Podnikové a informační systémy

   

  Strana:   1 2 3 4 5

  Doporučujeme:

  NetAdmin, s.r.o.

  Nabízíme správu počítačových sítí, nabídku webhostingu, nepřetržitou technickou podporu, prodej výpočetní a kancelářské techniky, záchrana dat, provádění auditů.

  U Kavalírky 500/1, Praha (Prague 5-Košíře)

  Přidejte svou firmu mezi doporučené

  MoveLimits, s.r.o.

  Pomáháme posouvat hranice v oblasti využívání informací. Poskytujeme online cloudové služby Office 365, Dynamics CRM, Microsoft Azure, Windows Intune, projektově řízené implementace, zakázkový vývoj a podporu. Umíme to dobře, protože rozumíme potřebám zákazníků.

  Křížová 2598/4 , Praha 5 - Smíchov

  Saul IS spol. s r.o

  RIS®- vývoj, implementace a podpora informačních systémů ERP pro komplexní řízení podniků všech velikostí. Informační systém RIS® je tvořen mo...

  Průběžná 1550/85, Praha 10 (Prague 10-Strašnice)

  ICZ a.s.

  Poskytujeme komplexní služby v oblasti ICT. Jsme jedním z TOP 10 Systémových integrátorů. Nabízíme rozsáhlé portfolio služeb v oblasti informačních systémů, bezpečnosti informací, telekomunikace, elektronické správy dokumentů a systémové integrace.

  Hvězdova 1689/2a, Praha (Prague 4-Nusle)

  UNIS, a.s.

  Naše společnost se zabývá průmyslovou automatizací, zejména její projekcí, implementací plánováním projektů až po jejich realizaci a uvedení do provozu. Jsme rovněž autorem výrobního informačního systému MES PHARIS.

  Jundrovská 33, Brno

  GreenSoft s.r.o.

  Společnost GREENSOFT s.r.o. patří mezi přední poskytovatele služeb v oblasti implementace podnikových informačních systémů SAP a dalších produktů z portfolia nejvýznačnějšího tohoto dodavatele ERP pro středně velké firmy v České republice a na Slovensku.

  Nad Želivkou 443, Praha 6

  ARBES Technologies, s.r.o.

  Česká softwarová společnost vyvíjející specializovaná řešení pro bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a factoring, CRM, ERP řešení pro organizace.

  Štefánikova 248/32, Praha 5

  Kapsch s.r.o.

  Nabízíme hlasové, datové a konvergentní ICT systémy pro podniky a dopravu, řešení pro telekomunikační operátory, systémy pro správu podnikového obsahu. Zajišťujeme outsourcing desktopů a sítí, integraci serverů, sítí a storage, správu aplikací.

  Ke Štvanici 656/3, Praha-Karlín

  AARON GROUP

  Poskytuje IT služby v oblasti internetových technologií. Dodává vícevrstvá řešení (J2EE), webové integrace, e-commerce aplikace (B2B, B2C) a implementuje publikační systémy (CMS). Nabízí rezervační systém Symphony middleware napojený na Amadeus API.

  Slezská 2526/113, Praha-Vinohrady

  Epicor Software Czech, s.r.o.

  Dodavatel podnikových informačních systémů iScala a Epicor. Široké spektrum nástrojů pokrývá řízení podnikových procesů v oblasti financí, nákupu, prodeje, výroby, zakázek, řízení servisních činností, CRM a dále v oblasti reportovacích nástrojů.

  Belgická 115/40, Praha

  eWay - CRM divize MEMOS Software

  Nabízíme CRM informační systém v MS Outlook zaměřený na projektové řízení. Určeno pro malé a střední firmy. Umožňuje sdílení a analýzu informací ve firmě (projekty, docházka, obchodní kontakty, komunikace se zákazníky a reportovací nástroje).

  Jaromírova 146/59, Praha

  Jednicky.cz

  Patříme k přední firmě v oblasti podnikání na internetu. Vytváříme internetové obchody na míru na základě analýzy Vašich potřeb a možností. Garantujeme podporu a vývoj do budoucna. Implementujeme ekonomický informační systém Altus VARIO a Pohoda.

  Vinohradská 2396/184, Praha (Prague 3-Vinohrady)

  Nemetschek Scia, s.r.o.

  Nabízíme široký sortiment software pro stavebnictví. Scia Engineer, NEXIS 32, FEAT, SOILIN, CAE, CAD, MKP.

  Evropská 2591/33E, Praha 6 (Brno-sever-Lesná)

  Beep, s.r.o.

  Nabízíme podnikový informační systém TWIST INSPIRE (ERP, CRM, ekonomický software, účetní software) optimalizovaný pro malé a střední firmy různých oborů. Vytváříme individuální řešení založená na otevřenosti a flexibilitě informačního systému.

  Na Okrouhlíku 1038/13, Praha (Prague 8-Libeň)

  CEGEDIM CZ, s.r.o.

  Divize Cegedim Dendrite nabízí kompletně outsorsované řešení pro farmaceutické společnosti kombinující výhody vyspělého CRM systému a databáze zdravotního personálu.

  Zbuzkova 141/47, Praha (Prague 9-Vysočany)

  Retail Adventures, a.s.

  Poskytujeme servis v oblasti zákaznických věrnostních systémů. Nabízíme konzultace, marketingové strategie, obchodní služby, logistiku, zákaznické a call centrum, IT služby, SW pro věrnostní systémy, CRM, clearing bodů, info kiosky a webdesign.

  Dvacátého osmého pluku 483/11, Praha (Prague 10)

  Asseco Solutions, a.s.

  Asseco Solutions, a.s. je přední softwarová firma, výrobce a dodavatel podnikových informačních systémů produktové řady Helios, Datalock, systémů pro veřejnou správu a systémů pro hotely a restaurace.

  Zelený pruh 1560/99, Praha (Prague 4-Braník)

  KODYS, spol. s r.o.

  Služby identifikačního systému využívající čárové kódy, RFID, hlasové technologie, bezdrátové sítě, systém řízeného skladu WMS Accellos. Nabízí mobilní terminály Motorola, tiskárny etiket Zebra, stacionární snímače Accu-Sort, etikety a barvicí pásky.

  Hošťálkova 520/7, Praha (Prague 6-Břevnov)

  DEFINITY Systems, s.r.o.

  Vytváříme zakázkové softwarové aplikace a informační systémy pro firmy. Zajistíme celý životní cyklus software: konzultace, design, programování ...

  Na strži 1702/65, Praha (Prague 4-Nusle)

  ATTEST, s.r.o.

  Řadíme se mezi přední konzultanty v oblasti zavádění moderních systémů řízení za pomocí informačních systémů a dle norem řady ISO. Náš tým je složen z mladých kreativních lidí, kteří přinášejí nový pohled na řízení firem podložený zkušenostmi.

  Pod Višňovkou 1661/31, Praha (Prague 4-Krč)

  S&T CZ, s.r.o.

  S&T integruje SAP v největší jihoevropské potravinářské skupině PERUTNINA PTUJ

  Na strži 1702/65, Praha

  Inter-Informatics, spol. s r.o.

  Zákaznická řešení a ICT služby v oblasti podnikových informačních systémů a státní správy; IS/IT SLUŽBY: • Obchodní procesy: analýzy, ná...

  Kolčavka 75/3, Praha

  A-WebSys, spol. s.r.o.

  Nabízíme komplexní služby v oblasti tvorby a správy WWW prezentací. Vývoj rozsáhlých internetových aplikací. Modulární intranetový systém Alcatis. Internetová reklama, DTP servis, korektury, překlady, aktualizace, optimalizace a subdodávky.

  Horská 2040/3, Praha

  Kkk, spol. s r.o.

  Realizace služeb v oblastech informační technologie, kontrola, konzultace, zpracování technicko-ekonomických informací, aktualizace databází, zálohování a archivace dat, inventury majetku, konzultační a poradenská činnost.

  Chudenická 1081/14, Praha (Prague 15-Hostivař)

  COMBITRADING, s.r.o.

  Působíme v oblasti mobilního sběru, přenosu a správy dat pomocí technologie čárového kódu a RFID. Zajišťujeme řešení pro mobilní prodej, řízení skladů a výroby, evidenci majetku, inventury, bezdrátové sítě a mnoho dalšího.

  Rašínovo nábřeží 384/56, Praha

  VUMS Legend, spol. s r.o.

  Komplexní služby především v oblastech vývoje software a systémových integrací.

  Podbabská 1014/20, Praha

  PPRoi Development, spol. s r.o.

  Manažerský informační systém PPROI koncipovaný pro finanční řízení podnikových produktů, procesů a zdrojů v jejich vazbách, dosažení univerzálního cíle podnikání - maximalizace ROI.

  Pod Beránkou 2481/13, Praha

  CONPEX Consulting, s.r.o.

  Poskytování služeb a vývoj řešení v oblasti archivace dat a dokumentů, komplexní realizace archivačních projektů a jejich optimální přizpůsobení potřebám zákazníků.

  Thákurova 676/3, Praha

  SOFIS, a.s.

  Poskytování služeb a realizace projektů a dodávky v oblastech informačních systémů a informačních technologií.

  Křenova 438/7, Praha

  Arcon Technology, s.r.o.

  Podnikové a informační systémy.

  Šárecká 1929/26, Praha

  Habar, spol. s r.o.

  Podnikové a informační systémy.Návrh, realizace a údržba informačních systémů.

  Vítězné nám. 829/10, Praha

  Boreas - studio grafických informačních systémů, s.r.o.

  Prodej manažerských informačních systémů a grafických informačních systémů.

  Ševce Matouše 298/12, Praha

  Express Internet Project, s.r.o.

  Informační a softwarové technologie, budování systémů jakosti, reengineeringu a systémů procesního řízení společností.

  Táborská 591/26, Praha

  Forte CZ, s.r.o.

  Podnikové a informační systémy.

  Novodvorská 1010/14, Praha

  BSC Praha, spol. s r.o.

  Výroba, implementace a poskytování služeb pro vlastní software GEMINI v oblasti přímého bankovnictví a systémy zpracovávající povinné výkaznictví bank.

  Šatrova 807/14, Praha

  Masoft, s.r.o.

  Dodání informačních systémů pro masný průmysl. Poradenská služba.

  Pšenčíkova 685/2, Praha

  RNDr. Alexander Lichý - Alms

  Zajišťujeme koncepční návrhy a realizace webových prezentací, vývoj databázových internetových aplikací, návrh a zajištění reklamních a marketingových kampaní na Internetu.

  Trnková 1771/14, Praha

  Asepo SW, s.r.o.

  Tvorba a dodávka informačního systému Altus Vario-Asepo pro vedení ekonomických, obchodních a výrobních činností malých a středních firem.

  Branická 69/66, Praha

  Sprinx Systems, a.s.

  Přední technologická společnost, která se specializuje na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů zaměřených zejména na řízení zákaznických vztahů.

  Výchozí 118/6, Praha

  Vera, spol. s r.o.

  Společnost VERA se zabývá výrobou a dodávkou softwaru pro městské úřady a magistráty zajišťující kompletní řešení informačních systémů veřejné správy.

  Branická 69/66, Praha

  EMRIS, spol. s r.o.

  Vývoj webovýcch a intranetových řešení na platformě MS Windows SharePoint Services na základě požadavků zákazníka.

  Ohradní 1079/59, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3 4 5

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?