Prodej klenotů a hodinek

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

Ingersoll Store

Prodej luxusních hodinek Ingersoll.

Ondříčkova 16, Praha 3

Euro Tattoo Supply s.r.o.

V našem showroomu ve Vodičkově ulici 17 a na našich stránkách www.tattoo-supply.cz Vám nabízíme kompletní sortiment potřeb pro tetování, piercing a...

Vodičkova 17, Praha 1

Kristýna Čeledová

Výroba Hand Made šperků, různé techniky a materiály. Provozuji maloobchodní i velkoobchodní prodej této bižuterie. Neustále objevuji nové techniky a...

Praha 6

Inspiration & Co. s.r.o.

Inspirace - obchod s dárky a dárkovými předměty Nabízíme dárkové kosmetické sady, dárkové koupelové a toaletní sady pro dámy i pány, tělová m...

Dukelských hrdinů 970/4, Praha 7

SHERI spol. s r.o. (pobočka Praha 1 - Staré Město)

Zlatnictví Sherri vykupuje zlaté prsteny, zlaté i stříbrné mince, brože, řetízky či jiné šperky nebo třeba i stříbrné příbory či zlaté zuby ...

Vodičkova 710/31, Praha 1 - Staré Město

Hanuš Lamr Jewellery

Malostranský šperkařský ateliér Hanuše Lamra je známý především přírodními motivy, které překvapí svým originálním designem a kvalitním z...

Valdštejnská 4, Praha 1

Hanuš Lamr-Jewellery Design

Malostranský šperkařský ateliér Hanuše Lamra je známý především přírodními motivy, které překvapí svým originálním designem a kvalitním zpr...

Valdštejnská 150/4, Praha 1 Malá Strana

SHERI spol. s r.o. (pobočka Praha 4)

Zlatnictví Sherri vykupuje zlaté prsteny, zlaté i stříbrné mince, brože, řetízky či jiné šperky nebo třeba i stříbrné příbory či zlaté zuby ...

Roztylská 2321/19, Praha 4

SHERI spol. s r.o.

Zlatnictví Sherri vykupuje zlaté prsteny, zlaté i stříbrné mince, brože, řetízky či jiné šperky nebo třeba i stříbrné příbory či zlaté zuby ...

V Kotcích 526/1, Praha 1

Petr Polívka, zlatnictví

Naše zlatnická dílna pro Vás navrhne a zhotoví jakýkoli originální šperk. Zhotovujeme prsteny, snubní prsteny, náušnice, náramky atd. Zajišťujeme návrh a zhotovení šperku, výběr kamene a materiálu, prodej drahých i syntetických kamenů, opravy šperků

Na Zámyšli 33/6, Praha (Prague 5-Košíře)

ALTRO, spol. s r.o.

Jsme výhradní distributor pro ČR a SR - hodinky, hodiny, budíky - Seiko, Pulsar, Lorus, Jemis, Hermle.

Václavická 2385/16, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

EVROM

Prodej, opravy a výroba šperků (zlato, stříbro, ocel). Prodej a opravy hodinek: Casio, Secco, Suunto, Orient, Lorus, Camel, Ellite, Nina Ricci, Omega, Tissot, Longines, Wenger, Citizen, Seiko, Storm, Swatch a další. Prodej a výroba snubních prstenů.

Michelská 653/77, Praha (Prague 4-Michle)

Lapis Diamond, s.r.o.

Výrobce pravých šperků.

Jeremiášova 1110/21, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Marko-Bijou s.r.o. velkoobchod bižuterií

Velkoobchod, který vznikl před 12 lety v Praze. Pro naše zákazníky máme aktuálně připraveno cca 8000 druhů převážně české bižuterie a modních doplňků. Naše firma reprezentuje české a zahraniční výrobce bižuterie.

Záběhlická 1784/28, Praha

Zlatnictví Markéta Veverková

Nabízíme zakázkovou výrobu pravých šperků, prodej šperků ze zlata, stříbra a chirurgické oceli. Zajišťujeme opravy zlata, stříbra i bižuterie, zasazování kamenů, čištění, leštění a rytí. Dále pak prodej a opravy hodinek a výkup zlata.

Hornoměcholupská 476/8, Praha

Vadamo - Jan Moudrý

Zakázková výroba šperků pro náročnou klientelu, briliantové s přírodními kameny, klenoty, drahé kameny, ateliérové šperky pro mladé lidi, vyrábíme snubní prsteny, provádíme restaurování - starožitné šperky a církevní insignie.

Italská 1223/20, Praha

Galerieh - Hana Hanzelková

Pletená móda od E. daniely a Hany Tomáškové. Prodejní galerie také nabízí obrazy a grafické listy od MgA. Petra Fialy, prodává hedvábné šály od ...

Haštalská 791/9, Praha (Prague 1-Staré Město)

Hodinářství KOSCOM

Nabízíme kamenný a internetový obchod nabízející dámské a pánské hodinky, nástěnné hodiny a další hodinářské zboží. Výběr z více než 7000 modelů hodinek 30 značek: Festina, Casio, Suunto, Citizen, Seiko, Timex. Výměny baterií s testem vodotěsnosti na počkání.

Na Poříčí 1048/30, Praha (Prague 1-Nové Město)

Petr Polívka, zlatnictví

Naše zlatnická dílna pro Vás navrhne a zhotoví jakýkoli originální šperk. Zhotovujeme prsteny, snubní prsteny, náušnice, náramky atd. Zajišťujeme návrh a zhotovení šperku, výběr kamene a materiálu, prodej drahých i syntetických kamenů, opravy šperků

Na Zámyšli 33/6, Praha (Prague 5-Košíře)

Klenoty Aurum, s.r.o.

Nabídka zlatých, stříbrných a briliantových šperků a značkových hodinek. V prodejnách najdete sortiment světových značek: Koral, Fossil, DKNY, Adidas, Diesel, Folli Follie, Emporio Armani, Zodiac, Burberry, Delma, Louis Erard, Movado, Corum, Concord, Ebel.

U libeňského pivovaru 2015/10, Praha

Lukáš Rýdl - zlatník

Nabízíme Vám české zlatnictví s ruční výrobou šperků s hlavním zaměřením na snubní a zásnubní prsteny. Vlastní modely - módní trendy. Snubní prsteny nové generace - platina, diamanty. Kompletní servis spojený s oborem zlatník-klenotník.

Újezd 401/35, Praha (Prague 1-Malá Strana)

Šperky Jitka Kudláčková

Nabízíme Vám české zlatnictví zabývající se výrobou šperků - ruční práce, prodejem a opravami šperků ze zlata, stříbra a platiny. Specializujeme se na snubní prsteny, brilianty, drahé kameny a perly. Nabízíme dárkové certifikáty a zákaznické karty.

Vinohradská 1612/149, Praha (Prague 3-Žižkov)

Esterstyl - Marek Odstrčil

Nabídka platiny, šperky třetího tisíciletí. Nabízíme exkluzívní platinové a zlaté šperky, snubní prsteny a prsteny s diamanty. Zakázková ruční výroba šperků. Specializací je platina, diamanty a snubní prsteny originálního designu. Odborné certifikáty z USA.

Mendíků 391/3, Praha (Prague 4-Michle)

DIAMONDS, s.r.o.

Nabízíme Vám nákup a prodej diamantových šperků a drahokamů, provozujeme velkoobchod i maloobchod. Nabízíme šperky vlastní výroby i výrobu na zakázku.

Zelený pruh 95/97, Praha (Prague 4-Braník)

eHodinky.cz

Nabízíme internetový prodej hodinek. Prodáváme hodinky světových značek Casio, Citizen, Seiko, Storm, Suunto, Timex. Nabízíme tisíce modelů, přehledné vyhledávání, objednání, aktualizace, rychlá expedice, dárky, bonusy, plná záruka a servis, garance vrácení.

K Botiči 1453/6, Praha

Planetasperku.cz

Nabídka klenotů a hodinek.

Černokostelecká 1621, Říčany

Antique Cinolter

Nabízíme Vám nákup, prodej a odhad šperků s drahými kameny, starožitných obrazů, porcelánu, skla, hodin, hodinek, drobného nábytku, hraček a jiných starožitných předmětů. Zajišťujeme kompletní servis. Poradenství při nákupu drahých kamenů.

Maiselova 57/9, Praha (Prague 1-Josefov)

Zlatnictví Jitka Zemková

Provoz zlatnictví.

Kyselova 1657/6, Praha (Prague 8-Kobylisy)

SCARABELLA

Nabízíme Vám české klenotnictví, šperky ze zlata, stříbra, oceli, s brilianty a diamanty. Originální modely a designové šperky. Široký sortiment pro ženy i muže, dětské náušnice, snubní prsteny. Pro stálé zákazníky věrnostní karty.

Jankovcova 1569/2c, Praha (Prague 7-Holešovice)

Hodinář - Zlatník Karel Zahradník

Nabízíme Vám oficiální prodejnu značek: Fortis, Tissot, Jacques Lemans, Citizen, Axcent, Triumph, Dunlop, Marc O Polo a Royal London. Prodej barometrů, kukaček a pendlovek. Hodinářské opravy. Prodej a opravy klenotů. Zakázkové práce, výroba snubních prstenů.

Vršovická 841/40, Praha (Prague 10-Vršovice)

INBAR s.r.o. DIAMOND CENTER

Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej diamantů. Naší specializací jsou investiční diamanty s mezinárodními certifikáty GIA, HRD, IGI, které jsou uznávány po celém světě. Přímo spolupracujeme se světovými burzami.

Bělehradská 1976/32, Praha

Atelier šperku - Petr Horatschke

Vyrábí šperky na zakázku. Vlastní kolekce snubních a zásnubních prstenů i s brilianty, perly a další přírodní kameny, ocelové šperky a piercing. Opravují šperky na počkání. Restaurují starožitné šperky. Osazování drahých kamenů a rytecké práce.

Francouzská 852/11, Praha

Christian Dior Couture CZ, s.r.o.

Prodej luxusních módních doplňků (kabelky, pásky, peněženky, šperky, brýle), obuvi a oděvů světoznámé módní značky CD. Klasické dámské modely doplňuje také kolekce pro děti.

Pařížská 935/4, Praha (Prague 1-Staré Město)

Klementinka

V našem obchodě klementinka.cz najdete spousty nádherných stříbrných šperků i diamantových šperků pro náročné. Pokud si nebudete s výběrem vědět rady, pomohou Vám naše doporučující články. Těšíme se na vás! Vaše Klementinka - stříbrné šperky pro každého.

Praha 4

Ráj snubních prstenů

Nabízíme Vám 2500 modelů snubních prstenů ze zlata, stříbra, oceli, titanu a platiny. Vlastní zakázková ruční výroba a zastoupení českých i zahr. značek. Zásnubní prsteny se zirkony či brilianty. Klasický zlatnický sortiment šperku, včetně jejich oprav a zakázek.

Pod pekárnami 157/3, Praha (Prague 9-Vysočany)

Diamond Prague CZ, s.r.o.

Dovoz a prodej přírodních drahých kamenů.

Bílkova 862/16, Praha (Prague 1-Staré Město)

Classic time, s.r.o.

Dovoz hodinek a řemínkářského zboží.

Pelhřimovská 1071/2, Praha

Danuše RAZIMOVÁ, Zlatnictví Napoli

Ruční výroba originálních nebo malosériových šperků dle vlastních návrhů či vzorů. Prodej zlatých a stříbrných šperků, výroba snubních prstenů.

Olbrachtova 1946/64, Praha

Zdeněk Flaks, prodej bižuterie

Nabízíme prodej bižuterie a šperků z chirurgické a ušlechtilé oceli, módních doplňků, kožené galanterie a vlasových ozdob.

Budějovická , Praha

Jiří Zetek - Gremium

Výroba a prodej dřevěné bižuterie a dekoračních předmětů.

Taussigova 1172/1, Praha

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?