Prodej železářského zboží

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

FPW s.r.o.

Dodavatel strojů pro zpracování plechu a trubek NUKON a AMOB. Fiber lasery, řezací stroje, ohýbačky trubek a profilů, hydraulické lisy a více

Nám. 14. října 2/1307, Praha 5

Telco Technologies, spol. s r.o.

Společnost Telco Technologies, s.r.o. byla založena v roce 2003. Jejím hlavním cílem je prodej a distribuce produktů pro výstavbu telekomunikačních sí...

K Rybníku 378, Jesenice

OBO Bettermann Praha, s.r.o.

Nabízíme Vám komplexní program úložných a nosných kabelových systémů, požárně odolné systémy, přepěťové ochrany, podlahové systémy. elektroinstalační krabice, vývodky, svorkovnice, nosníkové svorky, lišty, vypínače, zásuvky. Nabízíme systém řízení budov.

Modletice 81, Modletice

ARSSY export - import, s.r.o.

Široké železářství - pro řemeslníky (zaregistrujte se a získávejte slevy), pro kutily, pro domácnost i zahradu. Nářadí: lopaty, krumpáče, násad...

Široká 4, Říčany

K&V ELEKTRO

Nabízíme Vám velkoobchod a maloobchod pro veškerý elektroinstalační materiál. Nabízíme široký sortiment jako vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, relé. Dodáváme i hromosvody, přímotopy, stykače, světelné zdroje nebo ohřívače vody. ABB, Moeller, Kablo.

Strakonická 3155/1d, Praha (Prague 5-Smíchov)

Elkas, spol. s r.o.

Prodej je zaměřen především na elektroinstalační materiál a komponenty pro výrobu rozvaděčů. Součástí prodeje je technické poradenství.

Na Maninách 1288/17a, Praha

SKF Ložiska, a.s.

Zabýváme se prodejem kovových součástek, opravujeme průmyslové stroje, vyrábíme ložiska všech typů, nabízíme montáž a demontáž ložisek, nář...

U měšťanského pivovaru 1417/7, Praha

Tenax CZ, s.r.o.

Distribuce produktů Harting. Specializace na průmyslové konektory Harting, průmyslový Ethernet, řízení průmyslových procesů, sběr a archivaci dat, aplikační software. Návrh a realizace řídicích a komunikačních systémů, průběžná údržba a aktualizace.

Počernická 800/29, Praha (Prague 10-Strašnice)

GM electronic, spol. s r.o.

Patříme mezi velké české distributory a přímé dovozce širokého spektra elektronických součástek, kvalitního nářadí a chemie pro elektroniku, audio/video, PC/telekomunikace.

Křižíkova 147/77, Praha (Prague 8-Karlín)

RPJ International, s.r.o.

Servisní a garážová technika pro autoservis a dílny. Vybavíme Vás od ručního a elektrického nářadí, přes zvedací plošiny, zvedáky palet, pojízdné zvedací plošiny, regálové a skladovací systémy. Vybavení pro lakovny, klempírny, pneuservis či ekologickou likvidací autovraků.

Bavorská 1138/6, Praha (Prague 13-Stodůlky)

3EL

Velkoobchod elektroinstalačního materiálu.

Pivovarnická 166/17, Praha

Martin Zima - zahradní technika

Velkoobchod sortimentu z oboru voda, topení, plyn, instalace, sanita, inženýrské sítě. Prodáváme koupelnové vybavení - umyvadla, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek a další. Prodej kotlů, otopných těles, klimatizace. Nabízíme 3D návrhy koupelen.

Davídkova 654/27, Praha

ELZED Praha, s.r.o.

Kompletní silnoproudé elektroinstalace, rozvody a instalace osvětlovacích systémů, rozvody a instalace elektrického vytápění, maloobchodní prodejna elektroinstalačního materiálu.

Vrážská 1540/26a, Praha

Hobby-planeta.cz

Jsme specializovaný internetový prodejce zahradní techniky a nářadí. Široký výběr sekaček, křovinořezů, vertikutátorů, pil, drtičů, traktorů apod. Poskytujeme spolehlivé, rychlé a kvalitní služby. Nákup na splátky. Komfortní doručení po celé ČR.

Černokostelecká 1621, Říčany

Rupet International, spol. s r.o.

Prodej ruční el. a pneu brusky, stac. pás. brusky, stroje s ohebnou hřídelí, brusivo, frézy, prvky pro pružná uložení, napínání řemenů, komponenty pro stavbu JÚS.

Čsl. armády 200, Hostivice

REMS Česká republika, s.r.o.

Jsme specializovaný výrobce profi nářadí REMS pro instalace trubek rozvodů vody, topení, plynu, kanalizace, klimatizace. Dodáváme závitořezy ruční i elektrické, pily, ohýbačky, řezáky, lisovací nářadí, pumpy, čističky, kamery, zmrazovače, svářečky.

Nádražní 271, Hostivice

Böllhoff, s.r.o.

Nabízíme Vám dodavatele spojovacích materiálů a montážní techniky pro strojírenský, stavební a automobilový průmysl. Dodáváme šrouby, podložky, vruty, nýty, montážní systémy, profesionální nástroje a nářadí. Závitové vložky Helicoil, nýtovací matice Rivkle.

Palouky 1365, Hostivice

PLYNTOP - Jaromír Bašta

Voda,plyn a topení vč. rekonstrukce formou poradenství. Dodáváme materiál na klíč včetně revizí. Vzorková prodejna a železářství. Montujeme a prodáváme plynové kotle - Junkers, Viadrus, Baxi, Protherm, Dakon. Radiátory DIANORM, KORADO.

Přemyslova 383, Kralupy nad Vltavou

Prodej dřeva Miloš Říha

Nabídka sušeného truhlářské řeziva, exotické dřevo, OSB desky a obkladové palubky pro sauny cedr, hemlock a abachi. Nabídka nářadí Festool, Protool, Narex, obráběcí nástroje, kování, laky, lazury - Milesi a impregnace na dřevo. Zakázkové truhlářství.

Pražská 790, Dobřichovice

STASAN, s.r.o.

Nabízíme a zabýváme se prodejem, půjčováním a servisem stavebních strojů a nástrojů, ručního nářadí, elektrocentrál, brusek na beton. Vybavujeme gastronomické provozovny.

Vídeňská 168, Vestec

Rexim, spol. s r.o.

Dovoz a prodej nástrojů a nářadí, mazacích a chladicích médií používaných při obrábění a tváření kovových materiálů a nástrojů používaných v oblasti tváření kovových materiálů, jako jsou přípravky pro tažení drátů a profilů.

U Pazderek 805/25, Praha

PLASMATOOL, s.r.o.

Prodej a oprava nářadí a strojů značek Makita, Dolmar, Stihl, Hitachi, Metabo, Aeg, Narex.

Slavíkova 2731/26, Praha (Prague 3-Žižkov)

Regulátory a kompenzátory, spol. s r.o.

Nabízí komponenty a zařízení pro oblast energetiky a centrálního zásobování teplem. Regulace - elektroventily, bioventily, klapky, průmyslové ventily a armatury.

Jeseniova 1555/174, Praha (Prague 3-Žižkov)

GEOTRONICS Praha, s.r.o.

Prodáváme geodetické přístroje Trimble jako jsou totální stanice, teodolity, nivelační přístroje, GPS, DGPS, RTK, GPS pro GIS, stavební lasery, dálkoměry, software. Nabízíme servis Geodimeter a Zeiss, kalibrace a repasování baterií.

Pikovická 206/11, Praha (Prague 4-Braník)

STIMEX Baterie

Prodejce náhradních dílů a autodoplňků, baterií a nabíječek.

Horáčkova 1097, Praha (Prague 4)

K2L cz, s.r.o.

Výroba upevňovacího a spojovacího materiálu.

Kutnohorská 121, Mukařov

Blumenbecker Prag, s.r.o.

Nabízíme programování ŘS a vizualizace procesů, regulované pohony, projekce, průmyslové kamery, robotické buňky, průmyslové sítě a indukční ohřev. V naší nabídce je veškerá elektrovýzbroj do NN rozváděčů, komponenty PLC, panely SWAC a roboty KUKA.

Počernická 272/96, Praha

INWER, s.r.o.

Prodej a servis elektrického nářadí. Prodáváme motorové pily, křovinořezy Stihl a zahradní techniku Viking. Brousíme nástroje - řetězy, kotouče.

Ortenovo nám. 443/6, Praha (Prague 7-Holešovice)

A - Z Brusivo a nářadí, spol. s r.o.

Vyrábíme výseky Starcke, VSM. Prodáváme flexo kotouče Granit, Pferd, drátěné kartáče Osborn, Kart, vrtáky Hawera, Dormer, nářadí Narex, Tona, Wera, Milwaukee, AEG, Orlík, Dynabrade, elektrocentrály Honda, Lifter, zahradní techniku Vari, Castor.

Kolbenova ev.č. 259, Praha

Kumer - Prag, spol. s r.o.

Dodáváme záložní napájení, UPS, staniční akubaterie, usměrňovače, proudové zdroje, střídače, DC/DC měniče. Zástup značek EFFEKTA, Eltek Valere/Convertronic, Mentzer, Schuster. Vše na klíč včetně servisu. Servomotory Parker a kulové kohouty Rötelmann.

Bezdrevská 157, Praha (Prague 14-Hostavice)

RF TECHNIK, spol. s r.o.

Jsme dovozce zn. Proxxon do ČR - profesionální montážní nářadí a nářadí pro modeláře. Nabízíme prodej, servis a půjčovnu širokého sortimentu ruční elektrické nářadí a nástroje Makita a Dolmar. Prodej zn. Knipex, Stahlwille, Narex, Protool, Hawera.

U tvrze 26/20, Praha

KSB-PUMPY+ARMATURY s.r.o., koncern

Naše firma je výrobcem a prodejcem, včetně servisu moderní techniky čerpadel, armatur a systémů pro všechny oblasti použití. Zajišťujeme kompletní servis výrobků KSB.

Klíčova 2300/6, Praha (Prague 11)

Bosch Komplet

Nabízíme prodej, servis a půjčovna nářadí Bosch, Skil a Dremel, elektrocentrál, brusek na parkety a zahradní techniky. Prodej domácích i vestavných spotřebičů.

Hornoměcholupská 197/20, Praha (Prague 15-Hostivař)

Hansa Flex

Firma HANSA FLEX je jednou z největších firem v oblasti servisu hydraulických systémů.Zabýváme se prodejem hydraulických hadic, šroubení,nabízíme příruby a přírubové spojení, celokovové hadice, měřicí techniku, těsnicí materiál a kompenzátory.

Dolnoměcholupská 1388/23, Praha

Ceha KDC elektro, k.s.

Velkoobchod elektroinstalačního materiálu, svítidel a osvětlení.

U továren 770/1b, Praha (Prague 15-Hostivař)

BONO - nářadí

Prodej a servis profesionálního a hobby nářadí včetně zahradní techniky a kompletního příslušenství značek Bosch, Narex, Protool, Stanley, Festool, Toya, Knipex. Dále nabízíme poradenství v oboru nářadí a zahradní techniky.

Poděbradská 508/12, Praha (Prague 9-Vysočany)

Schaeffler CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem kovových součástek, výrobou ložisek. Nabízíme ložiska valivá, kluzná, kloubová značek INA a FAG, lineární vedení INA, kruhové tyče na míru, díly pro automobilový průmysl, technické poradenství. Zastupujeme skupiny Schaeffler pro ČR.

Průběžná 3207/74a, Praha (Prague 10-Strašnice)

EMAS ELEKTROMATERIÁL a.s.

Nabízíme Vám velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem: dodáme kabely, vodiče, flexošňůry, svítidla a zdroje světla, jističe, styka...

Průběžná 2265/84, Praha (Prague 10)

ZONO Profi nářadí

Prodej a servis elektrického nářadí BOSCH, Narex, Protool, Makita, DeWalt a BOSCH zahradní techniky. Zdarma přeprava při větším odběru. Široký výběr vrtáků, diamantových kotoučů, brusiva a ostatního příslušenství. Zasilatelská služba.

Koněvova 212/33, Praha (Prague 3-Žižkov)

DoVa-VANÍK s.r.o.

Zabývají se prodejem profesionálního nářadí, nástrojů, strojů a vybavení strojírenských dílen a autodílen. Dodávají nářadí ruční, elektrické a pneumatické, kompresory, rozvody stlačeného vzduchu a příslušenství.

Mstětice 13, Zeleneč, Praha-východ (Libuš)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?