Prodej surovin a polotovarů

 

Strana:   1 2 3 4 5

Pro-peceni.cz

Obchod Pro-peceni.cz nabízí cukrářské potřeby a pomůcky na pečení od forem na pečení, potahovacích hmot, polev až po krabice na dorty a cukroví. ...

Pejevové 3131, Praha

B a R Trade Company, spol. s r.o.

Poskytujeme zakázkovou výrobou stavebního a truhlářského řeziva, prodáváme palivové a krbové dřevo.

Chrášťany 003, Chrášťany Praha Západ

OXYTECHNIC, spol. s r.o.

Nabídka kyslíkových koncentrátů AirSep pro průmysl a zdravotnictví, kompresory Haug, dusíkové, vodíkové membránové generátory Proton, ventilátory CPAP. Prodáváme, pronajímáme, nabízíme servis, náhradní díly. Petrogen-řezák oceli benzín-kyslík.

Na Krocínce 445/41, Praha (Prague 9-Vysočany)

Unipetrol, a.s.

Zabýváme se výrobou a prodejem rafinérských výrobků, chemických a petrochemických produktů, polymerů, hnojiv a speciálních chemikálií a distribucí pohonných hmot v rámci České republiky i střední Evropy. Provozujeme rovněž vlastní dopravní služby.

Na Pankráci 1683/127, Praha

Dřevopark

Palivové dřevo,výroba a prodej.Štípané dřevo v délkách 33,40,50 cm.

U chirany, Tehovec - Vojkov

EG Energie, a.s.

Dodavatel topných olejů, motorové nafty a benzinů.

Ústecká 396/27, Praha (Dolní Chabry)

Dřevotyp - Petr Všechovský

Nabízíme Vám prodej dřevařského sortimentu pro truhláře a kutily: lamino, dřevotříska, MDF desky, OSB desky, překližka, laťovky, sololit, lakolit, palubky, spárovky, lišty, nábytkové kování, úchytky a další materiál.

Květoslava Mašity 219, Všenory

Josef Honc, autodoprava

Zabýváme se autodopravou,odvozem odpadů,prodejem písku, drtí, kačírku a palivového dřeva. Naše firma se snaží vycházet zákazníkům maximálně vstříc, což je vidět i na naší pracovní době, která je téměř nepřetržitá. Proto nás můžete kdykoli kontaktovat.

Kaliště-Lensedly 8, Kaliště

SG GROUP, s.r.o.

Výroba - prodej obkladových a podlahových palubek. Palubky ze smrku a borovice. Velkoobchod a maloobchod. Nabízíme truhlářské řezivo. Oficiální prodejce střech IBF pro Českou Republiku. Kamionová autodoprava Česko - Rusko.

Polní 197, Lety

Dřevoprodej Holešovice, s.r.o.

Prodáváme stavební řezivo, krovy, latě, trámy, hranoly, prkna, fošny, obkladové a podlahové palubky, OSB desky. Dodáváme také tepelné izolace, parotěsné a difuzní fólie, sádrokartonové desky a spojovací materiál. Možnost smluvní dopravy.

U papírny 1, Praha

AZ Plastik, spol. s r.o.

Specializujeme se na zpracování a prodej plexiskla (Plexiglas, Perspex), polykarbonátu (Makrolon, Barlo), PVC a PETG, Forex, Foamalux. Zakázková výroba pro strojírenství, reklamu, stavebnictví, dopravu, potravinářství, zdravotnictví, letectví.

U průhonu 787/14, Praha

ZENIT, Divize Plexisklo

Nabídka plexiskla PLEXIGLAS XT a GS - desky, trubky, tyče, pískované SATINICE, plexiskla pro protihlukové stěny. Dodáváme lepidla ACRIFIX, ohýbačky a leštičky na plexisklo.

Tiskařská 620/8a, Praha-Malešice

ZENIT, Divize Polykarbonát

Distribujeme komůrkové a plné polykarbonátové desky, prosvětlovací zámkové panely, vlnité a trapézové plastové desky, včetně montážního příslušenství.

Tiskařská 620/8a, Praha-Malešice

dib s.r.o.

Prodejce a výrobce dřevěných polotovarů.

Křížová 2598/4, Praha (Prague 5-Smíchov)

Tomáš Novotný - ARTISAN

Vyrábíme a prodáváme palubky obkladové a palubky podlahové, plotovky, ploty a plotové latě, lišty a latě. Nadále vyrábíme dřevostavby, zahradní domky, altány, pergoly, dětské pískoviště, dřevěné chaty. Pro obce autobusové zastávky a čekárny.

Bystrá 761/10, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Salzgitter Mannesmann Stahlhandel, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod distribuce koncernu Salzgitter pro ČR a SK. Dodáváme hutní materiál a válcované profily (IPE, HEA, HEB,HEM,U,UPE), trubky, plechy, jackely, plochou a úhlovou ocel. Dělení na míru, doprava po celé ČR. Certifikát ISO 9001:2000.

Na bojišti 1470/24, Praha

Ing. Pavel Sedlecký - TRUHLÁŘSKÉ ŘEZIVO A PALUBKY

Nabízíme Vám vysušené truhlářské řezivo, podlahové a obkladové palubky, spárovky, dveřní frýze, bio-desky, masivní dubové podlahy, hoblované hranoly, švartny, plovoucí podlahy, OSB a GSB desky, lišty, lepidla a prahy. Nabízíme široký výběr druhů dřeva.

Jiřího ze Vtelna 1731/11, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Prodej a výroba dřeva Ing. Zdeněk Karban

Nabízíme Vám prodej palubek obkladových a podlahových (15 druhů). Prodej stavebního řeziva - hranoly, fošny, prkna, latě, krovy na zakázku, OSB desky, hoblovaná prkna, lišty k palubkám. Prodej palivového dřeva.

Do Klukovic 1061/3, Praha (Prague 5-Hlubočepy)

LANIT PLAST, s.r.o.

Nabízíme komůrkové polykarbonátové desky Marlon, trapézové desky Marlon CSE a Marvec, polykarbonát, plexisklo, sklolaminát, technické plasty. Desky formátujeme. Polykarbonátový skleník, skleníky. Dopravu zajistíme. 7 poboček po celé ČR. E-shop.

Konojedská 1575/20, Praha (Prague 10-Strašnice)

Prodej řeziva Jiří Vycpálek

Nabízíme Vám truhlářské a stavební řezivo - tedy prkna, střešní latě, stavební fošny, stavební hranoly a hranoly na krovy. Dále hoblovaná prkna, OSB desky, obkladové a podlahové palubky, lišty a spojovací materiál. Zařídíme naložení a dopravu materiálu.

K Votavce 111, Ondřejov

ZENIT, Divize Plexisklo

Prodej plexiskla PLEXIGLAS XT a GS - desky, trubky, tyče, pískované SATINICE, plexiskla pro protihlukové stěny. Dodáváme lepidla ACRIFIX, ohýbačky a leštičky na plexisklo. Prodáváme desky PVC Foamalux, PET Vivak a Axpet, kompozitní panely Gutbond.

Tiskařská 620/8a, Praha-Malešice

Štimák s.r.o.

Nabízíme Vám prodej a výrobu veškerých dřevařských výrobků. Vyrábíme krovy, palubky, latě, plotovky, podlahová prkna. Prodáváme řezivo, OSB desky, DTD desky, palubky, truhlářský materiál, palisády, dřevěné podlahy. Možnost tlakové inpregnace řeziva.

Mezi sklady , Praha (Prague 4)

Jaroslav Doubek - Dřevobis

Nabízíme Vám dřevo, dřevařské výrobky. Najdete u nás: řezivo, palubky, OSB a MDF desky, lamino, dřevotřísky, překližky, laťovky, kuchyňské desky, kuchyňská dvířka, nábytkové kování, hranoly, prkna, fošny, sololit, lišty. Formátování desek. Rozvoz zboží.

Hrdinů , Horoměřice

Prodej dřeva Miloš Říha

Nabídka sušeného truhlářské řeziva, exotické dřevo, OSB desky a obkladové palubky pro sauny cedr, hemlock a abachi. Nabídka nářadí Festool, Protool, Narex, obráběcí nástroje, kování, laky, lazury - Milesi a impregnace na dřevo. Zakázkové truhlářství.

Pražská 790, Dobřichovice

Dřevoprodej - Procházka

Nabízíme Vám podlahové a obkladové palubky, lišty, výrobky z masivního dřeva, hoblované profily a polotovary pro výrobu schodišť a zábradlí. Dodává OSB desky, lepené masivní desky a hranoly, dveřní prahy, spojovací materiál a další dřevěné stavební prvky.

Vídeňská 744/2, Praha (Prague 4)

DLH Czech, s.r.o.

Jsme přímým dovozcem exotických dřevin ve formě terasových desek a podlah iDECK - decking, z bangkirai, massaranduba, merbau, ipe, cumaru. Nabízíme dř...

Na hůrce 1091/8, Praha

ASKO, a.s.

Nabízíme Vám prodejní a distribuční centrum dřevařských materiálů nabízí pracovní desky a parapety. Nabízíme laminátové a dřevěné podlahy.

Františka Diviše 984, Praha (Prague 22)

Milan Vondrák - obchod s palivem

Prodáváme široký sortiment pevného paliva (černé uhlí, hnědé uhlí, koks, brikety). Nabízíme měkké i tvrdé krbové dřevo. Prodáváme stavební písky, drtě a kačírky. Provádíme skládku putnami nebo dopravníkem přímo do sklepa.

U výkupního střediska 218/1, Praha (Řeporyje)

Simona - Plastics CZ, s.r.o.

Prodáváme plastové desky, trubky, tvarovky, armatury, profily. Nabízíme materiály polyethylen, PE 80, PE 100, PE-HD, PE-LD, PE-HMW, PE-UHMW, PE-EL, polypropylen, PP, polyvinylchlorid, PVC, PVC-C, PVDF, E-CTFE, PETG, pěnové PVC: COPLAST, SIMOCEL.

Zděbradská 70, Říčany

Dřevo Praha, s.r.o.

Nabídka stavebního řeziva - hranoly, latě, prkna, OSB desky a palubky. Zhotovujeme krovy na zakázku. Zajišťujeme hoblování a impregnaci. Prodáváme tesařské vruty a hřebíky.

U hostivařského nádraží 1200/2, Praha (Prague 15)

Czech AG holding, a.s.

Výroba a prodej ocelového tryskacího materiálu, ocelové granuláty a drtě různých velikostí, na úpravu povrchů, odstranění galvanizace, řezání a broušení kamene, speciální betonáže.

V korytech 972/12, Praha (Prague 10-Strašnice)

Milan Vondrák - obchod s palivem

Prodáváme široký sortiment pevného paliva (černé uhlí, hnědé uhlí, koks, brikety). Nabízíme měkké i tvrdé krbové dřevo. Prodáváme stavební písky, drtě a kačírky. Provádíme skládku putnami nebo dopravníkem přímo do sklepa.

U výkupního střediska 218/1, Praha

Milan Vondrák - obchod s palivem

Prodáváme široký sortiment pevného paliva (černé uhlí, hnědé uhlí, koks, brikety). Nabízíme měkké i tvrdé krbové dřevo. Prodáváme stavební písky, drtě a kačírky. Provádíme skládku putnami nebo dopravníkem přímo do sklepa.

U výkupního střediska 218/1, Praha (Řeporyje)

Zdeněk Janda & Červ

Prodej veškerého tuhého paliva. Uhlí, koks a brikety Vám dopravíme na místo určení putnou i pásem. Prodáváme napytlované palivo. Provádíme nakládku do přívěsných vozíků. Objednávky 24 hodin denně na záznamník, mobil, fax, mail.

Pikovická 163/1, Praha

Vladeko, spol. s r.o.

Vyrábíme zahradní nábytek, pergoly, domky a chatky, květinové truhlíky, ozdobné mříže, treláže, dělicí stěny a ploty, dětská hřiště, venkov...

Višňová 126, Tachlovice

Zdeněk Řehák - Termo palivo

Nabízíme široký sortiment pevného paliva (koks, kovářský koks, černé uhlí, hnědé uhlí, brikety). Jako jeden z výhradních prodejců koksu z produkce OKD a.s. se zabýváme jeho velkoobchodním prodejem. Dále nabízíme balené palivo pro chalupáře.

Jana Želivského 2200/2, Praha (Prague 3-Žižkov)

Palivo BT Holešovice spol. s.r.o.

Nabízíme brikety, uhlí, koks, palivové a krbové dřevo, dřevěné uhlí a dřevo pro pizzerie.

Jankovcova 1057/6, Praha-Holešovice(Areál Českých přístavů a.s.-přístav Východ)

Palubky Karban-prodej dřeva

Nabízímne obkladové palubky, hoblovaná prkna a podlahové palubky ze smrku a borovice.

Ořešská 972/59, Praha-Řeporyje(50 m od sjezdu EXIT 19 - ŘEPORYJE)

Diviš a spol., s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej materiálů pro kompletní montáž střech.

Plynární 631, Praha

PLASTSVAR

Nabízíme Vám výrobu a prodej plastové a betonové nádrže, vyrábíme jímky, žumpy, septiky a vodoměrné a revizní šachty. Prodáváme plastové desky. Jsme distributorem v ČR polykarbonátových komůrkových desek LEXAN a MAKROLON.

Černokostelecká 1168/90, Praha (Prague 10-Strašnice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?