejnery Avia, odvoz suti sutí písků písku, přistavení kontejneru kontejnerů, kontejnery na objemný odpad, v Praze, pronájem kontejnerů, vyklízecí práce.

Praha 4 - Podolí

Autodoprava Bohuš Simandl

Odvoz odpadních vod a fekálií ze žump, vývoz fekálních kontejnerů a sociálních zařízení, vývoz tukových - kuchyňských lapolů, čištění septiků a jímek, pro soukromníky, firmy a stavby. Nabídka nákladní autodopravy Liaz valník 8t s hydraulickou rukou.

Livornská 424, Praha (Prague 15-Horní Měcholupy)

Tomáš Mach - realizace zahrad

Nabídka veškerých zahradnických služeb. Návrhy a realizace zahrad, sadové úpravy a terénní úpravy.

Do údolí 173/8, Praha (Prague 8-Čimice)

Výkup železa, sběrna surovin Praha

Nabízíme výkup železa, výkup železného šrotu, výkup strojů, výkup autovraků, odvoz železa za nejlepší výkupní ceny! Prodej železa, svářečsk...

Praha

Obr služby, s.r.o.

Služby obyvatelstvu - stěhování vyklízení bytů, půd a sklepů. Odvoz suti a směsného odpadu. Prodej písku, drtí, zeminy, zásypových materiálů, kůry, demoliční a zemní práce UNC, Caterpillar, Schaeff, montážní plošina. Přeprava strojů na návěsu Zremb.

Želivec 137, Sulice

Ateliér Schlitz

Poskytujeme projekty na realizaci a údržbu zahrad.

Strážovská 652/99, Praha

MRU, s.r.o.

Služby analyzátoru spalin - prodej, servis. Přístrojové vybavení pro servis splaovacích zařízení. Detektory plynů. Autorizované měření emisí. Prodej a servis plynových hořáků.

Drahoňovského 1180/6, Praha

Elidis, s.r.o.

Hlavní aktivity firmy spočívají ve vývoji a aplikaci elektronických měřicích a řídících průmyslových systémů s důrazem na výpočetní techniku. Druhou významnou aktivitou byla a stále je oblast magnetických materiálů a měření.

Hlavní 50, Panenské Břežany

Kontejnery Siegl- Odvoz komunálního odpadu- Likvidace odpadů - Prodej písku a štěrku

Nabízíme provádíme odvoz a likvidaci odpadu a sutí a vyklízení prostor. Dopravujeme a prodáváme písek, kačírek, štěrky a recykláty. Nabízíme komplexní služby v nakládání s odpady, odvoz suti, likvidace a evidence odpadu. Likvidujeme stavební odpad.

Malešická 2470/16, Praha (Prague 3-Žižkov)

Martin Sysel - Třídění odpadu

Nabízíme bourací a vyklízecí práce,odvoz odpadu z kanceláří,obchodů a restaurací.

Věšínova 184/8, Praha (Prague 10-Strašnice)

ATTEST, s.r.o.

Řadíme se mezi přední konzultanty v oblasti zavádění moderních systémů řízení za pomocí informačních systémů a dle norem řady ISO. Náš tým je složen z mladých kreativních lidí, kteří přinášejí nový pohled na řízení firem podložený zkušenostmi.

Pod Višňovkou 1661/31, Praha (Prague 4-Krč)

J.D.S. Životní prostředí - sekce hluku

Zajistíme měření hluku pro občany, firmy a instituce,nabídka řešení otázek hluku, konzultační, poradenskou a projektovou činnost.

Na Staré silnici 194, Kněževes

Spectris Praha, spol. s r.o.

Navrhujeme, dodáváme a instalujeme systémy pro měření hluku a vibrací - snímače, zvukoměry a analyzátory. Měření toxických plynů.

Počernická 272/96, Praha

Filtrační technika, spol. s r.o.

Filtrační technika s.r.o. je inženýrská technologická firma, která se v rozhodující míře zaměřuje na návrhy a dodávky zařízení na čištění ...

Suchdolské nám. 445/7, Praha

Breza

Nabízíme projekci, realizaci a servis automatických závlahových systémů, závlahy zahrad a parků, zavlažovací systémy golfových a fotbalových hřišť, závlaha antukových kurtů. Dále realizace, údržby zahrad a zeleně. Pokládáme travní koberce.

Ve Vilkách 440, Horoměřice

EKORA s.r.o.

Společnost EKORA s.r.o. byla založena v roce 1995, její základ tvoří specialisté v geologii, hydrogeologii, inženýrské geologii, chemii, v průmyslových technologiích, stavebním a vodohospodářském inženýringu, v oblasti odpadového hospodářství a další.

Sinkulova 329/48, Praha (Prague 4-Nusle)

MIBAG sanace, spol. s r.o.

Nabízíme likvidaci škod po živelných pohromách - vysoušení staveb, hydroizolace proti zemní vlhkosti.

Na Radosti 402, Praha

LI-VI Praha, spol. s r.o.

Nabídka montáže,dodávky,realizace projektů vzduchotechniky a klimatizace.

Jana Želivského 1857/8, Praha (Prague 3-Žižkov)

Olga Gruntová Grukop

Odvoz suti a komunálního odpadu, dovoz písku a štěrku, 30 kontejnerů o objemu 3 m3, 7 m3 a 9 m3. Denně včetně sobot a nedělí.

Slunečnicová 257, Chýně

Martin Nezhyba - PÉČE O ZELEŇ

Navrhujeme a realizujeme sadové úpravy, zahradní úpravy a výsadbu nové zeleně. Provádíme práce ve výškách, rizikové kácení a prořezy, údržbu komunikací. Nabízíme ekologickou likvidaci materiálu. Pronájem vysokozdvižné plošiny s dosahem 18 metrů.

Nedašovská 341/14, Praha-Zličín

NOBUR, s.r.o.

Prodáváme zahradní techniku Husqvarna, Partner, Flymo. Nabízíme sekačky, traktory, pily, křovinořezy, komunální techniku, veškeré příslušenství. Záruční i pozáruční servis Husqvarna. Dovoz zboží k zákazníkovi. Návrhy a realizace zahrad na klíč.

Černokostelecká 351, Praha (Štěrboholy)

Pražské služby, a.s.

Svoz komunálního, bio a gastro odpadu, odstraňování, třídění a recyklaci odpadu a elektroodpadu, dopravní značení, zimní údržbu, čištění komunikací a údržbu zeleně.

Pod šancemi 444/1, Praha (Prague 9-Vysočany)

Milan Petružálek-autodoprava

Nabízíme odvoz a dovoz kontejnerů na suť a odpad. Provozujeme také autodopravu, dovezeme zeminu, písky a provedeme také výkopové práce.

Novozámecká 520, Praha

Milan Vejšický - Autodopravce

Odvoz a likvidace odpadu a sutí v kontejnerech Avia, Liaz Tatra. Dodáváme písek, štěrk, recykláty. Provádíme zemní práce UNC a Cat 428. Poskytujeme slevy pro vybrané části Prahy.

nám. Na Farkáně 256/9, Praha (Prague 5-Radlice)

Inos Richter, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zemní práce, skrývky ornice, výkopy, násypy. Provedení konstrukčních vrstev: komunikací, hal pod podlahy. Stabilizace zemin a uložení výkopků. Dodávky písků. Strojní demolice vč. recyklace sutí. Zimní a letní údržba komunikací.

Holušická 2253/1, Praha (Prague 11-Chodov)

VS-Ekoprag, s.r.o.

Kontejnerová autodoprava nabízí přistavení a pronájem kontejnerů pro odvoz a likvidaci odpadů, vyklízecí, bourací a demoliční práce. Děláme zemní práce a odvoz výkopové zeminy, prodej písku, štěrku, betonu. Pronájem pracovních plošin 13 až 45 m.

Dobronická 892, Praha (Kunratice)

ENVIROS, s.r.o

Přední poradenská společnost v oblasti energetiky a životního prostředí. Provádíme energetické audity, územní energet. koncepce, emisní obchodování. Dále se specializujeme na energetické řízení (Monitoring a Targeting), IPPC, financování projektů.

Na rovnosti 2246/1, Praha (Prague 3-Žižkov)

SITA CZ a.s.

Poskytujeme služby v odpadovém hospodářství,odvoz odpadů sanace,sběr a separace.

Španělská 1073/10, Praha

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?